نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: ▆▇ مشکل با mizbansv.com برنامه نویسی اسکریپت ▇▆ شرکت کنید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

پیش فرض پاسخ : ▆▇ مشکل با mizbansv.com برنامه نویسی اسکریپت ▇▆ شرکت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_lizard نمایش پست ها
    شما چرا کاسه داغ تر از آش شدین ؟ البته سر این موضوع نمیگم مشتری که شما میگین حتی از ما سرور از هتزنر هم خریده بود ایا راضی نبود ؟
    من به ایشون وان ایکس بت با دامنه http://onexbet.co/ گفتم این کارا درست نیست که خودتو نخود هر آش میکنید یکم پایین تر از این پیامایی که اسکرین گذاشتین موجود هست دامین فرستادم میتونی اونم اسکرین بگیری بزاری
    با کاه کوه نسازین دوستان من به تایید این جمع نیاز ندارم اصلا شما هر چیزی دوس داری حساب کن تا نسوزی
    اینم اخرین جواب من بود توی این تاپیک اگر من میخواستم پول کسی رو بخورم اینجا صد تا یوزر داشتم دامین ir نداشتم ادرس به کسی نمیدادم شماره به کسی نمیدادم
    پول اونایی میخورن که اسکریپت زیپ رو میفروشن فلان قدر بهتون هیچ شماره تماس و چیزی هم ندارین بعدشم مثل این دوستمون میاره میده ما که ویرایش کنیم میبینه اع سورس ایراد داره

دوست عزیز
    Marshall
    "
    الان شما بهش دمو دادید؟ چی بهش دادید؟ یعنی نشستی یه هفته ی تمام یه اسکریپت رو آنالیز کردی؟ (یک هفته تمامممممممممممممم)"
    شما میتونی روی ستون شکسته خونه بسازی ؟ چرا نمیخوایین بفهمین ؟ یا همه این یوزر ها خود طرف هست یا متاسفانه علممون خیلی داره به سمت نگران کننده ای میره :|

- - - Updated - - -

اول اینکه شما مختار هستین هر کاری انجام بدین هیچ هزینه ای به خاطر ایراد داشتن اسکریپت ایشون بهشون برنمیگرده میتونن شکایت کنن بدن اسکریپتشونو کارشناس انالیز کنه
    راجب اسکرین شاتی که گذاشتی بهتره یکم پایینتر که من دامین گذاشتم هم میزاشتی عیب نداره من میزارم
    Screenshot_20200308-213727_Bestgram.jpg
    بعد شما اقای طراح بزرگ و همه چی دون !
    وقتی دوستتون نمیتونست secure guardian و ioncube روی سرورش نصب کنه من براشون نصب و راه اندازی میکردم شما کجا بودی ؟
    خوبه موقع سرک کشیدن به کار اینو اون حاظر هستین ؟ موقع کار غیب بودین ؟ ایشون حتی بعد از حرف های بالا از ما سرور داشتن ما اگه کلاه بردار بودیم پول اونم میخوردیم دیگه !
    Screenshot_20200308-213714_Bestgram.jpgScreenshot_20200308-213714_Bestgram.jpg
    واقعا کار شاخی کردید که این دومورد رو روی سرور پیاده کردید
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

عضو جدید sina_lizard آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    25 پست

پیش فرض پاسخ : ▆▇ مشکل با mizbansv.com برنامه نویسی اسکریپت ▇▆ شرکت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    واقعا کار شاخی کردید که این دومورد رو روی سرور پیاده کردید
    واقعا داریم به سوی نفهمی میریم "شما بلدین همه چیو همه چی هم براتون راحته فهمیدیم "
    اولا به شما هیچ ربطی نداره دوما منظور من اینه ایشون وقتی از ما سرور دارن و راضی ان چطور ما پول اونارو توی فلان تاریخ خوردیم ؟ منظورم بخاطر همین بود
    هاستینگ میزبان سرور
    با نماد اعتماد-ارایه هاست و نمایندگی رایگان سی پنل لایت اسپید به صورت اسپانسری
    شماره تماس و تلگرام: 09385924968

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)