صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: بهینه کردن انجمن وی بی 4.2 لیسانس دار برای موبایل

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

پیش فرض پاسخ : بهینه کردن انجمن وی بی 4.2 لیسانس دار برای موبایل

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid256 نمایش پست ها
    ممنون

الان داشتم یه تحقیقی در مورد زنفورو می کردم اطلاعات خوب و جدیدی بدست آوردم...اینکه خیلی فروم های معروف مثل digitalpoint که خارجی هستند و از داخل پرشین تولز و مجید آنلاین از وی بی به زنفرو رفتن... و اینکه وی بی 5 رو به افول هست و زنفورو در حال صعود و مسایلی در باره خوبی ها و بدی های نسخه vb5 دیدم....برام جالب بود... و اونم اومد توی لیستم... فعلا گزینه های روی میز :

1- همین نسخه vb4.2 رو یه پولی بدم برام بهینه کنه که کاربرای موبایل و تبلت و دسکتاپ بخوبی بتونن ببینن .. مثل همین نسخه webhostingtalk
    2- ارتقا از vb4 به vb5 که 209 دلار باید پولشو بدم...
    3- کلا بی خیال وی بی بشم... و 160 دلار پول زنفورو بدم... از نال شده نمی خوام استفاده کنم...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دیدم به نظر جالب میاد ممنون. سوال من اینکه با کارهایی که گفتی مثل حالتی میشه که همین الان webhostingtalk.ir روی موبایل داره ؟

سوال بعدیم اینه که 72% کاربرای من از موبایل استفاده می کنند 25% دسکتاپ و یه چند درصدی از تبلت...راه حلی که گفتی این سه حالت رو تامین می کنه ؟
    \

بله دیگه تامین میشه وقتی وب سایتی ریسپانسیو باشه بعدشم کوچ کردن از پلتفرمی به پلتفرم دیگه دردسر بیشتری داره تا این مشکل ساده رو حل کردن
    بعدشم اون زمان وی بی ناامن بود گذشته گزینه ی یک بهترین هس و نمونشم که گزاشتم برات مشکلات شمارو همه رو حل وفصل میکنه
    ویرایش توسط ULTRAWEB : June 17th, 2020 در ساعت 15:46

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibion نمایش پست ها
    سلام مجدد،

زنفورو بسیار با موبایل و تبلت سازگار است. دسترسی های مدیریتی بسیار راحت تری نسبت به ویبالتین دارد. توسعه آن نیز توسط افرادی که ویبالتین را توسعه می دادند صورت گرفته است.
    بهترین پیشنهاد برای شما در صورتی که کاربران زیادی استفاده کننده از موبایل و تبلت دارید زنفورو می باشد.
    تفاوت نال شده و اورجینال تنها در فایل لایسنس می باشد و تفاوت دیگری ندارد.
    برای دانلود می توانید به : xffarsi.com و proxen.ir مراجعه کنید.

ممنون... من یه نگاهی به وضعیت پرشین تولز در حالت دسکتاپ و موبایل انداختم که از زنفرو استفاده میکنه...خوب و راحت بود و ظاهر خوبی هم داشت... اینم می تونه یه گزینه باشه... حالا یه جا خوندم که انتقال دیتا از وی بی به زنفرو کار راحتی نیست... و گذشته از اون چون سروری که سایت منو پشتیبانی میکنه و تقریبا 10 سال هست مشتری شون هستم و آمریکایی هستند.. وارز نیست می ترسم نال شده استفاده کنم مشکل پیدا بشه و دیگه اینکه چون به دفعات می خوام لینک انجمنمو توی یوتیوب معرفی کنم و یوتیوب هم که زیر مجموعه گوگل هست... می ترسم متوجه بشه نال شده هست و برای آینده کانال هام مشکل ایجاد بشه...ولی به هر حال اینم می تونه یه گزینه باشه...باید تحقیق بیشتری بکنم که بجز بهینه کردن برای کاربرای موبایلی... مزیت های دیگه ایی در مقابل vb4 داره یا نه...که لازمه با افراد با تجربه ایی که تجربه کار با هر دو ی اینهای رو داره مشورت کنم... که فعلا یک از نفر از دوستان گفت اگه مشکل فقط بهینه کردن برای موبایله... ارزش نداره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Gh-Moradi نمایش پست ها
    دیزاین این نوع انجمنها روز به روز داره کمرنگ میشه اگه مجموعه‌تون براتون خیلی مهمه پیشنهاد میکنم برید روی Flarum و لذت ببرید، طراحیش خیلی ساده و مفهومی با کارایی بالا هست میتونید روی تمام دستگاهای کوچیک و بزرگ تست کنید فوق العاده بهینه هست.
    البته نمونه های پیشرفته دیگه ای هم هستند مثل Discourse و NodeBB که به زبان رابی و نود‌جی.اس نوشته شدن ولی چون شما روی php هستید بهتره همون Flarum رو انتخاب کنید.
    ممنون من اصلا اینو نشنیده بودم... فکر کنم نرم افزار جدیدی هست و نه تنها توی نت تازه اومده.. کاربرای ایرانی هم آشنایی باهاش ندارن...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    \

