نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: مشکل در هاست دی ال

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض مشکل در هاست دی ال

من چند ساله دارم از هاست دی ال سرویس میگیرم. از هر جهت از همه چیز این مجموعه راضی هستم.
    الان دو ساعته بند ویتم تموم شده و تیکت گذاشتم جواب ندادن. خیلی برام حیاتی هست که سایت بالا باشه و ضرر سنگینی دار میدم
    کسی شماره تماس ازشون داره ؟
    اینا پشتیبانیشون مثل چت بود خیلی سریع ولی الان جواب نمیدن...

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در هاست دی ال

نقل قول نوشته اصلی توسط mziya نمایش پست ها
    من چند ساله دارم از هاست دی ال سرویس میگیرم. از هر جهت از همه چیز این مجموعه راضی هستم.
    الان دو ساعته بند ویتم تموم شده و تیکت گذاشتم جواب ندادن. خیلی برام حیاتی هست که سایت بالا باشه و ضرر سنگینی دار میدم
    کسی شماره تماس ازشون داره ؟
    اینا پشتیبانیشون مثل چت بود خیلی سریع ولی الان جواب نمیدن...
    فکر کنم بخاطر میزبانی سایتا فیلم سریال موزیک به مشکل برخوردن چند تا سایت انیمه و فیلم و سریال و موزیک از صبحه از دسترس خارج شدن چند تا از مدیراشون احضاریه واسشون اومده انگاری
    شهردانلود مثلا فیلما و سریالا تمام خارجیشو برداشت
    پرو موویز تعطیل شد
    تک انیمه دستگیر شد
    کره مدیا دستگیر شد
    موزیک پرو دستگیر و الی غیر جدین انگاری
    لابد باز یه اقازاده میخواد یه سایتی بزنه نیازه رقبا از میان برن البته بعضیا تو هاست دی ال پشتیبانی نمیشدن معلوم نیست باز ماجرا چیه
    شماره تماسم فکر کنم هاست دی ال به مشتریان ویژش فقط داده نداره کلا
    ویرایش توسط rezagx : December 31st, 2019 در ساعت 15:59

4. تعداد تشکر ها از rezagx به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

شما به خاطر 2 ساعت تاپیک باز کردید ؟
    ظاهرن اولین پست و نوشته تون هم در این انجمن هست

تقصیر هاست دی ال هست مشتریهاش رو بدعادت کرده که سه سوته ثانیه ای تیکت جواب میده
    حداقل میذاشتید 24 ساعت میگذشت بعد تاپیک باز میکردید

6. تعداد تشکر ها ازmashiat به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mashiat نمایش پست ها
    شما به خاطر 2 ساعت تاپیک باز کردید ؟
    ظاهرن اولین پست و نوشته تون هم در این انجمن هست

تقصیر هاست دی ال هست مشتریهاش رو بدعادت کرده که سه سوته ثانیه ای تیکت جواب میده
    حداقل میذاشتید 24 ساعت میگذشت بعد تاپیک باز میکردید
    وقتی پشتیبانی تلفنی داده نمیشه طبیعی که وقتی سایتی مثلا سایت ما که دنبال بهترین سرویس هستیم که به هیچ عنوان دانی نداشته باشه بخوابه جواب سریع بخوایم.
    هزینه میکنیم که بهترین هاسیتگ رو داشته باشیم توقع بهترین خدمات رو هم داریم.
    ضمنا من تا الان بهترین شکل ازشون راضی هستم. حتی پیش اومده مواردی که به پشتیبانی مربوط نبوده همفکری کردند ...
    هاست دی ال مشتریاش رو بد عادت نکرده. پشتیبانی خوب داده و مشتریاش برا همین پیشش موندن و راضی هستند.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagx نمایش پست ها
    فکر کنم بخاطر میزبانی سایتا فیلم سریال موزیک به مشکل برخوردن چند تا سایت انیمه و فیلم و سریال و موزیک از صبحه از دسترس خارج شدن چند تا از مدیراشون احضاریه واسشون اومده انگاری
    شهردانلود مثلا فیلما و سریالا تمام خارجیشو برداشت
    پرو موویز تعطیل شد
    تک انیمه دستگیر شد
    کره مدیا دستگیر شد
    موزیک پرو دستگیر و الی غیر جدین انگاری
    لابد باز یه اقازاده میخواد یه سایتی بزنه نیازه رقبا از میان برن البته بعضیا تو هاست دی ال پشتیبانی نمیشدن معلوم نیست باز ماجرا چیه
    شماره تماسم فکر کنم هاست دی ال به مشتریان ویژش فقط داده نداره کلا
    ممنون دوست عزیز از پاسختون . بعد از حدود 3 ساعت دان بودن سایت جواب دادن و بلافاصله بدون هزینه پهنای باند رو اضافه کردند که سایت دان نباشه.

