نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مشکل با هاستینگ فعلی و راهکار شما اساتید

عضو انجمن DEFALT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,503
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    179 پست

پیش فرض مشکل با هاستینگ فعلی و راهکار شما اساتید

سلام
    خسته نباشید دوستان عزیزم
    من از یک هاستینگ هاست اشتراکی یک ساله خرید کرده بودم که تا یکی دو روز دیگر به تمام خواهد رسید.
    اما قبلش من اومدم یک هفته پیش هزینه تمدیدش رو واریز کردم و یکسال دیگر نیز تمدید شد
    اما الان به شدت ناراضی هستم و هنوزم از وقتی سال قبلش یک روز مونده و میخوام پول بنده رو پس بدند و دیگه هم سرویسی ازشون نمیخوام
    آیا درخواست من قانونی هست؟ هنوز سرویس جدید وقتشم شروع نشده؟ حتی دو روز هست به تیکت های بنده جواب نمیدن یعنی نهایت بی احترامی و توهین به بنده!!!!!
    اگر اقا سرویست اینو ساپورت نمیکنه بگو اقا این مورد نمیشه و رو سرور ما مشکل داره منم بدونم دیگه جواب ندادن به تیکت چیه؟؟
    و بنده یکم پیش یک تیکت بابت لغو سرویس و شماره کارتمم دادم عرض کردم خدمتشون هزینه کل سرویس رو بازگشت بدند و من دیگه نمیخوام . درخواستم قانونیه ؟
    اگر به این تیکت هم جواب ندادند و پول رو واریز نکردند بنده از چه طریقی اقدام کنم که بتونم پولم رو دریافت کنم؟ فقط یک دونه ساماندهی سایتشون ثبته و تو اینماد نیست
    میفرمایید چیکار کنم؟
    ویرایش توسط DEFALT : April 4th, 2021 در ساعت 15:45
    .

2. # ADS

عضو انجمن ghasemy50 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    95 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با هاستینگ فعلی و راهکار شما اساتید

سلام وقت بخیر
    پس میشه گفت دستتون به جایی بند نیست، اگر خودشون نخوان میتونن پول رو پس ندن، از طرفی با توجه به اینکه احتمال زیاد مبلغ خیییییییلی زیاد باشه حوالی دو تومن هست متاسفانه ارزش شکایت هم نداره.
    قانونی بودن درخواست که فرمودید از نظر عرفی حق با شماست ولی از نظر عملی قوانین اون سایت حق رو مشخص میکنه.
    موفق باشید.

4. تعداد تشکر ها از ghasemy50 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,503
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasemy50 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    پس میشه گفت دستتون به جایی بند نیست، اگر خودشون نخوان میتونن پول رو پس ندن، از طرفی با توجه به اینکه احتمال زیاد مبلغ خیییییییلی زیاد باشه حوالی دو تومن هست متاسفانه ارزش شکایت هم نداره.
    قانونی بودن درخواست که فرمودید از نظر عرفی حق با شماست ولی از نظر عملی قوانین اون سایت حق رو مشخص میکنه.
    موفق باشید.
    نه اونقدری هم که فکر میکنید این فضای مجازی بی صاحب نیست! فقط چون فرهنگ سای نشده و هر کی هر طور دلش خواسته پول ملت رو خوردن..! و هیچ کس هم پیگیر نشده
    من منتظرم جواب ندن فکر کنم پل های ارتباطی باشه که بشه کاری کرد اما ادم دوستانه بحث رو حل کنه بهتره . اینطوری فک نکنید چون اینقدرم این مجازی بی صاب نیست.
    .

عضو انجمن vpgroup آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    1,219
    تشکر شده در
    852 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DEFALT نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید دوستان عزیزم
    من از یک هاستینگ هاست اشتراکی یک ساله خرید کرده بودم که تا یکی دو روز دیگر به تمام خواهد رسید.
    اما قبلش من اومدم یک هفته پیش هزینه تمدیدش رو واریز کردم و یکسال دیگر نیز تمدید شد
    اما الان به شدت ناراضی هستم و هنوزم از وقتی سال قبلش یک روز مونده و میخوام پول بنده رو پس بدند و دیگه هم سرویسی ازشون نمیخوام
    آیا درخواست من قانونی هست؟ هنوز سرویس جدید وقتشم شروع نشده؟ حتی دو روز هست به تیکت های بنده جواب نمیدن یعنی نهایت بی احترامی و توهین به بنده!!!!!
    اگر اقا سرویست اینو ساپورت نمیکنه بگو اقا این مورد نمیشه و رو سرور ما مشکل داره منم بدونم دیگه جواب ندادن به تیکت چیه؟؟
    و بنده یکم پیش یک تیکت بابت لغو سرویس و شماره کارتمم دادم عرض کردم خدمتشون هزینه کل سرویس رو بازگشت بدند و من دیگه نمیخوام . درخواستم قانونیه ؟
    اگر به این تیکت هم جواب ندادند و پول رو واریز نکردند بنده از چه طریقی اقدام کنم که بتونم پولم رو دریافت کنم؟ فقط یک دونه ساماندهی سایتشون ثبته و تو اینماد نیست
    میفرمایید چیکار کنم؟
    سلام

