صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 98

موضوع: سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی کامل

عضو انجمن hpnn.wm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

Thumbs up سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی کامل

با سلام خدمت شما دوستان گرامی
    بعد از مدت ها عدم فعالیت در انجمن بر آن شدیم تا دوباره برای معرفی خدمات جدید از این انجمن یاری بگیریم و با آفرهای ویژه در خدمتتون هستیم
    نیراکلاود (رایان پردازش نیرا با شماره ثبت 43750) دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی که از سال 1394 اخذ شده است و فعال از سال 1389

برخی از مزایا بارز سرویس هاستینگ ما:

** ارائه منابع کاملا اختصاصی
    ** همکاری با معتبرترین دیتاسنترها
    ** تحویل اتوماتیک و در سریعترین زمان
    ** ارائه پلان های متنوع برای هر نوع نیاز
    ** استفاده از VMWare و زیر ساخت های ابری و شبکه ای آن
    ** امکان ارائه پلان ها با هارد SSD NVMe و یا HDD 10K بنابر نیاز کاربر
    ** سخت افزارهای بسیار بالا و حداقل 128 گیگ رم از نوع DDR4 و سی پی یو 32 هسته ای
    ** دارای فایروال و انتی دیداس لایه 7 سخت افزاری از سمت خود دیتاسنتر و قابلیت دفع حملات تا 100 گیگابیت (فقط بر روی هلند ارائه می گردد)
    دوستان می توانند از صفحه اصلی اقدام به سفارش سرور مجازی و سرور اختصاصی و میزبانی وب نیز نمایند.

پلان های ما به شرح زیر می باشد و لازم به ذکر هست که این پلان ها ، پلان های پایه و پیشفرض می باشند. قابلیت سفارشی سازی در وب سایت به شکل کامل وجود دارد.

نام پلان اقتصادی پایه ویژه حرفه ای سفارشی
    میزان رم اختصاصی 2 گیگابایت 3 گیگابایت 4 گیگابایت 6 گیگابایت 8 گیگابایت
    تعداد هسته پردازشی 2 هسته 3 هسته 3 هسته 5 هسته 6 هسته
    میزان توان پردازش اختصاصی 2000 مگاهرتز 2500 مگاهرتز 3000 مگاهرتز 5000 مگاهرتز 6000 مگاهرتز
    میزان هارد به شکل HDD 60 گیگابایت 70 گیگابایت 80 گیگابایت 100 گیگابایت 120 گیگابایت
    قابلیت ارائه SSD
    پورت ارتباطی سرور 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
    ترافیک تخصیص یافته نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
    تعداد ای پی تخصیص یافته 1 1 1 1 1
    تحویل اتوماتیک بعد از ثبت سفارش
    امکان سفارشی سازی منابع در حین ثبت سفارش
    قیمت 41,000 تومان 51,000 تومان 60,000 تومان 95,000 تومان 115,000 تومان
    لینک خرید سرور آلمان فایل پیوست 40449 فایل پیوست 40449 فایل پیوست 40449 فایل پیوست 40449 فایل پیوست 40449
    لینک خرید سرور هلند فایل پیوست 40450 فایل پیوست 40450 فایل پیوست 40450 فایل پیوست 40450 فایل پیوست 40450
    لینک خرید سرور انگلیس فایل پیوست 40451 فایل پیوست 40451 فایل پیوست 40451 فایل پیوست 40451 فایل پیوست 40451
    لینک خرید سرور آمریکا فایل پیوست 40452 فایل پیوست 40452 فایل پیوست 40452 فایل پیوست 40452 فایل پیوست 40452

نکته : سرورهای مجازی هلند قابلیت استفاده برای تست های امنیتی و انجام آنها را دارند. لذا دوستانی که در زمینه امنیت نیز فعال هستند می توانند از سرورهای هلند ما برای اهداف خویش استفاده نمایند. کافی است از قسمت سفارشی سازی محصول این گزینه را انتخاب نمایند.

در حال حاضر پنل مدیریت سرورهای مجازی شامل قابلیت های زیر می باشد:
    مدیریت حالت سرور (روشن - خاموش - ریستارت) - مشاهده مصرف منابع سرور مجازی - دسترسی به کنسول گرافیکی از طریق وب و یا تحت VNC - تغییر سیستم عامل

نمونه سرعت دانلود و اپلود از وب سایت Speed Test

نمونه تاپیک های فروش :
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=211412
    ویرایش توسط hpnn.wm : April 16th, 2020 در ساعت 13:13

