صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: سرور جهت راه اندازی سایت دانلود

عضو دائم --- آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    1,600
    تشکر شده در
    991 پست

پیش فرض پاسخ : سرور جهت راه اندازی سایت دانلود

من نمی دونم دوستان روی چه حسابی به شما میگن وی پی اس بخر که حتی با هاست معمولی کار نکردید
    عزیزانه من وی پی اس مدیریت می خواد ترابلشوتینگ می خواد شما می خوای انجام بدی ؟؟؟
    شما بهتره از هاست دانلود استفاده کنید زمانی که دانشتون به حدی رسیدکه احساس کردید برای مدیریت حاضرید وی پی اس و سرور تهیه کنید .
    درصورتی که می خوااهید هم فایل ها و هم سایت یکجا باشه از سرویس دهنده بخواید دیتابیس بهتون بده اما پیششنهاد نمیشه چون سرعت لود سایت بسیار بالا میره و کیفیت تقریبا تصف میشه
    هاست دانلود +هاست معمولی برای سایت + ریموت وی پی اس چیزهایی هستن که شما می خواید
    کاربر عزیز مشخصات سرور خود را بدون هماهنگی در پیغام خصوصی ارسال نفرمایید .
    مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی همچنین خدمات مجازی سازی و کلودکامپیوتینگ انجام میشود. YAHOO - GMAIL

2. تعداد تشکر ها از --- به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Iman.r آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    274
    تشکر شده در
    99 پست

سلام
    این سایتی که لینکشو دادی دیتالایف هست ولی وردپرس نصب کنی بهتره
    به نظر من واسه اول کار هاست بگیر, میگی چرا؟
    خوب اولا باید بگم رو هاستی که مخصوص دانلود هست نمیشه cms نصب کرد چون معمولا sql نداره, دوتا هاست بگیر یکی واسه دانلود و یکی هم واسه پرتال, ساب دومین رو هم متصل کن به هاست دانلود
    بعد این که اگه vps بگیری باید به فکر کانفیگ و لاینسس هم باشی که به جز ضرر هیچ چیزی نداره
    سخت تر میشه با vps کار کرد و اغلب پشتیبانیش نسبت به هاست کمتره و با خود طرف هست

موفق باشید

5. تعداد تشکر ها از Iman.r به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط --- نمایش پست ها
    من نمی دونم دوستان روی چه حسابی به شما میگن وی پی اس بخر که حتی با هاست معمولی کار نکردید
    عزیزانه من وی پی اس مدیریت می خواد ترابلشوتینگ می خواد شما می خوای انجام بدی ؟؟؟
    شما بهتره از هاست دانلود استفاده کنید زمانی که دانشتون به حدی رسیدکه احساس کردید برای مدیریت حاضرید وی پی اس و سرور تهیه کنید .
    درصورتی که می خوااهید هم فایل ها و هم سایت یکجا باشه از سرویس دهنده بخواید دیتابیس بهتون بده اما پیششنهاد نمیشه چون سرعت لود سایت بسیار بالا میره و کیفیت تقریبا تصف میشه
    هاست دانلود +هاست معمولی برای سایت + ریموت وی پی اس چیزهایی هستن که شما می خواید
    ممنون از راهنمایتون ، حرف شما رو کاملا قبول دارم و من تجربه کاریم با سرور در حد خیلی کمیه فقط یه بار وردپرس رو سرور فری GIGFA که فکر کنم Cpanel بود نصب کردم و سایت رو بالا اوردم یه بار هم vps گرفتم ولی فقط باهاش دانلود و اپلود میکردم کانفیگ خاصی روش انجام ندادم

بازم ممنون از راهنماییتون[COLOR="Silver"]

به سوال دیگه اینکه روی این هاست دانلود میشه فایل ها رو از سرورهای اشتراک گذاری فایل از قبیل hotfile ریموت اپلود کرد رو هاست دانلود و روی هاست تغییرات لازم از قبیل zip , unzip کرد ....؟ یا فقط از طریق FTP امکان پذیره ؟
    ویرایش توسط b3hrad : February 26th, 2011 در ساعت 21:38

