صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: مشکل با سایت abarserver.net

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

پیش فرض مشکل با سایت abarserver.net

سلام
    دوستان بنده یک سرور مجازی از سایت abarserver.net گرفته بودم که به دلیل ابیوز نت اسکن ظاهرا آی پی بسته شده و صاحب سایت به دلیل عصبانیت بسته شدن آی پی بکاپ رو به من نداد و اکانتم رو هم از سایتشون پاک کرده که نتونم پیگیری کنم.
    چکار میتونم بکنم دوستان؟
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

2. # ADS

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با سایت abarserver.net

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده یک سرور مجازی از سایت abarserver.net گرفته بودم که به دلیل ابیوز نت اسکن ظاهرا آی پی بسته شده و صاحب سایت به دلیل عصبانیت بسته شدن آی پی بکاپ رو به من نداد و اکانتم رو هم از سایتشون پاک کرده که نتونم پیگیری کنم.
    چکار میتونم بکنم دوستان؟
    درود
    اکانت شما به خاطر عصبانیت بنده و همکارانم بسته نشده است ، بلکه بخاطر توهین و تهدیدهایی که در تیکت انجام دادید بسته شده است.
    پیگیری ابیوزهای دریافتی روال هر روزه کاری ما است و یک مساله روتین در شرکت ما است و ما حساب کاریری هیچ کس را بخاطر ابیوز نمیبندیم و تا جایی هم که بتوانیم با کاربران همکاری میکنیم تا مشکل سریعتر رفع گردد ولی مشکل اینجاست که شما اصلا دریافت ابیوز را قبول نداشتید و ما را مسئول این مشکل دانستید و همچنین مارا متهم به ایجاد اختلال عمدی در سرویس تون کردید!
    توصیه میکنم یکبار دیگر قوانین سرویس دهی ما را بخوانید ، به صراحت نوشتیم که نت اسکن ممنوع است ولی شما ما را مسئول مدیریت این مساله دونستید و توهین و تهدید کردید که باعث بسته شدن حساب کاربری شما شد.
    مستندات لازم برای شما در تیکت ارسال شد و تمامی تیکت ها و مستندات مربوطه موجود است.
    سابقه بنده و سایت ما مشخص است و شما با سفسطه و تهدید و توهین راه به جایی نخواهید برد.
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    درود
    اکانت شما به خاطر عصبانیت بنده و همکارانم بسته نشده است ، بلکه بخاطر توهین و تهدیدهایی که در تیکت انجام دادید بسته شده است.
    پیگیری ابیوزهای دریافتی روال هر روزه کاری ما است و یک مساله روتین در شرکت ما است و ما حساب کاریری هیچ کس را بخاطر ابیوز نمیبندیم و تا جایی هم که بتوانیم با کاربران همکاری میکنیم تا مشکل سریعتر رفع گردد ولی مشکل اینجاست که شما اصلا دریافت ابیوز را قبول نداشتید و ما را مسئول این مشکل دانستید و همچنین مارا متهم به ایجاد اختلال عمدی در سرویس تون کردید!
    توصیه میکنم یکبار دیگر قوانین سرویس دهی ما را بخوانید ، به صراحت نوشتیم که نت اسکن ممنوع است ولی شما ما را مسئول مدیریت این مساله دونستید و توهین و تهدید کردید که باعث بسته شدن حساب کاربری شما شد.
    مستندات لازم برای شما در تیکت ارسال شد و تمامی تیکت ها و مستندات مربوطه موجود است.
    سابقه بنده و سایت ما مشخص است و شما با سفسطه و تهدید و توهین راه به جایی نخواهید برد.

کدام دیتاسنتر در سراسر دنیا به خاطر ابیوز نت اسکن اکانت کاربری شخص رو از سایت پاک میکنه و بکاپ رو تحویل کاربر نمیده؟
    کجای قوانین سایتتون گفتید که برای ابیوز نت اسکن اکانت کاربری در سایت و اطلاعات سرور حذف خواهد شد؟ میدونید نگفتید چون چنین قانونی با قانون جنگل فرقی نداره
    من حتی اگر از روی عصبانیت شما رو متهم به اختلال در سرور کرده باشم شما تحت هیچ عنوان حق ندارید اطلاعات رو حذف کنید و یا اون ها رو گروگان بگیرید.
    بنده زمانی عصبانی شدم که به شما کفتم لطفا بکاپ بنده رو بدید که برم از جای دیگری سرویس تهیه کنم و شما از اینکار اجتناب کردید.
    بنده دیکه دسترسی به سایت ندارم و اکانت من رو یا مسدود کردید یا پاک کردید وگرنه تمام متن تیکت رو اینجا میزاشتم.
    کاربران محترم انجمن و مدیران گرامی بنده در حضور شما از این فرد محترمانه درخواست میکنم بکاپ اطلاعات من رو بده و این تاپیک هم بسته بشه و در غیر اینصورت مستحضر باشید که اطلاعاتتون در نزد چه افرادی میزبانی میکنید و با چه مخاطراتی مواجه خواهید شد.

