صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: مشکل با سایت abarserver.net

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با سایت abarserver.net

دوست عزیز، من برای شما توضیحات لازم رو دادم که معادله ی کسب و کار چی هست و شما اشتباه کارتون کجا هست. اما همچنان سره صحبتتون هستید و هنوز متوجه نشدید که نتونستید، نیازمندی مشتری رو تعیین کنید.

یکذره سرچ هم نکردید. ایراد نداره. اما وقتی که میگید مشتری همان راه قانونی رو برود، این یعنی اینکه اصلا کسب و کار مشتری برای شما اهمیتی نداره. اینجا یک انجمن هست یا نه؟ دوستان بدون چشم‌داشت در اینجا به همکاران، کمک میکنند که مشکلاتشون حل شه. شما توی این انجمن، در عوض پولی که دریافت کردید، چه فرهنگی از دنیای نرم افزار رو میتونید اینجا ارایه بدید؟

این فرهنگ که مشتری پول بپردازد، نیازمندی مشتری، نمیدانیم چیست، مشتری همان راه قانونی را برود، که دوست عزیز، لطفا نکنید. این راهش نیست. این روش، مناسب این انجمن نیست.

همکاران تاپیک خرید سرورمجازی و سرویس در این انجمن میزنن، شما نباید کاری کنید که احساس امنیت کاربران از خرید سرویس در این انجمن، از بین بره. شما موجه میکنید که به چه علت اکانت مشتری بسته شده، و بعد میگید که حرف هاشون کذب بوده و اصلا مدرکی برای حرفشون ندارن. دوست دیگری میگن بکاپشون رو باید میدادید، و بعد میگید که توهین کردن و اینکارو انجام نمیدین. دوست عزیزی میگن که روی سرورشون به هر علتی فایل مخرب وارد شده و شما سرویسشون رو بستید بجای کمک. شما فقط میگید همه چیز کذب است. مارا بدنام نکنید. مشتری راه قانونی برود. خب دوست عزیز، شما چرا یه سرچی نمیکنین که اصلا قبل از راه اندازی کسب و کار، قوانین بیزینس چی هست؟ همه چیز که نصب سرور و آیی پی دادن نیست.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

2. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    دوست عزیز، من برای شما توضیحات لازم رو دادم که معادله ی کسب و کار چی هست و شما اشتباه کارتون کجا هست. اما همچنان سره صحبتتون هستید و هنوز متوجه نشدید که نتونستید، نیازمندی مشتری رو تعیین کنید.

یکذره سرچ هم نکردید. ایراد نداره. اما وقتی که میگید مشتری همان راه قانونی رو برود، این یعنی اینکه اصلا کسب و کار مشتری برای شما اهمیتی نداره. اینجا یک انجمن هست یا نه؟ دوستان بدون چشم‌داشت در اینجا به همکاران، کمک میکنند که مشکلاتشون حل شه. شما توی این انجمن، در عوض پولی که دریافت کردید، چه فرهنگی از دنیای نرم افزار رو میتونید اینجا ارایه بدید؟

این فرهنگ که مشتری پول بپردازد، نیازمندی مشتری، نمیدانیم چیست، مشتری همان راه قانونی را برود، که دوست عزیز، لطفا نکنید. این راهش نیست. این روش، مناسب این انجمن نیست.

همکاران تاپیک خرید سرورمجازی و سرویس در این انجمن میزنن، شما نباید کاری کنید که احساس امنیت کاربران از خرید سرویس در این انجمن، از بین بره. شما موجه میکنید که به چه علت اکانت مشتری بسته شده، و بعد میگید که حرف هاشون کذب بوده و اصلا مدرکی برای حرفشون ندارن. دوست دیگری میگن بکاپشون رو باید میدادید، و بعد میگید که توهین کردن و اینکارو انجام نمیدین. دوست عزیزی میگن که روی سرورشون به هر علتی فایل مخرب وارد شده و شما سرویسشون رو بستید بجای کمک. شما فقط میگید همه چیز کذب است. مارا بدنام نکنید. مشتری راه قانونی برود. خب دوست عزیز، شما چرا یه سرچی نمیکنین که اصلا قبل از راه اندازی کسب و کار، قوانین بیزینس چی هست؟ همه چیز که نصب سرور و آیی پی دادن نیست.
    بله شما عرض کردید بنده هم عرض کردم اینگونه که شما میفرمائید نیست و یکطرفه نمیتوانید به قاضی بروید.
    دوست عزیز دیگری که میفرمائید فایل مخرب روی سرویس شون بوده ما اصلا نمیشناسیم و اصلا مشتری ما نبوده است و صرفا قصد تخریب دارند و بنده گفتم ایشون بیاد اول ثابت بکند که مشتری ما بوده است تا بعد سایر موارد را بررسی کنیم. شما چطور مطمئن شدید که ایشون داره درست میگه که از حرفاش به عنوان سند داری استفاده میکنی؟ ما یک بیزینس چندین ساله هستیم و سابقه کاری ما هم مشخص است و قوانین سرویس دهی ماهم مشخص است. یکطرفه و بدون سند حرف زدن بیزینس شماست؟
    بنده اگر اینقدر مطمئن دارم میگم ایشون راه قانونی را برود بخاطر این است که ادعای کذب دارد ، اگر ریگی به کفش مجموعه ما بود اینطور نمیگفتم!
    ویرایش توسط da6276 : November 28th, 2022 در ساعت 07:32
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

