نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: نارضایتی از سایت ژاکت zhaket.com (در هنگام خرید مواظب باشید)

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

Exclamation نارضایتی از سایت ژاکت zhaket.com (در هنگام خرید مواظب باشید)

سلام

از مدیرت وب هاستینگ تالک خواهش میکم این پست رو پاک نکنه چون اطلاع رسانی هست و لازم میدونم تجربه خودم رو در اختیار وبمستران دیگر بزارم تا ضرر نکنند!

من معمولا وقتی برای مشتری ها سایت طراحی میکنم سعی میکنم از سایت تم فارست قالب تهیه کنم. تا اینکه با سایت ژاکت آشنا شدم و بخاطر اینکه قیمت ها کمتر بود، از ژاکت قالب ها و افزونه ها رو تهیه کردیم

اما حالا با چند مشکل بزرگ مواجه شدیم!

۱- قالب های کرک شده تم فارست از ژاکت تهیه نکنید چون نا امن هستند: قالب ها آپدیت اتوماتیک ندارند و به دلیل اینکه قالب یکی از سایت ها رو چند روز دیرتر به صورت دستی آپدیت کردیم، متوجه شدیم که سایت دیفیس شده! یعنی سازنده قالب از تم فارست تونسته بود قالب کرک شده ژاکت رو دیفیس کنه و کارفرما هم بخاطر هک شدن سایتش خسارت زیادی از ما گرفت!

به دلیل اینکه هنوز از مدیر سایت اجازه نگرفتم نمیتونم عکس صفحه دیفیس شده رو بزارم. اما مدارک در سایت آرشیو موجود هست و میتونم ثابت کنم

۲- قالب ها بجای آپدیت ممکن است حذف شوند:
    در آپدیت جدید وردپرس تغییرات بزرگی ایجاد شده و باید آخرین نسخه قالب ها رو نصب کنید. در غیر اینصورت سایت با ارور مواجه میشه و به هم میریزه. ما قالب زیر رو از ژاکت تهیه کردیم و پس از مدتها کار روی سایت متوجه شدیم بجای اینکه آپدیت براش بیاد، قالب رو حذف کردند و در صفحه قالب به ما پیشنهاد کردند که دوباره یه قالب جدید بخریم! این یعنی هدر رفتن همه زحمات مدیر سایت. در این مورد هم حالا کارفرما ما رو مجبور کرده که با هزینه خودمون آپدیت قالب رو براش تهیه کنیم و بخاطر داون شدن سایت هم خسارت جداگانه دریافت میکنه!
    این در حالی هست که این قالب تازه آپدیت بزرگ رو در تم فارست گرفته و داره پیشرفت میکنه!

کد HTML:
    https://www.zhaket.com/web/maxcoach-online-courses-education-theme
    ۳- شما اجازه ثبت تیکت برای قالب حذف شده ندارید: وقتی یه قالب از ژاکت حذف میشه دیگه نمیتونید دوره پشتیبانی رو تمدید کنید تا از طراح (همون کرک کننده قالب) سوالی بپرسید! حالا اینجا شما هیچ راه ارتباطی ندارید که حتی با سایت ژاکت هم مکالمه کنید! چون دوره پشتیبانی شما تمام شده و به دلیل حذف شدن بی دلیل قالب، اجازه تمدید دوره هم ندارید

۴- پشتیبانی ژاکت پاسخگو نیست: در حالی که ژاکت کلی ایمیل برای کاربر هاش ارسال میکنه و با هر ترفندی اونا رو تشویق به خرید محصولات میکنه، اما وقتی که با مشکلی مواجه میشید دیگه ارتباط برقرار کردن با ژاکت از طریق مکاتبه خیلی سخت میشه! چند روز پیش برای پشتیبانی ژاکت ایمیل فرستادم اما کسی پاسخگو نیست

۵- انتقادی از مدیر ژاکت: در حالی که آقای علی حاجی محمدی خودش رو به عنوان یک کارآفرین معرفی میکنه و ادعا داره که به جوانان آموزش پول درآوردن میده و کارآفرینی میکنه، اما اینقدر سرگرم محبوب شدن در اینستاگرام شده که یادش رفته توی ژاکت چه خبره! وقتی یکی از مشتری هاشون بخاطر کم کاری ژاکت، بجای سود کردن، ضرر میکنه، این آقا اصلا براش مهم نیست! مهم معروف شدن و کسب درآمد خودشه

