صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: سرور مجازی از ایران, آلمان و فرانسه با هارد NVMe، تضمین کیفیت همیشگی و پشتیبانی 24 ساعته دیاکو وب از سال 2012 تا امروز

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

Post سرور مجازی از ایران, آلمان و فرانسه با هارد NVMe، تضمین کیفیت همیشگی و پشتیبانی 24 ساعته دیاکو وب از سال 2012 تا امروز

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما بازدید کننده محترم تاپیک فروش شرکت دیاکو وب

طبق روال همیشه نیاز به معرفی شرکت برای دوستانی هست که تا این لحظه متاسفانه زمانه یازی نکرده همکاری داشته باشیم, شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا به شماره ثبت
    43652 با هدف ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 93 به ثبت رسید, و فعالیت رسمی خود را با برند دیاکو وب آغاز کرد. اما همانطور که در ادامه می توانید مطالعه بفرمایید مدیریت مجموعه از سال 2012 در امر میزبانی وب به صورت ارائه سرور مجازی و سرور اختصاصی فعال بوده و همیشه طی این سالها همیشه سعی در حفظ امنیت سرویس ها از نظر سخت افزاری و تحریم ها و نرم افزاری بوده و همچنان می باشد و گواه این گفته را می توانید در تاپیک های فروش از سال 2012 مشاهده فرمایید.

تاپیک سرور مجازی فرانسه سال 2012
    تاپیک سرور مجازی انگلستان سال 2012
    تاپیک فروش سرور مجازی سال 2012
    تاپیک فروش سرور مجازی انگلستان سال 2013
    تاپیک فروش سرور اختصاصی سال 2014
    تابپک فروش سرور اختصاصی سال 2014
    و... و تقریبا سالی 2 تاپیک فروش فعال حداکثر داشته است که سرچ می توانید بیابید.

راه های ارتباطی و پشتیبانی و مشاوره قبل از خرید:
    تیکت به بخش مشاوره و فروش در سایت

تماس با شماره 02128428292

قوانین خلاصه و مفید :
    پشتیبانی به صورت 24 ساعته پاسخ گو می باشد و سرویس های
    Self manage می باشند ولی تا جای ممکن راهنمایی در قابل لینک آموزش داده می شود و کارهای کوتاه چند دقیقه ای سریع برای کاربران انجام می شود بدون هزینه تا
    جای ممکن.

لایسنس های دایرکت ادمین روی سرور ها به کاربران با تخفیف تقدیم خواهد شد لایسنس های اورجینال دایرکت ادمین می باشند.

امکان ارائه سرور هایبرید به صورت هارد SATA + NVMe نیز فقط برای آلمان وجود دارد.

سرور های ما مناسب اسکن و خرابکاری و زدن تانل به خارج نیستند به محض اینکه تانل به خارج به هر دلیلی روی نتورک شما ایجاد شود لغو سرویس بدون بازگشت وجه می شود. ( بعدش تشریف نیارید اینجا اعلام کنید پشتیبانی بد هست و حاشیه سازی کنید.)

استفاده از سرور ایران برای هر نوع پراکسی و کار خلاف قوانین مناسب نیستند , در صورت مشاهده سرویس لغو می شود.

تضمین بازگشت وجه داریم اگر سرویس مشکل کیفیتی و فنی داشته باشد و ضعف از ما باشد هزینه شما 2 دستی تقدیم می شود و فکری به حال ضعف سرویس میکنیم و از شما هم تشکر می کنیم.

*** ( راه اندازی هر نوع تانل / پرا کسی / و هر چیزی در این حوضه عبور از هیتلر باشد در سرور خارج و ایران ممنوع هست )

*** ( تورنت در تمام سرور های بلاک هست و نمی توانید دانلود تورنت داشته باشید.)

اگر دنبال داشتن یک سرویس خوب و با کیفیت و یک همکاری سازنده و بدون دردسر هستید ما در خدمت هستیم برای همیشه.

