نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: معنی اخطار آپلود و دانلود یکسان سرورها چیه؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض معنی اخطار آپلود و دانلود یکسان سرورها چیه؟

سلام دوستان

یه وی پی اس ایران گرفتم تازگی ... چون برنامه نویسم برای مدیریت وی پی اس های خارج ایرانم استفاده میکنم...منظورم اینه شخصی هست...روی خود سرور هم چیزی نصب نکردم...صرفا متصل میشه به یک سرور دیگه...
    الان پیامک اومده آپلود و دانلودت یکسان هست....ادامه بدی محدود میشه ترافیکت...

چکار کنم دوررش بزنم؟ مثلا با wget چندتا فایل بزرگ روزانه بارگزاری کنم روی سرور هر روز این توازن بهم بخوره حله یا منظورش آمار لحظه ای هست؟ کلا کسی تجربه ای چیزی داره کمک کنه...
    ویرایش توسط a.bahaedini : October 3rd, 2022 در ساعت 02:12

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : معنی اخطار آپلود و دانلود یکسان سرورها چیه؟

سلام
    توی ایران ترافیک آپلودی سرور باید بیشتر از دانلودی باشه مثلا در ازای هر یک گیگ فایل که تو سرور دانلود میشه باید با سرور هشت گیگ فایل آپلود بشه
    ویرایش توسط Erfanhow : October 1st, 2022 در ساعت 21:59

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanhow نمایش پست ها
    سلام
    توی ایران ترافیک آپلودی سرور باید بیشتر از دانلودی باشه مثلا در ازای هر یک گیگ فایل که تو سرور دانلود میشه باید با سرور هشت گیگ فایل آپلود بشه

اشتباه کردم از شرکت بزرگ گرفتم سرور مجازی ایران...اگه از شرکتهای دیگه میگرفتم بعید میدونم میتونستن چک کنن...

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط a.bahaedini نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه وی پی اس ایران گرفتم تازگی ... چون برنامه نویسم یک جورایی برای دور زدن ***** و مدیریت وی پی اس های خارج ایرانم استفاده میکنم...منظورم اینه شخصی هست...روی خود سرور هم چیزی نصب نکردم...صرفا متصل میشه به یک سرور دیگه...
    الان پیامک اومده آپلود و دانلودت یکسان هست....ادامه بدی محدود میشه ترافیکت...

چکار کنم دوررش بزنم؟ مثلا با wget چندتا فایل بزرگ روزانه بارگزاری کنم روی سرور هر روز این توازن بهم بخوره حله یا منظورش آمار لحظه ای هست؟ کلا کسی تجربه ای چیزی داره کمک کنه...

بدبختی داریم توی این کشور دنیا اومدیم...
    با سلام

صحبت بزرگ بودن شرکت یا کوچک بودن نیست چون این چک کردن ها از سمت خود دیتاسنتر های ایران انجام میشه

شما باید سرور مجازی با ترافیک متقارن خریداری کنید که چنین محدودیتی نداشته باشد مانند : http://www.roobinaserver.ir/Vps.php?...symmetric-iran

در حالت فعلی نمیتوان نظری داد چون ممکن است کاری که فرمودید از نظر هاستینگ شما مجدد مشکل داشته باشد شاید هم مشکل را حل کند باید تست نمائید

باتشکر
    ویرایش توسط RoobinaServer : October 1st, 2022 در ساعت 22:45
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سپاس بابت اطلاعات خوب و معرفی سرویس که البته نمیدونستم همچین چیزی هست...جسارتا چرا این سرویس ایراد نداره اون داره؟ دقیقا فرقش چیه؟ به هر حال جفتش که ایران هست؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    با سلام

صحبت بزرگ بودن شرکت یا کوچک بودن نیست چون این چک کردن ها از سمت خود دیتاسنتر های ایران انجام میشه

شما باید سرور مجازی با ترافیک متقارن خریداری کنید که چنین محدودیتی نداشته باشد مانند : http://www.roobinaserver.ir/Vps.php?...symmetric-iran

در حالت فعلی نمیتوان نظری داد چون ممکن است کاری که فرمودید از نظر هاستینگ شما مجدد مشکل داشته باشد شاید هم مشکل را حل کند باید تست نمائید

باتشکر

سپاس بابت اطلاعات خوب و معرفی سرویس که البته نمیدونستم همچین چیزی هست...جسارتا چرا این سرویس ایراد نداره اون داره؟ دقیقا فرقش چیه؟ به هر حال جفتش که ایران هست؟

عضو جدید Dr.D347h آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    34 پست

با سرویس دهنده تون تماس نگرفتین که مساله تون رو توضیح بدین؟ شاید اگه قانع شدن که برای کار شخصی هست مسدود نکنن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.D347h نمایش پست ها
    با سرویس دهنده تون تماس نگرفتین که مساله تون رو توضیح بدین؟ شاید اگه قانع شدن که برای کار شخصی هست مسدود نکنن

چرا اتفاقا پاسخ دادن یک پیام عمومی هست. الزاما بخاطر شخص من نبوده. همزمان از یک شرکت دیگه هم سرور گرفتم خوب بود.

ولی از دو سه روز پیش جفت سرورها ارتباطش قطع شد که البته همون روز هم یک خبر اومد سرورها رو محدود کردن دیگه وقت بیشتر نذاشتم برای حلش...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)