نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: دامنه com رو در سایت ایرانی ثبت کنم یا سایت خارجی ؟؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض دامنه com رو در سایت ایرانی ثبت کنم یا سایت خارجی ؟؟

سلام

من میخواستم دامنه com از سایت جوکر خریداری کنم ولی تجربه ای در مورد خرید دامنه ندارم.

مالکیت دامنه برام مهم هست، تا درآینده مشکلی برای سایت پیش نیاد.

برای خرید دامنه 3 سایت ایرانی تماس گرفتم، ولی نمیدونم اصلا راست میگن یا نه !!

1- سایت اول که ارزان تر بود(Joker)، گفتن دامنه به اسم شما ثبت میشه ولی آدرس و تلفن دفتر شرکت خودشون در خارج از کشور برای شما ثبت میکنن و مالک دامنه هم خواهند بود. اطلاعات whois هم امکان تغییر داره.

2- سایت دوم که گرون تر بود (TuCows) تماس گرفتم، گفتن ما برای این گرون میگیرم چون شما خودتون مالک دامنه خواهید بود ! اطلاعات whois هم قابل تغییر هست.

3- سایت سوم گفتن ما با آدرس فیک دامنه شما رو با اسم خودتون در سایت خارجی ثبت میکنیم، و گفتن کسی که نام کاربری و پسورد داشته باشه، مالک محسوب میشه.

میخواستم راهنمایی کنید، به کدوم یکی از اینها میشه اعتماد کرد ؟؟ مورد دوم آیا واقعا راست میگه که مالکیت دامنه برای خود شخص خواهد بود ؟؟

اگر مورد سوم رو انجام بدم آدرس فیک بدن، امکان داره دامنه ام بخاطر آدرس فیک از دست بره ؟؟ یا من رو به عنوان کلاه بردار اجازه ثبت دامنه ندن ؟؟
    آیا کسی که در سایت های خارجی دامنه ثبت میکنه، علاوه بر من میتونه، خودش هم به دامنه دسترسی داشته باشه و علاوه بر من مالک دامنه بشه ؟؟

آیا امکانش هست خودم با آدرس ایرانی در سایت جوکر دامنه ثبت کنم ؟؟ اسم کشور ایران در منوی ثبت نام هست. اگر خودم اقدام کنم، برای اتصال DNS و مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟

در آخر اینکه آیا اگر در سایت های ایرانی ثبت کنم، میتونن در صورتی که کارم خوب پیش رفت، اذیت کنن ی جوری دامنه رو از دستم دربیارن و به اسم خودشون کنن ؟؟

لطفا کسانی که تجربه دارن، خواهشا راهنمایی کنن.

ویرایش توسط elhameli : June 19th, 2020 در ساعت 14:51

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض پاسخ : دامنه com رو در سایت ایرانی ثبت کنم یا سایت خارجی ؟؟

با سلام

۹۹٪ دوستانی که دامنه خارج از ایران خریداری میکنن از سایت های داخلی خرید دامنه خود را انجام می دهند.
    در خارج از کشور هم اگر شما ثبت دامنه کنید و بعدا آن کشور ایران را شامل تحریم کند دامنه شما را هم شامل خواهد شد.
    بهرتین راه حل خرید از شرکت های داخلی معتبر هست و البته اگر می توانید دامنه IR خریداری فرمایید .
    دامنه در تمام دنیا قابل مشهاده است چه IR چه Com پس زیاد سخت نگیرید و فقط نام دامنه مورد نظر را ثبت کنید.

