نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: درخواست گواهینامه ssl فوری

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست گواهینامه ssl فوری

سلام ممنون از توضیحاتتون
    عرص کنم خدمتتون من یک سایت فروشگاهی دارم که کاربران بعد از پرداخت هزینه در قسمت بانک در زمان برگشت وارد صفحه نامجهول from not sourse میشه
    --------------------------------
    The information you’re about to submit is not secure
    Because the site is using a connection that’s not completely secure, your information will be visible to others.

send anyway
    -------------------------------------------------
    بنده دیدم نمیشه پرس و جو کردم گفتن در اپدیت های جدید مرورگرها اجازه نمیدن اطلاعات از یک وب سایت دارای ssl به وب سایت های فاقد ssl منتقل بشن

ناچاران هم خرید کردم ssl اما الان مشکل دیگه ای که دارم اینه بعد از انجام پرداخت و در حال بازگشت به سایت تویه این صفحه میمونه و برگشت نمیخوره . ؟؟https://pay.ir/payment/callback/sep

الانم نمیدانم مشکل از چی هست ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farmanrava نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز اگر قصد تهیه گواهی بابت مشکل اخیر سایت های https در مروگر کروم را دارید ، مشکل شما از گواهی ssl نیست ... همان ssl lets هم جواب میدهد .
    مشکل ssl با مرورگر کروم در موبایل ارتباطی به نوع گواهی شما ندارد ... این مشکل از طرف زیر ساخت است و اکثرا هم سایت هایی مشکل دارد که شبکه در دیتاسنتر هتزنر میزبانی میشوند .
    ظاهرا در پورت 443 آی پی های این دیتاسنتر محدودیت ایجاد شده که tls نسخه 1.0 که مرورگر کروم از آن استفاده میکند مشکل پیدا کرده ... در فایرفکس به دلیل استفاده از نسخه 1.2 مشکلی وجود ندارد .
    شما هر مدل گواهی استفاده بفرمایید مشکلتان حل نخواهد شد مگر اینکه سایت را به ایران یا دیتاسنتری که پورت 443 آی پی بر روی رنج آی پی آن محدود نشده باشد منتقل نمایید .
    ویرایش توسط khonetap : February 14th, 2021 در ساعت 20:41

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)