دوستان از صحبت هایی که گفته شد و کاملا برای اهل فن قابل درک بود بر همگان واضح شد که ایشان علیرغم اینکه به سرور و بکاپ بنده دسترسی داشتند از ارائه بکاپ امتناع ورزیدند.
    خوشبختانه بنده بکاپی که یک ماه پیش تهیه کرده بودم را به کار گرفتم و مشکلم حل شد.
    از سایر همکاران و سرویس گیرندگان عمیقا خواهش میکنم در انتخاب سرویس دهنده خود دقت کنند تا گرفتار این افراد نااهل نشودند و متضرر نگردند.
    خوشبختانه اخیرا کلود Hetzner به مشتریان ایرانی سرویس دهی میکند و با مدارک ایرانی وریفای انجام می دهد و این سرویس دهندگان سطح پایین از بازار حذف خواهند شد.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    بله شما عرض کردید بنده هم عرض کردم اینگونه که شما میفرمائید نیست و یکطرفه نمیتوانید به قاضی بروید.
    دوست عزیز دیگری که میفرمائید فایل مخرب روی سرویس شون بوده ما اصلا نمیشناسیم و اصلا مشتری ما نبوده است و صرفا قصد تخریب دارند و بنده گفتم ایشون بیاد اول ثابت بکند که مشتری ما بوده است تا بعد سایر موارد را بررسی کنیم. شما چطور مطمئن شدید که ایشون داره درست میگه که از حرفاش به عنوان سند داری استفاده میکنی؟ ما یک بیزینس چندین ساله هستیم و سابقه کاری ما هم مشخص است و قوانین سرویس دهی ماهم مشخص است. یکطرفه و بدون سند حرف زدن بیزینس شماست؟
    بنده اگر اینقدر مطمئن دارم میگم ایشون راه قانونی را برود بخاطر این است که ادعای کذب دارد ، اگر ریگی به کفش مجموعه ما بود اینطور نمیگفتم!

با عرض پوزش از سایر کاربران انجمن باید عرض کنم که بیزنس شما یک بزنس دوزاری است !
    در طول مدتی که بنده متاسفانه از شما سرویس گرفتم بارها با شماره تماس داخل وب سایت تماس گرفتم برای موارد مختلف که حتی یکبار هم کسی پاسخگو نبود. تیکت هم که ماشالا صبح میزدیم شب جواب میگرفتیم.
    خواهشمندم جمع کنید بساطتان را تا مردم از دست شما آرامش داشته باشند و متضرر نشوند.
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,480
    تشکر شده در
    1,166 پست

درود وقت بخیر
    da6276 مهندس اینقد این مسئله رو طولانی نکنید اگر بکاپ این عزیز موجوده بهش تحویل بده.
    دیگه الان همه میدونن هتزنر مناسب برای سرویس های رفع تحریم نیست ممکنه روی شبکه سرور تخلف بشه و این مورد خلاف قوانین دیتاسنتر هست و اینو اگر خودتون میدونستید دیگه نباید به ایشون برای اینکار سرویس ارائه میکردید.(هتزنر ابیوز های الکی زیاد میده)
    این تاپیک به بنده مربوط نمیشه قصد دخالت ندارم ولی اینقد خودتون به خاطر این چیزا ساده ناراحت نکنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط mizban97 : November 28th, 2022 در ساعت 14:58
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

7. تعداد تشکر ها از mizban97 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    دوستان از صحبت هایی که گفته شد و کاملا برای اهل فن قابل درک بود بر همگان واضح شد که ایشان علیرغم اینکه به سرور و بکاپ بنده دسترسی داشتند از ارائه بکاپ امتناع ورزیدند.
    خوشبختانه بنده بکاپی که یک ماه پیش تهیه کرده بودم را به کار گرفتم و مشکلم حل شد.
    از سایر همکاران و سرویس گیرندگان عمیقا خواهش میکنم در انتخاب سرویس دهنده خود دقت کنند تا گرفتار این افراد نااهل نشودند و متضرر نگردند.
    خوشبختانه اخیرا کلود Hetzner به مشتریان ایرانی سرویس دهی میکند و با مدارک ایرانی وریفای انجام می دهد و این سرویس دهندگان سطح پایین از بازار حذف خواهند شد.