اگر هر نوع سوالی دارید که کدوم دیتاسنتر بهتر هست برای کار ما تماس بگیرید و نوع کار خودتون شرح بدید یا تیکت باز کنید مطمئنن بهترین دیتاسنتر به شما معرفی خواهد شد.

در صورتی که پلان با منابع بالاتر رم و پردازنده احتیاج داشتید در تماس باشید ارائه خواهد شد.
    کلیه سرویس ها تحویل و نصب خودکار و کنترل پنل مدیریت سرور دارند, اگر سیستم عامل مورد در لیست سیستم عامل های فعلی نبود بعد از خرید به بخش پشتیبانی جهت نصب اعلام کنید.

تمامی سرور ها دارای کنترل پنل نصب سیستم عامل / خاموش / روشن و برسی منابع به صورت دقیق در لحظه توسط کاربر می باشند.

تمامی سرور ها معادل 50% فضا هارد اصلی فضا FTP بک آپ رایگان دارند.

منابع سرور ها کاملا اختصاصی می باشد و دقیقا کل منابع خریداری شده در اختیار شما می باشد و از طریق پنل قابل برسی و مشاهده از روی سرور می باشد.

وضعیت منابع یکی از سرور های ما اگر دنبال کیفیت هستید ما وظیفه داریم سرور با کیفیت به شما ارائه کنیم.

سرور برج میلاد ایران:

سرور آسیاتک : هارد NVMe / بدون محدودیت IO هارد /
    استفاده از پردازنده قدرتمند سری E5 اینتل

ویژگی سرور فرانسه:

هارد NVMe و دیداس پروتکشن معروف دیتاسنتر OVH

رم های DDR4 هر سرور 128GB رم با کیفیت

استفاده از پردازنده قدرتمند سری E5 اینتل

IO نامحدود هارد / تضمین پایداری و کیفیتی سرویس

لینک پرمیوم با کیفیت بالا

تست لینک داخلی پاریس

تست لینک سرور به آلمان

ویژگی سرور آلمان:

هارد NVMe و دیداس پروتکشن خوب دیتاسنتر + فایروال کلود نرم افزاری به همراه HA برای فایروال

95% سرور ها با پردازنده قدرتمند i9 و 128GB رم DDR4 با کیفیت

IO نامحدود هارد / تضمین پایداری و کیفیتی سرویس

تست لینک داخلی آلمان
    تست لینک سرور به فرانسه

عکس های مفید از تست سرور های مختلف :

تست سرعت هارد

تست نتورک فرانسه از لینک آلمان:

ویرایش توسط websazha : November 4th, 2020 در ساعت 10:53

2. تعداد تشکر ها از websazha به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی از ایران, آلمان و فرانسه با هارد NVMe، تضمین کیفیت همیشگی و پشتیبانی 24 ساعته دیاکو وب از سال 2012 تا امروز

دیاکو وب گرامی شما همه جا عنوان "شرکت" رو اول اسم مجموعه خودتون میارین، در حالیکه اصلا شما شخصیت حقوقی نیستین و حتی اینماد سایتتون هم حقیقی و شخصی است.
    این مورد هم براتون بار حقوقی داره و هم باعث اعتماد کاذب میشه برای مشتری
    لطفا این عنوان را فعالیتتون حذف نمایید.

عضو انجمن SaeedFazlollahzadeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی از ایران, آلمان و فرانسه با هارد NVMe، تضمین کیفیت همیشگی و پشتیبانی 24 ساعته دیاکو وب از سال 2012 تا امروز

