صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: کمک برای دکد کردن یک اسکریپت

عضو انجمن mahdy777 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    146 پست

پیش فرض پاسخ : کمک برای دکد کردن یک اسکریپت

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedFazlollahzadeh نمایش پست ها
    سلام

هر تک فایل با پسوند .php مبلغ ۳ میلیون تومان

مایل بودید پیام ارسال کنید.

دوستمون سام واقعا درست میگن خیلی دیگه دندون گردی میشه

استارتر عزیز شما با سایت https://easytoyou.eu با پرداخت 10 دلار (اگر اشتباه نکنم با پر پرش 30 دلار) هر چند تا فایل که داشته باشید میتونید برای مدت یک ماه دیکد کنید، همه این دوستانی هم که میخوان دیکد کنن از همین سایت استفاده میکنن

بقیه سایت ها هم فوق فوقش هر فایلی 7 دلار میگیرن ایشون چطوری هر فایلی 3 میلیون حساب کرده جای تعجب داره... یعنی دلال خونه هم انقدر دندون گرد نیست... دوستانی که این مورد میدونن حمایت میکنن واقعا تعجب داره اگر نمیدونید هم لطفا حمایت نکنید البته اگر هر دو اکانت یکی نیستید

2. تعداد تشکر ها ازmahdy777 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن SaeedFazlollahzadeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdy777 نمایش پست ها
    دوستمون سام واقعا درست میگن خیلی دیگه دندون گردی میشه

استارتر عزیز شما با سایت https://easytoyou.eu با پرداخت 10 دلار (اگر اشتباه نکنم با پر پرش 30 دلار) هر چند تا فایل که داشته باشید میتونید برای مدت یک ماه دیکد کنید، همه این دوستانی هم که میخوان دیکد کنن از همین سایت استفاده میکنن

بقیه سایت ها هم فوق فوقش هر فایلی 7 دلار میگیرن ایشون چطوری هر فایلی 3 میلیون حساب کرده جای تعجب داره... یعنی دلال خونه هم انقدر دندون گرد نیست... دوستانی که این مورد میدونن حمایت میکنن واقعا تعجب داره اگر نمیدونید هم لطفا حمایت نکنید البته اگر هر دو اکانت یکی نیستید
    این که حق به جانب صحبت می کنید و متوجهش نشید خیلی آزاردهنده هست.
    در مثالی که برای دوست عزیز مون sam_pontiac زدم هم گفتم: همون طور که یک پروژه رو شما در پونیشا با ۱۰۰ هزار تومن هم می تونید به یک فریلنسر بسپارید و با ۱۰۰ میلیون تومن هم میشه
    شما هم اگر تواناییش رو دارید خودتون یا ابزار کافی رو دارید استارتر رو راهنمایی کنید یا خودتون قیمت خودتون رو اعلام کنید.

این که هنوز درگیر قیمت باشید تعجب می کنم. اگر شما بلدید قیمت خودتون رو به استارتر اعلام کنید. واحد سایت مذکور هم یورو هست.
    همه این دوستانی هم که میخوان دیکد کنن از همین سایت استفاده میکنن
    اگر منظور شما بنده بودم که لطفا جمع نبندید! تا از جیزی مطمئن نشدید چیزی رو بیان نکنید دوست عزیز

شاد، موفق، پیروز، سربلند و خوب باشید و افکار خوب و مثبت همیشه داشته باشید

5. تعداد تشکر ها از SaeedFazlollahzadeh به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    584
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    91 پست

موقعی من میتونم به صحبت و قیمت کسی انتقاد کنم که خودم اون فعالیت و کار رو بتونم با کیفیت بهتر و قیمت کمتر دکد کنم .

من استارتر رو نمیشناسم و دوستانی هم که قیمت های خودشون رو دادند . ولی قیمت های سایت های اون ور آب که درست و درمون بتونه قایل رو دکد کنه و سالم تحویل بده همچین کم هم نیست و البته سایت های آماده به درد بخوری ندیدم ، جز کارهایی تو فروم های خارجی که فایلی از 3 دلار تا 100 دلار قیمت دادند .
    اگر کسی میتونه با قیمت کمتر و با تضمین سلامت و کارائی فایلی رو دکد کنه بسم الله . این جا محل رقابت هست وگرنه حرف باد هواست

7. تعداد تشکر ها از shervin110 به دلیل پست مفید

عضو انجمن mahdy777 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    146 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedFazlollahzadeh نمایش پست ها
    این که حق به جانب صحبت می کنید و متوجهش نشید خیلی آزاردهنده هست.
    در مثالی که برای دوست عزیز مون sam_pontiac زدم هم گفتم: همون طور که یک پروژه رو شما در پونیشا با ۱۰۰ هزار تومن هم می تونید به یک فریلنسر بسپارید و با ۱۰۰ میلیون تومن هم میشه
    شما هم اگر تواناییش رو دارید خودتون یا ابزار کافی رو دارید استارتر رو راهنمایی کنید یا خودتون قیمت خودتون رو اعلام کنید.

