سلام
اول از همه عرض کنم عنوان تاپیک را نتوانستم کوتاه تر بنویسم که مشکل را خلاصه کند و خلاصه که مجبور شدم
اما مشکل:
من اخیرا سایت را به WHMCS 8 ارتقا دادم و یک مشکل عجیبی که مشاهده کردم این هست:
کاربران A و B جزو کاربرانی هستند که از قبل از ارتقا ثبت نام کرده بودند
کاربران C و D جزو کاربرانی هستند که بعد از ارتقا به نسخه ۸ ثبت نام کردند

من یک سفارش وی پی اس برای مشتری A ثبت می کنم، آپشن های انتخابی مثل سیستم عامل و پورت شبکه و غیره به راحتی قابل مشاهده و انتخاب هست (هم سمت ادمین و هم login as client).
اما من وقتی که یک وی پی اس برای مشتری D مثلا add new order می زنم همین آپشن ها فقط سمت ادمین مشکل دارد (لاگین از کلاینت درست کار می کند) و فقط تایتل پورت و سیستم عامل را نمایش می دهد و برای من ادمین اصلا گزینه ای برای انتخاب نمی آورد که طبق خواسته مشتری ثبت کنم. جالب این هست که یک یوزر تست جدید ساختم و مثلا اگر دیفالت وی پی اس باشد centos 7 با پورت ۱ گیگابیت مثلا، به من هیچی نشان نمی دهد اما در فاکتور و invoiceش این بندها نوشته می شود برای این سرویس. بعد برای هم این یوزر تست و هم یوزر مشتری لاگین از کلاینت می کنم آپشن های قابل انتخاب مقابلش خالی است.

یک تست انجام دادم: سرور مشتری جدید را به یک اکانت تست قدیمی منتقل کردم. دیدم در اکانت قبلی به راحتی همه چیز منوی dropdownش نمایش می دهد. قبل انتقال هم رفتم از دیتابیس مشخصات این سرویس را چک کردم دیدم مقدار آپشن ها 0 هست. بعد که انتقال دادم به مشتری قبلی و یک سری تنظیمات اعمال کردم و دوباره آوردم به یوزر جدید، همان دیتای دیتابیس وجود دارد (یعنی مقدار عددی آپشن ها از 0 به مثلا 187 تغییر کرده و حتی بعد انتقال به یوزر جدید هم دیگر 0 نشده) اما باز سمت ادمین نمایش نمی دهد.

این مشکل فقط با configurable options هست و addons مشکلی ندارند. مشکل هم فقط سمت ادمین هست متاسفانه که نمایش نمی دهد.

در وهله اول امیدوارم توضیحات منظور را رسانده باشد. اگر خیر با تصویر نمایش دهم.
در وهله دوم هم پیشاپیش از شرکت تان در تاپیک متشکرم و پاسخگویی شما مزید امتنان است