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی ک

نقل قول نوشته اصلی توسط RaceF1 نمایش پست ها
    دقیقا منم همین مشکل رو داشتم
    سرعت فوق العاده پایین
    ایپی ففففففییلتر دار به من دادن قول دادن دو سه روزه ایپی جدید بدن که ندادن منم دیگه کنسل کردم
    اوایل حامد ممدیان خیلی عالی بود ولی الان گند زده
    با سلام
    دوست من
    1- همونطور که گفتم متاسفانه انتقادی که بدون مدرک و دلیل باشه چندان خوش ایند نیست ، نه برای دیگران و نه برای ما و بیشتر شبیه به افترا هست.
    2- بدون هیچ اغراقی ، دوستان بدون استثنا ای پی بدون ***** ارائه می کنند ، مگر اینکه خود شما عجله داشته باشید و درخواست ای پی ***** دار کرده باشید و بعدش برای تعویض ای پی پیگیری نفرموده باشید
    3- اسم ایشون حامد مددیان هست (تلفط و نوشتن درست نام نشانه ای از احترام متقابل هست)
    4- لطفا ادرس ایمیلتون رو طی پیام خصوصی بدید ، در صورتی که نارضایتی شما درست باشه حتی همین الان هم امکان برگشت وجه شما هست.

متاسفانه برخی دوستان (همین دوست قبلیمون) بعد از اینکه حرفی رو زدن دیگه کلا نه تشریف می ارند و نه با ما در ارتباطند! صرفا حرفی رو می زنند و تشریف می برند. از دوستان خواهش داریم لطفا اینگونه اقدام به انتقاد نفرمایند چون واقعا شبیه به افترا و توهین به مجموعه ما هست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب و رقابتی | تحویل اتوماتیک | دارای پنل مدیریتی ک

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadp31 نمایش پست ها
    سرور گرون تر بخرید ولی کیفیت رو فدای ارزانی نکنید
    سرور هاشون خیلی قعطی داره مخصوصا رو سرور المان
    و تیکت واقعا دیر جواب میدن
    هیچ شماره تلفنی هیچ راه اتباطی دیگه ای وجود نداره
    من خودم به شخضه توضیه نمیکنم
    فقط برای سرور تست خوبه مثلا نیاز به سرور اروزن داری و قصد تمدید نداری

قصد تخریب سایتی رو ندارم فقط تجربه شخصی که به عنوان یه مشتری داشتم بیان کردم امیدوارم باعث ناراحتی کسی نشه

البته انتقاد باعث میشه ادمینهای سایت کیفیت بشتیبانی خودشون ببرن بالاتر
    درمورد پشتیبانی و پاسخگویی باهاتون موافقم با اینکه مشتری شون نیستم و هنوز هیچ سرویسی ازشون نخریدم

اما چندین باااااار زنگ زدم بهشون ولی هیچ کس پاسخگو نبود انگار که فقط یه تلفن همینجوری گذاشتن

یه شرکت معتبر و پاسخگو معمولا چندین راه ارتباطی در اختیار میذاره مثل چند خط موبایل برای ساعات غیر اداری و چند خط ثابت با چند نفر پاسخگو برای ساعات اداری

و گرنه آدم می ترسه ازشون خرید کنه

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin63 نمایش پست ها
    درمورد پشتیبانی و پاسخگویی باهاتون موافقم با اینکه مشتری شون نیستم و هنوز هیچ سرویسی ازشون نخریدم

اما چندین باااااار زنگ زدم بهشون ولی هیچ کس پاسخگو نبود انگار که فقط یه تلفن همینجوری گذاشتن

یه شرکت معتبر و پاسخگو معمولا چندین راه ارتباطی در اختیار میذاره مثل چند خط موبایل برای ساعات غیر اداری و چند خط ثابت با چند نفر پاسخگو برای ساعات اداری

و گرنه آدم می ترسه ازشون خرید کنه
    با سلام
    دوست من متاسفانه همون دوستی که حرفی رو زدند دیگه کلا تشریف نیاوردند - نمی دونم چطور شما به حرف های ایشون استناد می کنید.
    تماس تلفنی فعلا به دلیل جا به جایی های دفتر کاری نداریم ولی بدون استثنا با همه دوستان در ارباط هستیم چه از طرق تیکت و چه از طریق واتس اپ و چه از طریق تلگرام

- - - Updated - - -

و یه چیز دیگه که اقای mohammadp31 فرمودند در مورد پاسخ گویی به تیکت
    عکس زیر از میزان تیکت ها + زمان پاسخگویی به تفکیک ساعت و تعداد برای ماه قبل میلادی هست
    نمی دونم دوستان دیگه چه انتظاری دارند؟ احتمالا انتظار چت روم رو دارند! حدود 70 درصد تیکت ها نهایتا تا 4 ساعت پاسخگویی می شه.
    عده ای از تیکت ها که در ساعات شب هست ایجاد می شند و می مونه برای فردا صبح که برای همین زمان پاسخگویی بهشون بیشتر از 4 ساعت می شه
    و برخی از تیکت ها نیاز به بررسی فنی بیشتر و یا پیگیری از سمت دیتاسنتر و ... دارد برای همین بیشتر از 24 ساعت طول می کشه.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hpnn.wm نمایش پست ها
    با سلام
    دوست من متاسفانه همون دوستی که حرفی رو زدند دیگه کلا تشریف نیاوردند - نمی دونم چطور شما به حرف های ایشون استناد می کنید.
    تماس تلفنی فعلا به دلیل جا به جایی های دفتر کاری نداریم ولی بدون استثنا با همه دوستان در ارباط هستیم چه از طرق تیکت و چه از طریق واتس اپ و چه از طریق تلگرام