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

دوستان عزیز، شما چرا معالطه میکنید؟ یک طرف برای وب سایتش سالها هزینه کرده، برای مارکتینگش، توسعه اش و الآن تمام اون هزینه، بشکل بکاپ هستش و اگه کسی به هر علتی این بکاپ رو به شما نده و از بین بره، باید جوابگوی این سالها هزینه ی شما باشه، بنابراین دلیلی نداره بی احترامی کنین. چون با بی احترامی کردن، قانونا شما مبلغ دویست هزار تومن باید به اون فرد بپردازین. و طرف دوم هم با راه اندازی یک سایت یا شرکت، به خودش اجازه ی قانون‌گذاری داده. من فکر میکنم هر دو طرف دارید مغالطه میکنید.

اکانت شما مسدود نشده. احتمالا، بخاطر مسایل اینترنتی نتونستین کانکت بشین. فردا چک کنید، احتمالا مشکلی تو لاگین نداشته باشید.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

کدام دیتاسنتر در سراسر دنیا به خاطر ابیوز نت اسکن اکانت کاربری شخص رو از سایت پاک میکنه و بکاپ رو تحویل کاربر نمیده؟
    کجای قوانین سایتتون گفتید که برای ابیوز نت اسکن اکانت کاربری در سایت و اطلاعات سرور حذف خواهد شد؟ میدونید نگفتید چون چنین قانونی با قانون جنگل فرقی نداره
    من حتی اگر از روی عصبانیت شما رو متهم به اختلال در سرور کرده باشم شما تحت هیچ عنوان حق ندارید اطلاعات رو حذف کنید و یا اون ها رو گروگان بگیرید.
    بنده زمانی عصبانی شدم که به شما کفتم لطفا بکاپ بنده رو بدید که برم از جای دیگری سرویس تهیه کنم و شما از اینکار اجتناب کردید.
    بنده دیکه دسترسی به سایت ندارم و اکانت من رو یا مسدود کردید یا پاک کردید وگرنه تمام متن تیکت رو اینجا میزاشتم.
    کاربران محترم انجمن و مدیران گرامی بنده در حضور شما از این فرد محترمانه درخواست میکنم بکاپ اطلاعات من رو بده و این تاپیک هم بسته بشه و در غیر اینصورت مستحضر باشید که اطلاعاتتون در نزد چه افرادی میزبانی میکنید و با چه مخاطراتی مواجه خواهید شد.
    وقتی شما به پشتبان دیتاسنتر توهین کنید و پشتیبان را تهدید کنید خواهید که چطور اکانت شما را میبندن.
    حساب کاربری شما بخاطر توهین هایی که به پشتیان سایت ما و تهدیدهایی که کردید بسته شده است.
    نه دوست عزیز شما از روی عصبانیت مارو متهم نکردی چون ما اول براتون گزارش ابیوز رو فرستادیم و شما سعی کردید این مورد رو به ما ربط بدید و بازهم ما با شما همکاری کردیم و سرویس شما رو باز کردیم که مشکل را رفع کنید ولی بعد گفتید که ای پی بلاک شده است و ما هم تائید کردیم که ای پی توسط دیتاسنتر بلاک شده است و براتون اسکرین شات فرستادیم ولی شما باز به توهیناتون ادامه دادید و مارو متهم کردید که مدیریت نکردیم و داریم دروغ میگیم و عمدا داریم اینکارو میکنیم... ما باید سرویس شما رو مدیریت کنیم؟ ما به شما سرویس مدیریت شده فروختیم؟ شما میخوای وی پی ان بفروشی و کاربر شما نت اسکن میکند ما مقصر دریافت ابیوز هستیم؟
    ما جایی تعهد دادیم که پاسخ فردی که باعث مشکل شده است و بی منطق است و هیچ سندی را قبول ندارد و مدام توهین میکند را بدیم؟