این که هنوز درگیر قیمت باشید تعجب می کنم. اگر شما بلدید قیمت خودتون رو به استارتر اعلام کنید. واحد سایت مذکور هم یورو هست.

اگر منظور شما بنده بودم که لطفا جمع نبندید! تا از جیزی مطمئن نشدید چیزی رو بیان نکنید دوست عزیز

شاد، موفق، پیروز، سربلند و خوب باشید و افکار خوب و مثبت همیشه داشته باشید

بنده خیلی وقت پیش با این سایت کار کردم و واحد پولی یادم نبود (هرچند قیمت هم درست یادم نبود) شما که واحد پولی با لحنی که دوست داری تمسخر کنی و حرف دیگه ای نداری برای گفتن معلوم دلالی بیش نیستید.

اگر غیر این بود می اومدی میگفتی نه بنده باید پول برنامه فلان بدم برای دی کد و انقدر ساعت زمان بزارم برای برداشتن لایسنس و در آخر با این بر آورد این قیمت که دادم منصفانه هست ،همون پونیشا که میگید تفافوت توی ماژولار نویسی و ساده نویسی هستش که اگر هر دو ساده بنویسن و یکی 100 هزار بگیر و یکی 100 میلیون فقط فرقشون دلال بودنشونه

دلیل جمع بستنم این که مثل شما دلال زیاد شده.

"شما هم اگر تواناییش رو دارید خودتون یا ابزار کافی رو دارید استارتر رو راهنمایی کنید یا خودتون قیمت خودتون رو اعلام کنید."
    توی پست قبل راهنمایی کردم ولی کسی که خوابه و فقط میخواد یه جوابی بده هر چند ابلهانه و نمیخواد که متوجه بشه بنده مقصر نیستم

"اگر منظور شما بنده بودم که لطفا جمع نبندید! تا از جیزی مطمئن نشدید چیزی رو بیان نکنید دوست عزیز"
    عزیز داری با این کاره حرف میزنی ها، میخوای بگی روشت فقط برای خودته؟؟ چرا از روشت فیلم نمیگیری؟؟ برنام باید نوشته باشی دیگه، الان یه دونه ionCube ورژن 10 اول کد کن بعد دی کد کن فیلمش بده ما بگیم نه واقعا یه چیزی داره وگرنه قبول کردی که فقط فقط دلای بیش نیستی

این بحث هم داره به نا کجا آباد می کشه و شما حتما فقط میخوای جواب بدی و جواب چی باشه مهم نیست چون وقتت فقط برای متقادی کردن داره تلف میشه (دلالی) و به این کار عادت دارید

بنده راهنماییم کردم ستارتر عزیز یا دیگر دوستان اگر متوجه نشدید بنده خصوصی در خدمتم
    ویرایش توسط mahdy777 : October 20th, 2020 در ساعت 20:14

9. تعداد تشکر ها ازmahdy777 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

بنده خیلی وقت پیش با این سایت کار کردم و واحد پولی یادم نبود (هرچند قیمت هم درست یادم نبود) شما که واحد پولی با لحنی که دوست داری تمسخر کنی و حرف دیگه ای نداری برای گفتن معلوم دلالی بیش نیستید.

اگر غیر این بود می اومدی میگفتی نه بنده باید پول برنامه فلان بدم برای دی کد و انقدر ساعت زمان بزارم برای برداشتن لایسنس و در آخر با این بر آورد این قیمت که دادم منصفانه هست ،همون پونیشا که میگید تفافوت توی ماژولار نویسی و ساده نویسی هستش که اگر هر دو ساده بنویسن و یکی 100 هزار بگیر و یکی 100 میلیون فقط فرقشون دلال بودنشونه

"شما هم اگر تواناییش رو دارید خودتون یا ابزار کافی رو دارید استارتر رو راهنمایی کنید یا خودتون قیمت خودتون رو اعلام کنید."
    توی پست قبل راهنمایی کردم ولی کسی که خوابه و فقط میخواد یه جوابی بده هر چند ابلهانه نمیخواد که متوجه بشه بنده مقصر نیستم

این بحث هم داره به نا کجا آباد می کشه و شما حتما فقط میخوای جواب بدی و جواب چی باشه مهم نیست چون وقتت فقط برای متقادی کردن داره تلف میشه (دلالی) و به این کار عادت دارید

