نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: سایت فروش لباس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

42 سایت فروش لباس

سلام
    من یک سایت فروش لباس دارم الان برای گرفتن درگاه نیاز به ثبت نام کد مالیاتی دارم (سایت من حقیقی هست و هیچ جوازی جز نماد اعتماد ندارم)
    1 . ایا با ثبت نام کد مالیاتی باید از این به بعد مالیات بدم ؟
    2. در زمان ثبت نام این سوال پرسیده میشود
    -- من مشمول ارزش افزوده نمی باشم
    – من مشمول ارزش افزوده می باشم و نیاز به ثبت نام در سیستم ارزش افروزده دارم
    – من مشمول ارزش افروزده می باشم و قبلا ثبت نام ارزش افزوده انجام داده ام (لیست فوق)
    لباس شامل کدوم میشه ؟
    3 اکر شامل ارزش افزوده میشه من باید از مشتری 9% اضافه بگیرم و پرداخت کنم ؟
    4- ایا با همان روش قبل کارت به کارت به کار خودم ادامه بدم بهتر نیست ؟!!

2. # ADS

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,052
    تشکر تشکر شده 
    435
    تشکر شده در
    323 پست

پیش فرض پاسخ : سایت فروش لباس

۱. خیر. مالیات بر درآمد هستش.
    ۲.ببینین، شما لباس هاتون رو با ارزش افزوده بفروش میرسونین یا نه؟ مثلا یکی قهوه خونه ی عادی داره، یه قلیون با چایی رو میده چهل میتونم. یکی تو همون قهوه خونه، ارزش افزوده داره یعنی ددونفرو آورده یکی نی همبونی تمبکی گیتاری چیزی میزنه، اون یکی هم میخونه، بنابراین قلیون و چایی رو بجهای چهل تومن میده صد و هشتاد هزار تومن. به این میگن ارزش افزوده. حالا شما توی ایده ی فروش لباس تون ارزش افزوده دارین؟ یا نه؟ پس ارزش افزوده ربطی به مدل شغلی نداره. هرکسی یه ایده ای داره سوار میکنه، محصولش رو گرونتر میفروشه میشه ارزش افزوده. حالا که معنی شو بهت گفتم راحت تر میتونی انتخاب کنی.
    ۳. نه درصد دیافت از مشتری با توجه به مثالی که بت زدم ربطی به ارزش افزوده نداره. اون میشه مالیاتی که تو باید بپردازی و اون نه درصد رو از مشتری میگیری که بپردازیش. پس نه درصد، منظور مالیاتی هست که تو باید بپردازی و داری از مشتریت میگیری. حالا اگر موقع خرید لباس و اجناست، نه درصد مالیات دادی، باید فاکتور و تاییدیه مالیات از فروشنده ات که جنستو خریدی بگیری، که موقعی که لباست رو فروختی و ۹ درصد رو از مشتری هات گرفتی، دوباره بعنوان مالیات نپردازی و اون گزارش رو بدی که من قبلا مالیات رو پرداخت کردم.
    ۴. استفاده از روش کارت به کارت برای یه سری شرایط بهتره. برای یه سری شرایط بهتر نیست. این سوال رو باید درمورد برنامه ی تجاری خودتون جواب بدین.
    یا حق
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)