صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: ثبت دامنه در ایرنیک و ممنوعیت های آن!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

Angry سلام

سلام دوستان
    وقت همگی بخیر
    چند دقیقه وقت خودتون رو بزارید و مطلب مهم رو بخونید!
    بنده از شخصی دامین ir خریدم و زمانیکه ایشون کد انتقال رو دادند و من توی پنل خودم وارد کردم برای ارور اومد که این دامنه برای انتقال ممنوع است!
    زنگ زدم به ایرنیک و گفتند که مجوز سایت ساماندهی رو باید بگیرید samandehi.ir، ما ثبت نام کردیم تو سایت ساماندهی و احراز هویت هم شدیم و سایت رو ثبت کردیم اما متاسفانه سایت ما با گذشت 7 روز و با کلی تماس و تیکتی که دادیم و پاسخی هم نگرفتیم درخواست ما رد شد!!!
    توی توضیحاتیکه در قسمت رد درخواست نوشته بودند که با (مجوز مراجع زیربط نیازمند است)
    حالا از شنبه این هفته تا الان کلی تیکت دادیم و تماس گرفتیم با ساماندهی اما هیچ کس پاسخگو نیست نه جواب تیکت رو میدن و نه تلفن، تنها کسی که وصل میشه و پاسخ میده قسمت آبدارخونشه!!!
    من حتی تو سایت saramad.ir هم ثبت نام کردم 2 روز پیش و تمام اطلاعات از سوء پیشینه و... رو بارگذاری کردم حتی اونجا هم پاسخی نمیدند
    با توجه به اینکه این دو تا سایت (ساماندهی و سرامد) هر دو از یک سازمان مدیریت میشند چکاری باید بکنیم؟؟؟
    کارشناسی هم که تایید میکنه آقای بزرگمنش هست با شماره 02145268 داخلی 142
    خداشاهده الان بیشتر از دو هفته میشه پاسخگو نیستند. به بهانه کرونا جواب هیچکسی رو نمیدم.
    مستنداتم رو پیوست میکنم تا ببینید.
    ویرایش توسط Ramin : May 14th, 2020 در ساعت 21:19

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

پیش فرض پاسخ : ثبت دامنه در ایرنیک و ممنوعیت های آن!

نقل قول نوشته اصلی توسط ard67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت همگی بخیر
    چند دقیقه وقت خودتون رو بزارید و مطلب مهم رو بخونید!
    بنده از شخصی دامین ir خریدم و زمانیکه ایشون کد انتقال رو دادند و من توی پنل خودم وارد کردم برای ارور اومد که این دامنه برای انتقال ممنوع است!
    زنگ زدم به ایرنیک و گفتند که مجوز سایت ساماندهی رو باید بگیرید samandehi.ir، ما ثبت نام کردیم تو سایت ساماندهی و احراز هویت هم شدیم و سایت رو ثبت کردیم اما متاسفانه سایت ما با گذشت 7 روز و با کلی تماس و تیکتی که دادیم و پاسخی هم نگرفتیم درخواست ما رد شد!!!
    توی توضیحاتیکه در قسمت رد درخواست نوشته بودند که با (مجوز مراجع زیربط نیازمند است)
    حالا از شنبه این هفته تا الان کلی تیکت دادیم و تماس گرفتیم با ساماندهی اما هیچ کس پاسخگو نیست نه جواب تیکت رو میدن و نه تلفن، تنها کسی که وصل میشه و پاسخ میده قسمت آبدارخونشه!!!
    من حتی تو سایت saramad.ir هم ثبت نام کردم 2 روز پیش و تمام اطلاعات از سوء پیشینه و... رو بارگذاری کردم حتی اونجا هم پاسخی نمیدند
    با توجه به اینکه این دو تا سایت (ساماندهی و سرامد) هر دو از یک سازمان مدیریت میشند چکاری باید بکنیم؟؟؟
    کارشناسی هم که تایید میکنه آقای بزرگمنش هست با شماره 02145268 داخلی 142
    خداشاهده الان بیشتر از دو هفته میشه پاسخگو نیستند. به بهانه کرونا جواب هیچکسی رو نمیدم.
    مستنداتم رو پیوست میکنم تا ببینید.
    سلام ،

من اگر جای شما بودم این همه مدارک رو برای این سامانه های بی در و پیکر بارگذاری نمی کردم .

دامین بین المللی با هر پسوندی با هر عبارتی ( حتی لغات ***** ) در کسری از ثانیه قابلیت ثبت دارد بدون هیچ دردسر و مدرکی .

خودتان را درگیر این سامانه های وطنی نکنید.

4. تعداد تشکر ها ازgharibion به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

متاسفانه چاره ای نداشتم و من واقف هستم به این مسئله که امکان داره اطلاعات هویتی هک بشه و سوء اسفاده کنند.
    الان هم بابت اون دامین 15 میلیون تومن پول دادم و پولم قابل برگشت نیست که بیخیال بشم.
    تا آخرش میرم و دامین من اولش bit داره برای همین فکر میکنند برای ارزهای دیجیتاله
    هر چقدر هم توضیح بدی انگار براشون فایده نداره

عضو انجمن ali-rezam آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    507
    تشکر تشکر شده 
    258
    تشکر شده در
    179 پست

منم مشکل شما رو برای چند دامین داشتم
    دامنه هایی که به موضوعاتی مثل : پرداخت ، ارز دیجیتال ، ارز و سکه و طلا ، استعلام خلافی و... مربوط میشد هیچکدام تایید و یا ثبت جدید نشدند! جالبه دامنه در مالکیت فرد قبلی بدون هیچ مورد و مشکلی قرار داشت.
    البته من مثل شما پیگیر نشدم چون نه علاقه ای به دادن این همه اطلاعات داشتم و نه هزینه چندانی کرده بودم که پیگیر بشم
    الان هم دامنه ها تحت مالکیت هیچکسی نیستند و هویز هم ندارند و برای ثبت جدید هم در دسترس نیستند...
    ویرایش توسط ali-rezam : April 29th, 2020 در ساعت 02:34
    { Live in the moment }
    ...

7. تعداد تشکر ها از ali-rezam به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-rezam نمایش پست ها
    منم مشکل شما رو برای چند دامین داشتم
    دامنه هایی که به موضوعاتی مثل : پرداخت ، ارز دیجیتال ، ارز و سکه و طلا ، استعلام خلافی و... مربوط میشد هیچکدام تایید و یا ثبت جدید نشدند! جالبه دامنه در مالکیت فرد قبلی بدون هیچ مورد و مشکلی قرار داشت.
    البته من مثل شما پیگیر نشدم چون نه علاقه ای به دادن این همه اطلاعات داشتم و نه هزینه چندانی کرده بودم که پیگیر بشم
    الان هم دامنه ها تحت مالکیت هیچکسی نیستند و هویز هم ندارند و برای ثبت جدید هم در دسترس نیستند...
    درسته، برای صاحب قبلیش کار میکنه و مشکلی نداره. کلا اینماد و ساماندهی و سرامد ارگانهایی هستند که حال و حوصله جواب دادن رو ندارند. خاصیت اینا رو نمیدونم چیه. من 2 - 3 مورد سایت های شرط بندی و ص.یغه یابی دیده بودم که اینماد و ساماندهی داشتند. واویلا!

عضو جدید Lovely Crazy آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    33 پست

سلام
    از طریق تیکت خیلی دیر جواب میدن و برای تائیده گرفتن توی ساماندهی چه سایت باشه چه دامنه معمولا 1 هفته با بیشتر زمان میبره
    شماره تماس هایی هم که دارن اصلا جواب نمیدن خودتونم خسته نکنید! حضوری برید
    مثلا برای سایت فیلم باید از ساترا مجوز بگیرید که 6 ماه ! برسی مدارک طول میکشه جالبه که شماره تماس های توی سایتشون رو جواب نمیدن ، به من که زنگ زدن برای صحبت و تائید اصلا اون خط نبود ، جالبه که زنگ هم میزنم به اون خط خیلی راحت جواب میدن :| یه خورده که نه خیلی صبر میخواد تا نتیجه بگیرید

- - - Updated - - -

سایت سرامد هم که ثبت نام کردید اصلا ربطی به این موضوع فکر نکنم داشته باشه !
    ویرایش توسط Lovely Crazy : April 29th, 2020 در ساعت 03:05

10. تعداد تشکر ها از Lovely Crazy به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

متاسفانه چاره ای نداشتم و من واقف هستم به این مسئله که امکان داره اطلاعات هویتی هک بشه و سوء اسفاده کنند.
    الان هم بابت اون دامین 15 میلیون تومن پول دادم و پولم قابل برگشت نیست که بیخیال بشم.
    تا آخرش میرم و دامین من اولش bit داره برای همین فکر میکنند برای ارزهای دیجیتاله
    هر چقدر هم توضیح بدی انگار براشون فایده نداره
    فروشنده مبلغ رو برنمیگردونه؟

12. تعداد تشکر ها از artinma به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط artinma نمایش پست ها
    فروشنده مبلغ رو برنمیگردونه؟
    خیر، میگه ربطی بهش نداره که مجوز میخواد!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Lovely Crazy نمایش پست ها
    سلام
    از طریق تیکت خیلی دیر جواب میدن و برای تائیده گرفتن توی ساماندهی چه سایت باشه چه دامنه معمولا 1 هفته با بیشتر زمان میبره
    شماره تماس هایی هم که دارن اصلا جواب نمیدن خودتونم خسته نکنید! حضوری برید
    مثلا برای سایت فیلم باید از ساترا مجوز بگیرید که 6 ماه ! برسی مدارک طول میکشه جالبه که شماره تماس های توی سایتشون رو جواب نمیدن ، به من که زنگ زدن برای صحبت و تائید اصلا اون خط نبود ، جالبه که زنگ هم میزنم به اون خط خیلی راحت جواب میدن :| یه خورده که نه خیلی صبر میخواد تا نتیجه بگیرید

- - - Updated - - -

سایت سرامد هم که ثبت نام کردید اصلا ربطی به این موضوع فکر نکنم داشته باشه !
    Untitled.png

این ایمیل زمانیکه درخواست من رد شد اومد و من سرچ کردم و وارد سایت شدم. البته همون سازمانی هست که ساماندهی توشه http://login.saramad.ir/Pages/default.aspx

قسمت ثبت سایت رفتم. دیگه نمیدونم باید چطوری راهنمایی بگیرم. البته مثل آدمیزاد نمیگن که چیکار باید کنیم

عضو انجمن be099 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    176
    تشکر تشکر شده 
    651
    تشکر شده در
    385 پست

خیر، میگه ربطی بهش نداره که مجوز میخواد!

- - - Updated - - -

Untitled.png

این ایمیل زمانیکه درخواست من رد شد اومد و من سرچ کردم و وارد سایت شدم. البته همون سازمانی هست که ساماندهی توشه http://login.saramad.ir/Pages/default.aspx

قسمت ثبت سایت رفتم. دیگه نمیدونم باید چطوری راهنمایی بگیرم. البته مثل آدمیزاد نمیگن که چیکار باید کنیم
    با احترام ایشون بسیار پفیوز هستند
    شما پول رو برای خرید دامین دادین و همکاری نکردن فروشنده اونم با این مبلغ سنگین 15 میلیون تومن اوج نامردیه

و تعجب نکن اگه آدمی با این طرز فکر (احمقانه) فردا دامین رو به شخص دیگه ای هم بفروشه

15. تعداد تشکر ها از be099 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط be099 نمایش پست ها
    با احترام ایشون بسیار پفیوز هستند
    شما پول رو برای خرید دامین دادین و همکاری نکردن فروشنده اونم با این مبلغ سنگین 15 میلیون تومن اوج نامردیه

و تعجب نکن اگه آدمی با این طرز فکر (احمقانه) فردا دامین رو به شخص دیگه ای هم بفروشه
    والا میگه قانونش اینه، تو میخوای استفاده کنی خودتم دنبال مجوزش باش.
    بدبختی اینه که پول رو بصورت بیت کوین دادم و چاره ای ندارم و نمیتونم به اون صورت اعتراض کنم. این سازمان بی مصرف هم جوابگو نیست که به حقم برسم.
    ویرایش توسط ard67 : April 29th, 2020 در ساعت 04:41

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)