قانون اول سایت ما اینست :
    ۱- استفاده از سرویس ها برای هک ، اسکن ، کرک ، دیداس و حملات خرابکارانه مجاز نیست.
    تمایل دارید تیکت های شمارا منتشر کنیم؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    دوستان عزیز، شما چرا معالطه میکنید؟ یک طرف برای وب سایتش سالها هزینه کرده، برای مارکتینگش، توسعه اش و الآن تمام اون هزینه، بشکل بکاپ هستش و اگه کسی به هر علتی این بکاپ رو به شما نده و از بین بره، باید جوابگوی این سالها هزینه ی شما باشه، بنابراین دلیلی نداره بی احترامی کنین. چون با بی احترامی کردن، قانونا شما مبلغ دویست هزار تومن باید به اون فرد بپردازین. و طرف دوم هم با راه اندازی یک سایت یا شرکت، به خودش اجازه ی قانون‌گذاری داده. من فکر میکنم هر دو طرف دارید مغالطه میکنید.

اکانت شما مسدود نشده. احتمالا، بخاطر مسایل اینترنتی نتونستین کانکت بشین. فردا چک کنید، احتمالا مشکلی تو لاگین نداشته باشید.
    درود
    حساب کاربری ایشان به خاطر توهین هایی که به پشتیبان سایت ما کرده است مسدود شده است و البته سرور ایشان توسط دیتاسنتر بخاطر ابیوز مسدود شده است و ایشان مارا مسئول بسته شدن ای پی میداند !
    ما دیشب ساعت 2 بامداد ابیوز را دریافت کردیم و همون موقع برای ایشان تیکت باز کردیم ولی ایشان ظهر امروز پاسخ تیکت را دادند و این وقفه باعث بلاک شدن ای پی شده است ولی ایشون فردی بی منطق و پررو است که بجای اینکه از ما ممنون باشد که اون تایم کارشون رو پیگیری کردیم مارو متهم کرد که نت اسکنی انجام نشده است و مرحله بعد مارو مقصر نت اسکن تشخیص داد و مرحله بعد هم مارو متهم به اختلال عمدی در سرویس کرد! واقعا خنده داره کاربر میخواد برای ما تعیین تکلیف کند و مارو تهدید میکند و بخودش اجاره میده توهین کند!
    ایشون اگر یکم مودب تر بود مشکلشون به اینجا ختم نمیشد.
    ما دیگر پاسخ ایشان را نخواهیم داد و ایشان هم میتواند هرجا که صلاح میداند تشریف ببرد و شکایت کند.

تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

شما این سرور را دو سال پیش برای استفاده وی پی ان با توافق کامل با خود شما به من فروختید و الان منکر این هستید که مطلع نیستید استفاده سرور چه چیزی بوده؟
    لطفاً مرد باشید و تیکت ها رو منتشر کنید.
    شما سرور را باز کردید و به من گفتید یک ساعت وقت دارید کارتون رو انجام بدید که من اطلاع دادم شبکه سرور قطع هست و من از طریق vnc بکاپ گرفتم و مسیر بکاپ هم اعلام کردم گفتم فایل بکاپ من رو بدید که برم جای دیگه ای سرویس بگیرم و چون دیدید که منافع شما دیگه تامین نمیشه زدید زیر میزامثال شما نان خور تحریم هستید ، اگر مردم راحت می‌توانستند از سرویس های با کیفیت خارجی مانند digitalocean استفاده کنند واقعا جایگاه شما کجا بود؟
    الان هم فقط فایل بکاپ کاربرها رو می‌خوام و کاری به شما و نحوه برخورد با مشتریانتون ندارم.
    حجم فایل هم یک مگابایت هست لطفا محترم باشید و فایل رو ارسال کنید.