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    45 پست

نه امکانش نیست
    اگه می خوای باید سرویسی بگیری که بتونی اسکریپت هایی مثل رپیدلیچ و ... استفاده کنی که بتونی منتقل کنی چون برخی سرویس ها که شرکت ها ارائه میدن رپیدلیچ روش بسته است و بهت کار نمیده.
    راحت ترین کار vps ویندوز هست که ریموت کار کنی ولی چون میگی هاست ، باید از همون گزینه رپیدلیچ استفاده کنی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    692
    تشکر شده در
    317 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط b3hrad نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتون ، حرف شما رو کاملا قبول دارم و من تجربه کاریم با سرور در حد خیلی کمیه فقط یه بار وردپرس رو سرور فری GIGFA که فکر کنم Cpanel بود نصب کردم و سایت رو بالا اوردم یه بار هم vps گرفتم ولی فقط باهاش دانلود و اپلود میکردم کانفیگ خاصی روش انجام ندادم

به سوال دیگه اینکه روی این هاست دانلود میشه فایل ها رو از سرورهای اشتراک گذاری فایل از قبیل hotfile ریموت اپلود کرد رو هاست دانلود و روی هاست تغییرات لازم از قبیل zip , unzip کرد ....؟ یا فقط از طریق FTP امکان پذیره ؟
    در وی پی اس لینوکس فکر کنم راحت تر باشد
    چون هم میتونید فایل ها رو نگهدارید...! سایت رو نصب کنید...! هم میتونید در ssh با دستور wget site.com/fileshoma.zip فایلتون رو دانلود کنید و با دستور
    unzip fileshoma.zip از حال زیپ شارجش کنید هم میتونید با سیستم عامل "Centos 5 Desktop Edition" - "Centos 5.5 Desktop Edition 32Bit" از ریموت استفاده کنید...! - اگه تو مدیریت وی پی اس مشکل دارید بنده راهنماییتون میکنم

عضو انجمن hamnafas آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    188
    تشکر تشکر شده 
    257
    تشکر شده در
    198 پست

چون هنوز اول راه هستید بهتون هاست دانلود رو پیشنهاد میکنم.
    در صورتی که بازدید سایتتون بالا رفت میتونید از وی پی اس ستفاده کنید
    در هر دو زمینه در خدمت هستیم
    coming soon...

عضو دائم --- آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    1,600
    تشکر شده در
    991 پست

آخرین باری که من گیگفا رو دیدم ویستا پنل نصب داشت جدیدا نرفتم و خبر ندارم
    در جواب سوالتون باید بگم که خیر امکانش نیست
    شما می تونید از طریق کنترل پنل زیپ و آنزیپ بکنید اما به صورت ریموت آپلود و دانلود کنید خیر .
    بهترین کار استفاده از یک وی پی اس ویندوز هست که نیاز به هیچ دانش خاصی نداره و همچنین سرعت بالاتری داره
    کاربر عزیز مشخصات سرور خود را بدون هماهنگی در پیغام خصوصی ارسال نفرمایید .
    مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی همچنین خدمات مجازی سازی و کلودکامپیوتینگ انجام میشود. YAHOO - GMAIL

عضو انجمن AriyaDownload آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,385
    تشکر تشکر شده 
    1,059
    تشکر شده در
    667 پست