نقل قول نوشته اصلی توسط noja نمایش پست ها
    دیاکو وب گرامی شما همه جا عنوان "شرکت" رو اول اسم مجموعه خودتون میارین، در حالیکه اصلا شما شخصیت حقوقی نیستین و حتی اینماد سایتتون هم حقیقی و شخصی است.
    این مورد هم براتون بار حقوقی داره و هم باعث اعتماد کاذب میشه برای مشتری
    لطفا این عنوان را فعالیتتون حذف نمایید.
    شما را به استفاده از سایت عزیز، دوست همیشگی و همراه ۲۴/۷ خود یعنی سایت محترم و عزیز گوگل دعوت می کنم و اوصیکم بگوگل کردن قبل حرف زدن.
    همیشه از این دوست عزیز ما استفاده کنید اگر بد بود اصلا بزنید تو گوش من ولی واقعا زشت هست که آدم بدون تحقیق یک حرفی رو بزنه.
    نه شما مقام قضایی هستید و نه شخصیت حقوقی، و نه این جا محکمه هست که برای کسی تعیین تکلیف کنید. یک سری موارد ابتدایی رو باید یاد بگیرید همکار گرامی.

همیشه قبل حرف سعی کنید تحقیق کنید: https://rasm.io/company/14004152477/...3%DB%8C%D8%A7/
    همیشه قبل حرف بسنجید: https://www.diakoweb.com/about/
    همیشه قبل حرف زدن فکر کنید که حرفی که دارید می زنید اعتباری داره و صحیح هست یا خیر. همیشه قبل حرف زدن تعقل به خرج بدید.
    اگر شرکت نیستند خب این همه ادارات عریض و طویل هستند که منتظرند تا شما تشریف ببرید بگید که ایشون شرکت نیست و به مقامات مربوطه اطلاع بدید تا اون ها پیگیری کنند.
    اصلا نه فکر می کنید که نیازی به مقامات نیست؟ چشم. خودتون که قدرت تعقل و تفکر دارید. شماره تماس شون هم داخل سایت هست. تماس بگیرید با خودشون و ازشون مورد رو جویا بشید.

الان هم اگر قرار هست از حرف های من ناراحت بشید باز هم قبلش فکر کنید، تعقل کنید و دو دو تا چهار تا کنید ببینید حرفی که زدم چقدرش درسته و چقدرش نادرست و بعد به صحبت هاتون ادامه بدید.
    به بعضی دوستان همیشه گفتم و به شما هم میگم: حرف نزده تون عزیز تر هست تا حرف زده تون.

روز و اوقات خوب و خوشی داشته باشید

5. تعداد تشکر ها از SaeedFazlollahzadeh به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دوست گرامی خوش صحبت
    شما یه شرکت ثبت کردی، از اسم مشابه اون شرکت دارین یک کسب و کار دیگه رو به اسم دیاکو وب میچرخونید.
    اگر دارین در قالب شرکتی که اشاره کردین فعالیت میکنید، چرا اینماد شما حقیقی است و حقوقی نیست؟ قاعدتا وقتی اسم شرکت میارین و سایت شما محصولات شرکتتون را میفروشه باید حتما و حتما اینماد شما حقوقی ثبت بشه به اسم شرکتتون. پس این نشون میده شما دارین به صورت یک شخص کاملا حقیقی فعالیت میکنید نه حقوقی (شرکتی)، بنابراین درج عنوان "شرکت" برای این کسب و کار تخلف محسوب میشه برای شما.
    اگر به اسم شرکت و حقوقی دارین فعالیت میکنید، چرا فاکتور رسمی ارائه نمیکنید؟ شما که به قول خودتون شرکت هستین میدونین یک شرکت باید فروشش فقط در قالب فاکتور رسمی باشه؟ بدون هیچ شرطی در مبلغ فاکتور؟ یعنی چه مبلغ فاکتور 1000 تومان باشه چه یک میلیارد تومان، باید حتما فاکتور رسمی شرکتتون رو ارائه کنید.
    ولی شما برای اینکه در حساب و کتاب مالیاتیتون این فروش ها درج نشه و مالیات پرداخت نکنید دارین با سواستفاده از اسم مشابه یه شرکت که ثبت کردین، فعالیت میکنید. و این فعالیت شما مجزای از شرکتتون است.و کاملا غیر قانونی
    ان شاله بخت با شما یاری کنه و اداره مالیات این موضوع را متوجه نشه..وگرنه جریمه خیلی سنگینی براتون ایجاد میشه و همینطور کاربران میتونن به عنوان "جعل عناوین" از شما شکایت کنن.

