صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 101617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 230

موضوع: افر کم نظیر سرور مجازی ایران و آلمان | پورت 10 گیگ | هارد SSD و NVMe | رم DDR4 | تخفیف دائمی 50% | ابرسرور

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

پیش فرض افر کم نظیر سرور مجازی ایران و آلمان | پورت 10 گیگ | هارد SSD و NVMe | رم DDR4 | تخفیف دائمی 50% | ابرسرور

درود
    به مناسبت کولو سرور اختصاصی جدید ایران یک آفر با تخفیف ویژه برای کاربران وب هاستینگ تاک در نظر گرفتیم.
    از اونجایی که تاپیک های فروش قبلی ما به مدت طولانی فعال بود (و همچنان هست) و با استقبال بی نظیری از آفرهای ما منجر شد و توانستیم در خدمت بسیاری از عزیزان در این انجمن باشیم تصمیم گرفتیم یک آفر ویژه هم روی سرور اختصاصی ایران بدیم و همچنان در خدمت همه کاربران گرامی باشیم.
    تاپیک قبلی فروش ما برای مدت زیادی در حال اپدیت شدن و قرار گرفتن در رده بالای فروش سرور مجازی انجمن بود و حتی یک نفر هم شاکی نداشتیم که نشان از کیفیت برتر سرویس های ما همراه با پشتیبانی 24 ساعته ما بوده است که در هر شرایطی رضایت کاربران رو جلب کردیم.

هرچیزی که شما از یک سرور مجازی ایران نیاز دارید ما یکجا ارائه میکنیم!
    مشخصات سرور رو مطالعه بفرمائید تا بدونید با چه آفر کم نظیری روبرو هستید...

پرسرعت ترین NVMe جهان را با سرعت خواندن و نوشتن 5 گیگابایت در ثانیه تجربه کنید ! (ADATA XPG S50 PCIe Gen4)

سروری که امروز قصد داریم روش آفر بدیم بسیار قدرتمند است و تازه کولو شده است و دارای سخت افزار نو هست و به جرات میتونیم بهتون تضمین کیفیت کم نظیری رو بدیم از جمله مواردی که میشه بهش اشاره کرد دارا بودن 2 عدد پردازنده 2680v3 E5 که هر پردازنده 12 هسته واقعی دارد و در مجموع 24 هسته پردازنده واقعی و بیش از 60 گیگاهرتز قدرت پردازش دارد (البته سرور اختصاصی ما قابلیت اضافه کردن 2 عدد پردازنده دیگر راهم دارد و در آینده قصد داریم 2 عدد پردازنده دیگر هم اضافه کنیم و این سرور 48 هسته ای خواهد شد!) و همچنین دارای 256 گیگابایت رم DDR4 است (در آینده ارتقا داده میشود!) و 1 عدد درایو NVMe با ظرفیت 2 ترابایت( 2 عدد دیگر اضافه خواهد شد!) و 2 عدد درایو SSD با ظرفیت 1 ترابایت سامسونگ (6 عدد دیگر اضافه خواهد شد!) دارد که در حال حاضر مجموعا 4 ترابایت فضای فوق العاده پرسرعت در اختیار داریم و همچنین سرور اختصاصی ما دارای پورت اتصال 10گیگابیت فیبرنوری است و البته
    پلان های زیر به هیچ وجه بی کیفیت و یا اورسل نخواهد بود و این فقط یک آفر ویژه است.

مشخصات و منابع سرور اختصاصی درنظر گرفته شده در حال حاضر بصورت زیر است :

================================================== =======================
    CPU 2*Intel xeon E5 2680 v3 24core 60 Ghz

Ram 256G DDR4
    Hard 1*2T NVMe Adata XPG S50
    Hard 2*1T SSD Samsung
    port 10Gbps
    vmware Esxi 6.7

همانطور که مشاهده میکنید منابع کافی برای ارائه در اختیار داریم و به هیچ وجه اورسل نخواهیم داشت و همچنین کنسول هم ارائه میدیم تا خیالتون از بابت کیفیت وی پی اس راحت باشه.

