نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کجا کولوکیشن سرور کنیم ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

Question کجا کولوکیشن سرور کنیم ؟

سلام

من میخوام گیم سرور راه بندازم(یعنی پهنای باند اختصاصی و سرعت خفن اینترنت میخوام) شما پیشنهاد میدید من سرور ام رو ببرم کدوم دیتاسنتر کولوکیشن کنم ؟ که بهم حداکثر پهنای باند رو میدن ؟
  2. # ADS

عضو انجمن negarnovin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    118
    تشکر تشکر شده 
    748
    تشکر شده در
    679 پست

پیش فرض پاسخ : کجا کولوکیشن سرور کنیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amiramdi نمایش پست ها
    سلام

من میخوام گیم سرور راه بندازم(یعنی پهنای باند اختصاصی و سرعت خفن اینترنت میخوام) شما پیشنهاد میدید من سرور ام رو ببرم کدوم دیتاسنتر کولوکیشن کنم ؟ که بهم حداکثر پهنای باند رو میدن ؟
    سرور مجازی, سرور مجازی ایران, طراحی سایت
    تهران، آیت الله کاشانی، پلاک 17 | تماس : 44045229-021 | تلگرام : 09227504547
    ورود به سایت نگارنوین !

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

تلاشتو کن که بتونی سرورت رو داخل مبین نت بذاری.
    شماره تماسش اینه:
    ۰۲۱-۸۳۸۶۹۸۰۰
    بخش سازمانی مبین نت هست.
    یه زنگ بشون بزن، سوالتت رو ازشون بپرس تو بحث کلوکیشن و هزینه هاش.
    خیلیا هم هستن که تو دیتاسنتر آسیاتک ان و مشکلی هم ندارن. اما چون میخایی کار گیمینگ انجام بدی، بازم لوکیشن سرورت خیلی مهمه که تو جای درستی باشه تا بتونی پینگ خوبی رو به گیمرات بدی. اینترنت اوناهم مهمه ها. ولی خب تو اینم درنظر بگیر که دیتاسنترت مبین نت باشه خیلی میتونه بت کمک کنه.
    مخصوصا اگر گیمرا با هات اسپات همراه اول و ایرانسل باشن، کلوکردن تو دیتاسنتر مبین نت امتیاز خوبیه.

یه دیتاسنتر هم تو خیاباون شریعتی تهران نرسیده به پل سیدخندان هستش. اونجا فوق العاده ست. ولی متاسفانه خیلی سخت میشه کلو کرد اونجا.
    اگه عجله نداری دیتاسنتر خیابان شریعتی تهران - نرسیده به پل سیدخندان - مرکز ارتباطات زیرساخت. گزینه بعدی صحبت با واحد سازمانی مبین نت و سوال در مورد امکاناتی که میتونن در اختیارت بذارن و ارزشای پیشنهادی شون نسبت به دیتاسنتر آسیاتک اللخصوص که میزبانی گیمینگ هستی.
    در نهایت دیتاسنتر آسیاتک که احتمالا پورسانت بهتری نسبت به بقیه تو بحث مارکتینگ پهنای باند میتونه درآینده بت بده.

یاحق...

LINK
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    تلاشتو کن که بتونی سرورت رو داخل مبین نت بذاری.
    شماره تماسش اینه:
    ۰۲۱-۸۳۸۶۹۸۰۰
    بخش سازمانی مبین نت هست.
    یه زنگ بشون بزن، سوالتت رو ازشون بپرس تو بحث کلوکیشن و هزینه هاش.
    خیلیا هم هستن که تو دیتاسنتر آسیاتک ان و مشکلی هم ندارن. اما چون میخایی کار گیمینگ انجام بدی، بازم لوکیشن سرورت خیلی مهمه که تو جای درستی باشه تا بتونی پینگ خوبی رو به گیمرات بدی. اینترنت اوناهم مهمه ها. ولی خب تو اینم درنظر بگیر که دیتاسنترت مبین نت باشه خیلی میتونه بت کمک کنه.
    مخصوصا اگر گیمرا با هات اسپات همراه اول و ایرانسل باشن، کلوکردن تو دیتاسنتر مبین نت امتیاز خوبیه.