- - - Updated - - -

البته جرم "جعل عناوین" یک جرم عمومی است و برای ثبت جرم نیاز به شاکی خصوصی هم نداره.

اگر شما در قالب شرکت فعالیت میکردین، اینماد شماا باید مثل این اینماد عنوان "َشرکت " بود نه یک اسم و فامیل!

همینطور شما که دارای تعقل بالایی هستید، مدرکی ارائه کردین که اتفاقا به نفع ادعای من و بر ضرر شما شد.
    چون ادرس ثبت شده در شرکت شما با ادرس ثبت شده در اینماد شما کاملا متفاوت است:

و اما ادرس ثبت شده در اینماد فروشگاه شما که در این پست تبلیغ فرمودین: (ضمن اینکه طبق مستنداتی که ارائه کردید شما حدودا یک سال بعد از اینکه اینماد گرفتید شرکت ثبت کرده اید و این هم دلیل دیگر برای افکار فریبی شما)

فقط چون شما خیلی اهل تعقل هستید، امیدوارم ادعا نکنید این ادرس دیگر شرکت است، چون طبق همون مستنداتی که شما درج کردین، شرکت شما هیچ شعبه دیگری نداره.
    در پایان، میدونید من چرا این همه مطلب نوشتم؟
    چون خریداران بدونن اگر از این مجموعه "شرکت نمای کاذب شما" سرویسی خریدن و فردا روز به هر دلیل به مشکل برخوردند، هیچ شکایتی از شرکت شما نمیتونن بکنن، چون در واقع شما به عنوان یک شخص سرویس فروخته و دادگاه یا شورای حل اختلاف، هیچ گاه شرکت شما را مورد بازخواست قرار نمیده که اگر هم بده، شما خیلی راحت میتونین بگین فلان مشتری از شرکت ما هیچ خریدی نداشته چون هیچ مدرکی یا فاکتوری نداره.

من برای اینکه به همه خوانندگان این پست ثابت کنم شما دارین جعل عنوان میکنید، حاضرم یک سرویس از شما خریداری کنم، شما باید در عوض فاکتور اون سرویس رو به صورت رسمی و به همراه 9% مالیات بر ارزش افزوده به من ارائه کنید (چون من دارم طبق تبلیغ خودتون از "شرکت دیاکو وب" سرویس خریداری میکنم)، من هم برای اینکه مشخص بشه من اشتباه میکنم یا شما، تصویر فاکتورتون رو در همین پست درج میکنم تا همگان ببینن. موافقین؟
    ویرایش توسط noja : June 8th, 2021 در ساعت 18:23

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط noja نمایش پست ها
    دوست گرامی خوش صحبت
    شما یه شرکت ثبت کردی، از اسم مشابه اون شرکت دارین یک کسب و کار دیگه رو به اسم دیاکو وب میچرخونید.
    اگر دارین در قالب شرکتی که اشاره کردین فعالیت میکنید، چرا اینماد شما حقیقی است و حقوقی نیست؟ قاعدتا وقتی اسم شرکت میارین و سایت شما محصولات شرکتتون را میفروشه باید حتما و حتما اینماد شما حقوقی ثبت بشه به اسم شرکتتون. پس این نشون میده شما دارین به صورت یک شخص کاملا حقیقی فعالیت میکنید نه حقوقی (شرکتی)، بنابراین درج عنوان "شرکت" برای این کسب و کار تخلف محسوب میشه برای شما.
    اگر به اسم شرکت و حقوقی دارین فعالیت میکنید، چرا فاکتور رسمی ارائه نمیکنید؟ شما که به قول خودتون شرکت هستین میدونین یک شرکت باید فروشش فقط در قالب فاکتور رسمی باشه؟ بدون هیچ شرطی در مبلغ فاکتور؟ یعنی چه مبلغ فاکتور 1000 تومان باشه چه یک میلیارد تومان، باید حتما فاکتور رسمی شرکتتون رو ارائه کنید.
    ولی شما برای اینکه در حساب و کتاب مالیاتیتون این فروش ها درج نشه و مالیات پرداخت نکنید دارین با سواستفاده از اسم مشابه یه شرکت که ثبت کردین، فعالیت میکنید. و این فعالیت شما مجزای از شرکتتون است.و کاملا غیر قانونی
    ان شاله بخت با شما یاری کنه و اداره مالیات این موضوع را متوجه نشه..وگرنه جریمه خیلی سنگینی براتون ایجاد میشه و همینطور کاربران میتونن به عنوان "جعل عناوین" از شما شکایت کنن.

