نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: عدم عودت وجه توسط سرور وی دی اس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض عدم عودت وجه توسط سرور وی دی اس

سلام

اینجا درخواست سرور مجازی ایران داشتم که ایشون آفر داد
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=218268

مبلغ 135 هزار تومان پرداخت شد

سرور روز بعد تحویل دادن و در تیکت درخواست اطلاعات هویتی کردن بنده قبول نکردم و گفتم دریافت اطلاعات هویتی کار درستی نیست
    شرکت هاستینگی که whmcs لایسنس نداره و برای امنیت خودش و کاربراش پشیزی ارزش قائل نیست چه جوری میخواد از مدارک هویتی کاربراش محافظت کنه!

وقتی درخواست مدارک هویتی کردن بنده گفتم سرور خاموش کنید و درخواست سرور آلمان کردم که بازم درخواست مدارک هویتی داشتن و در نهایت درخواست عودت وجه داشتم که بازم درخواست مدارم هویتی کردن!

بیشتر وب سایت ها 30 روز بازگشت وجه دارن
    حالا من سرور بعد از یک روز تحویل گرفتم و وقتی درخواست مدارک هویتی کردن گفتم سرور خاموش کنید

01.JPG
    02.JPG
    03.JPG
    04.JPG
    05.JPG
    06.JPG

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : عدم عودت وجه توسط سرور وی دی اس

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinhemmati98 نمایش پست ها
    سلام

اینجا درخواست سرور مجازی ایران داشتم که ایشون آفر داد
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=218268

مبلغ 135 هزار تومان پرداخت شد

سرور روز بعد تحویل دادن و در تیکت درخواست اطلاعات هویتی کردن بنده قبول نکردم و گفتم دریافت اطلاعات هویتی کار درستی نیست
    شرکت هاستینگی که whmcs لایسنس نداره و برای امنیت خودش و کاربراش پشیزی ارزش قائل نیست چه جوری میخواد از مدارک هویتی کاربراش محافظت کنه!

وقتی درخواست مدارک هویتی کردن بنده گفتم سرور خاموش کنید و درخواست سرور آلمان کردم که بازم درخواست مدارک هویتی داشتن و در نهایت درخواست عودت وجه داشتم که بازم درخواست مدارم هویتی کردن!

بیشتر وب سایت ها 30 روز بازگشت وجه دارن
    حالا من سرور بعد از یک روز تحویل گرفتم و وقتی درخواست مدارک هویتی کردن گفتم سرور خاموش کنید

01.JPG
    02.JPG
    03.JPG
    04.JPG
    05.JPG
    06.JPG
    الان ما چه کنیم این جا؟ این حا محکمه قضایی هست؟
    شرکتی که لایسنس whmcs نداره ارتباطی به اطلاعات هویتی داره که لو بره یا نره؟ همین جا شرکتی رو می شناسم که اتفاقا لایسنس ولید هم داره ولی به دلایلی اطلاعات کاربرانش لو رفت.
    اصلا از دید اون شرکت نگاه کنیم: از کجا معلوم از کارت هکی یا فیشینگ خرید نکرده باشید، درسته؟
    شما احراز هویت شدید توی این سایت؟ این شرکت از کجا بدونه یوزری که خرید کرده بدون مشکل بوده؟
    بعدشم اگر فکر می کنید این ها مشکلی دارند خب تشریف ببرید یکی از آدرس هایی که توی سایت نوشتند.

همین طور نوشتید اکثر وب سایت ها گارانتی بازگشت وجه ۳۰ روزه دارند، باید عرض کنم که یک سری سایت ها که کلا گارانتی بازگشت وجه ندارند علیرغم نماد الکترونیک و ۷ روز گارانتی الزامی، یه سری سایت ها تا ۳۰ روز دارند، تعداد معدودی هم تا ۹۰ روز دارند.

من به نظرم مشکلی نه توی درخواست اون ها هست و نه درخواست شما.

عضو انجمن ghasemy50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    95 پست

در شرکت های بزرگ دنیا مانند لیزوب، هتزنر، ovh، و خیلی شرکت های دیگه پس از احراز مدارک کاربر اقدام به سرویس دهی می کنند،
    در ایران نیز همینطور است، و شرکت پس از اطمینان از هویت کاربر اقدام به فروش سرویس می کند، چه بسا بخاطر مشکلاتی که در ایران هست، این امر جدی تر از دیتاسنتر های خارجی هم پیگیری شود.
    اما اینکه مبلغ عودت داده نشود هم بنظرم اشتباه هست، شما استفاده ای از سرویس نکرده اید و اگر به همان کارتی که بوسیله آن پرداخت شده است وجه مرجوع شود برای دو طرف مشکلی بوجود نخواهد آمد.
    موفق باشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Kokolikoko85 نمایش پست ها
    الان ما چه کنیم این جا؟ این حا محکمه قضایی هست؟
    شرکتی که لایسنس whmcs نداره ارتباطی به اطلاعات هویتی داره که لو بره یا نره؟ همین جا شرکتی رو می شناسم که اتفاقا لایسنس ولید هم داره ولی به دلایلی اطلاعات کاربرانش لو رفت.
    اصلا از دید اون شرکت نگاه کنیم: از کجا معلوم از کارت هکی یا فیشینگ خرید نکرده باشید، درسته؟
    شما احراز هویت شدید توی این سایت؟ این شرکت از کجا بدونه یوزری که خرید کرده بدون مشکل بوده؟
    بعدشم اگر فکر می کنید این ها مشکلی دارند خب تشریف ببرید یکی از آدرس هایی که توی سایت نوشتند.