سخن آخر: بخاطر ارزان تر بودن قالب، هرگز نسخه کرک شده رو از ژاکت تهیه نکنید! حتما پشیمان خواهید شد. اگه یک قالب در تم فارست 50 دلار باشه، هرگز بخاطر ارزانتر بودن، نسخه کرک شده 100 هزار تومانی را نخرید. نسخه اصلی هم امنیت کامل داره و هم آپدیت براش میاد. پشتیبانی تم فارست هم بسیار عالیه. اگه با مشکل مواجه شدین حتما پاسخگوی شما هستند

ژاکت باعث شد در حوزه طراحی سایت بجای اینکه سود کنم، بعد از گذاشتن این همه وقت و انرژی، حالا کلی خسارت به کارفرما پردخت کنم
    دوستدار کتاب بلیان

2. تعداد تشکر ها ازسیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن my-host.site آواتار ها
    ایران ، آذربایجانشرقی ، تبریز ، نصف راه ، پشت آتشنشانی
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    120
    تشکر شده در
    99 پست

پیش فرض پاسخ : نارضایتی از سایت ژاکت zhaket.com (در هنگام خرید مواظب باشید)

ما دقیقا همین الان تو آدرسی که شرکت راستچین زده ، دفتر داریم !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    64
    تشکر شده در
    54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    سلام

از مدیرت وب هاستینگ تالک خواهش میکم این پست رو پاک نکنه چون اطلاع رسانی هست و لازم میدونم تجربه خودم رو در اختیار وبمستران دیگر بزارم تا ضرر نکنند!

من معمولا وقتی برای مشتری ها سایت طراحی میکنم سعی میکنم از سایت تم فارست قالب تهیه کنم. تا اینکه با سایت ژاکت آشنا شدم و بخاطر اینکه قیمت ها کمتر بود، از ژاکت قالب ها و افزونه ها رو تهیه کردیم

اما حالا با چند مشکل بزرگ مواجه شدیم!

۱- قالب های کرک شده تم فارست از ژاکت تهیه نکنید چون نا امن هستند: قالب ها آپدیت اتوماتیک ندارند و به دلیل اینکه قالب یکی از سایت ها رو چند روز دیرتر به صورت دستی آپدیت کردیم، متوجه شدیم که سایت دیفیس شده! یعنی سازنده قالب از تم فارست تونسته بود قالب کرک شده ژاکت رو دیفیس کنه و کارفرما هم بخاطر هک شدن سایتش خسارت زیادی از ما گرفت!

به دلیل اینکه هنوز از مدیر سایت اجازه نگرفتم نمیتونم عکس صفحه دیفیس شده رو بزارم. اما مدارک در سایت آرشیو موجود هست و میتونم ثابت کنم

۲- قالب ها بجای آپدیت ممکن است حذف شوند:
    در آپدیت جدید وردپرس تغییرات بزرگی ایجاد شده و باید آخرین نسخه قالب ها رو نصب کنید. در غیر اینصورت سایت با ارور مواجه میشه و به هم میریزه. ما قالب زیر رو از ژاکت تهیه کردیم و پس از مدتها کار روی سایت متوجه شدیم بجای اینکه آپدیت براش بیاد، قالب رو حذف کردند و در صفحه قالب به ما پیشنهاد کردند که دوباره یه قالب جدید بخریم! این یعنی هدر رفتن همه زحمات مدیر سایت. در این مورد هم حالا کارفرما ما رو مجبور کرده که با هزینه خودمون آپدیت قالب رو براش تهیه کنیم و بخاطر داون شدن سایت هم خسارت جداگانه دریافت میکنه!
    این در حالی هست که این قالب تازه آپدیت بزرگ رو در تم فارست گرفته و داره پیشرفت میکنه!

کد HTML:
    https://www.zhaket.com/web/maxcoach-online-courses-education-theme
    ۳- شما اجازه ثبت تیکت برای قالب حذف شده ندارید: وقتی یه قالب از ژاکت حذف میشه دیگه نمیتونید دوره پشتیبانی رو تمدید کنید تا از طراح (همون کرک کننده قالب) سوالی بپرسید! حالا اینجا شما هیچ راه ارتباطی ندارید که حتی با سایت ژاکت هم مکالمه کنید! چون دوره پشتیبانی شما تمام شده و به دلیل حذف شدن بی دلیل قالب، اجازه تمدید دوره هم ندارید