معمولا تمدید سرویس هزینه عودتی ندارد ولی اگر مشکل سروری داشته باشند حتما حتما باید برگشت بدن یا مشکل رو رفع کنن
    | هاست وب سرور
    | خدمات هاست و دامنه ، نمایندگی و سرور ، لایسنس و SSL
    | راه ارتباطی تلگرام @gardian

7. تعداد تشکر ها از vpgroup به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

سلام
    چون سرویس جدید شما فعلا شروع نشده پس نباید هزینه ای هم بابتش دریافت کنن اما اگر یک روز از تمدید سرویس گذشته باشه معمولا عودت نمیدن
    در کل بستگی به قوانین و البته معرفت طرف داره
    در مورد پشتیبانی هم حق با شماست مخصوصا اینکه مد شده همه توی سایت مینویسن پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته!

ولی در کل سعی کنید با هم توافق کنید به شکایت و این داستانا کشیده بشه هر دو طرف ضرر میکنید

تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    95 پست

نه اونقدری هم که فکر میکنید این فضای مجازی بی صاحب نیست! فقط چون فرهنگ سای نشده و هر کی هر طور دلش خواسته پول ملت رو خوردن..! و هیچ کس هم پیگیر نشده
    من منتظرم جواب ندن فکر کنم پل های ارتباطی باشه که بشه کاری کرد اما ادم دوستانه بحث رو حل کنه بهتره . اینطوری فک نکنید چون اینقدرم این مجازی بی صاب نیست.
    درسته، البته بنده نگفتم بی صاحب هست فضای مجازی ولی پیگیری و به نتیجه رسوندن معمولا چند برابر اونچه از دست دادین هزینه داره و متاسفانه به همین دلیل معمولا همه بی خیال میشن. وگرنه اگه شکایت اسون باشه که خیلی خوب میشه همه حقشونو میگیرن.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

سلام
    خسته نباشید دوستان عزیزم
    میفرمایید چیکار کنم؟
    با سلام،

شما اگر از سرویس ناراضی بوده اید چرا تمدید کردید؟ قوانین بازگشت وجه معمولا برای خرید اولیه است.

تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    95 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibion نمایش پست ها
    با سلام،

شما اگر از سرویس ناراضی بوده اید چرا تمدید کردید؟ قوانین بازگشت وجه معمولا برای خرید اولیه است.
    سلام، گویا تا قبل از تمدید ایشون اکی بودن این شرکت و یکی دو روز هست چنین مشکلی پیش اومده،
    من احتمال میدم مشکلی پیش اومده باشه براشون. چون وقتی تمدید کردن یعنی تو یکسال گذشته راضی بودن.

12. تعداد تشکر ها از ghasemy50 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,503
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mantisweb نمایش پست ها
    سلام
    چون سرویس جدید شما فعلا شروع نشده پس نباید هزینه ای هم بابتش دریافت کنن اما اگر یک روز از تمدید سرویس گذشته باشه معمولا عودت نمیدن
    در کل بستگی به قوانین و البته معرفت طرف داره
    در مورد پشتیبانی هم حق با شماست مخصوصا اینکه مد شده همه توی سایت مینویسن پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته!

ولی در کل سعی کنید با هم توافق کنید به شکایت و این داستانا کشیده بشه هر دو طرف ضرر میکنید
    امروز سرویس وقتش تموم میشد من دیروز تیکت دادم لغو کنننه بابا من خیلی راضی بودم
    البته چوخ خیلی استفاده نداشتم فک میکردم مث قبله همه چی
    بعد دیدم نه این همون هاستینگ نیست واقعا اون نیست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasemy50 نمایش پست ها
    درسته، البته بنده نگفتم بی صاحب هست فضای مجازی ولی پیگیری و به نتیجه رسوندن معمولا چند برابر اونچه از دست دادین هزینه داره و متاسفانه به همین دلیل معمولا همه بی خیال میشن. وگرنه اگه شکایت اسون باشه که خیلی خوب میشه همه حقشونو میگیرن.
    صد در صد توافق مابین خیلی بهتر از شکایت بازیه..
    اما قبول ندارم دردسر داره و چند برابر هزینه شکایته..
    ولی در کل فرهنگ سازی صفره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibion نمایش پست ها
    با سلام،

بالا هم گفتم چون فک میکردم مثل یک سال قبله
    بعدش هم گفتم من یک هفته مونده پولو زدم
    و امروز سرویس تازه تموم میشه و من دیروز تیکت لغو سرویس رو زدم
    با پروووویی هر چه‌تمام هم جواب تیکت ها رو نمیدن!!!!!!
    .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)