نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: یک عدد سرور اختصاصی هتزنر به همراه ای پی موجود است

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

پیش فرض یک عدد سرور اختصاصی هتزنر به همراه ای پی موجود است

یک عدد سرور هتزنر به همراه ای پی و مشخصات زیر موجود هست

2. # ADS

عضو انجمن ali0000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

پیش فرض پاسخ : یک عدد سرور اختصاصی هتزنر به همراه ای پی موجود است

نقل قول نوشته اصلی توسط sarwhost نمایش پست ها
    یک عدد سرور هتزنر به همراه ای پی و مشخصات زیر موجود هست
    بهیچ عنوان هرگونه ارتباط با این مجموعه تایید نمیشود، فوق العاده بی ادب هستند و هیچگونه تعهد کاری ندارند تابع هیچ قوانینی نیز نیستند !
    اسناد موجود است ...
    و در نهایت با از دست رفتن بخشی از اطلاعات مجبور شدیم از شرکتی خارجی سرویس تهیه کنیم

تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0000 نمایش پست ها
    بهیچ عنوان هرگونه ارتباط با این مجموعه تایید نمیشود، فوق العاده بی ادب هستند و هیچگونه تعهد کاری ندارند تابع هیچ قوانینی نیز نیستند !
    اسناد موجود است ...
    و در نهایت با از دست رفتن بخشی از اطلاعات مجبور شدیم از شرکتی خارجی سرویس تهیه کنیم
    دوست خوبم ممنون از نظرتون بی احترام نبودیم به دلیل تخلف و ایجاد سایتهای فیشینگ اینستاگرام و دریافت ابیوز خیلی محترامنه ازتون خواسته شد که از جای دیگه نمایندگی هاستینگ تهیه کنید چون ادامه همکاری با شما دیگه مقدور نبود و داشت به سرور هاستینگ ما ضرر میزد
    به هر حال شما حق انتقاد دارید خوبه ما هم بدون اطلاع سایتهاتونو مسدود نکردیم سایتهای چینی که راه انداخته بودید به هر حال امیدوارم موفق باشید

5. تعداد تشکر ها ازsarwhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن ali0000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarwhost نمایش پست ها
    دوست خوبم ممنون از نظرتون بی احترام نبودیم به دلیل تخلف و ایجاد سایتهای فیشینگ اینستاگرام و دریافت ابیوز خیلی محترامنه ازتون خواسته شد که از جای دیگه نمایندگی هاستینگ تهیه کنید چون ادامه همکاری با شما دیگه مقدور نبود و داشت به سرور هاستینگ ما ضرر میزد
    به هر حال شما حق انتقاد دارید خوبه ما هم بدون اطلاع سایتهاتونو مسدود نکردیم سایتهای چینی که راه انداخته بودید به هر حال امیدوارم موفق باشید
    درود بر شما
    سایتها ژاپنی بودن و فعالیت ( خرید و فروش کالای دست دوم مانند: فرش و لوازم خانگی و خودروهای تصادفی ) که بر اساس شماره های درج شده روی سایتها تماس میگیرند و بعد از مراجعه حضوری و برآورد ارزش، کالا خریداری میشه، مسئله رفتار شماست وسایتها که همینک هم تماماً در دسترس و فعال هستند، موضوع فیشینگ بنده اصلا وارد نیستم و در مورد ادعای شما صرفاً تشابه دامین باعث تلاش مجموعه فیسبوک برای ضبط دامنه بود که موفق هم نشدند و همون روز از سرور شما حذف و حتی اکانت مربوط هم مسدود شد و در هاست دیگری فعال است.
    ادعای شما در مورد رفتار محترمانه نادرست است و پیامهایتان موجود است

