نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تعریف دی ان اس و دامنه در لینوکس ابونتو

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    418
    تشکر شده در
    337 پست

Smile تعریف دی ان اس و دامنه در لینوکس ابونتو

سلام. دوستان میتونید راهنمایی بفرمایید چطور دامنه رو به سرور ابونتو متصل کنم ؟ سرویس دهنده رو پرسیدم میگه بلد نیستم یوتیوب سرچ کنید.

2. # ADS

عضو انجمن farhadhelix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    445
    تشکر شده در
    382 پست

پیش فرض پاسخ : تعریف دی ان اس و دامنه در لینوکس ابونتو

با درود
    وصل کنید به کلادفلیر از اونجا ای پی بدید دردسر دی ان اس سرور روی سرورتون رو نکشید

موفق باشید
    انجام کلیه امور تخصصی روتر های میکروتیک | طراحی و پیاده سازی شبکه و راه کارهای اجرایی | امنیت شبکه و راه کارهای مقابله با دیداس | Whatsapp : 09125803584 | Telegram : http://t.me/tsiran

4. تعداد تشکر ها از farhadhelix به دلیل پست مفید

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ERfan.Taleghani نمایش پست ها
    سلام. دوستان میتونید راهنمایی بفرمایید چطور دامنه رو به سرور ابونتو متصل کنم ؟ سرویس دهنده رو پرسیدم میگه بلد نیستم یوتیوب سرچ کنید.
    سوال شما فکر میکنم خیلی خوب و واضح مشخص بود که در مورد راه اندازی دی ان اس سرور روی اوبونتو هستش. نمیدونم چرا جوابی که یوزر فرهاد دادن برای یک سوال دیگه ای بود. یعنی اگر میپرسیدین که از چه سی دی انی استفاده کنم باز جوابشون برای این سوال نزدیکتر بود.

اما جواب سوال شما:
    دوست عزیز شما روی اوبونتو باید از سرویس bind9 استفاده کنین. خیلی سادست. پیشفرضمون اینه که شما روی کامند های لینوکس مسلط هستید. اگر آموزش بخوایید میتونم با انی دسک بتون بگم چیکار کنید ولی اگر مسلط هستید، bind9 رو نصب کنید.
    برای کانفیگشم من سرچ کردم توی سایتای فارسی، فایلای کانفیگشون کلا نوشته ها چپ و راست شده بود و نمیشد به شما بدم لینکشون رو اما این سایت خیلی مناسب هست ولی خب انگلیسیه:
    کد HTML:
    https://www.digitalocean.com/community/tutorials/how-to-configure-bind-as-a-private-network-dns-server-on-ubuntu-14-04
    اما واقعا، واقعا خیلی خوب و آموزشی توضیح داره میده.

یادت باشه اگه به مشکل خوردی یا نتونستی از آموزش استفاده کنی، حتما از آپارات یا یوتیوب هم میتونی استفاده کنی. ممکنه کسی تو انجمن بهت آموزش نده. ولی اگر نیازداشتی که کارت راه بیفته، ارتباط بگیری بامن، من با انی دسک میام و کارت رو راه میندازم.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو انجمن sudo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    360
    تشکر شده در
    300 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    سوال شما فکر میکنم خیلی خوب و واضح مشخص بود که در مورد راه اندازی دی ان اس سرور روی اوبونتو هستش. نمیدونم چرا جوابی که یوزر فرهاد دادن برای یک سوال دیگه ای بود. یعنی اگر میپرسیدین که از چه سی دی انی استفاده کنم باز جوابشون برای این سوال نزدیکتر بود.

اما جواب سوال شما:
    دوست عزیز شما روی اوبونتو باید از سرویس bind9 استفاده کنین. خیلی سادست. پیشفرضمون اینه که شما روی کامند های لینوکس مسلط هستید. اگر آموزش بخوایید میتونم با انی دسک بتون بگم چیکار کنید ولی اگر مسلط هستید، bind9 رو نصب کنید.
    برای کانفیگشم من سرچ کردم توی سایتای فارسی، فایلای کانفیگشون کلا نوشته ها چپ و راست شده بود و نمیشد به شما بدم لینکشون رو اما این سایت خیلی مناسب هست ولی خب انگلیسیه:
    کد HTML:
    https://www.digitalocean.com/community/tutorials/how-to-configure-bind-as-a-private-network-dns-server-on-ubuntu-14-04
    اما واقعا، واقعا خیلی خوب و آموزشی توضیح داره میده.

یادت باشه اگه به مشکل خوردی یا نتونستی از آموزش استفاده کنی، حتما از آپارات یا یوتیوب هم میتونی استفاده کنی. ممکنه کسی تو انجمن بهت آموزش نده. ولی اگر نیازداشتی که کارت راه بیفته، ارتباط بگیری بامن، من با انی دسک میام و کارت رو راه میندازم.
    سلام
    من فکر میکنم یوزر فرهاد فکر کردن ایشون میخوان برای قندشکن استفاده کنن، به همین خاطر این پیشنهاد رو دادن.

اگر واقعا استفادهشون این باشه، بهتره از همین سرویس دهنده مانند cloudns.net و ... استفاده کنند.

یا اصلا بهتره به جای این کارا از کنترل پنل مثل وب مین استفاده کنند
    پـــــــــــــــارس آپــتــایــم ارائه دهنده خدمات وب هاستینگ، سرور مجازی از سال 2010
    ارتباط با من در تلگرام
    شماره تماس: 00447498558035

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)