صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: این چه وضع امنیت هاست های ایرانیه؟؟؟

عضو جدید marzdata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض این چه وضع امنیت هاست های ایرانیه؟؟؟

تو این 10 سالی که داریم کار میکنیم حالا هاستینگ که متوقف بودیم و از خیلی جاها هاست گرفتیم از معتبر ترین هاستینگای ایران تا اونایی که گمنام بودن و کسی نمیشناخته ، حالا میخواهم بگم بار آخری که هک شد سایتمون فهمیدیم هیچکدوم از این هاستینگا نیاز های ما رو برطرف نمیکنه؟!!!

شما چند تا هاست سراغ دارید شل ها رو ببنده؟ کسی نتونه آلفا شل ران کنه؟ خدا وکیلی بگید من میشناسم میخواهم ببینم مردم اصلا آگاهی دارن؟ آقایون هاستینگ از یکی از همکارا تو همین چند روز پیش باگی کشف کردم که با خرید هاست جدید و ستاپ اکانت جدید با کل اکانت سرورش دسترسی پیدا کردم فقط به خاطر کانفیگ اشتباه و عدم تنظیم پریمیشن درست اکانت های جدید برای فایل nameed.conf منم نميخواهم ادعای امنیت بکنم ولی میخواهم اون هاستینگ رسوا بشه و حساب و کار همه هاستینگا دستشون بیاد که امنیت شوخی نیست هر کس از مادرش قهر کرده یک هاستینگ زده با کلی ادعا اخرشم خدماتی که میده مفت نمی ارزه سر جمع من ادعا میکنم 10 تا هاستینگ درست حسابی تو ایران نداریم بعد این همه سال!!!

لطفا یکی دست به کار شه یک بانک شل راه بندازید اطلاعات عمومی هاستینگ ها رو بیشتر کنید ! دوره بذارید واقعا مدیر WHMCSCO كار قشنگی کرد که همایش هاستینگ ها رو برگذار کرد امیدوارم این حرف من اینجا خاک نشه و همه نظراتشون ارائه بدهند با تشکر.

2. تعداد تشکر ها از marzdata به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    584
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    91 پست

پیش فرض پاسخ : این چه وضع امنیت هاست های ایرانیه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marzdata نمایش پست ها
    تو این 10 سالی که داریم کار میکنیم حالا هاستینگ که متوقف بودیم و از خیلی جاها هاست گرفتیم از معتبر ترین هاستینگای ایران تا اونایی که گمنام بودن و کسی نمیشناخته ، حالا میخواهم بگم بار آخری که هک شد سایتمون فهمیدیم هیچکدوم از این هاستینگا نیاز های ما رو برطرف نمیکنه؟!!!

شما چند تا هاست سراغ دارید شل ها رو ببنده؟ کسی نتونه آلفا شل ران کنه؟ خدا وکیلی بگید من میشناسم میخواهم ببینم مردم اصلا آگاهی دارن؟ آقایون هاستینگ از یکی از همکارا تو همین چند روز پیش باگی کشف کردم که با خرید هاست جدید و ستاپ اکانت جدید با کل اکانت سرورش دسترسی پیدا کردم فقط به خاطر کانفیگ اشتباه و عدم تنظیم پریمیشن درست اکانت های جدید برای فایل nameed.conf منم نميخواهم ادعای امنیت بکنم ولی میخواهم اون هاستینگ رسوا بشه و حساب و کار همه هاستینگا دستشون بیاد که امنیت شوخی نیست هر کس از مادرش قهر کرده یک هاستینگ زده با کلی ادعا اخرشم خدماتی که میده مفت نمی ارزه سر جمع من ادعا میکنم 10 تا هاستینگ درست حسابی تو ایران نداریم بعد این همه سال!!!