مجموعه شما باعث شد دیگه حتی به هموطن خودم اعتماد نکنم و همین الان از سرویس دهنده هندی سفارش انجام دادم و واقعا نوع رفتار و پشتیبانی و مشتری مداریشون حرفه ایی بوده، بنده هم درک میکنم قیمت دلار و هزینه های تمدید و خرید سرور بسیار بالاست و مشکلات برای خدمات دهندگانی چون شما در این کشور زیاده اما بهیچ عنوان نه شما و نه هیچ سرویس دهنده ای اجازه بی ادبی و آزار و اذیت مشتری رو نداره، ضمناً شما بدون هیچگونه اطلاع تمام سرویس هارو مسدود کردید و با یکساعت کلنجار رفتن عدم پاسخ به تلفن های ثابت درج شده بروی سایت که چندین بار داخلی های مختلف رو نیز شماره گیری کردم و همچنین محدودیت های دست و پا گیر در پنل کاربری فقط 24 ساعت مهلت دادید برای انتقال مطمئن باشید مادامی که رفتار غیر حرفه ای و زشت خودتون رو نپذیرید در هر کجا که مجموعه شمارو در حال تبلیغات و فعالیت ببینم موظف هستم تجربه تلخ خودم رو به سایر خریداران احتمالی اعلام کنم تا مشکل مشابه براشون رخ نده ...

و حالا که پاسخ دادید چند نکته: مجموعه شما نیازمند پشتیبان با اخلاق و صبور و حرفه ای است و مهمتر فعال بودن پاسخ تلفنی شماره های شرکت ، اطلاع رسانی دقیق تغییرات یا مشکلات از طریق ایمیل و حتی پیامک و درج لینک آن بروی سایت بطوریکه قابل مشاهده برای مشتریان باشد
    ایجاد تدابیری برای دفاع از حقوق کاربران در مواقعی که موضوعی مشابه بنده رخ میدهد، اینکه صرفا بدلیل نفوذ کمپانی فیسبوک در دیتاسنترها و دریافت abuse فوراً عقب نشینی صورت بگیرد باعث نا امیدی مشتریان میشود ( توجه شما را به دفاع جانانه مجموعه حقوقی بیان در مورد یکی از کاربرانش جلب میکنم ) که چند سال پیش انجام گرفت... بنده ضمن هماهنگی با مجموعه ایرنیک درست همان روزی که شما سایت را مسدود نمودید تمامی اقدامات پیشگیرانه و مشاوره هایی را دریافت کردم و در نهایت همه تلاش های فیسبوک تا این لحظه به جایی نرسید و در آینده نیز در صورت لزوم احتمال اخذ وکیل را نیز برای حفظ یا بهره برداری حداکثری از دامنه فوق در نظر دارم%
    ویرایش توسط ali0000 : March 1st, 2022 در ساعت 23:14

تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0000 نمایش پست ها
    درود بر شما
    سایتها ژاپنی بودن و فعالیت ( خرید و فروش کالای دست دوم مانند: فرش و لوازم خانگی و خودروهای تصادفی ) که بر اساس شماره های درج شده روی سایتها تماس میگیرند و بعد از مراجعه حضوری و برآورد ارزش، کالا خریداری میشه، مسئله رفتار شماست وسایتها که همینک هم تماماً در دسترس و فعال هستند، موضوع فیشینگ بنده اصلا وارد نیستم و در مورد ادعای شما صرفاً تشابه دامین باعث تلاش مجموعه فیسبوک برای ضبط دامنه بود که موفق هم نشدند و همون روز از سرور شما حذف و حتی اکانت مربوط هم مسدود شد و در هاست دیگری فعال است.
    ادعای شما در مورد رفتار محترمانه نادرست است و پیامهایتان موجود است

مجموعه شما باعث شد دیگه حتی به هموطن خودم اعتماد نکنم و همین الان از سرویس دهنده هندی سفارش انجام دادم و واقعا نوع رفتار و پشتیبانی و مشتری مداریشون حرفه ایی بوده، بنده هم درک میکنم قیمت دلار و هزینه های تمدید و خرید سرور بسیار بالاست و مشکلات برای خدمات دهندگانی چون شما در این کشور زیاده اما بهیچ عنوان نه شما و نه هیچ سرویس دهنده ای اجازه بی ادبی و آزار و اذیت مشتری رو نداره، ضمناً شما بدون هیچگونه اطلاع تمام سرویس هارو مسدود کردید و با یکساعت کلنجار رفتن عدم پاسخ به تلفن های ثابت درج شده بروی سایت که چندین بار داخلی های مختلف رو نیز شماره گیری کردم و همچنین محدودیت های دست و پا گیر در پنل کاربری فقط 24 ساعت مهلت دادید برای انتقال مطمئن باشید مادامی که رفتار غیر حرفه ای و زشت خودتون رو نپذیرید در هر کجا که مجموعه شمارو در حال تبلیغات و فعالیت ببینم موظف هستم تجربه تلخ خودم رو به سایر خریداران احتمالی اعلام کنم تا مشکل مشابه براشون رخ نده ...