همین طور نوشتید اکثر وب سایت ها گارانتی بازگشت وجه ۳۰ روزه دارند، باید عرض کنم که یک سری سایت ها که کلا گارانتی بازگشت وجه ندارند علیرغم نماد الکترونیک و ۷ روز گارانتی الزامی، یه سری سایت ها تا ۳۰ روز دارند، تعداد معدودی هم تا ۹۰ روز دارند.

من به نظرم مشکلی نه توی درخواست اون ها هست و نه درخواست شما.

به نظر شما برای 135 هزار تومن کسی پول فیشینگ میزنه
    وقتی از سرویس استفاده نشده پول میتونن عودت بدن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasemy50 نمایش پست ها
    در شرکت های بزرگ دنیا مانند لیزوب، هتزنر، ovh، و خیلی شرکت های دیگه پس از احراز مدارک کاربر اقدام به سرویس دهی می کنند،
    در ایران نیز همینطور است، و شرکت پس از اطمینان از هویت کاربر اقدام به فروش سرویس می کند، چه بسا بخاطر مشکلاتی که در ایران هست، این امر جدی تر از دیتاسنتر های خارجی هم پیگیری شود.
    اما اینکه مبلغ عودت داده نشود هم بنظرم اشتباه هست، شما استفاده ای از سرویس نکرده اید و اگر به همان کارتی که بوسیله آن پرداخت شده است وجه مرجوع شود برای دو طرف مشکلی بوجود نخواهد آمد.
    موفق باشید.
    بله وقتی از سرور استفاده نشده و به محض دریافت گفتیم سرور خاموش کنید چرا پول پول عودت نمیدن

عضو انجمن Optimus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    447
    تشکر تشکر شده 
    605
    تشکر شده در
    479 پست

به شخصه در مجموعه ما برای سرورهای ایران مدارک سلفی + تاییده شماره تلفن ثابت ما می گیریم و فقط یک شماره ملی ساده و کارت ملی نیست
    شما باید تایید هویت کنید تا بتونن به شما بازگشت وجه بدهند
    ما هم بودیم بدون تایید هویت این کار را نمی کریم
    شما روی مدرک که می فرستیم براشون بزرگ بنویسید فقط برای تایید هویت سایت فلان می باشد و هیچ کس نمی تونه از اون مدرک سو استفاده کنه
    پالس سرور،هاستینگ و سرورمجازی، اختصاصی ازکشورهای آمریکا،آلمان،ایران وهلند*شرکت رسمی ثبت شده*بیش از 8 سال سابقه فعالیت(نماد اعتماد)
    پشتیبانی |آدرس: pulseserver.net |تلگرام: @aminpulse

7. تعداد تشکر ها ازOptimus به دلیل پست مفید

عضو انجمن mizbanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus نمایش پست ها
    به شخصه در مجموعه ما برای سرورهای ایران مدارک سلفی + تاییده شماره تلفن ثابت ما می گیریم و فقط یک شماره ملی ساده و کارت ملی نیست
    شما روی مدرک که می فرستیم براشون بزرگ بنویسید فقط برای تایید هویت سایت فلان می باشد و هیچ کس نمی تونه از اون مدرک سو استفاده کنه
    کار صحیح و مود تایید این هست .
    شركت داده پرداز نت افروز ثبت 11189 و داراي نماد اعتماد الكترونيكي 2 ستاره از سازمان صنعت و معدن
    XZN Hosting

9. تعداد تشکر ها از mizbanwebhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن ghasemy50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    95 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus نمایش پست ها
    سلام و عرض احترام.
    صرفا جهت اطلاعات شخصی خودم میپرسم و برخورد صحیح در شرایط مشابه،
    آیا اینکه به همون کارت پرداختی مبلغ عودت داده بشه مشکلی داره؟
    بنده چند بار اینکارو انجام دادم اگر احتمال دادم وجه پرداختی دارای مشکل هست.
    اگر بعدا هم مشکلی بوجود بیاد، پول به همون کارت مرجوع شده و قاعدتا بنظرم مشکلی نخواهد بود.
    موفق باشید.

عضو جدید soheil.hidd3n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    44 پست

سلام دوستان دقیقا مطالب قانونی اشاره کردند
    روال قانونی :
    دقیقا باید همون کارت که پرداخت بشه کارت عودت بخوره نه کارت دیگه
    اطلاعات کسی که ثبت نام میکنه باید برابر کارت اعتباری باشه نباشه نباید برگشت زد حتی اگر با کارت ملی بیای احراز کنی با کارت که خریدی میتونی درخواست برگشت کنی
    حتی شما احراز بکنید طرف یا کارت دیگه بهتون بده کارت مبدا یه چیز دیگه باشه اگر ***ی شده باشه شما پول شویی کردی نباید این کار بکنید !
    نکته :اگر در قوانین سایت اعلام کرده باشه امکان بازگشت بعد از ۱۰ روز کاری نیست حتی اگر استفاده نکردده باشی نمیتونی بازگشت بزنی چون قانون موقع خرید تایید میکنی هر سایت قانون خودش داره بهتر که هنگام خرید قانون خونده بشه بعدا به این داستان ها نخورید

12. تعداد تشکر ها از soheil.hidd3n به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)