4. تعداد تشکر ها ازkiarash_90 به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

یوزر ایرانی اگر بود فرد قدیمی و معتبر
    اگر مستقیممم خرید کنین همشون معتبرن و بی مشکل از همین رجیسترا که فرموددین

6. تعداد تشکر ها از ULTRAWEB به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

1-
    سایت اول که ارزان تر بود(Joker)، گفتن دامنه به اسم شما ثبت میشه ولی آدرس و تلفن دفتر شرکت خودشون در خارج از کشور برای شما ثبت میکنن و مالک دامنه هم خواهند بود. اطلاعات whois هم امکان تغییر داره.
    یعنی شما به جوکر ایمیل زدید و گفتن که مالک دامنه جوکر هست ؟ فکر نمیکنم چنین چیزی باشه چون من دوسالی هست مستقیم از جوکر خرید میکنم و مالکیت 100% دامنه رو به مشتری میدن

8. تعداد تشکر ها از OMIDTU5 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OMIDTU5 نمایش پست ها
    یعنی شما به جوکر ایمیل زدید و گفتن که مالک دامنه جوکر هست ؟ فکر نمیکنم چنین چیزی باشه چون من دوسالی هست مستقیم از جوکر خرید میکنم و مالکیت 100% دامنه رو به مشتری میدن
    اول صحبتم نوشتم، با سایت های ایرانی تماس گرفتم، منظورم این بود که با سایت های ایرانی تماس گرفتم که نماینده jokerیا TuCowsدر ایران هستن.

شما چطور مستقیم از جوکر خرید می کنید ؟؟ آدرس ایرانی و شماره تماس ایرانی استفاده می کنید ؟؟ یاخارجی ؟؟ هزینه رو چطور پرداخت می کنید ؟؟ عکس پاسپور و مدارک بین المللی و غیره نیاز هست ؟؟

من با سایت های ایرانی تماس گرفتم، اون ها گفتن بخاطر پیشگیری از تحریم ما اسم و ایمیل شما و آدرس خودمون در خارج از کشور و شماره تماس خارج از کشور خودمون رو وارد میکنیم و

Registrant Organization

به اسم شرکت ایرانی در هویز ثبت میشه نه اسم کاربری که نام دامنه رو درخواست داده

شرکت دیگه ای هم تماس گرفتن، گفت ما آدرس فیک میدیم؛ آدرس ایرانی اصلا نباید داد ولی مالکیت دامنه دست خودتون خواهد بود، و گفتن مالکیت دامنه یعنی کسی که یوزر و پسورد سایت جوکر رو داشته باشه !!
    ویرایش توسط elhameli : June 19th, 2020 در ساعت 19:53

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

با سلام و احترام،

ارائه دهندگان معتبر سرویس های نام دامنه از دامنه شما سوء استفاده نخواهند کرد. هزاران دامین در نزد ایشان ( سرویس دهندگان معتبر ) ثبت می باشد. می توانید در بخش درخواست دامنه، تاپیک ارسال نمائید تا به شما آفر ارائه شود.
    رجیسترار یاد شده Joker در حال حاضر با مشخصات و مشتریان ایرانی مشکلی ندارد و می توانید مستقیما" نیز از این شرکت خرید کنید.

11. تعداد تشکر ها از gharibion به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها

شما چطور مستقیم از جوکر خرید می کنید ؟؟ آدرس ایرانی و شماره تماس ایرانی استفاده می کنید ؟؟ یاخارجی ؟؟ هزینه رو چطور پرداخت می کنید ؟؟ عکس پاسپور و مدارک بین المللی و غیره نیاز هست ؟؟

دو سال پیش ثبت نام کردم و راستش یادم نیست مدارک برای تایید حساب خواستن یا نه . ولی من خارج کشور زندگی میکنم و با مسترکارتی که به نام خودم هست پرداخت ها رو انجام میدم
    در کل از خدمات این شرکت راضی ام و تا حالا هم مشکلی باهاشون نداشتم .

13. تعداد تشکر ها از OMIDTU5 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ashadata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    696
    تشکر تشکر شده 
    549
    تشکر شده در
    429 پست

من از https://porkbun.com/ استفاده می کنم

تا سه تا هم 4.15$ میده دات کام رو

تمدید ارزونی هم داره
    | تلگرام :‌ @pooyashf

15. تعداد تشکر ها از ashadata به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)