صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 52

موضوع: مشکل با سایت abarserver.net

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با سایت abarserver.net

جناب ابر سرور شما حداقل بکاب این بنده خدا رو بهش بدید تا از جایی دیگری سرویس بگیره این دیگه حداقل کاری میتونید براش بکنید یا اگرم میتونید بکاپش رو براش ایمیل کنید تو این شرایط بد اقتصادی مردم تو بد شرایطی هستن یکی توی نت داره نون میخوره یکی هم توی بیرون حداقل بکابش رو بهش بدید تا بنده خدا از جایی دیگری سرویس بگیره البته ایشون هم باید قبل از خرید سرور از جناب عالی باید سوال میکردن که سرورهای شما اوراسل هست یا خیر ..من خودم چندین بار تجربه ابیوز رو داشتم اما اون شرکت هم بکاب رو به من دادن هم باقی مانده وجم رو تا اتمام سرویسم ..بهر حال ما باید به همدیگر کمک کنیم تو این شرایط بد اقتصادی و تورم سنگین کمر شکن نه اینکه دشمنی و کینه نفرت بین مون باشه موفق پیرو باشید ....

2. # ADS

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    چرا فکر کردید اینقدر مهم هستید که ما باید سر از کار شما در بیاریم و بدونیم شما از سرور برای چه کاری استفاده میکنید؟ ما کلی مشتری داریم که اصلا بخودمون اجازه نمیدیم ازشون سوال کنیم از سرور برای چه کاری استفاده میکند و همچنین مسئولیت استفاده از سرویس هم به عهده خود کاربر است و ربطی به ما ندارد.
    شما خودتون در تیکت ادعا کردید از همه تیکت ها خروجی دارید و ما اصلا نگران اینکه تیکت ها دست شما باشد نیستیم چون هرکاری که از دستمون بر میومد برای حل مشکل شما انجام دادیم و اگر لازم بدانیم تیکت های شما را منتشر خواهیم کرد ، حساب کاربری شما برای ابیوز و تیکت بسته نشده است و دقیقا بخاطر توهین هایی که کردید بسته شد.
    عرض کردم که شما وقیح تر از این حرف ها هستید که منکر تیکت ها و توافقات و کانفیگ ها و استفاده سرور میشید.
    شما به 2 دلیل از انتشار تیکت ها امتناع می ورزید . اول به خاطر اینکه به لحاظ قانونی خلاف قوانین کشور عمل کردید و سرویس غیر مجاز ارائه دادید و دوم اینکه به لحاظ اخلاقی مقابل کاربران انجمن نابود خواهید شد.
    به هر حال بنده امروز هم برای دریافت بکاپ از طریق ایمیلی که در سایت ثبت نام کردم صبر خواهم کرد و در غیر این صورت ایمیل های دریافتی از شما و صحبت های مطرح شده در انجمن به عنوان مستندات جهت تنظیم نامه برای مراجع ذیصلاح مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    عرض کردم که شما وقیح تر از این حرف ها هستید که منکر تیکت ها و توافقات و کانفیگ ها و استفاده سرور میشید.
    شما به 2 دلیل از انتشار تیکت ها امتناع می ورزید . اول به خاطر اینکه به لحاظ قانونی خلاف قوانین کشور عمل کردید و سرویس غیر مجاز ارائه دادید و دوم اینکه به لحاظ اخلاقی مقابل کاربران انجمن نابود خواهید شد.
    به هر حال بنده امروز هم برای دریافت بکاپ از طریق ایمیلی که در سایت ثبت نام کردم صبر خواهم کرد و در غیر این صورت ایمیل های دریافتی از شما و صحبت های مطرح شده در انجمن به عنوان مستندات جهت تنظیم نامه برای مراجع ذیصلاح مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
    خیر اینگونه که شما میفرمائید نیست ، از همون طریق که فکر میکنید بهتر است اقدام بفرمائید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sniper007 نمایش پست ها
    جناب ابر سرور شما حداقل بکاب این بنده خدا رو بهش بدید تا از جایی دیگری سرویس بگیره این دیگه حداقل کاری میتونید براش بکنید یا اگرم میتونید بکاپش رو براش ایمیل کنید تو این شرایط بد اقتصادی مردم تو بد شرایطی هستن یکی توی نت داره نون میخوره یکی هم توی بیرون حداقل بکابش رو بهش بدید تا بنده خدا از جایی دیگری سرویس بگیره البته ایشون هم باید قبل از خرید سرور از جناب عالی باید سوال میکردن که سرورهای شما اوراسل هست یا خیر ..من خودم چندین بار تجربه ابیوز رو داشتم اما اون شرکت هم بکاب رو به من دادن هم باقی مانده وجم رو تا اتمام سرویسم ..بهر حال ما باید به همدیگر کمک کنیم تو این شرایط بد اقتصادی و تورم سنگین کمر شکن نه اینکه دشمنی و کینه نفرت بین مون باشه موفق پیرو باشید ....
    خیر دوست گرامی ایشان به ما و مجموعه ما توهین کرده است و اصلا برای ما بحث بکاپ مطرح نیست.
    اینطوری نیست که هرکس هرکار دلش خواست بکند و هرچی دلش خواسته بگه و مارو مقصر مشکلی که ایجاد کرده است جلوه بدهد ، ضمن اینکه بکاپ ایشان دست ما نیست ای پی سرویس ایشون مسدود شده است و ما در این زمینه به دلایلی که عرض کردم دیگر به ایشان هیچگونه خدماتی نخواهیم داد.
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

