با درود

من یک سایت ووردپرسی با شرایط زیر دارم:
مدت فعالیت: 2-3 سال
فروشگاه: ووکامرس (شیوه دانلود: Redirect)
تعدادمحصولات دانلودی: 420 محصول
فضای ذخیره سازی محصولات: 14 گیگ میزبانی رایگان در PCloud و Drive One مایکروسافت
متوسط بازدید روزانه: 140 IP منحصر به فرد
ترافیک Bandwidth ماهیانه: هاست اصلی (متوسط 6.5 گیگابایت)، PCloud ( متوسط 2 گیگ)، onedrive (نامشخص – کمتر از 2 گیگ)
مشتریان: داخل کشور و محتوا فارسی است
دامنه: ir بهمراه نام iran در دامین
هاستینگ: هاست خارج ازکشور تهیه شده توسط یک شرکت خدمات هاست ایرانی – البته یک هاست داخل کشور هم پیشتر خرید کردم که تاکنون استفاده نکردم و مطمئن نیستم استفاده کنم یا خیر.

مشکلات من:
از سرویس های ذخیره سازی رایگان خارجی استفاده می کنم که ممکن است گاها دچار اختلال یا ***** شوند و شیوه دانلود ریدایرکت به صفحه ای دیگر (PCloud یا One Drive) است که برای مشتری جالب نیست و گاها مشکل در دانلود پیش می آید.

اطلاع دارم که قرار دادن فایلها در سرویس های رایگان و استفاده از Redirect شیوه مناسبی نیست، ازین جهت قصد دارم فایلهای محصولات را به هاست اصلی سایت و یا هاست دانلود منتقل کنم (و شیوه دانلود ووکامرس را به Force to download تغییر دهم).

سوالات زیر برایم پیش آمده:
1- با توجه به شرایط گفته شده، بهتر است میزبانی را در هاست خارج ادامه دهم یا از هاست ایران استفاده کنم؟
2- فایل محصولات را در هاست اصلی سایتم قرار دهم یا هاست دانلود تهیه کنم؟
3- در صورتی که هاست اصلی پیشنهاد می شود، آیا ایجاد یک پوشه dl روی هاست اصلی و پوشه بندی هایی داخل این پوشه و قرار دادن فایلها با دسترسی نرمال، مناسب تر است یا آپلود در رسانه وردپرس؟
Public html/dl/my-folder/test.zip
4- آیا آپلود در رسانه وردپرس محدودیت سایز دارد ( فایل های من می تواند تا حداکثر 400 مگابایت باشد)؟
5- آیا ووکامرس امنیت فایل هایی که در چنین آدرسی آپلود شده اند را حفظ می کند؟
Public html/dl/my-folder/test.zip
منظور از امنیت اینکه مشتری مسیر واقعی فایل را نبیند – مشابه آپلود لینک دانلود در رسانه وردپرس که امن است.

6- در صورتیکه هاست دانلود توصیه می شود، آیا برای حفظ امنیت (عدم نمایش آدرس واقعی فایل محصول در هاست) نیاز به کد نویسی هست؟ آیا افزونه ای هست که این کار را انجام دهد و من نیاز به کد نویسی نداشته باشم؟ آیا با کدنویسی اختصاصی امنیت حفظ می شود؟
7- سرویس هایی مانند سایت پشتیبان دات کام وجود دارند که بعنوان هاست دانلود عملئ می کنند، آیا از لحاظ امنیت و کارایی توصیه می شوند؟
8- آیا روش دیگری وجود دارد که بتواند امنیت فایل های من را افزایش دهد (البته بغیر از شیوه قرار دادن پسوورد)؟
9- شرکت های هاستینگ با دسترسی که به c-panel و قسمت phpMyAdmin دارند ظاهرا می توانند اطلاعات مربوط به محصولات از جمله لینک دانلود محصولات دانلودی و لیست مشتریان ووکامرس را دریافت کند، از طرفی پوشه بندی در هاست اصلی یا هاست دانلودی هم همیشه فایلها را براحتی درداختیار شرکت هاستینگ قرار می دهد؛ تا چه اندازه این مسئله مهم است آیا راهی برای حفظ امنیت بیشتر در این وجود دارد؟

اگر وبسایتی با مشخصات من داشتید، چه رویکردی در پیش می گرفتید؟
سپاسگزارم.