صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: سرور مجازی خارج از ایران برای ارسال ایمیل

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,051
    تشکر تشکر شده 
    434
    تشکر شده در
    322 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی خارج از ایران برای ارسال ایمیل

جناب saeidr88 خدمت شما عرض شود که باتوجه به توضیحاتی که دادین، نیازی به استفاده از سرورمجازی ویندوز ندارین شما. چون اس ام تی پی سرور روی یک هاستی دارین، بنابراین روی همون هاست هم میشه به شکل آنلاین عملیات ارسال انجام بشه.
    مورد بعدی هم که گفتین از سرورمجازی اون بنده خدا، ایمیل ارسال نمیشه کرد چون تعدادش بالاست و حتما باید از اس ام تی پی استفاده بشه، من یه سوالی دارم از شما. مگه بدون اس ام تی پی، اصلا امکان ارسال ایمیل هست؟ چون بهشون میگین علت اینکه باید از اس ام تی پی استفاده بشه بخاطر تعداد زیادش هست. میبخشید میشه جواب بدین اگر که تعدادش کم باشه، با چه چیزی بجز اس ام تی پی میشه ایمیل ارسال کرد؟

مورد بعدی اگر شما اس ام تی پی سرور رو روی یک هاست جداگونه دارین و نیاز به سرورمجازی ویندوز هم دارین، احتمالا به این خاطره که بانک اطلاعاتی ایمیل ها، رو بهشون دسترسی ندارین و دارین از یک اپلیکیشن که این دسترسی به بانک اطلاعات ایمیل هارو داره استفاده میکنین، و بعد اطلاعات اس ام تی پی رو به اپلیکیشن میدین که در یک حلقه از ادرس ایمیل هایی که داره ایمیل بفرسته.

داخل اپلیکیشن چطوری با دیتابیسش ارتباط میگیره؟ چون حتی در این حالت هم شما نیازی نیست که سرور ویندوز تهیه کنین. همیشه به شکل آنلاین از همون هاست اس ام تی پی تون میشه ایمیل ها ارسال بشه.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    22 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    جناب saeidr88 خدمت شما عرض شود که باتوجه به توضیحاتی که دادین، نیازی به استفاده از سرورمجازی ویندوز ندارین شما. چون اس ام تی پی سرور روی یک هاستی دارین، بنابراین روی همون هاست هم میشه به شکل آنلاین عملیات ارسال انجام بشه.
    مورد بعدی هم که گفتین از سرورمجازی اون بنده خدا، ایمیل ارسال نمیشه کرد چون تعدادش بالاست و حتما باید از اس ام تی پی استفاده بشه، من یه سوالی دارم از شما. مگه بدون اس ام تی پی، اصلا امکان ارسال ایمیل هست؟ چون بهشون میگین علت اینکه باید از اس ام تی پی استفاده بشه بخاطر تعداد زیادش هست. میبخشید میشه جواب بدین اگر که تعدادش کم باشه، با چه چیزی بجز اس ام تی پی میشه ایمیل ارسال کرد؟

مورد بعدی اگر شما اس ام تی پی سرور رو روی یک هاست جداگونه دارین و نیاز به سرورمجازی ویندوز هم دارین، احتمالا به این خاطره که بانک اطلاعاتی ایمیل ها، رو بهشون دسترسی ندارین و دارین از یک اپلیکیشن که این دسترسی به بانک اطلاعات ایمیل هارو داره استفاده میکنین، و بعد اطلاعات اس ام تی پی رو به اپلیکیشن میدین که در یک حلقه از ادرس ایمیل هایی که داره ایمیل بفرسته.

داخل اپلیکیشن چطوری با دیتابیسش ارتباط میگیره؟ چون حتی در این حالت هم شما نیازی نیست که سرور ویندوز تهیه کنین. همیشه به شکل آنلاین از همون هاست اس ام تی پی تون میشه ایمیل ها ارسال بشه.
    عارضم خدمت دوست عزیزم که بله بدون اس ام تی پی هم میشه ارسال کرد.
    نرم افزاری وجود داره که سرور مجازی رو تبدیل به لوکال هاست میکنه و میتونید با وارد کردن 127.0.0.1 بدون هیچ گونه یوزر و پسوردی ارسال رو انجام بدین و در اون صورت سرور مجازی تبدیل میشه به اس ام تی پی سرور با این مورد فقط نهایتا 100 تا 150 ایمیل بصورت درست ارسال میشه و بقیه ریپورت میشه و تحویل داده نمیشه .
    بله علت استفاده از سرور مجازی اینه که ما از برنامه ویندوزی برای ارسال ایمیل استفاده میکنیم و بانک ایمیل رو آپلود میکنیم داخل برنامه و smtp ست میکنیم روی برنامه و با زمان بندی ارسال رو انجام میدیم

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,051
    تشکر تشکر شده 
    434
    تشکر شده در
    322 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidr88 نمایش پست ها
    عارضم خدمت دوست عزیزم که بله بدون اس ام تی پی هم میشه ارسال کرد.
    نرم افزاری وجود داره که سرور مجازی رو تبدیل به لوکال هاست میکنه و میتونید با وارد کردن 127.0.0.1 بدون هیچ گونه یوزر و پسوردی ارسال رو انجام بدین و در اون صورت سرور مجازی تبدیل میشه به اس ام تی پی سرور با این مورد فقط نهایتا 100 تا 150 ایمیل بصورت درست ارسال میشه و بقیه ریپورت میشه و تحویل داده نمیشه .
    بله علت استفاده از سرور مجازی اینه که ما از برنامه ویندوزی برای ارسال ایمیل استفاده میکنیم و بانک ایمیل رو آپلود میکنیم داخل برنامه و smtp ست میکنیم روی برنامه و با زمان بندی ارسال رو انجام میدیم
    ارسال ایمیل، به هرحال از طریق اس ام تی پی داره انجام میشه. سرور لوکالتون هم اگه با نصب یک نرم افزار بتونه ایمیلی ارسال کنه، این به معنی این هستش که داره اس ام تی پی رو راه اندازی میکنه روی سرورتون.

خب شما یه ارتباط برای من بفرستین، صحبت کنیم، میشه بدون نیاز به سرورمجازی، عملیات ارسال این ایمیل هارو کاملا اتوماتیک حتی در زمانبندی های مشخص گذاشتش و از روی همون هاست اس ام تی پی تون ارسال انجام بشه. بشرطی که این بانک ایمیل رو همینطور که الآن گفتین واقعا بهش دسترسی داشته باشین.
    مورد بعدی هم اینه که من دارم روی یک پروژه ای کار میکنم که کارش استخراج یکسری ادرس ایمیل های بخصوص برای یک سری افراد مشخص هستش. شاید بتونیم باهم کار کنیم.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)