نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: توجه قابل توجه همه درخواست کنندگان سرور مجازی نامحدود ضریب اشتراک 1 به 1

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

Exclamation توجه قابل توجه همه درخواست کنندگان سرور مجازی نامحدود ضریب اشتراک 1 به 1

این یعنی چی؟ 10 گیگ آپلود داشته باشی میتونی یک گیگ دانلود کنی ؟ این مثل اینه که بگی....... سرویس مورد نظر در دسترس نیست .......آخه وقتی فعل نیست چجوری فاعل بوجود میاد

لطفا اگه درخواست کننده سرور مجازی هستی با ترافیک نامحدود واقعی هستی مطلب زیر واسه خوندنش کلا" 50 ثانیه واسه خوندنش وقت شما رو میگیره

یه مسله ای که مشکل ساز شده این جریان ضریب دانلود و آپلود 1 به 10 هستش که این گزینه رو هر آفری داشته باشه به نظر من دیگه نمیشه بهش نامحدود گفت و بیشتر vps که دیدم همه فقط اسم نامحدود رو یدک میکشن در صورتی که در شرایط وقوانین خرید این موضوع هستش و من نمیدونم بر چه حسبی یا احتسابی این موضوع روال شده و در کل قانع میشی که باید قید vps یا سرور مجازی رو واسه دانلو و آپلود بزنی حالا یا من خیلی تازه کار هستم یه چیزایی رو نممیدونم یا مشکل قیمته موضوع هستش و واسه این گزینه باید سرور اختصاصی رو جایگزین کرد یعنی دیگه دنبال سرور مجازی واسه دانلود و اپلود نباشیم وباید واسه این گزینه فقط اختصاصی بدرد میخوره حالا نکته اینجاست که من چرا اینا رو میگم در کل بخوام دیگه این خط آخر رو خلاصه کنم باید بگم آخه من وقتی که سرور رو تحویل میگیرم توی درایو یا فضای اون فایل یا ویدیوی وجود نداره وجود نداره که من بخوام آپلودی داشته باشم آخه یه بچه هم اینو میدونه که من وقتی فضای دیسک سرور خالی هستش چه جوری وقتی نمیتونم دانلود انجام بدم و هیچی وجود نداره چه جوری باید 10 برابر بیشتر آپلود انجام بدم یعنی بر حسب قوانین ضریب اشتراک 1 به 10 یعنی باید 10 گیگ آپلود انجام بدم که بتونم یک 1 گیگ دانلود داشته باشم حالا واسه همیشه میخوام این مسله برام من و خیلهای دیگه که حداقل توی هر انجمن یک پست درخواست بابت ضریب اشتراک 1به 1 و صدها پست بابت سرور مجازی نامحدود واسه دانلود و آپلود هست روشن بشه سرویس میلیون تومانی

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

پیش فرض پاسخ : توجه قابل توجه همه درخواست کنندگان سرور مجازی نامحدود ضریب اشتراک 1 به 1

نقل قول نوشته اصلی توسط iiiman نمایش پست ها
    واسه این گزینه باید سرور اختصاصی رو جایگزین کرد
    داخل کشور هیچ فرقی نمیکنه شما سرور مجازی بگیری یا سرور اختصاصی، بهرحال طبق قوانین دیتاسنتر باید این قانون رو رعایت کنی وگرنه هزینه پهنای باند رو از جیب میدی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    88 پست

پیش فرض پاسخ : توجه قابل توجه همه درخواست کنندگان سرور مجازی نامحدود ضریب اشتراک 1 به 1

راه کلاهبردای دیتا سنتر ها است- الان ماها باید داعا کنیم کشور چین است و الی تولید داخل باشه باید با منت و چند برابر قیمت خدمات بگیری- کلا این قضیه یک کلاهبرداری است مثل خودروسازی ها

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

سلام
    اگر ویندوز استفاده میکنی یه راه حل ساده هستش
    استفاده از iis
    راه اندازی میکنید یه فایل 2 تا 5 گیگی میزارید دانلود بشه
    بعد با استفاده از یه سرور مجازی دیگه اونو مرتب دانلود میکنید تا ترافیک نا متقارن بشه

راه حل دیگه آپلود چند باره یه فایل تو آپلودسنتر های مختلف هستش که زمان بره
    امیدوارم به کارتون بیاد

6. تعداد تشکر ها از foxspeed به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iiiman نمایش پست ها
    این یعنی چی؟ 10 گیگ آپلود داشته باشی میتونی یک گیگ دانلود کنی ؟ این مثل اینه که بگی....... سرویس مورد نظر در دسترس نیست .......آخه وقتی فعل نیست چجوری فاعل بوجود میاد

لطفا اگه درخواست کننده سرور مجازی هستی با ترافیک نامحدود واقعی هستی مطلب زیر واسه خوندنش کلا" 50 ثانیه واسه خوندنش وقت شما رو میگیره

یه مسله ای که مشکل ساز شده این جریان ضریب دانلود و آپلود 1 به 10 هستش که این گزینه رو هر آفری داشته باشه به نظر من دیگه نمیشه بهش نامحدود گفت و بیشتر vps که دیدم همه فقط اسم نامحدود رو یدک میکشن در صورتی که در شرایط وقوانین خرید این موضوع هستش و من نمیدونم بر چه حسبی یا احتسابی این موضوع روال شده و در کل قانع میشی که باید قید vps یا سرور مجازی رو واسه دانلو و آپلود بزنی حالا یا من خیلی تازه کار هستم یه چیزایی رو نممیدونم یا مشکل قیمته موضوع هستش و واسه این گزینه باید سرور اختصاصی رو جایگزین کرد یعنی دیگه دنبال سرور مجازی واسه دانلود و اپلود نباشیم وباید واسه این گزینه فقط اختصاصی بدرد میخوره حالا نکته اینجاست که من چرا اینا رو میگم در کل بخوام دیگه این خط آخر رو خلاصه کنم باید بگم آخه من وقتی که سرور رو تحویل میگیرم توی درایو یا فضای اون فایل یا ویدیوی وجود نداره وجود نداره که من بخوام آپلودی داشته باشم آخه یه بچه هم اینو میدونه که من وقتی فضای دیسک سرور خالی هستش چه جوری وقتی نمیتونم دانلود انجام بدم و هیچی وجود نداره چه جوری باید 10 برابر بیشتر آپلود انجام بدم یعنی بر حسب قوانین ضریب اشتراک 1 به 10 یعنی باید 10 گیگ آپلود انجام بدم که بتونم یک 1 گیگ دانلود داشته باشم حالا واسه همیشه میخوام این مسله برام من و خیلهای دیگه که حداقل توی هر انجمن یک پست درخواست بابت ضریب اشتراک 1به 1 و صدها پست بابت سرور مجازی نامحدود واسه دانلود و آپلود هست روشن بشه سرویس میلیون تومانی
    افرادی که سرور مجازی یا اختصاصی میفروشن هیچ گناهی ندارن
    این قوانین زورگویی دیتاسنترها هست که بتونن پول نجومی به جیب بزنن
    سرور اختصاصی هم فرقی نداره همین قانون رو شامل میشه
    راه ایجاد تقارن رو هم رو دوستمون گفت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)