8. تعداد تشکر ها از mziya به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

وقتی پشتیبانی تلفنی داده نمیشه طبیعی که وقتی سایتی مثلا سایت ما که دنبال بهترین سرویس هستیم که به هیچ عنوان دانی نداشته باشه بخوابه جواب سریع بخوایم.
    هزینه میکنیم که بهترین هاسیتگ رو داشته باشیم توقع بهترین خدمات رو هم داریم.
    ضمنا من تا الان بهترین شکل ازشون راضی هستم. حتی پیش اومده مواردی که به پشتیبانی مربوط نبوده همفکری کردند ...
    هاست دی ال مشتریاش رو بد عادت نکرده. پشتیبانی خوب داده و مشتریاش برا همین پیشش موندن و راضی هستند.

- - - Updated - - -

ممنون دوست عزیز از پاسختون . بعد از حدود 3 ساعت دان بودن سایت جواب دادن و بلافاصله بدون هزینه پهنای باند رو اضافه کردند که سایت دان نباشه.
    منم همینو گفتم و میدونم سایت براتون خیلی مهمه و خوابیدن سایت استرس داره . غیر از جمله آخر
    وقتی خودتون دارید میگید پشتیبانی تلفنی داده نمیشه به نظرتون تاپیک باز کردن برای اینکه کسی شماره هاست دل رو داره کاری از پیش میبره ؟ فرضن هم کسی شماره اش رو داد و شما زنگ هم زدید به نظرتون پشتیبانی تلفنی به شما میدن ؟
    من نگفتم شما درخواست بهترین پشتیبانی رو نداشته باشید . گفتم تاپیک باز کردن اون هم بعد از 2 ساعت کار شما رو حل نمیکنه .

10. تعداد تشکر ها ازmashiat به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mashiat نمایش پست ها
    منم همینو گفتم و میدونم سایت براتون خیلی مهمه و خوابیدن سایت استرس داره . غیر از جمله آخر
    وقتی خودتون دارید میگید پشتیبانی تلفنی داده نمیشه به نظرتون تاپیک باز کردن برای اینکه کسی شماره هاست دل رو داره کاری از پیش میبره ؟ فرضن هم کسی شماره اش رو داد و شما زنگ هم زدید به نظرتون پشتیبانی تلفنی به شما میدن ؟
    من نگفتم شما درخواست بهترین پشتیبانی رو نداشته باشید . گفتم تاپیک باز کردن اون هم بعد از 2 ساعت کار شما رو حل نمیکنه .
    به نظر خودتون الان پاسخ های شما مشکلی رو حل کرد؟
    من یه چیزای منفی تو این مدتی که سایت دان بود خوندم استرس گرفتم مجبور شدم تیکت بزنم .همین موردی که دوست دیگمون اشاره کرده بود. البته فکر کنم بعضی از این تخریب ها رقبا هستند که نمیتونن کیفیت خوب هاست دی ال رو ببینن.
    ویرایش توسط mziya : January 2nd, 2020 در ساعت 12:30 دلیل: ...