بنده راهنماییم کردم ستارتر عزیز یا دیگر دوستان دیگه انتخاب با خودتونه.
    سلام
    علت بولد کردن یورو هم تمسخر نبوده. صرفا بولد کردم که اطلاع داده باشم به یورو هست و اگر کسی وارد سایت شد و به هر دلیلی چشمش به واحد پولی نیافتاد تبدیل رو بر مبنای یورو حساب کنه.
    این که بگم فلان قدر باید زمان صرف کنم و از فلان برنامه هم استفاده کنم اصطلاها 'اظهر من الشمس' هست. چون از بولد خوش تون نیومد بین کوتیشن مارک نوشتم. خب طبیعتا داره وقت و تجربه و غیره صرف میشه و شما که حداقل خودتون در حوزه آی تی هستید دیگه نباید به اون سمت قضیه فکر کنید (نظر شخصی).
    در خصوص دلال بودن هم بله حق با شماست. من همین جا بحث رو به احترام شما جمع می کنم. چون بحث غیرمنطقی باعث ضررهایی برای فردی میشه که بحث غیرمنطقی رو از فرد غیرمنطقی گوش میده و تقریبا هیچ وقت عادت به این کار نداشتم.

استارتر: صرفا به جهت این که دوستان خوش شون نیومده یا سخت شون بوده به هر دلیلی، در تاپیک می نویسم: تا یک هفته هم گارانتی داده میشه که فایل ها به درستی و بدون مشکل دیکد شده باشند.

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

توی پست قبل راهنمایی کردم ولی کسی که خوابه و فقط میخواد یه جوابی بده هر چند ابلهانه و نمیخواد که متوجه بشه بنده مقصر نیستم

"اگر منظور شما بنده بودم که لطفا جمع نبندید! تا از جیزی مطمئن نشدید چیزی رو بیان نکنید دوست عزیز"
    عزیز داری با این کاره حرف میزنی ها، میخوای بگی روشت فقط برای خودته؟؟ چرا از روشت فیلم نمیگیری؟؟ برنام باید نوشته باشی دیگه، الان یه دونه ionCube ورژن 10 اول کد کن بعد دی کد کن فیلمش بده ما بگیم نه واقعا یه چیزی داره وگرنه قبول کردی که فقط فقط دلای بیش نیستی

بنده راهنماییم کردم ستارتر عزیز یا دیگر دوستان اگر متوجه نشدید بنده خصوصی در خدمتم
    دوست عزیزی که ادیت کردی و لفظ دلال رو بولد کردی. بذارید بگم که این کار من همون طور که در پست قبلی هم گفتم دلالی نیست ولی خب بحث میخ آهنین و سنگ هست...
    قصد داشتم مطلب دیگه ای بنویسم که خب شما مثل این که خیلی داغ کردید چون چند تا جمله هم اضافه کردید. چون شما احتمالا یا کار خوب ندیدید یا بلد نیستید انجامش بدید می فرمایید دلال!
    شما که کاره ای نیستید من به شما اثبات کنم، من هم این کاره نیستم و بنابراین با آدم کاره ای مثل شما توان بحث ندارم چون توان حرارتی تون فوق العاده بالاست! ت عین این بچه ها که لج می کنند و یک کلمه یا عبارت رو تکرار می کنند متشکرم که موجبات شادی و خنده بنده رو فراهم می کنید. از این به بعد در تاپیک های دیگه هم از شما دعوت به عمل خواهد آمد

اما به خاطر گل روی شما روشم رو توضیح میدم:
    اول قربون صدقه فایل میرم که با زبون خوش دیکد بشه. بعد چپ چپ نگاهش می کنم. بعد چشم تو چشم میشم باهاش. بعد فایل رو با نوت پد باز می کنم (چون مثل شما حرفه ای ها از IDE درست درمون بلد نیستیم استفاده کنیم من با نوت پد بازش می کنم) و باهاشون حرف می زنم و مذاکره می کنم. اگر جواب نداد مانیتور رو خاموش می کنم تا خودشون خجالت بکشند و دیکد بشن. اگر هم نشدند، پریز برق رو قطع می کنم تا خودشون داخل هارد و رم با هم صحبت کنند و دیکد بشن. نشد، با چماق و چکش می افتم به جون هارد تا دیکد بشه و بعد دیکد شده رو تحویل مشتری میدم.
    شما اگر روش بهتری سراغ دارید من به شما بسپارم و شما با ۱ هزار تومن برای ایشون انجام بدید چون شما این کاره هستید

مجددا موفق، موید، شاد، پیروز و سربلند باشید و همیشه بخندید که خنده خوبه
    ویرایش توسط SaeedFazlollahzadeh : October 20th, 2020 در ساعت 23:22 دلیل: quote کردن روش کار

عضو انجمن m2020k2012 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    238
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    108 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hasaniranshahi نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    کسی هست بتونه یک اسکریپت whmcs رو برای من دکد کنه؟ هزینه هم پرداخت میشه.
    سلام درخدمتم
    در تلگرام پیام بدید
    ایدی تلگرام:
    @moinds

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

فایلتون رو ارسال کنین ببینیم چه میشه کرد واسش؟!اگر تمایل داشتین؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)