نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درخواست تمدید دامین به بهانه تحریم از طرف شرکت سرویس دهنده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    104
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض درخواست تمدید دامین به بهانه تحریم از طرف شرکت سرویس دهنده

سلام ، وقت بخیر

هاستینگی که ازشون سرویس تهیه کردیم ایمیلی برای ما ارسال کرده با این مضممون که با توجه به مشکلاتی که به خاطر تحریم پیش اومده دامین تمدید بشه
    متن ایمیل هم پایین کپی کردم ، خدا از سر تقصیرات همه ما بگذره من یه کوچولو دچار بدبینی شدم که این شرکت میخواد کسری بودجه رو با این ترفند
    برطرف کنه
    ، اما گفتم از دوستانی که تخصص دارن بپرسم مطمئن بشم که فکرم اشتباه بوده ..

اطلاعیه اقدام فوری جهت حل مشکل تحریم دامنه بین المللی

مشتری ارجمند سلام و درود

احتراما به اطلاع می رساند طی ایمیلی که از سمت رجیسترار opensrs دریافت شده است متاسفانه دامنه های بین المللی ثبت شده در رجیسترار opensrs شامل تحریم به علت ایرانی بودن مشخصات مشتری نهایی شده است ، لذا رجیسترار حداکثر تا تاریخ 5 شهریور به دامنه های شامل تحریم فرصت داده است تا دامنه خود را به رجیسترار دیگری منتقل نمایند.

لازم به ذکر است این کار بر خلاف تعهد اولیه رجیسترار مبنی بر عدم ایجاد مشکل برای ثبت دامنه های ایرانی اتفاق افتاده است ، همچنین بر اساس اطلاعیه ارسالی از سمت رجیسترار بعد از تاریخ ذکر شده دامنه ها غیر فعال می شوند و امکان انتقال ، استفاده از دامنه و یا ثبت مجدد دامنه فراهم نخواهد بود .

در حال حاضر .... هاست پس از بررسی شرکت های بین المللی مختلف ثبت دامنه، با انجام مذاکره و عقد قرارداد نمایندگی با رجیسترار جدید این امکان را فراهم آورده است تا دامنه شما در حد اقل زمان ممکن به این رجیسترار منتقل شود .

لطفا جهت مشاهده مراحل انتقال و اقدام فوری ، حتما ایمیل را تا پایان به دقت مطالعه بفرمایید .

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست تمدید دامین به بهانه تحریم از طرف شرکت سرویس دهنده

دوست عزیز و گرامی ثبت کننده دامنه برای شما دامنه رو ثبت و با سود کم و زیاد در اختیار شما قرار میده . من نه این شخص ثبت کننده رو میشناسم و نه شمارو . خوب الان تحریم شده چرا باید بیایم همه تقصیر هارو گردن این شخص بندازیم . مگه نمیدونید هر آن شرکت های امریکایی میتونن خدمات رو برای ایرانی ها ببندن ؟ اگه میدونید یا خودتون دامنه رو ثبت میکردید یا از دامنه ir استفاده میکردید .

حالا که مشکل پیش اومده همه ما بی گناه هستیم و اون بنده خدایی که با سود 5 10 تومنی دامنه رو ثبت کرده مقصر شده .

یا پول تمدیدش رو بده دامنه رو منتقل کنه یا نه خودت بلدی منتقل کن به جای دیگه که بعدا با ریسک خودت این کار رو بکنی.
    الان سرور ها هم همین شکل هستن هر ان میتونن تحریم کنن ایرانی هارو . حتی hetzner هم که داغش رو به سینه میزنید ممکنه یه شخص امریکایی بیاد بخره اونم تحریم کنه . باید عادت کرد به این شرایط به این و اون گوشه گرفتتن فایده نداره

باز یه 10 20 روزی کار داریم توی این فروم ها که ای فلان شد ای بهمان شد .