لطفا یکی دست به کار شه یک بانک شل راه بندازید اطلاعات عمومی هاستینگ ها رو بیشتر کنید ! دوره بذارید واقعا مدیر WHMCSCO كار قشنگی کرد که همایش هاستینگ ها رو برگذار کرد امیدوارم این حرف من اینجا خاک نشه و همه نظراتشون ارائه بدهند با تشکر.
    آقای سید حسین موسوی عزیز

کمی استراحت کن خستگی ات در بره .

1 قالب و 1 پلاگین طراحی کردی در مجموع با 39 فروش
    سایت فروش قالب و پلاگین نال شده وردپرس داری . و البته هاستینگ تازه نفسی هم راه انداختی و بقیه رو زیر سوال میبری ؟

تو این تایپیک
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=211667
    هم مدیر وب هاستینگ تالک رو با اون کلمه ای که خودت بزرگ شدی صدا میکنی ؟

اون زمانی که این انجمن تاسیس شد فکر کنم شما هنوز به دنیا نیومده بودی

ادعای امنیت و ... داری چند تا اکانت تو هاستت درست کن و اعلام کن بیان و تست کنند .

خیلی ها قبل از شما گنده ... کردند ولی نهایتا یک شلوار و ... سوراخ براشون باقی مونده .
    ویرایش توسط shervin110 : October 27th, 2019 در ساعت 19:52

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

جناب شروین عزیز

اول اینکه بگم تاریخ ثبت دامنه مرزدیتا به 8 سال پیش برمیگرده. پس من تازه نفس نیستم چون 8 سال پیش وب فارسی عملا تازه داشت جون میگرفت.

در آوردن اطلاعات بنده که خودم خواستم کاری برای هیچکس نداره در ضمن سایت پلاگین نال هم مال چند سال پیشه که زده شده ! حداقل میدونم چی دارم ارائه میدم شما که هویتت پشت یوزر نیمت نگه داشتی و به ما اهانت میکنی؟ و ادعا میکنی که من هیچی حالیم نیست میخواهم بهت بگم من ادعایی ندارم هدفم از این تایپک فقط تغییر اوضاع هاستینگ و وضعشون که اگر شما مافیا و عوضی های وب بذارید و از این گندی که این چند ساله درست کردید و همه رو انداختید توش بتونیم رها پیدا کنیم

من خودمم نمیگم امنیت دارم اگر یکم اون چشماتون به کار مینداختید میدید که گفتم بیاید همکاری کنیم و یک راهکاری برای این موضوعات پیدا کنیم خوشحال میشم با هم صحبت کنیم بیشتر در قالب پیام خصوصی یا تلگرام :: دعوای اول به از صلح آخر هست.

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

شما هدفت اگر بالا رفتن امنیت هاستینگای ایرانی هست یه تاپیک بزن اموزش رفع مشکلو بزار
    الان این تاپیکی که شما زدید هیچ سودی نداره و فقط منم منم گفتنه
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

عرض ادب خدمت مدیر تیک وب

ما از شما هم هاست داشتیم و حتی ریسیلر ولی متاسفانه نه رفتار درستی داشتید نه امنیت !! البته نمیخواهم کار شما رو زیر سوال ببرم .

من اگر آموزش رفع مشکل بلد بودم نمی یومدم تایپک بزنم که همه رو جمع کنم با هم راهکاری پیدا کنیم هدفمم منم منم نیست که اگر بود راهکار های بهتری بود میگم اگر با هم همدلی کنیم دست به دست هم بدیم میدونیم هاستینگ های قوی ، ایمن و بهتری داشته باشیم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

جناب شروین عزیز

اول اینکه بگم تاریخ ثبت دامنه مرزدیتا به 8 سال پیش برمیگرده. پس من تازه نفس نیستم چون 8 سال پیش وب فارسی عملا تازه داشت جون میگرفت.