و حالا که پاسخ دادید چند نکته: مجموعه شما نیازمند پشتیبان با اخلاق و صبور و حرفه ای است و مهمتر فعال بودن پاسخ تلفنی شماره های شرکت ، اطلاع رسانی دقیق تغییرات یا مشکلات از طریق ایمیل و حتی پیامک و درج لینک آن بروی سایت بطوریکه قابل مشاهده برای مشتریان باشد
    ایجاد تدابیری برای دفاع از حقوق کاربران در مواقعی که موضوعی مشابه بنده رخ میدهد، اینکه صرفا بدلیل نفوذ کمپانی فیسبوک در دیتاسنترها و دریافت abuse فوراً عقب نشینی صورت بگیرد باعث نا امیدی مشتریان میشود ( توجه شما را به دفاع جانانه مجموعه حقوقی بیان در مورد یکی از کاربرانش جلب میکنم ) که چند سال پیش انجام گرفت... بنده ضمن هماهنگی با مجموعه ایرنیک درست همان روزی که شما سایت را مسدود نمودید تمامی اقدامات پیشگیرانه و مشاوره هایی را دریافت کردم و در نهایت همه تلاش های فیسبوک تا این لحظه به جایی نرسید و در آینده نیز در صورت لزوم احتمال اخذ وکیل را نیز برای حفظ یا بهره برداری حداکثری از دامنه فوق در نظر دارم%
    دوست گرامی ظاهرا شما از موارد ابیوز دیتاسنتری چون هتزنر بی اطلاع هستید دوبار ابیوز از سمت این دیتاسنتر برای ما ارسال شده بود و شما قبلا یک بار ظاهرا حل کرده ب ودید بار دوم به ایمیل پاسخ گو نبودید بار سوی هم که ابیوز دادند مهلت 24 ساعته دادن برای حل مشکل و حذف دامنه مورد نظر که در غیر اینصورت کل سرور رو لاک میکردند به هر حال سرور هم یک سرور هاستینگ اشتراکی هست و هزاران سایت روشه و ابیوزهای مختلفی دارد یعنی دیتاسنتر هتزنر بخواد لاک کنه احتمالا لاک پنل یا لاک کامل سرور بدون حق باز کردن میده و با این اوضاع بد بخواد یک سرور رو ببنده برامون دردسر بزگی میشه سرور هاستینگ هم یک سرور اختصاصی هست نه مجازی که بگیم حالا یه کاریش میکنیم با سایتهای زیاد مهلت 24 ساعته شما هم صرفا نگرانی همکاران ما از لاک شد ن سرور بود هرچند اگر از جانب ما کوتاهی شده از شما معذرت خواهی میکنیم در مورد تلفنها هم بله حق با شماست گاها پیش میاد که ترافیک کاری بالا هست و همکارا حالا مشکلی دارن رفع میکنند یا موارد مشابه که مشغول هستند . در مورد دفاع هم بله اگر مثلا فقط شما رو اون سرور بودید یا سرور مجازی بود که فقط شما رو میزبانی میکردیم حتما دفاع میکردیم هر چند تا جایی که دست ما باز بود برای دیتاسنتر توضیح دادیم ولی متاسفانه هتزنر بخواد خیلی راحت اول سرور شاد کل پنل با هر چندتا سرور رو لاک میکنه و خیلی راحت میگن که به بخش حقوقی ما تماس بگیرید اصلا هم براشون سرورهای داخل پنل مهم نیست . امیدوارم درک کرده باشید که روی ما اون روز چه فشاری وارد بوده

8. تعداد تشکر ها ازsarwhost به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)