نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: اینترنت وایرلس شاتل

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض اینترنت وایرلس شاتل

دوستان کسی سرویس اینترنت وایرلس شاتل رو گرفته و راضیه ؟ فقط برای تهرات هست ؟

2. # ADS

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

پیش فرض پاسخ : اینترنت وایرلس شاتل

سلام

اگر شرایط محیطی (سیگنال ، فاصله ، نویز و ... ) خوبی نسبت به سایت شاتل داشته باشید کیفیت سرویس اینترنت بسیار خوب است . البته کارشناس فنی این شرکت در زمان تحویل و نصب این موضوع را با دقت چک می کند

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

4. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو انجمن ashadata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    696
    تشکر تشکر شده 
    549
    تشکر شده در
    429 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhakrami نمایش پست ها
    دوستان کسی سرویس اینترنت وایرلس شاتل رو گرفته و راضیه ؟ فقط برای تهرات هست ؟

بسته های خوبی نداره و با توجه به قیمت و سرعت خیلی گرونه

- برای مشهد که جالب نبود , نمیدونم تهران چه بسته هایی ارائه میدن

- من از شاتل سرویس وایرلس رو خریدم بعد از دو ماه یهو گفت بسته هامون عوض شده و .... که دیگه تمدید نکردم ( قبلا همون بسته های adsl رو میشد روش خرید )
    | تلگرام :‌ @pooyashf

6. تعداد تشکر ها از ashadata به دلیل پست مفید

عضو جدید shidoma20 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

سلام
    من شاتل دارم. نمیدونم بعد از قرنطینه چه بلایی سرش اومده ولی هر 30 دقیقه باید مودم رو ریست کنم تا اینترنت دوباره بالا بیاد. جالب اینجاست تا ریست میکنم اکی میشه

8. تعداد تشکر ها از shidoma20 به دلیل پست مفید

عضو انجمن NetworkFA آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    685
    تشکر شده در
    488 پست

اینترنت وایرلس دیگه خوب نیست مگر ptp داشته باشید در غیر این صورت روی پاپ سایت های هرشرکتی با رادیو های اشتراکی به مشکل خواهید خورد.
    توی شبکه وایرلسی شما حتی اگر 2تا کلاینت به apوصل باشید یکی از کلاینت ها شروع به دانلود کنه کلاینت دوم پینگش بالا میره

مباحث فاصله - نویز - قدرت آنتن و ... جای خود داره
    سرور اختصاصی ایران از دیتاسنتر برج میلاد

https://clients.networkfa.net

10. تعداد تشکر ها از NetworkFA به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

اینجا ایرانه شهر به شهر منظقه به منطقه همه چی فرق داره و اصلا حساب کتابی روش نیس
    بایدخودتون امتحان کنین ببینین خوب هست یا نه
    همین الان من از 6شرکت مختلف برای جاهای مختلف استفاده میکنم همین امروز فردا سرویس پیشگامان کویرم رو دارم تخلیه میکنم که adslبوده اونم بعداز حدداقل 10سال استفاده
    بسته ای که من استفاده میکردم تا پارسال 16گیگ 1024 گیگ درماه بود که سال قبل بودش 800 امروز امدن کردنش همون سرویس رو باترافیک دوبرابر وهمون سررعت کردنش 1200000
    همین سرویسم سال قبلتر ش 500بودش حالا من میام به شرکت میگم این همه گیگ بدردم نمیخوره اصلا نمیشه مصرفش کرد شما 300گیگ بهم بده ماهی همون 800بگیر سالانه تو کتشون نمیره
    منم ازاونجایی تو کتم نمیره میخوام برم تانوما مخابرات بگیرم به اندازه 1200سالی خرجم میشه فقط همین خطم ولی گردن کشی ایناهرسال خیلی بهم ظلم میاد هرسال هزینه دوبرابر نوع مصرف همونقدر همیشه
    کاش قانونی بود که اگر یک نفر سرویسی گرف همون سرویس رو شرکت تازمان تمدیدش بایستی ارائه کنه باهمون قیمت و کیفیت البته قیمت بالاترش معقوله زمانی نسبت به تورم باشه منم قبول داشتم ولی هرسال دوبرابر به بهانه ترافیکی که اصلا نمیشه مصرف کرد چه فایده! اقای جهرمی بیارسیدگی کن