یه سوال دیگه واسه یه سایت دانلود که cms وردپرس داشته باشه چقدر فضا لازمه بطور متوسط ....؟ مگه غیر از فایل های خود سایت دیگه چی روی هاست خود وبسایت قرار میگیره ؟
    وردپرس فضايه زيادي رو نمي خواد ولي پدر سرور رو در مي ياره (از لحاظ منابع)
    مخصوصا اينكه رويه هاست اشتراكي باشي
    الان همين سايت ما كه روي وردپرس هم هست
    وقتي بازديد بالايه 5 هزار مي شد يا تعداد افراد آنلاين يكم زياد مي شد
    از طرف مديريت سرور بهمون اخطار دادن و گفتن سايتتون منابع زيادي استفاده مي كنه
    اونم نه يكي دوبار
    يه چيزي حدود هفت هشت بار بهمون اخطار دادن
    دو سه بار سايت ساس شد
    بعد از يه هفته پيگيري متوجه شديم مشكل از كجاست
    البته مديريت سرور خيلي با ما همكاري كرد (سايت ما براي دو روز مانيتورينگ 24 ساعته شد)
    مشكل سايت رو گفتن و ما هم تا جايي كه مي تونسيم با كمك دوستان و مديريت سرور برطرفش كرديم
    فعلا هنوز هيچ اخطاري رو دوباره دريافت نكرديم (خدا رو شكر)
    اينو گفتم كه يادت باشه كه وردپرس منابع سرور رو خيلي مشغول مي كنه
    بايد يكم حواست به اين هم باشه

---------- Post added at 09:13 AM ---------- Previous post was at 09:10 AM ----------

براي اينكار مي توني يه وي پي اس بگيري (فقط براي دانلود و آپلود)
    كه هزينه ي ماهيانه اش 15 تومن هست تفريبا
    البته من از اين كمتر هم ديدم (ولي فكر نكنم زياد بدرد بخوره)

---------- Post added at 09:19 AM ---------- Previous post was at 09:13 AM ----------

ممنون از راهنمایی دوستان تا حد زیادی قضیه واسم روشن شد فقط یه نکته دیگه اینکه چه cms رو واسه سایت دانلود پیشنهاد میدین ؟
    میشه بگین cms سایت Hotfile Megaupload Zippyshare & Rapidshare Torrent - DownArchive چیه
    اينو يادم رفت جواب بدم
    سي ام اس اين سايت ، ديتالايف هست
    اينم تيم پشتيباني فارسي اين سي ام اس: دیتالایف انجین فارسی

من با اين سيستم كار كردم
    سيستم خوبي هست و انعطاف پذيري فوق العاده اي داره
    مثل وردپرس هم منابع زيادي نمي خواد (زياد اذيتت نمي كنه)
    ولي يه مشكلي كه هست اينه كه يكم سئوش ضعيفه
    البته تويه اين ورژن جديدش مشكلاتش تاحدودي رفع شده
    امنيت بالايي هم داره
    ولي با اين حال به نظر من به پايه وردپرس نمي رسه (فقط مي تونيد اين سيستم رو به عنوان يه رقيب جدي براي وردپرس خطاب كنيم )
    اينو يادم رفت كه بگم
    ديتالايف سيستم خوبي هست فقط بايد حرفه اي باشه و مثل موم ديتالايف رو تويه دستت بگيري تا بتوني به نتيجه ي موردنظرت برسي
    ولي وردپرس در حالت عادي و با نصب يه دو سه تا افزونه تاحدودي رو به را مي شه (يه جورايي عالي مي شه )

12. تعداد تشکر ها از AriyaDownload به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

ممنمون از راهنمایی همه دوستان
    کسی اطلاعاتی در مورد RDP Host داره که چیه و میشه به عنوان هاست دانلود ازش استفاده کرد ? به جای VPS برا ریموت کردن میشه میخوام ببینم میشه به جای هاست دانلود ازش استفاده کرد ؟

قیمت سرورهاش که افر داده مفته این به نمونه اش ....یکی از دوستام با سرعت 100 مگابایت در ثانیه هم باهاش دانلود کرده

100 GB HDD
    unlimited bandwidth
    I GBPS
    16 GB DDR3
    25 $

عضو جدید parsianwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    21 پست

اگه آشنایی به vps داری و میتونی از پس کاراش بر بیای از اون استفاده کن اما در غیر این صورت منم با نظر بچه ها موافقم فعلا از هاست دانلود استفاده کن...
    میزبانی وب لینوکس معمولی و لینوکس وارز و هاست دانلود. نمایندگی : آلفا مستر ریسلر و مستر ریسلر
    هاست ویندوز کلیه سرویس ها از leaseweb هلند میباشند.
    بازگشت وجه تا 7 روز ... پارسیان وب هاست

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)