خیر اینگونه که شما میفرمائید نیست ، از همون طریق که فکر میکنید بهتر است اقدام بفرمائید.

- - - Updated - - -

خیر دوست گرامی ایشان به ما و مجموعه ما توهین کرده است و اصلا برای ما بحث بکاپ مطرح نیست.
    اینطوری نیست که هرکس هرکار دلش خواست بکند و هرچی دلش خواسته بگه و مارو مقصر مشکلی که ایجاد کرده است جلوه بدهد ، ضمن اینکه بکاپ ایشان دست ما نیست ای پی سرویس ایشون مسدود شده است و ما در این زمینه به دلایلی که عرض کردم دیگر به ایشان هیچگونه خدماتی نخواهیم داد.
    مورد اول : بکاپ برای شما مطرح نیست برای کاربری که اطلاعاتش رو نزد شما امانت میگذارد مطرح هست.
    مورد دوم : آی پی سرور مسدود بود اما سرور بالا بود و من از طریق vnc بکاپ گرفتم و مسیرش رو در ماشین مجازی اعلام کردم و گفتم فایل رو به من بدید. فکر کردید افرادی که این مطلب رو مطالعه میکنند بی سواد هستند و نمیفهمند شما چکار میکنید؟
    مورد سوم : من شکواییه و مستندات رو تنظیم کردم و از تمام طرق ممکن (اینماد، فتا و ...) اقدام میکنم و شما به شدت پشیمان خواهید شد چون جرم شما بسیار سنگین تر از جرم بنده هست.

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,291
    تشکر شده در
    1,399 پست

مورد اول : بکاپ برای شما مطرح نیست برای کاربری که اطلاعاتش رو نزد شما امانت میگذارد مطرح هست.
    مورد دوم : آی پی سرور مسدود بود اما سرور بالا بود و من از طریق vnc بکاپ گرفتم و مسیرش رو در ماشین مجازی اعلام کردم و گفتم فایل رو به من بدید. فکر کردید افرادی که این مطلب رو مطالعه میکنند بی سواد هستند و نمیفهمند شما چکار میکنید؟
    مورد سوم : من شکواییه و مستندات رو تنظیم کردم و از تمام طرق ممکن (اینماد، فتا و ...) اقدام میکنم و شما به شدت پشیمان خواهید شد چون جرم شما بسیار سنگین تر از جرم بنده هست.
    بکاپ شما دست ما نیست که بهتون بدیم ، بکاپ شما روی سرورتون بوده است و ای پی سرور هم توسط دیتاسنتر به دلیل ابیوز مسدود شده است و دسترسی شما به سرور قطع است و نمیتوانید بردارید.
    خیر دیگران بیسواد نیستند و متوجه هستند که ابیوز چیست و چرا ایجاد میشود و مثل شما بی احترامی نمیکنند و نتیجه میگیرند. شما لطفا از سواد حرف نزن ، 20 روز قبل تیکت باز کردید که چرا نمیتوانید ssh بزنید و خدمت شما هرچقدر گفتیم بخاطر اختلالات اینترنت کشور مشکل دارید و از خارج از کشور ما روی چندین سرور تست کردیم هیچکدام مشکلی نداشت و بازهم حرف خودتون رو زدید و مارو متهم به اختلال کردید اون بارهم نادیده گرفتیم و چیزی بهتون نگفتیم.
    عرض کردم اصلا مشکلی نیست و از هر راهی که میتوانید اقدام بفرمائید تا مشخص شود که حق با شما است یا خیر...
    چرا بحث بیخود بکنیم؟تمامی مستندات حرف ها و توهین های شما موجود است و بنده هم منتظر هستم شما اقدام کنید تا ارائه کنم و در همین تاپیک نتیجه را به استحضار همه برسونیم.
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

