نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: باج افزار در سرور روند تازه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض باج افزار در سرور روند تازه

سلام.بنده برای اداره از شرکت روند تازه هاست لینوکس داشتم که سایت و ایمیل ها روش بود .حدود 1 هفنه پیش متوجه شدم ایمیل ها باز نمیشه با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن که اون سروری که ایمیل های شما روش بوده ویروس باج افزار گرفته و تمام اطلاعاتش پاک شده و هیچ بک آپی هم موجود نیست. یک سرور ایمیل جدید به من دادن گفتن تمام ایمیلها رو دوباره روی این سرور ایجاد کن منم شروع کردم ایمیل ها رو ساختم و برای ایمیل های pop3 مشکلی پیش نمیاد ولی یکی از پرسنل ایمیلش imap تنظبم شده بود و کلی هم فولدر ساخته و لپ تاپ مک بود داره.الان تمام ایمیلها و فولدر ها در لپ تاپش هست و من اگر به سرور جدید متصلش کنم فکر کنم تمام ایمیلها حذف بشه چون چیزی رو سرور نیست. حالا راهی هست که این فولدر ها و ایمیلها روی سرور جدید آپلود بشه .مسئله دیگه اینکه ایمیل این همکارمون روی نرم افزار ایمیل خود مک بوده و نه روی اوتلوک.

2. # ADS

عضو انجمن SaeedFazlollahzadeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

پیش فرض پاسخ : باج افزار در سرور روند تازه

نقل قول نوشته اصلی توسط p.salehi نمایش پست ها
    سلام.بنده برای اداره از شرکت روند تازه هاست لینوکس داشتم که سایت و ایمیل ها روش بود .حدود 1 هفنه پیش متوجه شدم ایمیل ها باز نمیشه با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن که اون سروری که ایمیل های شما روش بوده ویروس باج افزار گرفته و تمام اطلاعاتش پاک شده و هیچ بک آپی هم موجود نیست. یک سرور ایمیل جدید به من دادن گفتن تمام ایمیلها رو دوباره روی این سرور ایجاد کن منم شروع کردم ایمیل ها رو ساختم و برای ایمیل های pop3 مشکلی پیش نمیاد ولی یکی از پرسنل ایمیلش imap تنظبم شده بود و کلی هم فولدر ساخته و لپ تاپ مک بود داره.الان تمام ایمیلها و فولدر ها در لپ تاپش هست و من اگر به سرور جدید متصلش کنم فکر کنم تمام ایمیلها حذف بشه چون چیزی رو سرور نیست. حالا راهی هست که این فولدر ها و ایمیلها روی سرور جدید آپلود بشه .مسئله دیگه اینکه ایمیل این همکارمون روی نرم افزار ایمیل خود مک بوده و نه روی اوتلوک.
    سلام
    با توجه به این که از چه نرم افزاری ایشان استفاده می کنند، آموزش بکاپ گیری آفلاین مربوط به آن برنامه را سرچ کنید در اینترنت و طبق راه حل ها پیش بروید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedFazlollahzadeh نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به این که از چه نرم افزاری ایشان استفاده می کنند، آموزش بکاپ گیری آفلاین مربوط به آن برنامه را سرچ کنید در اینترنت و طبق راه حل ها پیش بروید.
    بک آپ میشه گرفت ولی مثلا من الان بک آپ بگیرم و اکانت سرور جدید رو بصورت imap دوباره تنظیم کنم و بک آپ رو ریستور کنم چون در سرور ایمیلی وجود نداره تمام این ایمیل ها حذف میشه. و چون از فولدر هم استفاده میکنه نمیتونم pop3 تنظیم کنم.راهی هست که بشه این ایمیل ها و فولدر ها رو بفرستم روی سرور جدید؟

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

بک آپ میشه گرفت ولی مثلا من الان بک آپ بگیرم و اکانت سرور جدید رو بصورت imap دوباره تنظیم کنم و بک آپ رو ریستور کنم چون در سرور ایمیلی وجود نداره تمام این ایمیل ها حذف میشه. و چون از فولدر هم استفاده میکنه نمیتونم pop3 تنظیم کنم.راهی هست که بشه این ایمیل ها و فولدر ها رو بفرستم روی سرور جدید؟
    سلام
    احتمالا امکانش باشه با یک سری روش ها.
    سیستم عامل سرور تون چه هست؟ و مدیریت سرور در اختیار خودتون هست یا شرکت میزبان؟ یعنی رمز روت یا administrator سرور رو دارید شما یا خیر؟ و این که هزینه اش هم اگر که در نهایت انجامش موفقیت آمیز باشه کمی بالا میشه. به صرفه هست برای شما؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

من از این موضوع تعجب میکنم مگه میشه اولین شرکت میزبانی وب در ایران یه بک آپ از هاست ما نداشته باشه؟

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

من از این موضوع تعجب میکنم مگه میشه اولین شرکت میزبانی وب در ایران یه بک آپ از هاست ما نداشته باشه؟
    هاست اشتراکی بوده، متوجه بخش اولش نشده بودم.
    سیاست بکاپ گیری هر شرکت متفاوت هست. از خودشون بپرسید.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

بک اپ خودتون تهیه میکردین این روزا دیگه داشتن بک اپ کاره سختی نیس اینهمه جا فضا میدن رایگان
    پس ایراد از اون شرکت نیس وایراد به خودتون وارده
    ویرایش توسط ULTRAWEB : October 17th, 2020 در ساعت 20:31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)