نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشاوره برای راه اندازی مغازه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض مشاوره برای راه اندازی مغازه

سلام خسته نباشین دوستان

قصد جا به جایی مغازم رو دارم ، تعمیرات و فروش کامپیوتر انجام میدم ، موقعیت فعلی مغازه خیلی خوب نیست با توجه به شرایط بیماری دانشگاه و مدارس نزدیک مغازه کلا تعطیل هستن و درامد مغازه خیلی کم شده

یه مغازه دیگه دیدم برای اجاره موقعیتش خوبه بر خیابون اصلی ترددش خوبه ، فقط تنها مشکل اینه 100 متر پایینتر یه مغازه خرده فروشی لوازم کامپیوتر هست .نسبت به این مغازه که قصد اجارشو دارم موقعیتش ضعیفتره ، کسب و کارشم نمیدونم رونقی داره یا نه.

حالا به نظرتون چیکارکنم ؟ این مغازه رو اجاره کنم ؟ ممکنه بعدا صاحب مغازه که 100 متر پایینتره مشکلی برام ایجاد کنه ؟ زیر آب زنی منظورمه اصلا فایده ای داره دوتا مغازه کامپیوتری با این فاصله نسبت به هم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای راه اندازی مغازه

نقل قول نوشته اصلی توسط Msorenap نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین دوستان

قصد جا به جایی مغازم رو دارم ، تعمیرات و فروش کامپیوتر انجام میدم ، موقعیت فعلی مغازه خیلی خوب نیست با توجه به شرایط بیماری دانشگاه و مدارس نزدیک مغازه کلا تعطیل هستن و درامد مغازه خیلی کم شده

یه مغازه دیگه دیدم برای اجاره موقعیتش خوبه بر خیابون اصلی ترددش خوبه ، فقط تنها مشکل اینه 100 متر پایینتر یه مغازه خرده فروشی لوازم کامپیوتر هست .نسبت به این مغازه که قصد اجارشو دارم موقعیتش ضعیفتره ، کسب و کارشم نمیدونم رونقی داره یا نه.

حالا به نظرتون چیکارکنم ؟ این مغازه رو اجاره کنم ؟ ممکنه بعدا صاحب مغازه که 100 متر پایینتره مشکلی برام ایجاد کنه ؟ زیر آب زنی منظورمه اصلا فایده ای داره دوتا مغازه کامپیوتری با این فاصله نسبت به هم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.
    =================================================
    خدمات کامپیوتری به علت گرانی قطعات مشتری هاش خیلی کم شده پیشنهاد میکنم کلا بزنید تو کار سوپری چون ملت این روزها فقط برای شکمشون خرج میکنند ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : مشاوره برای راه اندازی مغازه

چاپ و طراحی جعبه پیتزا مناسب برای مغازه های فست فود لطفا برای دریافت قیمت اینجا کلیک کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)