تست پورت سرور :

وی پی اس ها دارای پنل ریبوت تحت وب در ناحیه کاربری است :

################################################## ##############################################

سرور مجازی ایران :

آفرهای سرور مجازی ایران با فضای SSD و NVMe با 50% تخفیف دائمی قابل تقدیم است :

رم 1گیگ DDR4
    سی پی یو 2 هسته (استفاده منصفانه)
    فضا 20 گیگ SSD یا NVMe
    پورت 10گیگابیت
    پهنای باند نامحدود (1 به 10)
    دارای پنل ریبوت تحت وب در ناحیه کاربری
    دارای کنسول vsphere به درخواست مشتری
    کانفیگ رایگان
    پلان SSD ماهیانه 50 هزار تومان | کد تخفیف DWXEIJ036I |سفارش
    پلان NVMe ماهیانه 60 هزار تومان | کد تخفیف DWXEIJ036I | سفارش

رم 2 گیگ DDR4
    فضا 30 گیگ SSD یا NVMe
    پورت 10گیگابیت
    کانفیگ رایگان
    پلان SSD ماهیانه 65 هزار تومان | کد تخفیف DWXEIJ036I |سفارش
    پلان NVMe ماهیانه 75 هزار تومان | کد تخفیف DWXEIJ036I | سفارش

رم 4 گیگ DDR4
    سی پی یو 4 هسته (استفاده منصفانه)
    فضا 60 گیگ SSD یا NVMe
    پورت 10گیگابیت
    کانفیگ رایگان
    پلان SSD ماهیانه 110 هزار تومان | کد تخفیف DWXEIJ036I |سفارش
    پلان NVMe ماهیانه 130 هزار تومان | کد تخفیف DWXEIJ036I | سفارش

################################################## ##############################################

سرور مجازی آلمان بسیار با کیفیت :

همچنبن تعدادی سرور مجازی آلمان با فضای NVMe روی یک سرور اختصاصی سری جدید AX از دیتاسنتر هتزنر قابل تقدیم است.

رم 2گیگ DDR4
    هارد 20 گیگ
    NVMe
    پورت 1 گیگابیت
    پهنای باند نامحدود
    کانفیگ رایگان
    ماهیانه 100 هزار تومان | کد تخفیف 4RX8ZCKD75 | سفارش

رم 4 گیگ DDR4
    هارد 40 گیگ
    NVMe
    پورت 1 گیگابیت
    پهنای باند نامحدود
    کانفیگ رایگان

ماهیانه 180 هزار تومان | کد تخفیف UYSWBB5296 | سفارش

چند نکته قبل از خرید :

################################################## ###################################

کدهای تخفیف دائمی میباشد و تا زمانی که تمدید بشود با همین تخفیف خواهد بود.
    سرویس ها تحت قوانین استفاده منصفانه (fair usage) ارائه میشود.
    پهنای باند نامحدود سرورهای مجازی ایران به صورت 1 به 10 میباشد و این سروهای مجازی برای میزبانی بسیار عالی است.
    ارائه سرور مجازی ایران تنها با احراز هویت صورت میگیرد.

کلیه کانفیگ های اولیه رایگان انجام میشود و تقریبا تمامی تمپلیت های ما آپدیت است.
    لایسنس اورجینال دایرکت ادمین برای این پلان ها ماهیانه 60 هزار تومان است.
    کانفیگ تخصصی سرور دایرکت ادمین با 50 درصد تخفیف 100 هزار تومان است.
    هر آی پی اضافه روی سرور مجازی ایران ماهیانه 15 هزار تومان خواهد بود.
    در صورت نارضایتی هزینه پرداختی شما تا یک ساعت بعد از خرید بدون هیچ دلیلی برگشت داده میشود.

پشتیانی از طریق تیکت در سایت و تلگرام و تماس از ساعت 9 صبح الی 11 شب هر روزه است.

ویرایش توسط da6276 : October 1st, 2020 در ساعت 04:07
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

2. تعداد تشکر ها ازda6276 به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

پیش فرض پاسخ : افر کم نظیر سرور مجازی ایران و آلمان | پورت 10 گیگ | هارد SSD و NVMe | رم DDR4 | تخفیف دائمی 50% | ابرسرور

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran2245 نمایش پست ها
    آی پی ***** شده مال ۶ ماه پیش بود که پول گرفتید آی پی جدید دادید بحث اون نیست. آی پی جدید ***** نیست من به شما گفتم چه کنیم گفتید تعویض سیستم عامل. حرف از مانت و فلان نشده بعدشم راهکار رو که شما بلدی چرا انجمن میگی؟ تیکت میگفتی فلان قدر پول میگیرم کارتون رو راه میندازم. آی پی ***** نیست شبکه سرور قطع شده بعد میگن مشکل خودته و مرجوعی نداریم هه
    دقیقا دوباره هم ای پی شما ***** شده است و شما یا توی باغ نیستی و یا خودتو زدی به اون راه و ما به این خاطر سرویس شما رو لغو نکردیم ، همون 6 ماه پیش هم نباید ای پی رو عوض میکردم فقط میخواستم کارتون راه بیفته و مشکلتون حل بشه وگرنه پول ای پی توی جیب ما نمیره و بنده ریسک کردم و ظاهرا اشتباه کردم چون دوباره هم ***** شد ، دقیقا به خاطر همین مسال میگم فردی ناسپاس هستید...
    بنده هرکاری که از دستم بر اومد برای سرویس شما انجام دادم و راهنمایی تون کردم ولی شما نگرفتی بنده چی گفتم و راه خودتو رفتی و الانم اینجا اومدی حرفاتو تکرار کردی و تهمت زدی و جوابی هم که میگیری در همین حد هست.

