نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست کمک

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

2 درخواست کمک

با سلام خدمت تمامی دوستان
    ما برای کارمان نیاز به یک سایت فروشگاهی داریم
    کار شرکت ما طراحی سوپرمارکت و تجهیزات سوپرمارکت است

هدف ما فروش محصولات در بستر اینترنت و امکان رزور مشاوره برای طراحی سوپرمارکت است

سیستم های متفاوتی را بررسی کردیم ولی به دلیل عدم تجربه در این حوزه واقعا نیاز است که بیشتر پرس و جو کنیم
    بهترین سیستمی که بشه باهاش یک فروشگاه راه انداخت و امکان ارتقا داشته باشد را ممنون میشم به همراه معایب و محاسن به من معرفی کنید

ممنون از همه دوستان عزیزم

2. # ADS

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid19471 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    ما برای کارمان نیاز به یک سایت فروشگاهی داریم
    کار شرکت ما طراحی سوپرمارکت و تجهیزات سوپرمارکت است

هدف ما فروش محصولات در بستر اینترنت و امکان رزور مشاوره برای طراحی سوپرمارکت است

سیستم های متفاوتی را بررسی کردیم ولی به دلیل عدم تجربه در این حوزه واقعا نیاز است که بیشتر پرس و جو کنیم
    بهترین سیستمی که بشه باهاش یک فروشگاه راه انداخت و امکان ارتقا داشته باشد را ممنون میشم به همراه معایب و محاسن به من معرفی کنید

ممنون از همه دوستان عزیزم
    عرض سلام و خسته نباشید.
    شما میخوایید بابت این بستر سازی تون هزینه کنین یا نه. اگر میخوایین هزینه کنین، چه مقدار بودجه کنار گذاشتین؟
    گاهی اوقات بودجه ای که کنار گذاشتین، فقط و فقط جوابگوی تبلیغات شما هستش و مجبورین سایتتون رو بدون هزینه و کاملا رایگان با استفاده از وردپرس و افزونه های فروشگاه ساز بالا بیارین یا هر سیستم مدیریت محتوای رایگان دیگه ای که هیچ احتیاجی نیستش که هزینه ای بکنین براش.
    به هرحال شما اطلاع دارین از مقدار هزینه ای که میخوایین برای این بسترسازی، وارد کنین دیگه. اگر این آگاهی رو از بودجه تون دارین، در صورتی که بیشتر از سه میلیون تومن میتونین هزینه کنین، بهتر این هستش که شما سیستمتون رو اختصاصی بنویسین.
    که با این هزینه مجبورین از یه فیریلنس استفاده کنین که پروژه هایی که به شکل فیریلنسی هم درست میشن از هر ده تا پروژه، چهارتاش موفق از آب در میاد. چونکه انتخاب فیریلنس و فرمول همکاری خیلی مهمه.
    اما اگر نه شما میبینین که بودجه تون بیشتر از بیست میلیون میتونین هزینه کنین، میتونین با یه شرکت طراحی سایت قرارداد ببندین که اونها سیستم تون رو مطابق با نیازتون طراحی کنن. که اون هم باید مراقب باشین. شرکت های طراحی سایت بعضا میان برای اینکه حاشیه سودشون رو بالا ببرن، از وردپرس استفاده میکنن تا زمان تحویل پروژه هارو پایین بیارن در عوض اینکه هزینه ی برنامه نویس های مسلط به فریم ورک کنن.

اماشما بهترین بستر هم طراحی کنین بازهم احتیاج به یه بودجه ی لوجستیک دارین. همه ی اینها مهم هستش.

ببینین بازم شمارتون رو برام توی خصوصی ارسال کنین من براتون با توجه به افراد مشابه شما، و فایل هایی که ازشون دارم رو میتونم براتون بفرستم وضعیت اونهارو بررسی کنین و ببینین که الآن اون افراد وقتی از سیستم آماده استفاده کردن یا از فیریلنس استفاده کردن یا از شرکت، انواع مختلفشون عوامل موفقیت و شکستشون چی بوده. این فایلا مطمعنا به دردتون میخوره.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو انجمن bmi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    235
    تشکر تشکر شده 
    324
    تشکر شده در
    231 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست کمک

با سلام و درود

جهت مشاوره تخصصصی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

با تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع