نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: استفاده از docker برای میزبانی سایت مشتریان

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

پیش فرض استفاده از docker برای میزبانی سایت مشتریان

من از زبان برنامه نویسی nodejs و بانک اطلاعاتی mongo استفاده میکنم .
    من میخواهم برای تعداد زیادی از مشتریانم cms هایی که با nodejs راه اندازی کردم رو ارائه بدم .
    یه جورایی میخوام میزبانی وب برای برنامه های nodejs خودم راه بندازم .

تحقیقات زیادی کردم و در نهایت متوجه شدم کنترل پنل هایی مانند دایرکت ادمین و cpanel نمیتونن برای میزبانی همچین سایت هایی به من کمک کنن .( چون ذات برای php و mysql طراحی شدن - لازم به ذکره شاید بتونن nodejs رو run کنن اما نمیتونن یک راهکار خوبی برای Mongo اراده بدن )

مدتی هست که با docker اشنا شدم و احساس میکنم میتونم روش حساب باز کنم .
    من به این نتیجه رسیدم :اگر در نتیجه گیریم اشتباهی میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید .

ایا من میتونم یک سرور لینوکس خریداری کنم , بعدش docker رو روش نصب کنم و برای هر مشتری خودم یک container مستقل ایجاد کنم و بهشون منابع cpu / ram / و بقیه دسترسی های محدودی بدم . به عبارت دیگه با docker یک هاستینگ شخصی راه اندازی کنم .

2. # ADS

عضو جدید host4ir.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : استفاده از docker برای میزبانی سایت مشتریان

نقل قول نوشته اصلی توسط <?php?> نمایش پست ها
    من از زبان برنامه نویسی nodejs و بانک اطلاعاتی mongo استفاده میکنم .
    من میخواهم برای تعداد زیادی از مشتریانم cms هایی که با nodejs راه اندازی کردم رو ارائه بدم .
    یه جورایی میخوام میزبانی وب برای برنامه های nodejs خودم راه بندازم .

تحقیقات زیادی کردم و در نهایت متوجه شدم کنترل پنل هایی مانند دایرکت ادمین و cpanel نمیتونن برای میزبانی همچین سایت هایی به من کمک کنن .( چون ذات برای php و mysql طراحی شدن - لازم به ذکره شاید بتونن nodejs رو run کنن اما نمیتونن یک راهکار خوبی برای Mongo اراده بدن )

مدتی هست که با docker اشنا شدم و احساس میکنم میتونم روش حساب باز کنم .
    من به این نتیجه رسیدم :اگر در نتیجه گیریم اشتباهی میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید .

ایا من میتونم یک سرور لینوکس خریداری کنم , بعدش docker رو روش نصب کنم و برای هر مشتری خودم یک container مستقل ایجاد کنم و بهشون منابع cpu / ram / و بقیه دسترسی های محدودی بدم . به عبارت دیگه با docker یک هاستینگ شخصی راه اندازی کنم .
    سلام و درود.
    وقت شما به خیر.
    بله امکانش هست، به این صورت که چون شما وبسایت ها رو روی پورت 80 و یا 443 باید هاست کنید ولی در داکر نمی توانید همه رو روی این پورت بالا بیارید بنابراین باید مثلا با استفاده از Apache یا Nginx یک Reverse Proxy ایجاد کنید و هر دامنه رو به یک داکر و پورت‌های اختصاصی اون پروکسی کنید. برای بانک اطلاعاتی هم پیشنهاد میشه خارج از داکر و به صورت مستقل نصب بشه و یا حتی در یک سرور مستقل برای پرفرمنس بالاتر.
    در مورد سرور لینوکس هم یا باید سرور اختصاصی تهیه کنید یا از VPS هایی استفاده کنید که داکر رو پشتیبانی بکنند که خیلی ها پشتیبانی نمی‌کنند و حتما قبل از خرید از فروشنده تایید کارکرد داکر رو بگیرید.
    اگر نیاز به سرور و VPS بهینه برای این کار داشتید می‌تونید به امضای من مراجعه کنید، تخفیف ویژه 30% هم اختصاصی شما برای کلود دیجیتال اوشن داریم...
    ارادت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)