نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: کلاهبرداری سایت asenamarket.com توسط کاربر Asena توسط درگاه idpay

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    75 پست

پیش فرض کلاهبرداری سایت asenamarket.com توسط کاربر Asena توسط درگاه idpay

سلام
    همه چیز تو این تاپیک پیداست
    بنده دنبال طراح قالب وردپرس بودم ایشون هم همانند سایر دوستان اعلام امادگی کردن
    تلگرام باهاشون صحبت شد
    مبلغ 400 تومان به عنوان پیش پرداخت از بنده دریافت کردن و مبلغ 250 تومان هم بعد از اتمام کار قرار شد به ایشون پرداخت کنیم
    و قرار بود پس از 3 روز کار تحویل بدن
    متاسفانه بالای 40 روز است که نه جواب تلفن میدن نه تیکت نه تلگرام هر دو هفته برا 5 دقیقه میاد قول میده کار بده ولی کلا رسما سرکاریم
    بنده شکایت کردم درگاه ایشون همون idpay عین اب خوردن به ادم های مثل ایشون درگاه میدن که این بلا رو سر مردم بیاره ایشون فقط همکاری که کردن درگاه شو بستن
    واقعا موندم چطور به چنین ادمی درگاه داده وقتی سایتش فیک است تمام محصولات این سایت فیک است یا وجود ندارد یا در حد یک عکس است که به این راحتی پول مردم میخورن
    اگه به پست های این شخص یه نگاه بندازید تو تمام تاپیک ها ایشون نظر دادن گفتن کار انجام میشه با تلگرام بنده تماس بگیریدمشخص است ایشون کارش چیه و چیکار میکنن

ویرایش توسط refigh : June 17th, 2020 در ساعت 07:54

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

پیش فرض پاسخ : کلاهبرداری سایت asenamarket.com توسط کاربر Asena توسط درگاه idpay

سلام دوست عزیز
    بهتر است از این به بعد این کارها را بسپارید به سایت های فری لنسر ایرانی مثل پارس کدرز که گارانتی بازگشت وجه دارن .

عضو انجمن Marketer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    67 پست

پیش فرض پاسخ : کلاهبرداری سایت asenamarket.com توسط کاربر Asena توسط درگاه idpay

نقل قول نوشته اصلی توسط refigh نمایش پست ها
    سلام
    همه چیز تو این تاپیک پیداست
    بنده دنبال طراح قالب وردپرس بودم ایشون هم همانند سایر دوستان اعلام امادگی کردن
    تلگرام باهاشون صحبت شد
    مبلغ 400 تومان به عنوان پیش پرداخت از بنده دریافت کردن و مبلغ 250 تومان هم بعد از اتمام کار قرار شد به ایشون پرداخت کنیم
    و قرار بود پس از 3 روز کار تحویل بدن
    متاسفانه بالای 40 روز است که نه جواب تلفن میدن نه تیکت نه تلگرام هر دو هفته برا 5 دقیقه میاد قول میده کار بده ولی کلا رسما سرکاریم
    بنده شکایت کردم درگاه ایشون همون idpay عین اب خوردن به ادم های مثل ایشون درگاه میدن که این بلا رو سر مردم بیاره ایشون فقط همکاری که کردن درگاه شو بستن
    واقعا موندم چطور به چنین ادمی درگاه داده وقتی سایتش فیک است تمام محصولات این سایت فیک است یا وجود ندارد یا در حد یک عکس است که به این راحتی پول مردم میخورن
    اگه به پست های این شخص یه نگاه بندازید تو تمام تاپیک ها ایشون نظر دادن گفتن کار انجام میشه با تلگرام بنده تماس بگیریدمشخص است ایشون کارش چیه و چیکار میکنن

بنده قبلا باهاشون کار کردم بسیار ادم دقیق و معتبری هستن عجیبه هیچ چیزی بهتون تحویل ندادن ؟
    Soon

عضو انجمن 405 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    173
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    23 پست

واسه چی زدی شکایت ابروی یه تیم رو میبری یکی از طراحای اصلیش کرونا گرفته
    مسخره بازیا چیه زود تاپیک میزنید این انجمن مدیریت نداره نظاره کنه ؟

صاحبش دوستمه اتفاقا دیروز صحبت میکردم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    531
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    170 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 405 نمایش پست ها

به دوستتون بگید پول مشتری رو پس بده نه اینه 40 روز منتظرش بذاره
    اتفاقا برای همچین افرادی که تا این حد غیر حرفه ای هستن باید تاپیک زد ...