بله دیگه تامین میشه وقتی وب سایتی ریسپانسیو باشه بعدشم کوچ کردن از پلتفرمی به پلتفرم دیگه دردسر بیشتری داره تا این مشکل ساده رو حل کردن
    بعدشم اون زمان وی بی ناامن بود گذشته گزینه ی یک بهترین هس و نمونشم که گزاشتم برات مشکلات شمارو همه رو حل وفصل میکنه
    من الان وضعیتی که webhostingtalk.ir روی موبایل داره رو دیدم خوشم اومد و به نظر م کسانی که موبایل دارن براحتی می تونن توی فروم بچرخن و از اطلاعاتش استفاده کنن...اگه راه حلی که گفتی مشکل کاربرای موبایلی و تبلت دارها و دسکتاپ دار ها رو با هم حل میکنه و بخوبی webhosltingtalk.ir میشه... که مشکل حله و به راهم با vb4 ادامه میدم... و نیازی هم به نسخه 5 نیست... مثل همین مسیری که همین سایت webhostingtalk.ir داره میره...خوشبختانه ادم با تجربه برای حل مشکلات vb4 نسبت به نسخه 5 و فروم های دیگه بیشتره...

- - - Updated - - -

یک قالب مترو بخر 24 دلاار نصب کن فارسی باید بدی بشه جداگانه یا یک قالب ریسپانسیو شیک بده برات طراحی کنن برای وی بی 4.2

نمونش
    https://www.themeslide.com/metro-mob...vbulletin-4-2/
    اگه بخوام پول بدم برام طراحی کنند چقدر هزینه داره ؟
    ویرایش توسط vahid256 : June 17th, 2020 در ساعت 17:31

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    32 پست

دوست عزیز بکشین بیرون از وی بی به فرض شما دادین استایل هم واستون ساختن وقتی سازگار با اخرین نسخه php نیست کلی ارور خواهین داشت و باید بشینید دونه دونه رفعش کنید تبدیلش کنید به زنفور یا ای پی بی راحت بشین وی بی خیلی قدیمیه و خیلی وقته به روزرسانی نداده انتقال و تبدیلم هردو خیلی راحته به هرکسیم ندین بدین همون مدیران هردو واستون انجام بدن مونده حالا بین زنفور یا ای پی بی بی کدومو انتخاب کنید من باشم ای پی بی چون سبکتره
    https://ipsfarsi.com/
    بدین مدیراش واستون تبدیلو انجام بدن هزینه چند بگیرن نمیدونم
    ویرایش توسط gglok : June 17th, 2020 در ساعت 18:42

5. تعداد تشکر ها از gglok به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

ممنون... من یه نگاهی به وضعیت پرشین تولز در حالت دسکتاپ و موبایل انداختم که از زنفرو استفاده میکنه...خوب و راحت بود و ظاهر خوبی هم داشت... اینم می تونه یه گزینه باشه... حالا یه جا خوندم که انتقال دیتا از وی بی به زنفرو کار راحتی نیست... و گذشته از اون چون سروری که سایت منو پشتیبانی میکنه و تقریبا 10 سال هست مشتری شون هستم و آمریکایی هستند.. وارز نیست می ترسم نال شده استفاده کنم مشکل پیدا بشه و دیگه اینکه چون به دفعات می خوام لینک انجمنمو توی یوتیوب معرفی کنم و یوتیوب هم که زیر مجموعه گوگل هست... می ترسم متوجه بشه نال شده هست و برای آینده کانال هام مشکل ایجاد بشه...ولی به هر حال اینم می تونه یه گزینه باشه...باید تحقیق بیشتری بکنم که بجز بهینه کردن برای کاربرای موبایلی... مزیت های دیگه ایی در مقابل vb4 داره یا نه...که لازمه با افراد با تجربه ایی که تجربه کار با هر دو ی اینهای رو داره مشورت کنم... که فعلا یک از نفر از دوستان گفت اگه مشکل فقط بهینه کردن برای موبایله... ارزش نداره

- - - Updated - - -

ممنون من اصلا اینو نشنیده بودم... فکر کنم نرم افزار جدیدی هست و نه تنها توی نت تازه اومده.. کاربرای ایرانی هم آشنایی باهاش ندارن...

