نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل در اتصال به سرور ویندوزی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    64 پست

پیش فرض مشکل در اتصال به سرور ویندوزی

باسلام

یک سرور مجازی با ویندوز سرور 2016 دارم. این سرور خیلی خوب داشت کار میکرد اما همین که ویندوز خودشو اپدیت کرد مشکلاتی براش به وجود اومد
    وقتی میخوام بهش متصل بشم روی نوشته configuring remote session متوقف میشه و بعد از 30 ثانیه کلا ارور میده که به این کامیپوتر نمیتونید متصل بشید
    کمی سرچ کردم و مقاله فارسی اشاره کرده بود که در رجیستری و gpedit تغییراتی رو اعمال کنم تا مشکل رفع بشه. انجام دادم و همینطور هم شد و مشکل رفع شد تا امروز
    امروز وقتی به *** که روی همین سرور ویندوزی ساخته بودم از طریق سیستم خودم متصل شدم دیدم عملا دیگه نمیتونم به سرور متصل بشم. *** رو قطع کردم دوباره تست گرفتم فرقی نکرد. سیستم رو ریبوت کردم بازم فرقی نکرد مجبور شدم سرور رو به صورت کنسول ریبوت کنم تا باز بیاد بالا. فایروال رو کلا خاموش کردم و دوباره *** رو متصل کردم باز هم مشکل عدم اتصال به سرور برام پیش اومد.

اگر از دوستان کسی هست که راه حلی برای این مشکل داره لطفا کمک کنه

تشکر.
    ..:: فروش ویژه دعوتنامه های زیر ::..
    RED-MTEAM-AVISTAZ-HDT

2. # ADS

عضو انجمن farhadhelix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    445
    تشکر شده در
    382 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در اتصال به سرور ویندوزی

نقل قول نوشته اصلی توسط enable نمایش پست ها
    باسلام

یک سرور مجازی با ویندوز سرور 2016 دارم. این سرور خیلی خوب داشت کار میکرد اما همین که ویندوز خودشو اپدیت کرد مشکلاتی براش به وجود اومد
    وقتی میخوام بهش متصل بشم روی نوشته configuring remote session متوقف میشه و بعد از 30 ثانیه کلا ارور میده که به این کامیپوتر نمیتونید متصل بشید
    کمی سرچ کردم و مقاله فارسی اشاره کرده بود که در رجیستری و gpedit تغییراتی رو اعمال کنم تا مشکل رفع بشه. انجام دادم و همینطور هم شد و مشکل رفع شد تا امروز
    امروز وقتی به *** که روی همین سرور ویندوزی ساخته بودم از طریق سیستم خودم متصل شدم دیدم عملا دیگه نمیتونم به سرور متصل بشم. *** رو قطع کردم دوباره تست گرفتم فرقی نکرد. سیستم رو ریبوت کردم بازم فرقی نکرد مجبور شدم سرور رو به صورت کنسول ریبوت کنم تا باز بیاد بالا. فایروال رو کلا خاموش کردم و دوباره *** رو متصل کردم باز هم مشکل عدم اتصال به سرور برام پیش اومد.

اگر از دوستان کسی هست که راه حلی برای این مشکل داره لطفا کمک کنه

تشکر.
    با درود

در ارتباط باشید بررسی کنم براتون
    انجام کلیه امور تخصصی روتر های میکروتیک | طراحی و پیاده سازی شبکه و راه کارهای اجرایی | امنیت شبکه و راه کارهای مقابله با دیداس | Whatsapp : 09125803584 | Telegram : http://t.me/tsiran

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)