نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: اتصال اسکریپت به سرور دانلود (هاست دانلود)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

64 اتصال اسکریپت به سرور دانلود (هاست دانلود)

سلام

اسکریپت clipbucket (اشتراک ویدیو : https://github.com/arslancb/clipbucket) رو دارم و میخوام ویدیو ها به سرور دیگه ای (یا هاست دانلود) منتقل بشن اما با شرایط خاص :
    ویدیو ها بعد از آپلود داخل سرور کانورت میشن که من میخوام بعد از کانورت به سرور دانلود منتقل بشن (میشه از طریق کرون جاب این کار رو کرد البته از نظر بنده که چیزی سرم نمیشه از برنامه نویسی) و بعدش داخل دیتابیس لینک دانلود جدید ویدیو قرار داده بشه

یه توضیح مختصر بدم باز
    اسکریپت اشتراک ویدیو دارم که میخوام بعد از اینکه کاربر ویدیو رو آپلود کرد و توی سرور اصلی کانورت شد و به .mp4 تبدیل شد (از اینجا به بعد میخوام نوشته بشه) به سرور دانلود منتقل بشه و لینک دانلود ویدیو (در سرور دانلود) داخل دیتابیس تغییر کنه البته میخوام هر دفعه که سرور دانلود پر شد بتونم سرور دیگه ای بدم و آپلود های بعدی رو توی این انجام بده و لینک های دانلود رو باز توی دیتابیس قرار بده.
    همین.
    البته چیزهای دیگه ای هم میخوام مثل قالب برای سیستم و تبلیغات پلیر و تغییر آدرس دهی و چندین کار برنامه نویسی دیگه برای همین سیستم
    لطفا آفرهاتون رو تو همین تاپیک بدید به همراه شماره برای واتس آپ (تلگرام ندارم فقط واتس آپ)
    ویرایش توسط edvin : February 14th, 2020 در ساعت 01:39

2. تعداد تشکر ها از edvin به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید TonelWeb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    35 پست

پیش فرض پاسخ : اتصال اسکریپت به سرور دانلود (هاست دانلود)

نقل قول نوشته اصلی توسط edvin نمایش پست ها
    سلام

اسکریپت clipbucket (اشتراک ویدیو : https://github.com/arslancb/clipbucket) رو دارم و میخوام ویدیو ها به سرور دیگه ای (یا هاست دانلود) منتقل بشن اما با شرایط خاص :
    ویدیو ها بعد از آپلود داخل سرور کانورت میشن که من میخوام بعد از کانورت به سرور دانلود منتقل بشن (میشه از طریق کرون جاب این کار رو کرد البته از نظر بنده که چیزی سرم نمیشه از برنامه نویسی) و بعدش داخل دیتابیس لینک دانلود جدید ویدیو قرار داده بشه

یه توضیح مختصر بدم باز
    اسکریپت اشتراک ویدیو دارم که میخوام بعد از اینکه کاربر ویدیو رو آپلود کرد و توی سرور اصلی کانورت شد و به .mp4 تبدیل شد (از اینجا به بعد میخوام نوشته بشه) به سرور دانلود منتقل بشه و لینک دانلود ویدیو (در سرور دانلود) داخل دیتابیس تغییر کنه.
    همین.
    البته چیزهای دیگه ای هم میخوام مثل قالب برای سیستم و تبلیغات پلیر و تغییر آدرس دهی و چندین کار برنامه نویسی دیگه برای همین سیستم
    لطفا آفرهاتون رو تو همین تاپیک بدید به همراه شماره برای واتس آپ (تلگرام ندارم فقط واتس آپ)
    درود لطفا با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید

https://client.tonelweb.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TonelWeb نمایش پست ها
    درود لطفا با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید

https://client.tonelweb.com
    قیمت بدید بهم دوست عزیز
    تمام اطلاعات همین بود

عضو جدید TonelWeb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    35 پست

قیمت بدید بهم دوست عزیز
    تمام اطلاعات همین بود
    بنده مسئول طراحی وب نیستم باید کارشناس مربوطه تعیین کنه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

واقعا كسي نميتونه بنويسه ؟
    فقط ميخوام محتويات داخل يك پوشه هر يك ساعت يكبار به روي هاست دانلود آپلود بشه و يكي از جدول هاي ديتابيس چند تا كلمه بهش اضافه بشه

عضو جدید 200TBFilm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    175
    تشکر شده در
    81 پست

واقعا كسي نميتونه بنويسه ؟
    فقط ميخوام محتويات داخل يك پوشه هر يك ساعت يكبار به روي هاست دانلود آپلود بشه و يكي از جدول هاي ديتابيس چند تا كلمه بهش اضافه بشه
    بودن تا دلت بخواد برنامه نویس برای اینکار هست و هزینه زیادی داره سوال اینه که ایا شما هزینه میکنید براش ؟ اگه بله تا افرادی تو این زمینه بهتون معرفی کنم.

-اسکریپت Encoder هزینه داره.
    -سرور Encoder هزینه داره.
    -نصب تنظیم کانفیگ سرور هزینه داره.
    -اتصال و برنامه نویسیش هزینه داره.

dash.png

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200TBFilm نمایش پست ها
    بودن تا دلت بخواد برنامه نویس برای اینکار هست و هزینه زیادی داره سوال اینه که ایا شما هزینه میکنید براش ؟ اگه بله تا افرادی تو این زمینه بهتون معرفی کنم.