در آوردن اطلاعات بنده که خودم خواستم کاری برای هیچکس نداره در ضمن سایت پلاگین نال هم مال چند سال پیشه که زده شده ! حداقل میدونم چی دارم ارائه میدم شما که هویتت پشت یوزر نیمت نگه داشتی و به ما اهانت میکنی؟ و ادعا میکنی که من هیچی حالیم نیست میخواهم بهت بگم من ادعایی ندارم هدفم از این تایپک فقط تغییر اوضاع هاستینگ و وضعشون که اگر شما مافیا و عوضی های وب بذارید و از این گندی که این چند ساله درست کردید و همه رو انداختید توش بتونیم رها پیدا کنیم

من خودمم نمیگم امنیت دارم اگر یکم اون چشماتون به کار مینداختید میدید که گفتم بیاید همکاری کنیم و یک راهکاری برای این موضوعات پیدا کنیم خوشحال میشم با هم صحبت کنیم بیشتر در قالب پیام خصوصی یا تلگرام :: دعوای اول به از صلح آخر هست.
    عزیز دلم وب فارسی خیلی سال پیش جون داشت و سرپا بود شما جدیدا اومدی توش اینطوری فکر میکنی. خود هاست دی ال 12 سال عمرشه . تازه اولی نیست
    دامنه ای که میفرمایید رو نمیدونم چند خریدی ولی فکر نکن کاربری که میاد توی سایتت میفهمه عمر دامنه چیه . خیر مثل ترشی 20 ساله هم باشه باز فرقی نداره

امنیت هیچوقت صد در صد نیست . یه سرور امن یه سرور از برق و اینترنت کشیده شده هست . حالا شما هاستت رو بزن ببینیم امنیت و کیفیت رو .

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    عزیز دلم وب فارسی خیلی سال پیش جون داشت و سرپا بود شما جدیدا اومدی توش اینطوری فکر میکنی. خود هاست دی ال 12 سال عمرشه . تازه اولی نیست
    دامنه ای که میفرمایید رو نمیدونم چند خریدی ولی فکر نکن کاربری که میاد توی سایتت میفهمه عمر دامنه چیه . خیر مثل ترشی 20 ساله هم باشه باز فرقی نداره

امنیت هیچوقت صد در صد نیست . یه سرور امن یه سرور از برق و اینترنت کشیده شده هست . حالا شما هاستت رو بزن ببینیم امنیت و کیفیت رو .

عرض ادب و ارادت خدمت شما

بله من میدونم جون داشت و سرپا بود ، شاید نبودم اون موقع ولی واقعیشو بخواهیم حساب کنیم اون زوری که زد تا بشه وب فارسی از 10 سال پیش بیشتر نبوده ، راجب هاست دی ال هم بگم ما 10 سال پیش با نیوک هاست داشتیم ازشون اینجوری نیست که ندونم و خیلی تازه کار باشم متاسفانه آقای shervin110 فضا رو برعليه من أشفته كردند و من هدفی جز ارتقای امنیت هاستینگ ها ندارم!

حرف شما متینه ولی چطور هاستی مثل نت افراز وقتی شل اپلود میکنی سرویست مسدود میشه و هاستی مثل هاست دی ال با اون همه قدمت و ادعا بارها هک شده و گریبان سایتای زیادی گرفته !

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 0editor نمایش پست ها
    از یه مشت بچه دانشجو و دانش اموز که سواد حتی نوشتن چند خط کد ندارن و کپی پیسته کارشون انتظار امنیت دارین؟
    سال ها قبل تیم های بزرگی بودن الان اون بچه ها کجان؟ تیم کروز؟ شبگرد؟ امپراطور و .... گروهای زیرزمینی دیگه؟
    عزیزم حمایت نشد که هیچ خیلیاشونم به زندان انداختن چند ماه پیش خاموش دیجی کالا هک شده بود ولی برخورد مدیرانشون جالب بود با طرف تماس و مبلغی بهش دادن برای رفع! چند درصد شرکتا تو ایران همچین سیاستی دارن؟ درجا میگیرنو شکایتو میندازنش زندانو ....
    وب فارس ایران خیلی چند سال پیش مرد اره یه دوره رشد کرد ولی بعدش دیگه نابود شد و درست شدنشم واقعا سخته چون خیلی عقبیم از ممالک کفر