بکاپ شما دست ما نیست که بهتون بدیم ، بکاپ شما روی سرورتون بوده است و ای پی سرور هم توسط دیتاسنتر به دلیل ابیوز مسدود شده است و دسترسی شما به سرور قطع است و نمیتوانید بردارید.
    خیر دیگران بیسواد نیستند و متوجه هستند که ابیوز چیست و چرا ایجاد میشود و مثل شما بی احترامی نمیکنند و نتیجه میگیرند. شما لطفا از سواد حرف نزن ، 20 روز قبل تیکت باز کردید که چرا نمیتوانید ssh بزنید و خدمت شما هرچقدر گفتیم بخاطر اختلالات اینترنت کشور مشکل دارید و از خارج از کشور ما روی چندین سرور تست کردیم هیچکدام مشکلی نداشت و بازهم حرف خودتون رو زدید و مارو متهم به اختلال کردید اون بارهم نادیده گرفتیم و چیزی بهتون نگفتیم.
    عرض کردم اصلا مشکلی نیست و از هر راهی که میتوانید اقدام بفرمائید تا مشخص شود که حق با شما است یا خیر...
    چرا بحث بیخود بکنیم؟تمامی مستندات حرف ها و توهین های شما موجود است و بنده هم منتظر هستم شما اقدام کنید تا ارائه کنم و در همین تاپیک نتیجه را به استحضار همه برسونیم.

بسیار خوب بی زودی نتیجه اقداماتتون خصوصا نقض قوانین کشور رو خواهید دید.

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

بسیار خوب بی زودی نتیجه اقداماتتون خصوصا نقض قوانین کشور رو خواهید دید.
    دوست عزیز معمولا کسانی که وی پی ان میخرن، بخاطر این هستش که، پنل مدیریت سایتشون رو محدود کنن به یک آدرس آیی پی، و بعد به کارمندانشون که دورکار هستن برای اینکه دسترسی به سایتشون داشته باشن، این اکانت های وی پی ان رو تهیه میکنن و این ای پی رو ثابت میکنه و بعد دیگه روی سایتشون روی همون آدرس لیمیت میکنن، و بعد دیگه هرکس که فقط به وی پی ان کانکت باشه میتونه وارد پنل مدیریت سایت بشه. مشتریان شما هم به همین خاطر از شما وی پی ان میگرفتن؟

احتمالا خیلی هم هزینه ی طراحی سایت دادید و ماهانه معمولا چقدر حقوق میدادین به مدیر سرورتون؟ چقدر حقوق میدادین تو این مدت که جواب تلفن های مشتریان تون رو بده؟ احتمالا خیلی هزینه کردین تا الآن. ولی یادتون باشه، بخاطر توهین هایی که کردین احتمالا دویست، سیصد هزار تومن، مجازات بشین. اما یه شیش هفت ماه دوندگی داره که بتونین تمام هزینه هایی که کردید رو بگیرید. بنظرم منتظر باشید تا بکاپ رو براتون ایمیل کنن.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

دوست عزیز جواب این سوالی که پرسیدم خیلی مهم هست. تونستین بکاپ تون رو بگیرید؟

تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    دوست عزیز جواب این سوالی که پرسیدم خیلی مهم هست. تونستین بکاپ تون رو بگیرید؟
    خیر از ارائه بکاپ امتناع ورزیدند و بنده از طرق قانونی شکوایه‌‌ تنظیم کردم تا درس عبرتی ابدی‌ بشه براشون.

تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

یادتون باشه، اگه برای کسب و کارتون ارزش قاعل هستین، بنابراین سرویس تون رو از مجموعه ای تهیه کنید که اون مجموعه هم برای اعتبار خودش، ارزش قاعل باشه و همیشه نگران آسیب دیدن برند اش باشه. وقتی از مجموعه ای که هزینه ای برای برند اش نکرده باشه، سرویس تهیه کنید، بنابراین با تنظیم شکایت و انجام فرآیند قانونی، کار به جایی نمیرسه و فقط زمان تون هزینه میشه. اما شما حتما مراحل رو طی کنید. به هرحال باید به یک نتیجه ای برسید. اما هیچموقع، نباید به هیچ کسب و کاری حق داد که، هزینه های یک فرد رو نابود کنه. من فکر میکنم مشکل اساسی مجموعه های ما، بحث دانش و علوم انسانی هست.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)