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

البته یک موضوعی هم که هست، یک سرور دیگه ای، سرور شمارو داره اسکن میکنه، و یا اینکه شخص دیگه ای از ای پی سرور شما، بعنوان زامبی داره استفاده میکنه. اگر شما درحال اسکن و یا ان‌مپ استفاده نمیکنید، یقین نداشته باشید که پس حتما ارایه دهنده داره اینکار رو انجام میده. حتی یک سری سرویس هایی که با داکر وارد سرورتون میکنین یا یکسری پکیج های کامپوزر پی‌اچ‌پی هم میتونه این مشکل رو برای سرورتون ایجاد کنه.
    برای همین شما باید اجازه بدین که ارایه دهنده تون، تصمیم نهایی رو بگیره. اگر ارایه دهنده بتونه علت رو هم پیداکنه و رفعش کنه، احتمالا برخی مواقع شما باید مبلغی نزدیک چهل تومن هزینه کنین برای آیی‌پی جدید تا زیاد آفلاین نباشید.
    اگه علت رو ارایه دهنده نتونه پیدا کنه، مجبور هستن که سرورتون رو کنسل کنن. چون شما بعنوان مالک محصول، نتونستین علت رو برطرف کنین، ارایه دهنده هم نتونستن علت رو شناسایی کنن. بنابراین ریسک بالایی برای ارایه دهنده داره.

من فکر میکنم شما خیلی زود، حکم صادر کرده باشین.

برای همین منتظر باشید تا ارایه دهنده تون موارد رو پیگیری کنن. نتایجی که برسن بهتون اطلاع میدن. و انسانی ترین کاری که ارایه دهنده تون میتونن انجام بدن حتی اگه مشکل رو نتونن پیدا کنن، بکاپ و اطلاعات شمارو بتونن مجددا از روی سرورنجات بدن و در اختیارتون بذارن.

اما باید درصورتی که این اتفاق افتاد، یادتون باشه که همیشه ممکنه علت های زیادی وجود داشته باشه و همیشه ارایه دهنده، مقصر نیست.
    ویرایش توسط demonvictor : November 8th, 2022 در ساعت 23:18
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

شما این سرور را دو سال پیش برای استفاده وی پی ان با توافق کامل با خود شما به من فروختید و الان منکر این هستید که مطلع نیستید استفاده سرور چه چیزی بوده؟
    لطفاً مرد باشید و تیکت ها رو منتشر کنید.
    شما سرور را باز کردید و به من گفتید یک ساعت وقت دارید کارتون رو انجام بدید که من اطلاع دادم شبکه سرور قطع هست و من از طریق vnc بکاپ گرفتم و مسیر بکاپ هم اعلام کردم گفتم فایل بکاپ من رو بدید که برم جای دیگه ای سرویس بگیرم و چون دیدید که منافع شما دیگه تامین نمیشه زدید زیر میزامثال شما نان خور تحریم هستید ، اگر مردم راحت می‌توانستند از سرویس های با کیفیت خارجی مانند digitalocean استفاده کنند واقعا جایگاه شما کجا بود؟
    الان هم فقط فایل بکاپ کاربرها رو می‌خوام و کاری به شما و نحوه برخورد با مشتریانتون ندارم.
    حجم فایل هم یک مگابایت هست لطفا محترم باشید و فایل رو ارسال کنید.
    ما هیچوقت سرویس برای نت اسکن ارائه ندادیم و بند اول قوانین سایت رو برای شما ارسال کردم تا مطالعه کنید و بدانید مسئول مستقیم نت اسکن شما هستید و ما اصلا با کاربران شما طرف نیستیم و اصلا نمیدونیم شما از سرور برای چه موردی استفاده میکنید...
    اگر پاسخ شما رو محترمانه نمیدیم دلیلش اینه که حتما محترم نیستید ، از اول که اینطوری باهاتون برخورد نکردیم حتما به عواقب حرفها و توهین هایی که کردید فکر کرده بودید و خودتون اینو خواستید...
    متاسفانه با توهین هایی که کردید دیگر راهی برای ادامه همکاری با شما باقی نمانده است و ما دیگر پاسخگوی شما نخواهیم بود.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    البته یک موضوعی هم که هست، یک سرور دیگه ای، سرور شمارو داره اسکن میکنه، و یا اینکه شخص دیگه ای از ای پی سرور شما، بعنوان زامبی داره استفاده میکنه. اگر شما درحال اسکن و یا ان‌مپ استفاده نمیکنید، یقین نداشته باشید که پس حتما ارایه دهنده داره اینکار رو انجام میده. حتی یک سری سرویس هایی که با داکر وارد سرورتون میکنین یا یکسری پکیج های کامپوزر پی‌اچ‌پی هم میتونه این مشکل رو برای سرورتون ایجاد کنه.
    برای همین شما باید اجازه بدین که ارایه دهنده تون، تصمیم نهایی رو بگیره. اگر ارایه دهنده بتونه علت رو هم پیداکنه و رفعش کنه، احتمالا برخی مواقع شما باید مبلغی نزدیک چهل تومن هزینه کنین برای آیی‌پی جدید تا زیاد آفلاین نباشید.
    اگه علت رو ارایه دهنده نتونه پیدا کنه، مجبور هستن که سرورتون رو کنسل کنن. چون شما بعنوان مالک محصول، نتونستین علت رو برطرف کنین، ارایه دهنده هم نتونستن علت رو شناسایی کنن. بنابراین ریسک بالایی برای ارایه دهنده داره.