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

سلام
    جالبه ، شما حواست نیست پهنای باند هاستت تمام میشه بعد میای با یک عنوان مخرب بر علیه یک شرکت معتبر که کارش درسته تاپیک میزنی ؟
    اصلا قوانین پشتیبانی اون سایت و حداقل و حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت را خوندی و این تاپیک را زدی ؟ شما که راجع به اثرات مخرب قطعی سایتت خوندی از اثرات مخرب ایندکس شدن عنوان این تاپیک هم اطلاع دارید ؟
    ضمنا اولا پشتیبانی تلفنی مفهومی نداره و هاستینگ ها اکثرا تو دنیا با سیستم تیکت پاسخگو هستن و دوما اگر هم باشه برای موارد اورژانسی هست که سرویس دهنده دچار مشکل شده و سرور اونها قطع شده نه اینکه من پهنای باند سایتم حواس ندارم تمام شده نصف شبی زنگ بزنم : سلام ببخشید میشه پهنای باند را اضافه کنید

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

13. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    240
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    98 پست

به نظر خودتون الان پاسخ های شما مشکلی رو حل کرد؟
    من یه چیزای منفی تو این مدتی که سایت دان بود خوندم استرس گرفتم مجبور شدم تیکت بزنم .همین موردی که دوست دیگمون اشاره کرده بود. البته فکر کنم بعضی از این تخریب ها رقبا هستند که نمیتونن کیفیت خوب هاست دی ال رو ببینن.
    رقیب چیه شما 2 ساعت تیکت جواب ندادن اومدی تاپیک زدی خودت بدترین رقیبی برای تخریب
    هاست دی ال اصلا رقیب نداره
    من پاسخ ندادم که مشکل هاست و تیکت شما حل بشه پاسخ دادم که اصل تاپیک زدنت اشتباهه

15. تعداد تشکر ها از mashiat به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    سلام
    جالبه ، شما حواست نیست پهنای باند هاستت تمام میشه بعد میای با یک عنوان مخرب بر علیه یک شرکت معتبر که کارش درسته تاپیک میزنی ؟
    اصلا قوانین پشتیبانی اون سایت و حداقل و حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت را خوندی و این تاپیک را زدی ؟ شما که راجع به اثرات مخرب قطعی سایتت خوندی از اثرات مخرب ایندکس شدن عنوان این تاپیک هم اطلاع دارید ؟
    ضمنا اولا پشتیبانی تلفنی مفهومی نداره و هاستینگ ها اکثرا تو دنیا با سیستم تیکت پاسخگو هستن و دوما اگر هم باشه برای موارد اورژانسی هست که سرویس دهنده دچار مشکل شده و سرور اونها قطع شده نه اینکه من پهنای باند سایتم حواس ندارم تمام شده نصف شبی زنگ بزنم : سلام ببخشید میشه پهنای باند را اضافه کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    سلام
    من از اول تا آخر هاست دی ال رو تایید کردم. چون یک قرارداد مهم داشتم و درست موقع مهمی سایت دان شدن نیاز داشتم در اسرع وقت سایتم باز بشه
    تمام شدن پهنای باند مگه تخریب شرکت هاستینگه ؟
    در شرایط خاصی بودم . اینکه چرا من تاپیک رو زدم رو خودم اینطور صلاح دونستم ولی نمیدونم بعضی ها چرا هی اسپم میدن !
    داداش کمک نمیکنی نکن ولی اسپم هم نده.

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

استارتر محترم تو این انجمن قریب به یقین دنبال بحث و جدل هستن و هنوز تو هیجانات گیر کردن
    این ها هنوز اصل قضیه رو متوجه نشدن میان فقط ریپلای میکنن نمیدونن چه ضرریه 2 ساعت یه سایت پربازدید دان باشه ینی اصلا ...
    این انجمن بیشتر برای خرید و فروش شده و جولان گاه لات های کوچه خلوت ...
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

18. تعداد تشکر ها از hostfire به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)