عضو جدید mehran2245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    30 پست

پیش فرض پاسخ : افر کم نظیر سرور مجازی ایران و آلمان | پورت 10 گیگ | هارد SSD و NVMe | رم DDR4 | تخفیف دائمی 50% | ابرسرور

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها
    دقیقا دوباره هم ای پی شما ***** شده است و شما یا توی باغ نیستی و یا خودتو زدی به اون راه و ما به این خاطر سرویس شما رو لغو نکردیم ، همون 6 ماه پیش هم نباید ای پی رو عوض میکردم فقط میخواستم کارتون راه بیفته و مشکلتون حل بشه وگرنه پول ای پی توی جیب ما نمیره و بنده ریسک کردم و ظاهرا اشتباه کردم چون دوباره هم ***** شد ، دقیقا به خاطر همین مسال میگم فردی ناسپاس هستید...
    بنده هرکاری که از دستم بر اومد برای سرویس شما انجام دادم و راهنمایی تون کردم ولی شما نگرفتی بنده چی گفتم و راه خودتو رفتی و الانم اینجا اومدی حرفاتو تکرار کردی و تهمت زدی و جوابی هم که میگیری در همین حد هست.
    آی پی ***** نیست چون با *****شکن هم قابل دسترسی نیست و مشکل از شبکه سرور های چرت شماست پس مشتری رو احمق فرض نکنید ابر سرور تخمی موفق باشی

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran2245 نمایش پست ها
    آی پی ***** نیست چون با *****شکن هم قابل دسترسی نیست و مشکل از شبکه سرور های چرت شماست پس مشتری رو احمق فرض نکنید ابر سرور تخمی موفق باشی
    شما هرطور راحتی فکر کن و راحت باش، با همین ادبیات صحبت کردی که کارت به اینجا کشید...
    پستهای شما گزارش شد.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

ما هم اکنون این محصول را برای سفارش تمام کرده ایم و این محصول تا زمانی که مجددا محصول تهیه شود غیرفعال است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
    « لطفا برگردید و مجددا اقدام نمایید

دروغ دروغ میاره دورغ زیاد هم بی اعتمادی

8. تعداد تشکر ها از rezapj به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapj نمایش پست ها
    ما هم اکنون این محصول را برای سفارش تمام کرده ایم و این محصول تا زمانی که مجددا محصول تهیه شود غیرفعال است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
    « لطفا برگردید و مجددا اقدام نمایید

درود بر شما
    ظرفیت پلان های ssd ایران در حال حاضر تکمیل شده است و فقط nvme موجود داریم میتوانید سفارش ثبت کنید.

عضو جدید lifeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    88
    تشکر تشکر شده 
    51
    تشکر شده در
    39 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط da6276 نمایش پست ها

برادر خون خودتو چرا کثیف میکنی
    توی هر کاری هر حرفه ایی قطعا یک سری هم هستند که نقش سنگ جلوی راه رو دارند و باعث میشن آدم حرص بخوره و فکر و ذکرش درگیرش بشه این سنگ ها رو فقط شوت کن بره کنار الکی وقتتو حوصلتو درگیرش نکن
    ما که شمارو میشناسیم و بنده هم بیشتر از ۱ سال چندین سرویس از شما داشتم از طریق همین تاپیکتون هم سرویس ها تهیه شد و چقدر هم خوب و با حوصله پاسخگو بودید و واقعا هم چقدر سرور ها با کیفیت و درست درمون بودن انصافا بر خلاف چندین جا که اون کیفیتی که میگفتن با توجه به آفری که میدادن یا مطابقت نداشت یا پایدار نبود
    وفقط پشیمونم از این که بعد این همه مدت سر یه سهل انگاری یکی از سرورها رو تمدید نکردم و بعد از چند روز متوجه شدم که دیگه بی فایده بود(قسمت ما این بوده دیگه)
    ایشالله سالم و تندرست باشید و بدون توجه به حاشیه با قدرت رو به جلو حرکت کنید

