نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل قطعی سرور در ارویکس کلود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض مشکل قطعی سرور در ارویکس کلود

سلام دوستان من از سایت arvix.cloud سرور مجازی خریداری کرده بودم و روی همین سایت از سرور مجازی خودم تنظیم کرده بودم بک اپ تهیه بشه و اسنپ شات امروز سایت قطع شده و بعد پیام ارسال کردن بهشون جواب زیر رو بهم دادن
    جناب شما تنها کاربری نیستید که سرورهاشون جزوی از این پنل بوده. در حال حاضر دلیلی برای ما ارسال نشده و منتظر پاسخ هستیم. وقتی اطلاعی نداریم چه اطلاعیه ای؟ برای چندمین بار، دیتاسنتر با مشکل روبرو نشده، یکی از پنل ها با مشکل روبرو شده. سرور جدید روی پنل دیگه ای ایجاد شده. شما هر 10 دقیقه تیکت بزنید کمکی به حل مشکل نمیکنه. مشکل در حال پیگیری هست و اگر دیتاسنتر طی 24 ساعت آینده پاسخ بده احتمالا سرور ها ریستور خواهند شد در غیر این صورت سرور ها، بک آپ ها و اسنپ شات ها از دست خواهند رفت.

این جوابی بوده به ما دادن ما کلی اطلاعات روی اون سرور داشتیم و متاسفانه جای دیگه بک اپ نگرفتیم الان چیکار باید کرد ما ضرر خیلی زیادی میکنیم سایت هامون اطلاعاتمون کامل از دست میره و این سرویس دهنده هم می بینید که هیچ امیدی بهش نیست و میگه ممکنه فایل هامون از دسترس خارج بشه من از تمام مکالمه ویدیو ضبط کردم و کل فیش های واریزی به سایتشون دارم به نظرتون شکایت بکنم ازشون یا چیکار میشه کرد گرچه شکایتم برای من فایل اطلاعات نمیشه

2. # ADS

عضو انجمن ra3ou1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    856
    تشکر شده در
    714 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل قطعی سرور در ارویکس کلود

سلام
    خب احتمالا از سمت دیتاسنتر پنلشون بستن و به طبع سرورهای داخل پنل هم دچار مشکل شده
    با توجه به اینکه تحریم هستیم برای هرکدوم از همکارا هم ممکنه چنین مشکلی پیش بیاد ولی خب با رعایت یکسری اصول احتمالش میشه خیلی کم کرد
    این که چه مشکلی برای پنلشون رخ داده رو که به هردلیل توضیح ندادن ولی خب درستش شاید این باشه یه اطلاع رسانی بشه این مشکل رخ داده و در حال رفع مشکل هستیم
    خیلی کم پیش میاد ولی پنل دچار مشکل بشه به قولی اتفاق خیلی خاصی باید افتاده باشه مثل چندسال پیش که برای نت افراز مثلا رخ داد.
    در کل بهتر هست همیشه یه سرور یا فضای بکاپ در جای دیگه ای داشته باشین و همیشه نسخه بکاپ به آن انتقال بدین که در صورت بروز اینگونه موارد هم مشکل رخ نده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ra3ou1 نمایش پست ها
    سلام
    خب احتمالا از سمت دیتاسنتر پنلشون بستن و به طبع سرورهای داخل پنل هم دچار مشکل شده
    با توجه به اینکه تحریم هستیم برای هرکدوم از همکارا هم ممکنه چنین مشکلی پیش بیاد ولی خب با رعایت یکسری اصول احتمالش میشه خیلی کم کرد
    این که چه مشکلی برای پنلشون رخ داده رو که به هردلیل توضیح ندادن ولی خب درستش شاید این باشه یه اطلاع رسانی بشه این مشکل رخ داده و در حال رفع مشکل هستیم
    خیلی کم پیش میاد ولی پنل دچار مشکل بشه به قولی اتفاق خیلی خاصی باید افتاده باشه مثل چندسال پیش که برای نت افراز مثلا رخ داد.
    در کل بهتر هست همیشه یه سرور یا فضای بکاپ در جای دیگه ای داشته باشین و همیشه نسخه بکاپ به آن انتقال بدین که در صورت بروز اینگونه موارد هم مشکل رخ نده
    فرمایش شما متین ولی میگن هیچ ایمیلی براشون نیومده و ساسپند شدن و پیام هم میدن دیتاسنتر بهشون جواب نمیده و با ایمیل خود پنل چون ساسپند شده نمیتونن پیام بدن بهشون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

در پایان حرف ها این شرکت گفت هیچ مسئولیتی نداره و بریم شکایت بکنیم من ویدیو کل مکاتبات اپلود میکنم برای دوستان انجمن تا از این شرکت خرید انجام ندن

عضو انجمن ra3ou1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    856
    تشکر شده در
    714 پست

یعنی چی جواب نمیده
    خب میتونند تماس بگیرن تلفنی پیگیری کنند ببینند مشکل از کجا هست
    حتما نباید با تیکت پیگیری کرد که اینجور مواقع تماس میگیرن تلفنی کارها پیگیری میکنند
    بدترین حالت پلیس هم بالای سر سرورها اومده باشه باز اطلاع میدن که مثلا فلان کار غیر قانونی انجام شده سرورا توقیف شدن البته اگر این اتفاق هم افتاده باشه که بعید میدونم.
    در هر صورت وظیفشون هست اطلاع رسانی بکنند
    ویرایش توسط ra3ou1 : April 14th, 2022 در ساعت 13:26

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    12 پست

تهدید کردن که اگه تیکت بزنم بهشون برای پیگیری یا زنگ بزنم حسابم مسدود میکنن و میگن شما وظیفه داشتین بک اپ بگیرین ما دلمون خواسته اطلاعات پاک کردیم هرکاری میخواین بکنید پول بهتون برمیگردونیم وظیفه نگهداری اطلاعات نهداشتیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)