۴- پشتیبانی ژاکت پاسخگو نیست: در حالی که ژاکت کلی ایمیل برای کاربر هاش ارسال میکنه و با هر ترفندی اونا رو تشویق به خرید محصولات میکنه، اما وقتی که با مشکلی مواجه میشید دیگه ارتباط برقرار کردن با ژاکت از طریق مکاتبه خیلی سخت میشه! چند روز پیش برای پشتیبانی ژاکت ایمیل فرستادم اما کسی پاسخگو نیست

۵- انتقادی از مدیر ژاکت: در حالی که آقای علی حاجی محمدی خودش رو به عنوان یک کارآفرین معرفی میکنه و ادعا داره که به جوانان آموزش پول درآوردن میده و کارآفرینی میکنه، اما اینقدر سرگرم محبوب شدن در اینستاگرام شده که یادش رفته توی ژاکت چه خبره! وقتی یکی از مشتری هاشون بخاطر کم کاری ژاکت، بجای سود کردن، ضرر میکنه، این آقا اصلا براش مهم نیست! مهم معروف شدن و کسب درآمد خودشه

سخن آخر: بخاطر ارزان تر بودن قالب، هرگز نسخه کرک شده رو از ژاکت تهیه نکنید! حتما پشیمان خواهید شد. اگه یک قالب در تم فارست 50 دلار باشه، هرگز بخاطر ارزانتر بودن، نسخه کرک شده 100 هزار تومانی را نخرید. نسخه اصلی هم امنیت کامل داره و هم آپدیت براش میاد. پشتیبانی تم فارست هم بسیار عالیه. اگه با مشکل مواجه شدین حتما پاسخگوی شما هستند

ژاکت باعث شد در حوزه طراحی سایت بجای اینکه سود کنم، بعد از گذاشتن این همه وقت و انرژی، حالا کلی خسارت به کارفرما پردخت کنم
    فقط تنها مزیت هایی که این مارکت هایی ابرانی دارن فارسی کردن قالبه !!
    تمامی سرویس های شبکه های اجتماعی در یک جا!
    لایک ، فالوور ، کامنت ، ممبر کانال و گروه ، نظرسنجی ، ایمپرشن ، ریچ ، بازدید پست و...
    http://saman-shop.ir

6. تعداد تشکر ها از nofoozgar به دلیل پست مفید

عضو انجمن 1wp.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    444
    تشکر تشکر شده 
    159
    تشکر شده در
    125 پست

متاسفانه عدم امکان پرداخت و خرید آنلاین مسنقیم محصول اورجینال از سایت های سازنده ممکنه خسارت های سنگینی رو تحمیل کنه .
    ویرایش توسط 1wp.ir : February 18th, 2021 در ساعت 20:25

8. تعداد تشکر ها از 1wp.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    70 پست

برای پروژه های صاحب دار ( ینی پروژه هایی که صاحبش شخصیت بزرگی هست مثلا آموزشگاهی جایی ) نباید 1 درصد ریسک کرد و از قالب های کرکی یا اشتراکی استفاده کرد،

اگر از مارکت های ایرانی میخواید قالب یا افزونه رو بخرید اول برید ببینید تو سایت طراح اصلی محصول لایسنس لایف تایم و نصب نامحدود برای فروش گذاشته یا نه، اگر توسایت طراح اصلی لایسنس نامحدود لایف تایم نبود بدونید محصول مشابه که تو مارکت ایرانیه کرکیه

من که خودم اگر بخوام قالبی چیزی از مارکت ایرانی بخرم محصولاتی که طراحش ایرانی هست رو از مارکت میخرم و گرنه..

10. تعداد تشکر ها ازWeb-Hosting به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

ای کاش زودتر از اینکه از ژاکت خرید کنم این پستو خونده بودم. منم یک وبمستر هستم که برای یکی از مشتریام از یکی از قالب های ژاکت استفاده کردم اما... مشتری خیلی پیگیر بود و منم به عنوان پشتیبان سایتش بودم بعد از اینکه خریدم قالبو دیگه آپدیت نشد و یکی دو ماه بعد از خریدم محصول توقف خودر. سایت مشتریم یه مشکلی پیدا کردم که تا اومدم اون مشکلو رفع کنم با پشتیبانش، پشتیبانیمم تموم شد و دیگه هیچی دستم ب جایی بند نیود و سایتی که کلی براش هزینه کرده بود به باد رفت. ای کاش یه مقدار مسئولیت پذیر تر بودن که حداقل اگه پشتیبان آپدیت نمیده، بیاد مشکلو حل کنه. دیگه محاله از ژاکت خرید کنم...