عضو انجمن 405 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    173
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OMIDTU5 نمایش پست ها
    به دوستتون بگید پول مشتری رو پس بده نه اینه 40 روز منتظرش بذاره
    اتفاقا برای همچین افرادی که تا این حد غیر حرفه ای هستن باید تاپیک زد ...
    من میگم بستری هستش طرف شما میگی پولو بده ؟ فایل هم به ایشون ارسال کرده فقط فارسی سازی نشده

از چیزی که خبر ندارید نظر ندید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    75 پست

دیروز صحبت میکردید ؟
    این اقا از دو هفته یکبار انلاین میشه برا 5 دقیقه سر قیمت و کار چونه میزنه میره اگه واقعا کار مشتری براش اهمیت داره 40 روزه منو الاف نمیکرد چرا وقتی بهش بار ها بار ها تذکر میدم اقا مبلغ مقداری کسر کنید باقی برگشت بزنید میگن نه
    میگم اقا تا هر مرحله ای پیش رفتید کار بدید من بقیه کار میدم به کسی دیگه میگه باشه بعد میره ده روز انلاین نیمشه و جواب نمیده
    اخرین بار نزدیک 10 روز قبل انلاین شده تلگرام و تو سایت هیچ پشتیبانی نداره
    قبل اینکه تاپیک بزنم بار ها و بار ها ازش خواهش کردم اگه کار تحویل نده یا مبلغ برگشت نزنن تاپیک میزنم و شکایت میکنم درگاه ولی کوچیکترین اهمیتی براشون نداشتن این مسله
    یه سر به سایتش بزنی تمام محصولات سایتش فیک و یا ناموجود است
    بار ها و بار ها بنده تماس گرفتم پیامک زدم کوچیک ترین پاسخی ندادن اونوقت همین دیروز با شما تلفنی صحبت کردن ؟

- - - Updated - - -

هیچ فایل ادیت شده ای برای من ارسال نشده
    یه ریپ ناقص که به هیچی شباهت نداره برای بنده ارسال کردن نه HTML است نه تبدیل به وردپرس است چند تا فایل PHP و چند HTML با چند تا عکس تو یه پوشه زیپ شده ارسال کردن اگه لازم میدونید همون فایل اینجا بفرستم دوستان ببینن ده بار بیشتر ازش خواهش کردم همین اندازه که انجام دادید بفرستید بقیه کار هاشو میدم کسی دیگه انجام بدن اونم انجام ندادن
    ویرایش توسط refigh : June 18th, 2020 در ساعت 03:33

عضو انجمن 405 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    173
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط refigh نمایش پست ها
    دیروز صحبت میکردید ؟
    این اقا از دو هفته یکبار انلاین میشه برا 5 دقیقه سر قیمت و کار چونه میزنه میره اگه واقعا کار مشتری براش اهمیت داره 40 روزه منو الاف نمیکرد چرا وقتی بهش بار ها بار ها تذکر میدم اقا مبلغ مقداری کسر کنید باقی برگشت بزنید میگن نه
    میگم اقا تا هر مرحله ای پیش رفتید کار بدید من بقیه کار میدم به کسی دیگه میگه باشه بعد میره ده روز انلاین نیمشه و جواب نمیده
    اخرین بار نزدیک 10 روز قبل انلاین شده تلگرام و تو سایت هیچ پشتیبانی نداره
    قبل اینکه تاپیک بزنم بار ها و بار ها ازش خواهش کردم اگه کار تحویل نده یا مبلغ برگشت نزنن تاپیک میزنم و شکایت میکنم درگاه ولی کوچیکترین اهمیتی براشون نداشتن این مسله
    یه سر به سایتش بزنی تمام محصولات سایتش فیک و یا ناموجود است
    بار ها و بار ها بنده تماس گرفتم پیامک زدم کوچیک ترین پاسخی ندادن اونوقت همین دیروز با شما تلفنی صحبت کردن ؟

- - - Updated - - -

هیچ فایل ادیت شده ای برای من ارسال نشده
    یه ریپ ناقص که به هیچی شباهت نداره برای بنده ارسال کردن نه HTML است نه تبدیل به وردپرس است چند تا فایل PHP و چند HTML با چند تا عکس تو یه پوشه زیپ شده ارسال کردن اگه لازم میدونید همون فایل اینجا بفرستم دوستان ببینن ده بار بیشتر ازش خواهش کردم همین اندازه که انجام دادید بفرستید بقیه کار هاشو میدم کسی دیگه انجام بدن اونم انجام ندادن
    من از داخل فایل خبر نداریم ولی همون طور که به بنده گفتن فایل ریپ شده فارسی سازیش روی سیستم هستش فقط نسخه فارسی سازی شده رو واستون نفرستادن و ترجمه به وردپرش مونده
    و تمامی محصولاتش هست داخل سایت لازم باشه واسه این حرفت من دسترسی مییگیرم ثابت کنم که فیک نیست محصولاتش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)