11. تعداد تشکر ها از lifeserver به دلیل پست مفید

عضو جدید mmmm.masood آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

همکاران گرامی پیشنهاد میدم هیچ کس بدون احراز هویت هیچ سرویس ایرانی تحویل نده بعدا به مشکل میخورید
    احراز هم دو عکس یکی همراه با سلفی یکی همراه با یه دست نوشته که قابل جعل نباشد
    این اقا هم محبت کنه بره اینماد و درگاه پیگیری کنه شما هم بعد احراز میتونید هزینه رو عودت بدید در صورتی که در قوانینتون نوشته باشید عودت دارید
    سرور مکس | ارائه دهنده خدمات میزبانی نوین وب
    servermax.net

13. تعداد تشکر ها از mmmm.masood به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeserver نمایش پست ها
    برادر خون خودتو چرا کثیف میکنی
    توی هر کاری هر حرفه ایی قطعا یک سری هم هستند که نقش سنگ جلوی راه رو دارند و باعث میشن آدم حرص بخوره و فکر و ذکرش درگیرش بشه این سنگ ها رو فقط شوت کن بره کنار الکی وقتتو حوصلتو درگیرش نکن
    ما که شمارو میشناسیم و بنده هم بیشتر از ۱ سال چندین سرویس از شما داشتم از طریق همین تاپیکتون هم سرویس ها تهیه شد و چقدر هم خوب و با حوصله پاسخگو بودید و واقعا هم چقدر سرور ها با کیفیت و درست درمون بودن انصافا بر خلاف چندین جا که اون کیفیتی که میگفتن با توجه به آفری که میدادن یا مطابقت نداشت یا پایدار نبود
    وفقط پشیمونم از این که بعد این همه مدت سر یه سهل انگاری یکی از سرورها رو تمدید نکردم و بعد از چند روز متوجه شدم که دیگه بی فایده بود(قسمت ما این بوده دیگه)
    ایشالله سالم و تندرست باشید و بدون توجه به حاشیه با قدرت رو به جلو حرکت کنید
    درود بر شما
    بله کاملا درست میفرمائید و بنده بنا به مسئولیتی که دارم پاسخ همه رو میدم ، بعضی از کاربران هم مثل این بنده خدا همیشه طلبکار هست و فکر میکنه با زور و تهمت زدن میتونه کارشو پیش ببره و بنده هم دقیقا با این مساله مشکل دارم و جلوی ادم پررو و بی عدب وای میستم ، کاش همه فهم و شعور شما را داشتند ، با مردم که پدرکشتگی نداریم میخوایم کار کنیم. از اظهار نظر شما سپاسگزارم.
    تلگرام پیام بدید یا روی سایت تیکت باز کنید ببینم سرویس تون چی بوده اگر راهی باشه دوباره براتون فعال کنم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmm.masood نمایش پست ها
    همکاران گرامی پیشنهاد میدم هیچ کس بدون احراز هویت هیچ سرویس ایرانی تحویل نده بعدا به مشکل میخورید
    احراز هم دو عکس یکی همراه با سلفی یکی همراه با یه دست نوشته که قابل جعل نباشد
    این اقا هم محبت کنه بره اینماد و درگاه پیگیری کنه شما هم بعد احراز میتونید هزینه رو عودت بدید در صورتی که در قوانینتون نوشته باشید عودت دارید
    درود
    سپاس از پیشنهاد شما ، بنده موافقم و مدتهاست داریم اجرا میکنیم.

15. تعداد تشکر ها از da6276 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

بیش از یک ساعته سایت شما و سرور آلمان من نیز از دسترس خارج شده و من با تماس تلفنی مکرر یا پیغام به پشتیبانی تلگرام و اینستاگرام، موفق به ارتباط با شما نشدم و هیچ پاسخی دریافت نکردم
    هیچ اطلاع رسانی ای در پیج اینستا یا ... ثبت نشده

ویرایش: بعد از یک ساعت و نیم درست شد!
    ویرایش توسط M0H4MM4D : November 16th, 2021 در ساعت 17:59

تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M0H4MM4D نمایش پست ها
    بیش از یک ساعته سایت شما و سرور آلمان من نیز از دسترس خارج شده و من با تماس تلفنی مکرر یا پیغام به پشتیبانی تلگرام و اینستاگرام، موفق به ارتباط با شما نشدم و هیچ پاسخی دریافت نکردم
    هیچ اطلاع رسانی ای در پیج اینستا یا ... ثبت نشده

ویرایش: بعد از یک ساعت و نیم درست شد!
    درود بر شما
    مشکل از سمت دیتاسنتر بود که خودشون رفع کردند و از سمت ما نبود که بخوایم اطلاع رسانی کنیم.

صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 101617181920212223 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)