12. تعداد تشکر ها ازULTRAWEB به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin نمایش پست ها
    سلام

اگر شرایط محیطی (سیگنال ، فاصله ، نویز و ... ) خوبی نسبت به سایت شاتل داشته باشید کیفیت سرویس اینترنت بسیار خوب است . البته کارشناس فنی این شرکت در زمان تحویل و نصب این موضوع را با دقت چک می کند
    مرسی زنگ زدم قرار شد کارشناس برای بررسی بیاد اپراتور فقط یک طرح 3 ماهه با 200 گیگ حجم و 60mb قیمت 2 تا 3ت حدودی داد این قیمت با تجهیزات هست ؟ شما ار چه طرح شاتل استفاده میکنید ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط NetworkFA نمایش پست ها
    اینترنت وایرلس دیگه خوب نیست مگر ptp داشته باشید در غیر این صورت روی پاپ سایت های هرشرکتی با رادیو های اشتراکی به مشکل خواهید خورد.
    توی شبکه وایرلسی شما حتی اگر 2تا کلاینت به apوصل باشید یکی از کلاینت ها شروع به دانلود کنه کلاینت دوم پینگش بالا میره

مگه همین اینترنت های وایرلس رو ptp نمیگن منظورتونو نفهمیدم... به من فقط گفتن تا 60mb باز هست اما اگر بازم بخواید میتونیم بدیم
    گفتن یک طرح سازمانی هم دارن باید سمت خودشون و سمت ما دکل نصب کنند و گفتند حدودی 5 6 ت درمیاد منظورتون همین هست ؟ گفتن تا 200mb میتونن بدن اینطوری
    ویرایش توسط mhakrami : May 6th, 2020 در ساعت 00:04

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NetworkFA نمایش پست ها

کارشناس اومد.. منظورتون رو فهمدیم. کارشناس هم گفت از یک رادیو اشتراکی استفاده میشه ping خوبی نمیده
    گفت یک رادیو جدا برای شما بزاریم ک ping خوب بگیری. قیمت طرح 300 گیگ ماهیانه بدون تجهیزات 1 میلیون با تجهیزات ماه اول نزدیک 6ت درمیاد
    نمیدونم ارزش داره ماهی 1 تومن یا نه
    ویرایش توسط mhakrami : May 6th, 2020 در ساعت 16:16

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhakrami نمایش پست ها
    کارشناس اومد.. منظورتون رو فهمدیم. کارشناس هم گفت از یک رادیو اشتراکی استفاده میشه ping خوبی نمیده
    گفت یک رادیو جدا برای شما بزاریم ک ping خوب بگیری. قیمت طرح 300 گیگ ماهیانه بدون تجهیزات 1 میلیون با تجهیزات ماه اول نزدیک 6ت درمیاد
    نمیدونم ارزش داره ماهی 1 تومن یا نه
    سلام

اینترنت وایرلس را به دو صورت از شرکت شاتل می توانید دریافت کنید
    سرویس ptp ( پوینت تو پوینت ) که همان سرویس سازمانی هست و در دو طرف رادیو اختصاصی نصب می شود و هزینه زیادتری برای تجهیزات باید صرف کنید.
    سرویسptmp ( پوینت تو مالتی پوینت ) که همان سرویس اشتراکی است .

سرویس ptmp نیز اگر برای استفاده خانگی است کاملا پاسخگو شما می باشد. حتی در مناطق با تراکم یوزر بالا این شرکت نیز کیفیت مطلوبی دارد

اگر خط تلفن ثابت و استفاده از سرویس adsl در دسترس ندارید و کاربری شما خانگی است سرویس اشتراکی را انتخاب کنید
    طرح های مختلفی نیز دارند. سرعت معمولا بیین 15 تا 20 مگ دانلود و آپلود قابل دریافت است
    ویرایش توسط Ramin : May 6th, 2020 در ساعت 18:09

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

16. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)