- - - Updated - - -

من الان وضعیتی که webhostingtalk.ir روی موبایل داره رو دیدم خوشم اومد و به نظر م کسانی که موبایل دارن براحتی می تونن توی فروم بچرخن و از اطلاعاتش استفاده کنن...اگه راه حلی که گفتی مشکل کاربرای موبایلی و تبلت دارها و دسکتاپ دار ها رو با هم حل میکنه و بخوبی webhosltingtalk.ir میشه... که مشکل حله و به راهم با vb4 ادامه میدم... و نیازی هم به نسخه 5 نیست... مثل همین مسیری که همین سایت webhostingtalk.ir داره میره...خوشبختانه ادم با تجربه برای حل مشکلات vb4 نسبت به نسخه 5 و فروم های دیگه بیشتره...

- - - Updated - - -

اگه بخوام پول بدم برام طراحی کنند چقدر هزینه داره ؟
    بستگی به طراحش داره نمیدونم یکی 500 میگیره یکی شاید بیشترشایدم کمتر بستگی داره

7. تعداد تشکر ها از ULTRAWEB به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gglok نمایش پست ها
    دوست عزیز بکشین بیرون از وی بی به فرض شما دادین استایل هم واستون ساختن وقتی سازگار با اخرین نسخه php نیست کلی ارور خواهین داشت و باید بشینید دونه دونه رفعش کنید تبدیلش کنید به زنفور یا ای پی بی راحت بشین وی بی خیلی قدیمیه و خیلی وقته به روزرسانی نداده انتقال و تبدیلم هردو خیلی راحته به هرکسیم ندین بدین همون مدیران هردو واستون انجام بدن مونده حالا بین زنفور یا ای پی بی بی کدومو انتخاب کنید من باشم ای پی بی چون سبکتره
    https://ipsfarsi.com/
    بدین مدیراش واستون تبدیلو انجام بدن هزینه چند بگیرن نمیدونم
    باشه بهش فکر میکنم ممنون...دفعه اوله میشنوم در مورد ipb...شاید استفاده کننده هاش زیاد هستند من ندیدم...حالا اگه این مشکلات هست چرا همین فروم کماکان روی vb مونده ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    32 پست

باشه بهش فکر میکنم ممنون...دفعه اوله میشنوم در مورد ipb...شاید استفاده کننده هاش زیاد هستند من ندیدم...حالا اگه این مشکلات هست چرا همین فروم کماکان روی vb مونده ؟
    چون همه مردم پراید سوار میشن یعنی بی ام وی ماشین بدیه؟!

10. تعداد تشکر ها از gglok به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

ممنون از همه دوستانی که اظهار نظر کردن و ذهن منو برای انتخاب های بهتر باز کردن...من به تحقیقم ادامه میدم و چند روز دیگه انتخاب میکنم اینجا میام نتیجشو مینویسم.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

چون همه مردم پراید سوار میشن یعنی بی ام وی ماشین بدیه؟!
    بعدشم کجا گفته شده vb پراید هس و ipbبی ام و

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    32 پست

بعدشم کجا گفته شده vb پراید هس و ipbبی ام و
    سی ام اسی که چند ساله به روز نشده یه php ناسازگاره هنوز و ....به چه دردی میخوره؟و کلی باگ ....(شما خوب بمون!)

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

سی ام اسی که چند ساله به روز نشده یه php ناسازگاره هنوز و ....به چه دردی میخوره؟و کلی باگ ....(شما خوب بمون!)
    شما احتمالا از دسته ادم هایی هستی همه چی رو ورژن همون سال باید استفاده کنی!
    و فکر میکنی ورژن جدیدترهمه چی بهترهس.
    بعدشم اگر با پی اچ پی ناسازگار بود که روی پی اچ پی اجرا نمیشد! احتمالا اینجا با Aspران شده که خوب کار میکنه نه با پی اچ پی واحتمالا اینجا هم سرورش ویندوز2020هس
    راجبه کلی باگم حرفی ندارم جون تخصصم نیس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)