یه دیتاسنتر هم تو خیاباون شریعتی تهران نرسیده به پل سیدخندان هستش. اونجا فوق العاده ست. ولی متاسفانه خیلی سخت میشه کلو کرد اونجا.
    اگه عجله نداری دیتاسنتر خیابان شریعتی تهران - نرسیده به پل سیدخندان - مرکز ارتباطات زیرساخت. گزینه بعدی صحبت با واحد سازمانی مبین نت و سوال در مورد امکاناتی که میتونن در اختیارت بذارن و ارزشای پیشنهادی شون نسبت به دیتاسنتر آسیاتک اللخصوص که میزبانی گیمینگ هستی.
    در نهایت دیتاسنتر آسیاتک که احتمالا پورسانت بهتری نسبت به بقیه تو بحث مارکتینگ پهنای باند میتونه درآینده بت بده.

یاحق...

LINK
    خیلی ممنونم از پاسختون
    یعنی برای گیمینگ تو دیتاسنتر مبین نت بهتره ؟ نسبت به برج میلاد ؟! آخه یکم عجیبه ، برج میلاد رو ارتفاع هست و از برج مخابراتی برج میلاد استفاده میشه و خب عقل آدم شک میکنه ، میگه خیلی باید خوب باشه و نباید رو دستش باشه تو ایران ، منم میخوام میزبانی گیمینگ کنم ، ممنون از اطلاعاتتون ، من تحقیق میکنم رو مبین نت پس
    عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

نه. من اطلاعات دقیق رو میگم از مبین نت سوال کنین. اما ارتفاع دلیل مناسبی برای بهتر بودن نیست. الآن که شما داخل منزل هستین، با موبایلتون هاست اسپات بخایین انجام بدین، به آنتن برج میلاد متصل نمیشین. به قوی ترین، ارسال کننده وصل میشین. قوی ترین ارسال کننده سیگنال، نزدیک ترین دکل به شما هستش. بعد از باطل شدن پروانه isp، اومدن گفتن تمام شرکت های ارایه دهنده ی اینترنت، دیگه آی اس پی نیستن. اف سی پی هستن. یعنی دیگه به شکل مشترک از زیرساخت های مخابراتی استفاده میکنن. بیشترین زیرساخت های مخابراتی، مبین نت داره.
    به این معنی که دکل های مخابراتی همراه اول و ایرانسل، مورد استفاده ی مبین نت هم هستش و هرکدوم به شکل قوی ترین سیگنال بهم وصل میشن که به معنی نزدیک ترین سیگنال هست.

الآن دستگاه هایی هم که میفروشن به شرکتایی که بخان موبایل اون قسمت آنتن نده، یه دستگاه اندازه مودمه. فرستنده سیگناله. گوشی موبایلامون به اون وصل میشه بعنوان فرستنده سیگنال، ولی چون مخابراتی نیست دیگه آنتنی نداره که بخاد مکالمه برقرار کنه. یعنی هرچی موبایل نزدیک این مودم باشه، دیگه بدون آنتن میشه. این دقیقا همون تکنولوژی هستش که میگم دلیل نمیشه که برج میلاد تو ارتفاع هست، پس پینگ خوبی میده باشه. اما، اول دیتاسنتر زیرساخت(به این سادگیا نمیتشه کلو کرد داخلش) بعدش به اون شماره ای که دادم زنگ بزن و ببین که چطوریه داستانش. شرایطت برای گیمینگ تو مبین نت چطوری در میاد. بعدش هم دیتاسنتر آسیاتک.

به هرحال من اطلاعات دقیق ندارم. ولی هم شرکت زیگورات و هم شرکت مبین نت، اطلاعات دقیق رو در اختیارت میذارن.

فکر میکنم مبین نت رتبه اول لجستیک زیرساخت شبکه ای تو ایران رو داره چندین ساله نگهمیداره برای خودش.

امتیازه دیگه. درنظر باید داشت.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

سلام برخی از همکاران رو اسیاتک گیگ سرور ارائه میکنند

اسیاتک بسیار مناسب و عالی هست اما برخی مشکلات هم داره که باید باهاش کنار بیایی

گرانی ، تعداد کم ایپی و ....

در بخش درخواست سرور اختصاصی یک تاپیک جدید باز کنید تا همکارن به شما افر بدهند

با تشکر
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)