نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: دیسکانکت شدن خودکار سیسکو (anyconnect)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    57 پست

پیش فرض دیسکانکت شدن خودکار سیسکو (anyconnect)

سلام خدمت استاتید
    من چندین وی پی اس با منابع محدود دارم که روی ان ocsrev کانفیگ شده ، با هر چندتا سرورم این مشکل دارم که بطور خودکار دیسکانکت میشه ، فایل کانفیگ سیسکو بررسی میکنم ، ایدل تایم اوت و بقیه غیر فعال هستش ، ممکنه بخاطر منابع باشه ، منابع بررسی میکنم همیشه نصف بیشتر رم خالی هستش ولی سی پی یو مصرف همیشه مصرف بالای داره ، حداقل روی یک سرم بیش از ۱۰۰ نفر انلاین دارم
    لطفا راهنمایی کنید بخاطر کانفیگه یا منابع
    قبلا از جای دیگه داشتم ۲۴ ساعته انلاین میموند ، الان هر یکساعت یا ۲۰ دقیقه خود به خود دیسکانکت میشم

2. # ADS

عضو انجمن sam_pontiac آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    279
    تشکر شده در
    166 پست

پیش فرض پاسخ : دیسکانکت شدن خودکار سیسکو (anyconnect)

نقل قول نوشته اصلی توسط behtash007 نمایش پست ها
    سلام خدمت استاتید
    من چندین وی پی اس با منابع محدود دارم که روی ان ocsrev کانفیگ شده ، با هر چندتا سرورم این مشکل دارم که بطور خودکار دیسکانکت میشه ، فایل کانفیگ سیسکو بررسی میکنم ، ایدل تایم اوت و بقیه غیر فعال هستش ، ممکنه بخاطر منابع باشه ، منابع بررسی میکنم همیشه نصف بیشتر رم خالی هستش ولی سی پی یو مصرف همیشه مصرف بالای داره ، حداقل روی یک سرم بیش از ۱۰۰ نفر انلاین دارم
    قبلا از جای دیگه داشتم ۲۴ ساعته انلاین میموند ، الان هر یکساعت یا ۲۰ دقیقه خود به خود دیسکانکت میشم

از error log بررسی کنید ببینید دقیقا چه مرگش هست.که باید برای این کار از DART Log خود سیسکو استفاده کنید.
    Dart log نصب دارید؟ اگر ندارید که پیشنهاد میکنم نصب کنید ( لینک برای anyconnect 3 و لینک برای anyconnect 4 )
    اگر نصب دارید، اول از همه کل لاگ رو پاکسازی کنید. نحوه پاکسازیش از طریق ایونت ویویر ( start -> run -> eventvwr ) ، بگردید دنبال Cisco Anyconnect Secure Mobility Client تو زیر بخش application and services logs...
    رایت کلیک و clear logs!
    بعد از پاکسازی لاگ خطا، anyconnect رو اجرا کنید و منتظر بشید تا مجدد این اتفاق بیفته و به محض اینکه این اتفاق افتاد، anyconnect client رو دیسکانکت کنید و DART log رو اجرا کنید.با اینکار یه فایل زیپ تو دسکتاپ براتون ایجاد میشه که میتونید با بررسی اون متوجه بشید دقیقا مشکل از کجاست و چطور اتفاق میفته.

دلایل مختلفی داره.اما دلیل شایع بلاک شدن DTLS یا TLS تو مسیر دهی هست. ( لینک بررسی این مشکل )
    اگر طبق لاگ خطاهاش، مشکل از tls و dtls نبود، لاگ رو اینجا بگذارید ببینیم چی میگه و البته این لینک رو هم چک کنید.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    57 پست

دارک لوگ باید در سرور نصب کنم یا در کلاینت ؟!! سرور لینوکس سنت او اس هستش , در مورد دارک لوگ بیشتر توضیح بدید

عضو انجمن hasanvps آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    69 پست

سلام خدمت استاتید

توی تلگرام در ارتباط باشید با بتون سرور تست بدم ببینید با این نوع کانفیگ مشکلتون حل میشه یا نه
    چون نزدیگ 180 کاربری که از این نوع کانفیگ استفاده کردن چنین مشکلی گزارش ندادن

تست سرور با اتصال به ibs َما رایگان هست 2 روزی میتونید تست بگیرید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    57 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_pontiac نمایش پست ها