- - - Updated - - -

با عرض پوزش از سایر کاربران انجمن باید عرض کنم که بیزنس شما یک بزنس دوزاری است !
    در طول مدتی که بنده متاسفانه از شما سرویس گرفتم بارها با شماره تماس داخل وب سایت تماس گرفتم برای موارد مختلف که حتی یکبار هم کسی پاسخگو نبود. تیکت هم که ماشالا صبح میزدیم شب جواب میگرفتیم.
    خواهشمندم جمع کنید بساطتان را تا مردم از دست شما آرامش داشته باشند و متضرر نشوند.
    این ادعای شما هم مثل سایر ادعاهای شما بدون سند است و شما هروقت صحبت های قبلی تون رو ثابت کردید مجددا اقدام به ادعای جدید کنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mizban97 نمایش پست ها
    درود وقت بخیر
    da6276 مهندس اینقد این مسئله رو طولانی نکنید اگر بکاپ این عزیز موجوده بهش تحویل بده.
    دیگه الان همه میدونن هتزنر مناسب برای سرویس های رفع تحریم نیست ممکنه روی شبکه سرور تخلف بشه و این مورد خلاف قوانین دیتاسنتر هست و اینو اگر خودتون میدونستید دیگه نباید به ایشون برای اینکار سرویس ارائه میکردید.(هتزنر ابیوز های الکی زیاد میده)
    این تاپیک به بنده مربوط نمیشه قصد دخالت ندارم ولی اینقد خودتون به خاطر این چیزا ساده ناراحت نکنید.
    موفق باشید.
    درود
    ارادت دارم خدمت شما اقای مهندس
    بنده عرض کردم که بکاپ ایشان دست ما نبوده است و ایشان ادعای کذب دارد ،ایشون چون ای پی شون بلاک شد خودشون نتونستن بکاپش رو خارج کنن و از ما طلبکار شد...
    سرویس ایشون 2 سال بدون هیچ مشکلی فعال بوده است و الان که این مشکل بوجود اومده ایشون هرچی که دلش خواسته به ما نسبت داده است و از پشتیبانی تا کیفیت سرویس ها را زیر سوال برده است ، خب اگر مجموعه ما خوب نیست چطور 2 سال از سرویس ما بدون مشکل استفاده کردند؟ فکر کرده بیاد اینجا مارو تهدید کنه کارش انجام میشه ، ما برای اثبات تمام این موارد با سند صحبت میکنیم ولی ایشون حتی یک مورد رو هم ثابت نکرد و فقط ادعا دارد و این قضیه برای ما فقط بکاپ نیست.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

ابرسرور = ابرقدقد
    متاسفانه بعد از ایجاد مشکلات گسترده در اینترنت کشور، اکثر ارائه دهنده های سرور در ایران با تقاضای بالا مواجه شدند و باعث شده خودشون رو گم کنند و اصالت‌شون رو به فراموش بسپارند.
    لذا پیشنهاد من استفاده از ارائه دهنده های این سرویس ها در خارج از کشور می باشد.
    الان دیگه دیتاسنتری به خوبی هتزنر میاد و مستقیم به ایرانی ها سرویس میفروشه ؛ پرداخت هزینه هم میتونید با واسطه هایی نظیر ایرانی‌کارت انجام بدید.
    همچنین در پایین لیستی نمونه از این ارائه دهنده ها رو که به راحتی میشه با ارز دیجیتال پرداخت کرد براتون ارسال میکنم، امیدوارم به کارتون بیاد:
    (امکان پرداخت ریالی) https://myhbd.net/fa/home-fa/
    (امکان پرداخت ریالی) https://gigo.host/
    (پرداخت با ارز دیجیتال و...) https://pq.hosting/en/
    (لیست بزرگی از ارائه دهندگان سرور ، هاستینگ ، دامین که با ارز دیجیتال خدمات میدهند) https://bitcoin-vps.com/
    قیمتاشون از ارائه دهنده های داخلی خیلی پایینتر و کیفیتاشون خیلی بهتر می‌باشد.
    به امید روزی که هاستینگ های ایرانی به خودشون بیایند...