- - - Updated - - -

البته جرم "جعل عناوین" یک جرم عمومی است و برای ثبت جرم نیاز به شاکی خصوصی هم نداره.

اگر شما در قالب شرکت فعالیت میکردین، اینماد شماا باید مثل این اینماد عنوان "َشرکت " بود نه یک اسم و فامیل!

همینطور شما که دارای تعقل بالایی هستید، مدرکی ارائه کردین که اتفاقا به نفع ادعای من و بر ضرر شما شد.
    چون ادرس ثبت شده در شرکت شما با ادرس ثبت شده در اینماد شما کاملا متفاوت است:

و اما ادرس ثبت شده در اینماد فروشگاه شما که در این پست تبلیغ فرمودین: (ضمن اینکه طبق مستنداتی که ارائه کردید شما حدودا یک سال بعد از اینکه اینماد گرفتید شرکت ثبت کرده اید و این هم دلیل دیگر برای افکار فریبی شما)

فقط چون شما خیلی اهل تعقل هستید، امیدوارم ادعا نکنید این ادرس دیگر شرکت است، چون طبق همون مستنداتی که شما درج کردین، شرکت شما هیچ شعبه دیگری نداره.
    در پایان، میدونید من چرا این همه مطلب نوشتم؟
    چون خریداران بدونن اگر از این مجموعه "شرکت نمای کاذب شما" سرویسی خریدن و فردا روز به هر دلیل به مشکل برخوردند، هیچ شکایتی از شرکت شما نمیتونن بکنن، چون در واقع شما به عنوان یک شخص سرویس فروخته و دادگاه یا شورای حل اختلاف، هیچ گاه شرکت شما را مورد بازخواست قرار نمیده که اگر هم بده، شما خیلی راحت میتونین بگین فلان مشتری از شرکت ما هیچ خریدی نداشته چون هیچ مدرکی یا فاکتوری نداره.

من برای اینکه به همه خوانندگان این پست ثابت کنم شما دارین جعل عنوان میکنید، حاضرم یک سرویس از شما خریداری کنم، شما باید در عوض فاکتور اون سرویس رو به صورت رسمی و به همراه 9% مالیات بر ارزش افزوده به من ارائه کنید (چون من دارم طبق تبلیغ خودتون از "شرکت دیاکو وب" سرویس خریداری میکنم)، من هم برای اینکه مشخص بشه من اشتباه میکنم یا شما، تصویر فاکتورتون رو در همین پست درج میکنم تا همگان ببینن. موافقین؟
    نمی دونم کدوم شخص یا فرد هستید که فقط ثبت نام کردید که این حرف ها رو بزنید، اما همین کفایت می کنه که صحبتی با شما نداشته باشم.