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

مهندسین عزیز، این حرف که قالبی که از تم فارست کرک کردین رو، نویسنده اش اومد و دیفیس کرد سایت رو، این حرف نشون میده که شما یه مشکلی با سایت ژاکت خوردین و حالا دارین، با این حرفا، پیازداغ رو زیاد میکنین.

سایت ژاکت و سایت راستچین، خیلی انتقاد بهش وارد هست. انقدر زیاد که اصلا نیازی به دروغ بستن نیست. این دوستمون که این حرف رو زد که قالبش چون از تیم فارست کرک شده، نویسنده اش دیفیس کرده، عزیزانی که این پست رو میخونن باور نکنن. به این خاطر که تم فارست، وقتی که یه قالب میخایین داخلش ادد کنین، اجازه ی گذاشتن بک دور نمیده. وقتی که قالب شما توی تم فارست به نمایش درمیاد و گذاشته میشه برای فروش، یعنی این قالب فارغ از هرگونه بک دوری هستش. بنابراین هر کسی که این قالبو کرک کنه، نویسنده ی قالب، نمیاد سایتش رو دیفیس کنه. چون هیچ دسترسی نداره.
    بلکه اون کسی که قالب رو بعد از کرک داره میذاره برای فروش یا جای دیگه، چرا ممکنه، بک دور بذاره. هیچ ربطی هم به ژاکت و راستچین نداره. ازین جهت که شما ممکنه اصلا قالبی رو بخری که کرکی هم نیست. سازنده ی قالب، یه بکدور گذاشته. همین.
    ازونطرف هم شما به قضیه نگاه کنین دیگه. من یه قالب رو از تم فارست میخرم. کرک میکنم. در تمام سایت های فروش قالب، این رو منتشر میکنم. داخلش هم بکدور میذارم.

پس تماما حرف دوستمون دروغ بوده اما، اما، من قبولش دارم چونکه واقعا یه مشکلی با این سایتا خورده که اینطوری داره دروغ میبنده. چون میدونم این سایتا واقعا چه مشکلاتی رو برای خریداراشون درست میکنن. نه جوابگو هستن. نه چک میکنن که بدیهی ترین امکاناتش درست کار میکنه یا نه.

یه وره دیگه ی ماجرا رو هم ببینین. یه شرکت برنامه نویسی، پول میگیره، برای مشتری قالب میخره. مشتری پول رو به این خاطر داده که این شرکت، یه تیم برنامه نویسی داره. بنابراین، اینطور سیستم های درامدی هم با این سازوکار، برای آدمای متخصص، مایه ی ضرر هستن. یعنی برای شرکت های برنامه نویسی و تیم های درست طراحی سایت، وجود سایتایی مثل راستچین و ژاکت خیلی خوبه. چون افراد سودجو رو به ناکامی میکشونه در این صنعت.
    ویرایش توسط demonvictor : November 5th, 2021 در ساعت 13:47
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو انجمن P30Tools آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    254
    تشکر تشکر شده 
    760
    تشکر شده در
    570 پست

این مشکلات هم در راستجین هست و هم در ژاکت!
    تو این دست مشکلات تو هیچکدوم از سایت ها کسی پیگیر مشکلتون نخواهد شد.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    9 پست

بنده هم یه قالب پارسال از سایت ژاکت خریداری کردم و اینکه خودشون هم زحمت نصبش رو کشیدن
    ولی بعد از 3 ماه و اپدیت چند تا از پلاگین ها کل سایت به هم ریخت و همین طور قالب از استاندارهای سئو دراومد
    وقتی به پشتیبانی تیکت زدم به هیچ عنوان زیر بار نرفتن اینم سایتی که براش خریدم shadinor.ir بعد از یه مدت کلا مجبور شدم قالب رو اصلاح کنم با هزینه جدا این باعث شد
    که کلا دیگه خرید نکنم ازشون
    البته این تجربه شخصی بنده از این سایت بود
    لینک رو هم براتون گذاشتم که ببینید
    ایشالا که بقیه خریداران راضی بوده باشن ولی باور کنید قالب رایگان از این بهتر بود
    چون زیاد سایت فعال نیست بنده دیگه هزینه نکردم
    ولی خب کلا تو ذوق مون زدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)