نقل قول نوشته اصلی توسط sahelll نمایش پست ها
با سلام و احترام

در تکمیل فرمایشات دوستان باید بگم بله درست است مباحث سئو در بالا بردن رتبه سایت مهم است اما سرعت بالای سایت یکی از زیر شاخه فاکتورهای رتبه سایت است بطور مثال اگر دو سایت را باهم مقایسه کنیم که شرایط یکسانی دارند فقط از لحاظ سرغتی یکی بالاتر باشد از لحاظ گوگل محبوب تر است
این یه مغالطه ست. علتش اینه که شما دو سایت رو بخوایین مقایسه کنین وقتی همه ی شرایط باهم یکسان باشه و عامل مقایسه ی هرکدوم بهتر باشه، مشخصا اون محبوب تر میشه. بطور مثال اگر سرعت هر دو سایت یکسان باشه و ما بخواییم کیفیت محتوا رو مقایسه کنیم اون سایتی که کیفیت محتواش بهتره، از نظر گوگل محبوب تره. لطفا و لطفا خواهش میکنم تو مباحث فنی، مغالطه نکنین. بسیار متشکرم از شما.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط asan research نمایش پست ها
درسته. محتوا پادشاه است.
مرسی
content is not a king. content is a KINGDOM

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط asan research نمایش پست ها
سلام با این که سایت من از امتیاز جی تی متریکس بالایی برخورداره ولی نمیدونم چرا از صفحه اول به صفحه دوم گوگل منتقل شد. دوستان دلیلو میدونید چیه؟
سایت:
دوست من شما سوال تون رو اشتباه میپرسین. در رابطه با جی تی متریکس و امتیازی که دریافت میکنین، ارتباطی با جایگاه شما در گوگل نداره و یا حتی عامل تعیین کننده هم نیست. حتی سایت هایی در صفحات یک گوگل هستن که حتی امتیاز جی تی متریکس بسیار افتضاحی دارن. بنابراین امتیاز خوب در جی تی متریکس حتی شرط لازم هم برای جایگاه شما در گوگل نیست. شرط لازم حضور در صفحات یک گوگل، اولیش اینه که بتونین یک ارزشی رو برای بازدید کننده خلق کنین. اگر یک ارزش برای مشتری بتونین خلق کنین، سایت شما ۳۸ ثانیه هم طول بکشه تا لود بشه، بازهم بازدیدکننده منتظر این لود میمونه و گوگل سایت شمارو محبوب میدونه. انشالله موفق باشین.