روز خوبی داشته باشید

8. تعداد تشکر ها از SaeedFazlollahzadeh به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

<div>
    ممنون که بعد از تذکر بنده تاپیک رو اصلاح کردین و اطلاعات شرکت رو درج کردین. ولی باز هم فرقی نکرد چون باز هم اسم شرکت رو قید کردین، ولی دارین تحت مجموعه دیگری با نام مشابه اقدام به&nbsp; فروش سرویس میکنید. چرا بحثی ندارید؟ مگه من حرف بی ربطی زدم؟ من عرض کردم از شما خرید میکنم، شما به من فاکتور رسمی بدین. این حقه یک خریدار از یک شرکته من نمیدونم چرا به کام شما خوش نمیاد؟! ایها الناس این اقا میگه من شرکت هستم ولی فاکتور رسمی نمی دهم. اطلاعات فروشگاهش با اطلاعات شرکتی که ادعا کرده در تاپیک کاملا متفاوته! من ثبت نام نکردم که اینو بگم، من ثبت نام کردم که از شما سرویس خریداری کنم ولی نیاز به فاکتور رسمی داشتم و وقتی دیدم شما نوشتین شرکت هستین فکر کردم واقعا شرکت هستین. اما وقتی گفتین فاکتور رسمی نمیدین متوجه شدم شرکت نیستین و فقط دارین سو استفاده از عنوان میکنید چرا از پیشنهاد من تفره میرید؟ خب فاکتور بدین که دیگران متوجه شن من دارم اشتباه میکنم.</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    تا وقتی که عنوان &quot;شرکت&quot; را از تبلیغات و تاپیکتون حذف نکنید دارین افکارفریبی میکنید.</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    تا وقتی که عنوان &quot;شرکت&quot; را از تبلیغات و تاپیکتون حذف نکنید دارین افکارفریبی میکنید.&lt;/p&gt;</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    &nbsp;در ضمن در تپیک اشاره کردین که:</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    &nbsp;طبق روال همیشه نیاز به معرفی شرکت برای دوستانی هست که تا این لحظه متاسفانه زمانه یازی نکرده همکاری داشته باشیم, شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا به شماره ثبت 43652 با هدف ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 93 به ثبت رسید, و فعالیت رسمی خود را با برند دیاکو وب آغاز کرد</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    &nbsp;سوال اول: از کی تاحالا یک شرکت میتونه فعالیت خودش را در غالب یک شخص حقیقی ارائه کنه؟ (دیاکو وب تنها نام یک دامین شخصی است پس نمیتونه برند یک شرکت حقوقی باشه)</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    سوال دوم:&nbsp; کلمه &quot;وب &quot; یک کلمه لاتین است و سازمان ثبت برند اجازه ثبت کلمه وب در عنوان&nbsp; شرکت و برند به شما نمیده. من نمیدونم چطوری این برند رو ثبت کردین!!!!! پس لطفا مغلطه نفرمایید. باور کنید دارین بدترش میکنید به جای دفاع از ادعاتون</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    &nbsp;فعالیت شما در این تاپیک تنها در صورتی قانونی است که ای نماد سایت شما به اسم : شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا ثبت شده باشد، نه به اسم اقای میثم صادقی خویگانی !!! ​</div>
    <div>
    &nbsp;</div>
    <div>
    من اصلا از کیفیت سرویس شما انتقاد نکردم، شاید شما بهترین کیفیت را ارائه کنید .&nbsp;</div>

