نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: انتقال سایت از دایرکت ادمین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض انتقال سایت از دایرکت ادمین

با سلام
    متاسفانه لایسنس لایف تایم و دائمی دایرکت ادمین که از لایسنها گرفته بودم منقضی شده و شرکت لایسنها مدعی هست که دیگه لایسنس دائمی ارائه نمیده و بالطبع مدتی هست که سایتهام بالا نمیان. مشکلی که دارم اینه اگه بخوام کنترل پنل جدید نصب کنم ظاهرا نیاز هست مجددا سیستم عامل لود یا نصب بشه.امکان انتقال فایلها و دیتابیس ها وجود داره؟ راهنمایی بفرمایید

2. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : انتقال سایت از دایرکت ادمین

نقل قول نوشته اصلی توسط m0079 نمایش پست ها
    با سلام
    متاسفانه لایسنس لایف تایم و دائمی دایرکت ادمین که از لایسنها گرفته بودم منقضی شده و شرکت لایسنها مدعی هست که دیگه لایسنس دائمی ارائه نمیده و بالطبع مدتی هست که سایتهام بالا نمیان. مشکلی که دارم اینه اگه بخوام کنترل پنل جدید نصب کنم ظاهرا نیاز هست مجددا سیستم عامل لود یا نصب بشه.امکان انتقال فایلها و دیتابیس ها وجود داره؟ راهنمایی بفرمایید
    سلام وقت به خیر

نیازی به نصب کنترل پنل جدید نیست، لایسنس جدید خریداری نمائید و با همان کنترل پنل قبلی دایرکت ادمین خود کار کنید(بکاب بگیرید یا ...)

از مکانی که سرور خریده اید پشتیبانی بگیرید این موارد را برای شما انجام دهند.
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو دائم a.e آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    818
    تشکر شده در
    686 پست

سلام و عرض ادب

فقط کافیه که یک لایسنس جدید دایرکت ادمین تهیه کنید و جایگزین لایسنس قبلی کنید و نیاز به نصب مجدد یا کار خاصی دیگر نیست.

آموزش تغییر لایسنس دایرکت ادمین نیز با یک جستجو ساده قابل پیدا شدن است.
    اُکسين سرور ارائه دهنده خدمات ميزباني وب|شماره ثبت 4587|10 سال سابقه درخشان|شماره تماس 42254600-061

فروش سرور اختصاصی از ديتاسنترهای Kimsufi , SoyouStart , OVH همراه با کنترل پنل مدیریت و آی پی رایگان!

عضو انجمن farhadhelix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    445
    تشکر شده در
    382 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m0079 نمایش پست ها
    با سلام
    یک لایسنس اشتراکی که مبلغ حدود ماهانه 20 هزار تومان هست بگیرید نصب کنید و تمام
    زیاد سختی به خودتون ندید

موفق باشید
    انجام کلیه امور تخصصی روتر های میکروتیک | طراحی و پیاده سازی شبکه و راه کارهای اجرایی | امنیت شبکه و راه کارهای مقابله با دیداس | Whatsapp : 09125803584 | Telegram : http://t.me/tsiran

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)