4. تعداد تشکر ها از fausjus به دلیل پست مفید

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

دوست عزیز تحریم ربطی به سرویس دهنده شما نداره و باید هر چه سریع منتقل کنند دامنه ها را به رجیسترار دیگه و باهاشون همکاری کنید اگر دامنه براتون مهمه و این مورد درگذشته هم برای شرکت های بزرگ هم پیش امده تحریم از سوی خارج هست و هیچ ربطی به ان شرکتی که خریدید نداره موفق باشید

6. تعداد تشکر ها از مینا-صیفی به دلیل پست مفید

عضو انجمن vpgroup آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    1,219
    تشکر شده در
    852 پست

با سلام

به رجیستار اروپایی یا آسیایی منتقل کنید آمریکایی هر لحظه امکان بسته شدن هست
    | هاست وب سرور
    | خدمات هاست و دامنه ، نمایندگی و سرور ، لایسنس و SSL
    | راه ارتباطی تلگرام @gardian

8. تعداد تشکر ها از vpgroup به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

هاستینگی که ازشون سرویس تهیه کردیم ایمیلی برای ما ارسال کرده با این مضممون که با توجه به مشکلاتی که به خاطر تحریم پیش اومده دامین تمدید بشه
    متن ایمیل هم پایین کپی کردم ،
    خدا از سر تقصیرات همه ما بگذره من یه کوچولو دچار بدبینی شدم که این شرکت میخواد کسری بودجه رو با این ترفند
    برطرف کنه
    سلام
    از چند روز پیش شرکت کانادایی OpenSRS ایرانی ها رو تحریم کرده و به ریسلر ها پیام داده منتقل کنن. شرکت های ایرانی به ناچار باید منتقل کنن در غیر اینصورت کنترل دامین ها رو از دست میدن.

10. تعداد تشکر ها از OMIDTU5 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_mehran نمایش پست ها
    سلام ، وقت بخیر

متن ایمیل هم پایین کپی کردم ، خدا از سر تقصیرات همه ما بگذره من یه کوچولو دچار بدبینی شدم که این شرکت میخواد کسری بودجه رو با این ترفند
    برطرف کنه

اطلاعیه اقدام فوری جهت حل مشکل تحریم دامنه بین المللی

مشتری ارجمند سلام و درود

احتراما به اطلاع می رساند طی ایمیلی که از سمت رجیسترار opensrs دریافت شده است متاسفانه دامنه های بین المللی ثبت شده در رجیسترار opensrs شامل تحریم به علت ایرانی بودن مشخصات مشتری نهایی شده است ، لذا رجیسترار حداکثر تا تاریخ 5 شهریور به دامنه های شامل تحریم فرصت داده است تا دامنه خود را به رجیسترار دیگری منتقل نمایند.

لازم به ذکر است این کار بر خلاف تعهد اولیه رجیسترار مبنی بر عدم ایجاد مشکل برای ثبت دامنه های ایرانی اتفاق افتاده است ، همچنین بر اساس اطلاعیه ارسالی از سمت رجیسترار بعد از تاریخ ذکر شده دامنه ها غیر فعال می شوند و امکان انتقال ، استفاده از دامنه و یا ثبت مجدد دامنه فراهم نخواهد بود .

در حال حاضر .... هاست پس از بررسی شرکت های بین المللی مختلف ثبت دامنه، با انجام مذاکره و عقد قرارداد نمایندگی با رجیسترار جدید این امکان را فراهم آورده است تا دامنه شما در حد اقل زمان ممکن به این رجیسترار منتقل شود .

لطفا جهت مشاهده مراحل انتقال و اقدام فوری ، حتما ایمیل را تا پایان به دقت مطالعه بفرمایید .

با سلام و احترام،

با تمدید دامنه کسری بودجه شرکتی رفع نمی شود.
    با تمدید و انتقال دامنه به رجیسترار جدید، دامنه شما یکسال نیز تمدید می گردد.
    در صورتی که به سرویس دهنده فعلی اعتماد کامل و کافی ندارید می توانید دامنه تان را به سرویس دهنده معتمد خود منتقل نمائید.

12. تعداد تشکر ها ازgharibion به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)