نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فضای ذخیره سازی ابری

عضو جدید rayandev آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض فضای ذخیره سازی ابری

سلام
    امیدوارم توی این هوای بهاری حال دلتون هم پر از تازگی و طراوت باشه
    تا حالا چیزی راجع به سرویس های ابری شنیدین یا تجربه استفاده ازشون رو داشتین..
    کلمه ابری، به این معنی هست که شما همیشه و در هر کجا به اطلاعات، برنامه ها و ... تنها با داشتن اینترنت، دسترسی دارین. این یعنی کلی از محدودیت های ما برای انجام کارهای شخصی و حرفه ایمون که اکثرا با داده های دیجیتال در ارتباط هستن حذف میشه
    اگه تا حالا با سرویس ابری کار نکرده باشید پس احتمالا اطلاعاتتون تا امروز روی هارد سیستمتون ذخیره شده و شاید در بهترین حالت از بعضی اطلاعات مهم روی یک حافظه خارجی دیگه مثلا فلش، بکاپ گرفته باشید. اما اگه به هر دلیلی به سیستم محل کار یا فلشتون دسترسی نداشته باشید و از طرفی به یه سری از اطلاعات مهمتون نیاز فوری داشته باشید تو این شرایط چه کاری می تونید انجام بدید..
    اینجاست که این ابر همیشه همراه ما، به کمکمون میاد. در این روش اطلاعات شما روی سرورهای قدرتمند در دیتاسنترهای مجهز ذخیره میشه و شما در هر مکان و زمانی می تونید با اتصال به اینترنت، اطلاعاتتون رو مشاهده یا دانلود کنید و حتی به راحتی با چند کلیک ساده فایل موردنظرتون رو با دوستاتون هم به اشتراک بذارین.
    اگه شما از یک شرکت ارائه دهنده سرویس های ابری خدمات دریافت کنید، دیگه خیالتون از بابت پشتیبانی سروری که اطلاعات شما رو ذخیره و نگهداری میکنه راحته.
    ما جزء شرکت هایی هستیم که در ایران این خدمات رو ارائه میدیم و سعیمون این هست که هم وطنانمون هر چه راحت تر بتونن از این سرویس های کاربردی استفاده کنند و از خدمات دریافتی رضایت داشته باشند
    یکی از سرویس های ما نودیسک هست که یک فضای ذخیره سازی ابری جذاب و امن رو در اختیار شما قرار میده.
    اگه اطلاعات بیش تری در این زمینه نیاز داشتین در خدمتتون هستم

2. تعداد تشکر ها از rayandev به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : فضای ذخیره سازی ابری

با سلام. روزتون بخیر
    من یکی از مشتریان محصولات شرکت شما هستم. البته در کنار سرویس نودیسک هم از سامانه آنک برای کلاس های آنلاینم استفاده میکنم.
    سرویس نودیسک که فرمودین واقعا برای من خیلی مورد استفاده هست و تمام فیلمها و اطلاعاتم از بی نظمی و نابسامانی خارج شده و خیلی راحت و سریع میتونم فایلهام رو ذخیره کنم و هروقت بخوام دردسترسم هست. دغدغه نبودن گوشی و سیستم رو ندارم. از همه مهمتر پشتیبانی سرویس هست که از طریق گروه واتساپی که با همکارانتون دارم و همچنین تماس تلفنی درارتباطم.تشکر ویژه از شما و همکارانتون در شرکت ابریش.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)