از error log بررسی کنید ببینید دقیقا چه مرگش هست.که باید برای این کار از DART Log خود سیسکو استفاده کنید.
    Dart log نصب دارید؟ اگر ندارید که پیشنهاد میکنم نصب کنید ( لینک برای anyconnect 3 و لینک برای anyconnect 4 )
    اگر نصب دارید، اول از همه کل لاگ رو پاکسازی کنید. نحوه پاکسازیش از طریق ایونت ویویر ( start -> run -> eventvwr ) ، بگردید دنبال Cisco Anyconnect Secure Mobility Client تو زیر بخش application and services logs...
    رایت کلیک و clear logs!
    بعد از پاکسازی لاگ خطا، anyconnect رو اجرا کنید و منتظر بشید تا مجدد این اتفاق بیفته و به محض اینکه این اتفاق افتاد، anyconnect client رو دیسکانکت کنید و DART log رو اجرا کنید.با اینکار یه فایل زیپ تو دسکتاپ براتون ایجاد میشه که میتونید با بررسی اون متوجه بشید دقیقا مشکل از کجاست و چطور اتفاق میفته.

دلایل مختلفی داره.اما دلیل شایع بلاک شدن DTLS یا TLS تو مسیر دهی هست. ( لینک بررسی این مشکل )
    اگر طبق لاگ خطاهاش، مشکل از tls و dtls نبود، لاگ رو اینجا بگذارید ببینیم چی میگه و البته این لینک رو هم چک کنید.
    فایل زیپ ساخته داخلش کلی فایل تکست هستش کدومشوذبهتون بد
    یک نمونه از متن فایل مسیج
    Recent Notices:
    2019-12-14 03:27:45 +0330 MsgType_Info: Reconnecting to s4.,xxxxx.ir:52...
    2019-12-14 03:27:48 +0330 MsgType_Info: Disconnect in progress, please wait...
    2019-12-14 03:27:48 +0330 MsgType_Error: The secure gateway has rejected the connection attempt. A new connection attempt to the same or another secure gateway is needed, which requires re-authentication.
    2019-12-14 03:27:48 +0330 MsgType_Info: Ready to connect.

تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    279
    تشکر شده در
    166 پست

فایل زیپ ساخته داخلش کلی فایل تکست هستش کدومشوذبهتون بد
    یک نمونه از متن فایل مسیج
    Recent Notices:
    2019-12-14 03:27:45 +0330 MsgType_Info: Reconnecting to s4.,xxxxx.ir:52...
    2019-12-14 03:27:48 +0330 MsgType_Info: Disconnect in progress, please wait...
    2019-12-14 03:27:48 +0330 MsgType_Error: The secure gateway has rejected the connection attempt. A new connection attempt to the same or another secure gateway is needed, which requires re-authentication.
    The secure gateway has rejected the connection attempt. A new connection attempt to the same or another secure gateway is needed, which requires re-authentication
    این حرفش رو زده و طبق راهنمای خود سیسکو ( لینک ) ، روتر نمیتونه کانفیگ رو دریافت کنه.حالا تعیین نشده و یا هرچیز دیگری، که شما باید تنظیمات مربوطه رو به روتر اضافه کنید:

کد:
    Router#show run | in pool

ip local pool SSLPOOL 192.168.30.2 192.168.30.254
       svc address-pool SSLPOO
    * در آی پی ها دقت کنید.
    * این لینک هم ممکنه به کارتون بیاد.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

Openconnect رو هم یه تست بگیر

من رو یه ویندوز همچین مشکلی داشتم که هر چند دقیقه یه بار قطع میشد (Cisco Anyconnect) در حالی که رو لینوکس و اندروید بدون مشکل کار میکرد. Openconnect رو که نصب کردم دیگه قطعی ندیدم.

تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    279
    تشکر شده در
    166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1eng.ir نمایش پست ها
    Openconnect رو هم یه تست بگیر

من رو یه ویندوز همچین مشکلی داشتم که هر چند دقیقه یه بار قطع میشد (Cisco Anyconnect) در حالی که رو لینوکس و اندروید بدون مشکل کار میکرد. Openconnect رو که نصب کردم دیگه قطعی ندیدم.
    پیشنهاد میشه راه حلشون ☝
    کلا anyconnect حتی نسخه آخرش هم مشکلات بسیار دارد... دائم نیاز به troubleshoot !

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

https://github.com/openconnect/openconnect-gui/releases

-

Shadowsocks هم استفاده کنی چیز تمیزی در میادا (از Ocserv قشنگتره)

همینکه میتونی ترافیکتو تو اپلیکیشنای مختلف جدا کنی خودش غنیمته
    تازه رو مرورگر میتونی ترافیک سایت‌های مختلف هم از هم جدا کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)