نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: انتقال سایت وردپرسی به سرور لوکال

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض انتقال سایت وردپرسی به سرور لوکال

عرض سلام و وقت بخیر
    شرکت ما یک فروشگاه آنلاین وردپرسی داره که روی هاست ایران هستش و مدیرمون تصمیم گرفته کل سایت رو انتقال بده به سرورهای شرکت .... من تخصص شبکه و سیستم ادمین ویندوز دارم ... واسه همین یه راهنمایی کلی میخواستم .... واسه انجام پروژه ۲ ماه هم بیشتر فرصت ندارم.... چون یک تیم برنامه نویسی قرار هست داخل شرکت مستقر بشه..... ما واسه این منظور ۲ تا لوکیشن در نظر گرفتیم واسه هر لوکیشن ۲ تا فیبر نوری و یک سرور قوی درنظر گرفتیم.... واسه زمانی که اگر یک سمت اینترنت قطع شد یا یک سرور استاپ شد بشه از سمت دیگه سرویس به مشتری بدیم و سایت down نشه..... حالا با توجه به توضیحاتی که دادم ممنون میشم سوالات زیر رو جواب بدید و راهنماییم کنید.
    ۱− واسه این کار ما باید روی esxi ویرچوال ماشین لینوکسی بیاریم بالا؟ بعد از اون باید روی آن Cpanel یا CWP نصب کنیم ؟ یا نه فقط یه آپاچی و مای سی کو ال نصب کنیم کافیه؟
    ۲− چه تجهیزات امنیتی واسه این کار جز سرور و اینترنت لازم هست؟؟ مثلا فایروال یا لود بالانسر؟ محدودیتی واسه خرید قطعات نداریم
    ۳− واسه منی که تجربه این چنینی ندارم باید چه منابع آموزشی رو مطالعه کنم؟ممنون میشم یه roadmap بگید که سریع خودمو برسونم به این سطح

اگر کسی تمایل داشت تا به عنوان مشاور ازشون استفاده کنم اعلام کنید که باهاشون در تماس باشم و مشکلاتم رو به صورت ساعتی یا پروژه ای با هزینه رفع کنند.

پیشاپیش ممنون از دوستان عزیز

2. تعداد تشکر ها از civiliman به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)