-اسکریپت Encoder هزینه داره.
    -سرور Encoder هزینه داره.
    -نصب تنظیم کانفیگ سرور هزینه داره.
    -اتصال و برنامه نویسیش هزینه داره.

dash.png
    داداش من فقط میخوام محتویات داخل یک پوشه هر یک ساعت به هاست دیگه ای منتقل بشن از طریق کرون جابز که خیلی هم سخت نیست و بعدش یکی از جدولهای دیتازیس ادیت بشه !

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

داداش من فقط میخوام محتویات داخل یک پوشه هر یک ساعت به هاست دیگه ای منتقل بشن از طریق کرون جابز که خیلی هم سخت نیست و بعدش یکی از جدولهای دیتازیس ادیت بشه !

خب وقتی شما اینجوری موضوع رو عنوان میکنین که خیلی هم سخت نیست و این حرفا، الآن منظورتون اینه که چقدر میخایین ارزش قاعل بشین و هزینه کنین براش؟ هزینه تون رو اعلام کنین. یه پروژه ی نرم افزاری رو میشه با هزار تومن تا یک میلیارد تومن هم انجامش داد. اما با این اخلاقی که شما دارین، که کار خیلی سختی نیستو فقط یه جاب نوشته بشه وو اینا، شما بهتره تهش یه رقمم اضافه کنین و بگین که مثلا ایکس تومن هم بیشتر نمیتونم هزینه کنم که شما زودتر و خیلی سریع به نتیجه برسین. فقط گفتم که انقدر سرو کله نزنین که به شما قیمت بدن و شما هی منتظر بشینین که دیگران بهتون قیمت بدن.
    برنامه نویس وقتی میبینه مشتریش این شکلیه اصلا دنبال این نیست از چنین مشتری، نونی در بیاره. شما خودتون اعلام کنین قیمتتونو. دیگه چیکار دارین که کار سختیه یا فقط یه جاب نوشتن ساده ستو یه ادیت دیتابیسه که این چقدر راحته چقدر اب خوردنه. قیمتتونم تهش بذارین.

شما انقدر برا کارتون ارزش قاعل نیستین که برین یه تیکت بزنین با فردی که میخواد اینکارو انجام بده بشینین صحبت کنین. فقط قیمت میخوایین.

برنامه نویسا هم دیگه آدمن متوجه میشن که مشتری که میاد هنوز هیچی نشده فقط میگه قیمت قیمت بعدشم میگه کاری نداره دیگه میفهمن که اصلا این مشتری هیچی جز دردسر نیستش براش.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها

خب وقتی شما اینجوری موضوع رو عنوان میکنین که خیلی هم سخت نیست و این حرفا، الآن منظورتون اینه که چقدر میخایین ارزش قاعل بشین و هزینه کنین براش؟ هزینه تون رو اعلام کنین. یه پروژه ی نرم افزاری رو میشه با هزار تومن تا یک میلیارد تومن هم انجامش داد. اما با این اخلاقی که شما دارین، که کار خیلی سختی نیستو فقط یه جاب نوشته بشه وو اینا، شما بهتره تهش یه رقمم اضافه کنین و بگین که مثلا ایکس تومن هم بیشتر نمیتونم هزینه کنم که شما زودتر و خیلی سریع به نتیجه برسین. فقط گفتم که انقدر سرو کله نزنین که به شما قیمت بدن و شما هی منتظر بشینین که دیگران بهتون قیمت بدن.
    برنامه نویس وقتی میبینه مشتریش این شکلیه اصلا دنبال این نیست از چنین مشتری، نونی در بیاره. شما خودتون اعلام کنین قیمتتونو. دیگه چیکار دارین که کار سختیه یا فقط یه جاب نوشتن ساده ستو یه ادیت دیتابیسه که این چقدر راحته چقدر اب خوردنه. قیمتتونم تهش بذارین.

شما انقدر برا کارتون ارزش قاعل نیستین که برین یه تیکت بزنین با فردی که میخواد اینکارو انجام بده بشینین صحبت کنین. فقط قیمت میخوایین.

برنامه نویسا هم دیگه آدمن متوجه میشن که مشتری که میاد هنوز هیچی نشده فقط میگه قیمت قیمت بعدشم میگه کاری نداره دیگه میفهمن که اصلا این مشتری هیچی جز دردسر نیستش براش.
    ببینید این بنده خدا حق داره برنامه نویس های فریلنسر ایرانی به مقدار زیادی خودخواه شدن و قیمتشون رو نجومی کردن در شرایطی که میشه با هزینه به مراتب پایین تر یک برنامه نویس رو استخدام کرد که محبور باشه صبح بیاد شرکت و شب برگرده بره ! ولی من قائل به محدود کردن نیستم ولی تجربه ای که کسب کردم برنامه نویس ها خودشون هم قاعده ای برای کارشون دیگه ندارن و احساس من نسبت به اون ها این هست که فکر میکنن ریاست حقشون هست نه کد زنی ! هر کس باید جایگاه خودش رو متوجه باشه که توی ایران اینطور نیست! برای همین من به فکر کار کردن با هندی ها هستم تجربه موفقی هم داشتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)