نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: خطای Access to font at from origin has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

پیش فرض خطای Access to font at from origin has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource.

با سلام و احترام

اساتید محترم بنده یک سرور مجازی دارم با سیستم عامل centos 7 دایرکت ادمین روش نصب شده و وب سرورش هم nginx_apache ست شده در دامین x از فونت های دامین y که هر دو دامین در یک سرور هستن استفاده میکنم ولی متاسفانه در کنسول مرورگر کروم و سایر مرورگر ها با خطای Access to font at from origin has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. مواجه می شوم به همین منظور از اساتید محترم درخواست راهنمایی دارم.
    ناگفته نماند جستجو های زیادی انجام دادم ولی راه حلی پیدا نکردم که ناچار شدم که این موضوع رو ایجاد کنم و همچنین با درج کد زیر در htaccess یا درون httpd.conf هم مشکل حل نشد. چون این وب سرور فقط apache نیست دقیقا نمیدونم نحوه حلش به چه شکلیه

کد:
    <FilesMatch "\.(ttf|otf|eot|woff|woff2)$">
      <IfModule mod_headers.c>
        Header set Access-Control-Allow-Origin "*"
      </IfModule>
    </FilesMatch>

2. # ADS

عضو انجمن sam_pontiac آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    279
    تشکر شده در
    166 پست

پیش فرض پاسخ : خطای Access to font at from origin has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resourc

معمولا تو آپدیتهای جدید مرورگرها یک مقدار این موضوعات جدی تر گرفته شده و برای رفع مشکل CORS ، شما از سرور میزبان فایلتون ( سروری که فونت روش هست و فراخوانی انجام میده )، نمیتونید بصورت گلوبال ( * ) Allow کنید ( نه همیشه و بستگی به کانفیگ وبسرور هم داره )
    بهترین راه این هست که تو ریشه اصلی هاست فایلتون، از طریق htaccess این اکسس کنترل رو صرفا برای دامنه‌ای که از فایلها قراره استفاده کنه allow کنید.
    یعنی فایل شما روی دامنه Zfile.tld هست و سایت شما که قرار هست اون فایل رو فراخوانی کنه در Xfile.tld هست بعنوان مثال
    شما باید htaccess موجود در Zfile.tld رو به شکل زیر :

کد:
    Access-Control-Allow-Origin: http://Xfile.tld
    تنظیم کنید.البته اگر جواب نگرفتید باید متدها و نوع درخواست رو هم مشخص کنید.
    گاهی اوقات ممکنه نتیجه نده و مجبورید متدها مثل POST,GET و ... رو هم تعیین کنید یا یکسری هدرهای اضافی رو که تو درخواست به دامنه میزبان فایل ارسال میشه رو Unset کنید و ... الی آخر.
    چون موارد بستگی به وب سرور و تنظیمات اون دارن ( گاهی اوقات تنظیمات لایت اسپید به یک شکلی ***** میکنه درخواستها رو و آپاچی به نوع دیگر) ، برای همین کلیات موضوع همین مواردی هست که خدمت شما گفتم.
    یک وقت هم میبیند صرفا بدون اینکه خود دامنه درخواست دهنده رو تعریف کنید و همون گلوبال (*) رو در نظر بگیرید تو htaccess مشکل برطرف میشه.
    در ضمن،اگر دامنه روی کلودفلر تنظیم شده حتما بعد از تغییرات Purge Cache کنید.
    موفق باشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

پیش فرض پاسخ : خطای Access to font at from origin has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resourc

مدیر تنظیمات در زمانی که وب سرور روی دایرکت ادمین روی nginx_apache تنظیم شده باشه چی میشه ؟
    مثلا زمانی که آپاچی وب سرور باشه میشه /etc/httpd/httpd.conf درست میگم ؟ وقتی nginx_apache باشه چی میشه ؟

میخوام این دستور رو درج کنم و یک تست به این شکل بگیرم

کد:
    location ~* \.(eot|ttf|woff|woff2)$ {
        add_header Access-Control-Allow-Origin *;
    }

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)