- - - Updated - - -

ممنون که بعد از تذکر بنده تاپیک رو اصلاح کردین و اطلاعات شرکت رو درج کردین. ولی باز هم فرقی نکرد چون باز هم اسم شرکت رو قید کردین، ولی دارین تحت مجموعه دیگری با نام مشابه اقدام به فروش سرویس میکنید. چرا بحثی ندارید؟ مگه من حرف بی ربطی زدم؟ من عرض کردم از شما خرید میکنم، شما به من فاکتور رسمی بدین. این حقه یک خریدار از یک شرکته من نمیدونم چرا به کام شما خوش نمیاد؟! ایها الناس این اقا میگه من شرکت هستم ولی فاکتور رسمی نمی دهم. اطلاعات فروشگاهش با اطلاعات شرکتی که ادعا کرده در تاپیک کاملا متفاوته! من ثبت نام نکردم که اینو بگم، من ثبت نام کردم که از شما سرویس خریداری کنم ولی نیاز به فاکتور رسمی داشتم و وقتی دیدم شما نوشتین شرکت هستین فکر کردم واقعا شرکت هستین. اما وقتی گفتین فاکتور رسمی نمیدین متوجه شدم شرکت نیستین و فقط دارین سو استفاده از عنوان میکنید چرا از پیشنهاد من تفره میرید؟ خب فاکتور بدین که دیگران متوجه شن من دارم اشتباه میکنم.

تا وقتی که عنوان "شرکت" را از تبلیغات و تاپیکتون حذف نکنید دارین افکارفریبی میکنید.

تا وقتی که عنوان "شرکت" را از تبلیغات و تاپیکتون حذف نکنید دارین افکارفریبی میکنید.</p>

در ضمن در تپیک اشاره کردین که:

طبق روال همیشه نیاز به معرفی شرکت برای دوستانی هست که تا این لحظه متاسفانه زمانه یازی نکرده همکاری داشته باشیم, شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا به شماره ثبت 43652 با هدف ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 93 به ثبت رسید, و فعالیت رسمی خود را با برند دیاکو وب آغاز کرد

سوال اول: از کی تاحالا یک شرکت میتونه فعالیت خودش را در غالب یک شخص حقیقی ارائه کنه؟ (دیاکو وب تنها نام یک دامین شخصی است پس نمیتونه برند یک شرکت حقوقی باشه)

سوال دوم: کلمه "وب " یک کلمه لاتین است و سازمان ثبت برند اجازه ثبت کلمه وب در عنوان شرکت و برند به شما نمیده. من نمیدونم چطوری این برند رو ثبت کردین!!!!! پس لطفا مغلطه نفرمایید. باور کنید دارین بدترش میکنید به جای دفاع از ادعاتون

فعالیت شما در این تاپیک تنها در صورتی قانونی است که ای نماد سایت شما به اسم : شرکت دیاکو تجارت نوین آسیا ثبت شده باشد، نه به اسم اقای میثم صادقی خویگانی !!! ​

من اصلا از کیفیت سرویس شما انتقاد نکردم، شاید شما بهترین کیفیت را ارائه کنید .
    ویرایش توسط noja : June 8th, 2021 در ساعت 19:34