10. تعداد تشکر ها از pori20 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    29
    تشکر شده در
    26 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pori20 نمایش پست ها
    ابرسرور = ابرقدقد
    متاسفانه بعد از ایجاد مشکلات گسترده در اینترنت کشور، اکثر ارائه دهنده های سرور در ایران با تقاضای بالا مواجه شدند و باعث شده خودشون رو گم کنند و اصالت‌شون رو به فراموش بسپارند.
    الان دیگه دیتاسنتری به خوبی هتزنر میاد و مستقیم به ایرانی ها سرویس میفروشه ؛ پرداخت هزینه هم میتونید با واسطه هایی نظیر ایرانی‌کارت انجام بدید.
    همچنین در پایین لیستی نمونه از این ارائه دهنده ها رو که به راحتی میشه با ارز دیجیتال پرداخت کرد براتون ارسال میکنم، امیدوارم به کارتون بیاد:
    (لیست بزرگی از ارائه دهندگان سرور ، هاستینگ ، دامین که با ارز دیجیتال خدمات میدهند) https://bitcoin-vps.com/
    من حرف های ایشون را کاملا تایید میکنم تو این اوضاع خیلی از سرویس دهنده ها دارن از اب گلالود ماهی میگیرن خود من تاپیک شکایتم اینجا گذاشتم و با دو سه تا ارائه دهنده به مشکل خوردم و کلی ضرر دادم و سرم کلاه رفت به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم خرید کنید مگر اینکه اون شخص تایید شده کامل باشه نماد را دقیق چک کنین که شکایت و چیزی نداشته باشه همچنین کسایی که سابقه بالاتری دارن ازشون سرور بگیرین اگه میخاین از داخلی ها استفاده کنید همچنین قبلش تیکت بزنین که باز به مشکل نخورین هر چند مستقیم به قول دوستمون از دیتاسنتر بگیرین خیلی بهتره خیالتونم راحته ولی دوستانیم بودن که حتی از سرویس دهنده های خارجیم به مشکل برخوردن حتمن قبل از خرید از هر سایتی سابقه اون سایت را کامل چک کنید. با تشکر از همه کاربران انجمن من قصدم شخص خاصی نبود اگه هم بوده قبلا شکایتش اینجا گذاشتم.

12. تعداد تشکر ها از 000012 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pori20 نمایش پست ها
    ابرسرور = ابرقدقد
    بنده شمارو نمیشناسم ولی از ادبیات صحبت کردن شما مشخص است که چطور ادمی هستید ، فکر کردید مستقیم از دیتاسنتر بگیرید دیگه براتون ابیوز نمیاد و هرکار دلتون خواست میتونید بکنید؟ شما از هرجا سرویس تهیه کنید باید قوانین اونجا رو رعایت کنید و ربطی به خارجی بودن یا داخلی بودن ندارد...

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    بنده شمارو نمیشناسم ولی از ادبیات صحبت کردن شما مشخص است که چطور ادمی هستید ، فکر کردید مستقیم از دیتاسنتر بگیرید دیگه براتون ابیوز نمیاد و هرکار دلتون خواست میتونید بکنید؟ شما از هرجا سرویس تهیه کنید باید قوانین اونجا رو رعایت کنید و ربطی به خارجی بودن یا داخلی بودن ندارد...

آقای محترم اکانت من رو تو سایتت غیر فعال نگه داشتی بعد ایمیل اطلاع رسانی میفرستی؟
    لطفا اکانت من رو به صورت کامل از سایتت حذف کن و ابجاد مزاحمت نکن.
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    آقای محترم اکانت من رو تو سایتت غیر فعال نگه داشتی بعد ایمیل اطلاع رسانی میفرستی؟
    لطفا اکانت من رو به صورت کامل از سایتت حذف کن و ابجاد مزاحمت نکن.
    سایت های هاستینگ بصورت اتوماسیون کار میکنند و اطلاعیه ها و یاداوری های پرداخت بصورت اتوماتیک صادر میشود و هیچکس در مجموعه ما تمایلی به همکاری با شما ندارد که براتون اطلاعیه هم بخواهد صادر کند.

- - - Updated - - -

حساب شماراهم نگهداری میکنیم تا تشریف ببرید شکایت کنید و اسناد و مدارک مربوطه را ارائه دهیم.
    ویرایش توسط da6276 : December 12th, 2022 در ساعت 23:22

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)