من فکر میکنم شما خیلی زود، حکم صادر کرده باشین.

برای همین منتظر باشید تا ارایه دهنده تون موارد رو پیگیری کنن. نتایجی که برسن بهتون اطلاع میدن. و انسانی ترین کاری که ارایه دهنده تون میتونن انجام بدن حتی اگه مشکل رو نتونن پیدا کنن، بکاپ و اطلاعات شمارو بتونن مجددا از روی سرورنجات بدن و در اختیارتون بذارن.

اما باید درصورتی که این اتفاق افتاد، یادتون باشه که همیشه ممکنه علت های زیادی وجود داشته باشه و همیشه ارایه دهنده، مقصر نیست.
    زیاد سختش نکنید ایشون وی پی ان فروش است و از سرور به عنوان سرور وی پی ان استفاده میکند و کاربران ایشان دارند روی شبکه سرور اسکن انجام میدهند و ایشان مدعی است ما باید جلوی نت اسکن را بگیریم و از طرفی هم توهین کردن به ما رو حق خودشون میدونن و برای همین مجبور شدیم حساب ایشون رو مسدود کنیم...
    ضمن اینکه هر عدد ای پی در دیتاسنتر هتزنر هزینه ستاپ 19 یورویی دارد و بسیار ارزشمند است و ما به هیچ عنوان به یک کاربر که ریسک ابیوز دارد یک ای پی سالم دیگر نمیدهیم و ریسک نمیکنیم ، چه تضمینی دارد که ای پی جدید هم همین مشکل پیش نیاد ضمن اینکه ای پی فروشی برای ما اصلا سودی ندارد!
    به هر حال این مساله میتونست دوستانه حل بشود ولی ایشان راهی جز مسدود کردن حساب کاربری شون برای ما نگذاشت.
    ویرایش توسط da6276 : November 8th, 2022 در ساعت 23:39

تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

شما نمیدونید استفاده سرور برای چه چیزی بوده؟!
    شما وقاحت رو به نهایتش رسوندید واقعا
    اکانت من رو داخل سایت بستید که مستنداتی دستم نباشه ، اما مردم عقل دارند و قضاوت میکنند.
    از مدیران محترم انجمن خواهش میکنم این تاپیک رو پاک نکنند تا کاربران بدونن اطلاعاتشون رو دست چه موجوداتی به امانت میسپارن.

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

شما نمیدونید استفاده سرور برای چه چیزی بوده؟!
    شما وقاحت رو به نهایتش رسوندید واقعا
    اکانت من رو داخل سایت بستید که مستنداتی دستم نباشه ، اما مردم عقل دارند و قضاوت میکنند.
    از مدیران محترم انجمن خواهش میکنم این تاپیک رو پاک نکنند تا کاربران بدونن اطلاعاتشون رو دست چه موجوداتی به امانت میسپارن.
    چرا فکر کردید اینقدر مهم هستید که ما باید سر از کار شما در بیاریم و بدونیم شما از سرور برای چه کاری استفاده میکنید؟ ما کلی مشتری داریم که اصلا بخودمون اجازه نمیدیم ازشون سوال کنیم از سرور برای چه کاری استفاده میکند و همچنین مسئولیت استفاده از سرویس هم به عهده خود کاربر است و ربطی به ما ندارد.
    شما خودتون در تیکت ادعا کردید از همه تیکت ها خروجی دارید و ما اصلا نگران اینکه تیکت ها دست شما باشد نیستیم چون هرکاری که از دستمون بر میومد برای حل مشکل شما انجام دادیم و اگر لازم بدانیم تیکت های شما را منتشر خواهیم کرد ، حساب کاربری شما برای ابیوز و تیکت بسته نشده است و دقیقا بخاطر توهین هایی که کردید بسته شد.

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)