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

دلیل اصلا برای پاسخ دهی اصلا نیست دلیلی وجود ندارد که بخواهیم پاسخ بدیم.
    شما هم دوست داری برید شرکت ثبت کنید برای کارهای بزرگ قرارداد رسمی ببندید همینطوری که ما برای سرور اختصاصی که عدد ها بالا هست یا اجاره کلوکیشن که عدد ها بالا هست و شرکت های رسمی فاکتور می خواهند فقط از شرکت استفاده می کنیم، سیاست حسابداری ما این هست حالا شما می خواهید برای فاکتور 1000 تومانی فاکتور رسمی بگیرید ما ارائه نمی کنیم شرکت های زیادی هستند که این کار انجام می دهند روزی هم که تماس گرفتید و این موضوع مطرح کردید خدمت شما توضیح داده شد.
    از ادامه خوداری کنید شما خودتان هویتتان مخفی کرده اید با ثبت نام جدید، در کل موضوع مهمی نیست خودتان ناراحت نکنید شما هم برید اینماد سایتتان حقیقی کنید و به کسب کار خودتان برسید بهتر هست.
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دوست عاقل من
    خدا رو شکر شما شرکت کله گنده ای نیستی که من دست و پام بلرزه بخوام ایدی جدید بسازم که یه وقت منو نشناسی که اگر بشناسی فاتحه من خوندست!
    من موقعی که در این انجمن سرور میفروختم و در انجمن های پرشین ادمینز و پرشین نتورکس فعال 4 ستاره بودم شما فکر کنم داشتی امتحانات دوران راهنماییتو میدادی. دلیل اینکه ایدیم جدیده اینه که بعد از مدت ها خواستم سرور بگیرم و اون ایدی قبلی هرچه میزدم اشتباه بود ومجبور شدم ایدی جدید بسازم.
    پس خدا رو شکر بالاخره اخرش به این نتیجه رسیدی که داری تخلف میکنی و بخاطر فرار مالیاتی به نام شرکت به کام خودت فروش میکنی که وای به روزگارت میشه اگر اداره مالیات بفهمه همچین چیزی رو، البته به نظر نمیاد وارد باشی وگرنه بخاطر این مبالغ ناچیز خودتو توی دردسر نمینداختی.
    لطفا قبل از اینکه شرکتی ثبت کنی، مطالعه داشته باش که متوجه بشی حتی برای مبلغ 1000 تومان هم باید فاکتور رسمی ارائه کنی، خوشحال میشم مستند بگی کجای قانون نوشته شرکت ها برای مبالغ سنگین فقط باید فاکتور رسمی ارائه کنن؟!
    بچه های اینجا همه اهل اینترنت و رایانه هستند و دیدن که حتی وقتی نیم گیگ حجم اینترنت به قیمت 1000 تومان میخری، شرکت ارائه کننده باهات 1090 تومان حساب میکنه چون 9% مالیات میگیره و فاکتورش هم رسمیه.
    من اوایل فکر میکردم شما داری زرنگی میکنی و بهت گفتم برای اینکه به همه ثابت شه داری درست میگی، بهم فاکتور رسمی بده. ولی با حرفایی که زدی دیدم نه زرنگ نیستی، نا اگاه هستی.
    اداره مالیات طرحی داره به اسم سوت زن، من حتما گزارش کار شما رو به اداره مالیات میرسونم. اتفاقا همشهریت هم هستم و کارم هم مرتبطه.

- - - Updated - - -

اعضای محترم انجمن، بدونید و اگاه باشید که اگر از مالک این تاپیک (دیاکو وب) سرور اختصاصی اجاره و چند میلیون هزینه کنید، این اقا داره به اسم شخص خودش به شما سرور میده نه به اسم شرکت. فردا روز اگر خدای ناکرده براتون مشکلی پیش بیاد باید از این شخص شکایت کنید چون شما از شرکتش خرید نکردید و فاکتور شخصی بهتون داده، دستتون به هیچ جا بند نیست.
    در صورتی که اگر فاکتور رسمی شرکتی بهتون بده، خدای نکرده فردا روز به مشکل خوردید خیلی راحت میتونید ازشون شکایت کنید و احقاق حق کنید.

عضو جدید arisu آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

سلام.با عرض معذرت از صاحب تاپیک و فروشنده محترم.دوستان هربار این تاپیک را یکبار رفرش میکنم اخطار تروجان روی پورت 80 دریافت میکنم اخطار از سمت هاست upsara.com است ولی الان تاپیک رو میگردم لینکی از این هاست نمیبینم
    توی هر تاپیکی این موارد رو نمیبینم جدیدا زیاد شده!
    ویرایش توسط arisu : June 12th, 2021 در ساعت 00:28

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arisu نمایش پست ها
    سلام.با عرض معذرت از صاحب تاپیک و فروشنده محترم.دوستان هربار این تاپیک را یکبار رفرش میکنم اخطار تروجان روی پورت 80 دریافت میکنم اخطار از سمت هاست upsara.com است ولی الان تاپیک رو میگردم لینکی از این هاست نمیبینم
    توی هر تاپیکی این موارد رو نمیبینم جدیدا زیاد شده!
    تصاویر پست شماره ۴ و به تبع اون پست شماره ۵ که ریپلای قبلیش هست تصاویرش از این سایت هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)