- - - Updated - - -

و یه چیز دیگه که اقای mohammadp31 فرمودند در مورد پاسخ گویی به تیکت
    عکس زیر از میزان تیکت ها + زمان پاسخگویی به تفکیک ساعت و تعداد برای ماه قبل میلادی هست
    نمی دونم دوستان دیگه چه انتظاری دارند؟ احتمالا انتظار چت روم رو دارند! حدود 70 درصد تیکت ها نهایتا تا 4 ساعت پاسخگویی می شه.
    عده ای از تیکت ها که در ساعات شب هست ایجاد می شند و می مونه برای فردا صبح که برای همین زمان پاسخگویی بهشون بیشتر از 4 ساعت می شه
    و برخی از تیکت ها نیاز به بررسی فنی بیشتر و یا پیگیری از سمت دیتاسنتر و ... دارد برای همین بیشتر از 24 ساعت طول می کشه.

لطفا آی ذی تلگرام و شماره واتساپ تون رو بفرمایید چون در سایت تون پیدانکردم ببخشید ولی جا به جایی دلیل خوبی برای عدم پاسخگویی تلفنی نیست چون تلفن ها یه قابلیتی به اسم دایورت کردن به شماره دیگر دارند حتی اگر هزینه دایورت را هم حساب کنیم باز قیمت اعتبار یک شرکت و مجموعه بالاتر است

7. تعداد تشکر ها از shervin63 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

سلام
    تلگرام : @niracloud_amini

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    173
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    38 پست

با سلام
    دوست من
    1- همونطور که گفتم متاسفانه انتقادی که بدون مدرک و دلیل باشه چندان خوش ایند نیست ، نه برای دیگران و نه برای ما و بیشتر شبیه به افترا هست.
    2- بدون هیچ اغراقی ، دوستان بدون استثنا ای پی بدون ***** ارائه می کنند ، مگر اینکه خود شما عجله داشته باشید و درخواست ای پی ***** دار کرده باشید و بعدش برای تعویض ای پی پیگیری نفرموده باشید
    3- اسم ایشون حامد مددیان هست (تلفط و نوشتن درست نام نشانه ای از احترام متقابل هست)
    4- لطفا ادرس ایمیلتون رو طی پیام خصوصی بدید ، در صورتی که نارضایتی شما درست باشه حتی همین الان هم امکان برگشت وجه شما هست.

متاسفانه برخی دوستان (همین دوست قبلیمون) بعد از اینکه حرفی رو زدن دیگه کلا نه تشریف می ارند و نه با ما در ارتباطند! صرفا حرفی رو می زنند و تشریف می برند. از دوستان خواهش داریم لطفا اینگونه اقدام به انتقاد نفرمایند چون واقعا شبیه به افترا و توهین به مجموعه ما هست
    تو تلگرام پیام دادم

- - - Updated - - -

با سلام
    دوست من

تو تلگرام پیام دادم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    173
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    38 پست

پشتیبانیشون من راضیم
    ولی کیفیت سرورها و وضعیت ایپی هاشون به شدت افتضاح هست

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RaceF1 نمایش پست ها
    پشتیبانیشون من راضیم
    ولی کیفیت سرورها و وضعیت ایپی هاشون به شدت افتضاح هست
    دوست من توضیحات رو من (حامد مددیان) خدمتتون دادم ولی متاسفانه در اخر نمی دونم چرا بلاک کردید !
    از شما در طی تیکت چندین بار درخواست انتقال و ... داده شده بود به سرور بهتر ولی شما قبول نفرموده بودید !
    با اینحال همین که یک مورد هم برای شما رضایت بخش بوده بنده ازتون متشکرم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    173
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    38 پست

دوست من توضیحات رو من (حامد مددیان) خدمتتون دادم ولی متاسفانه در اخر نمی دونم چرا بلاک کردید !
    از شما در طی تیکت چندین بار درخواست انتقال و ... داده شده بود به سرور بهتر ولی شما قبول نفرموده بودید !
    با اینحال همین که یک مورد هم برای شما رضایت بخش بوده بنده ازتون متشکرم
    چون داشتین چرت و پرت تحویلم میدادین
    همین طور مثل اینجا که در خط دوم دارید چرت پرت بهم میگید

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

دوست من ببنید نحوه حرف زدن شما با ما فرق می کنه ، نمی دونم دقیقا کجا به شما اهانت شد ولی اینجا دارید به ما اهانت می فرمایید
    حرف خودتون رو حرف خدا می دونید ولی حرف ما رو چرت و پرت ؟
    ویرایش توسط hpnn.wm : August 8th, 2020 در ساعت 15:46

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 5678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)