عرض ادب و احترام دارم خدمت شما دوست عزیز

ببینید همین دانشجو ها و دانش آموز ها بودن که مملکت حداقل تا به اینجا پیشرفت کرده ! همین دانش آموز ها بودن که لانه جاسوسی آمریکا رو تسخیر کردند پس دانشجو بودن و دانش آموز بودن دلیل پیشرفت نکردن نیست خیلی از دهه هشتادی ها رو میشناسم ماشالله ده برابر من و شما فهم و شعور و علم دارند پس نسل داره تغییر میکنه و ما هم نمیتونیم بگیم چون بچه هستند پس قدرت انجام کاری ندارند !

مسئله بعدی من خیلی رو مباحث امنیت ادعا نمیکنم فقط چند بار هک شدم و این باعث شد کنکاش و کاوش کنم و جستجو کنم و حفره ها رو پیدا کنم خیلی جا گشتم که یک هاستینگ مطمئن پیدا کنم تا الان غیر نت افراز نتونستم بگم هاستینگ امنی وجود داره .

ما نمیگیم بیان هکر ها رو جمع کنن ببینیم چه گلی به سر کنیم به هر حال انجمن هاستینگ بستری برای افرادی که اعلام آمادگی میکنند بعد از اعلام آمادگی میشه برنامه ای ریخت و همه رو یکپارچه کرد «بانک شل» حداقل چیزی که برای هاستینگ ها باید وجود داشته باشه

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 0editor نمایش پست ها
    تو ایران طرف سایت میاره بالا واسه تخریب شایعه دید نشد میره گزارش دیگه خیلی گردن کلفت باشه میده فتا و...می بندنش تو انتظار پیشرفت داری؟
    تو ادارات طرف کارشناس ای تی استخدام کرده یه ویندوز بلد نیست نصب کنه هنوز میره دوره ای سی دی ال ببینه در صورتی که اون مقام جایگاه خیلی از بیکارا همین انجمنه که دانششون هم تجربی و عملیه
    مشکلات زیاده عزیزم ولی حل بشدنی نیست چون ایرانیم

عرض ادب مجدد

چقدر نا امیدید ! نا سلامتی اینجا انجمن وب هاستینگ ایرانه شما که قدر تجربه ها و علمتون نمیدونید برید ببینید مردم دنبال حرفه هستند من الان این تایپک زدم برای مدیران هاستینگ و کسایی که هاستینگ دارن تو ایران کاری به فساد ، رانت بازی و مشکلات اجتماعی مملکت ندارم من میخواهم با هم جمع بشیم راهکاری پیدا کنیم همین اونم اگر خودم کسب و کارای متعددی نداشتم که نیاز داشته باشم شاید مثل بقیه از این موضوع مهم رد میشدم

12. تعداد تشکر ها از marzdata به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    584
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    91 پست

جناب شروین عزیز

اتفاقا سید جان
    از کسی مثل شما بیشتر انتظار میره .
    تو تیم های امنیتی
    آشیانه که به سایت های قمار وصل شد و تیم شبگرد که تعدادی شون زندان افتادند و تیم سیمرغ که تعطیل شدند
    کسانی بودند که تحت فشار جذب دولتی ها شدند و یا کار امنیت اطلاعات رو بوسیدن و گذاشتند کنار .

دوستان قبل از من گفتند امنیت 100 درصد نیست .

از قدیم هم گفتند جواب های هوی هست . اگر سایت و شرکتی امنیت نداره راهنمایی دوستانه مشکل رو حل میکنه . اگر راهنمایی رو قبول نکردند میتونی دیتا رو منتقل کنی به شرکت و هاستینگ دیگری .

البته بدون توهین و ...

انتقاد رو همه بلدند . ولی ارائه راه حل درست رو نه . چون همه دهن دارند برای حرف زدن که کنتور نمیندازه .

زمانی میتونی از خدمات دیگران انتقاد کنی که خودت همون خدمات رو بدون نقص راه اندازی کرده باشی .

این هم بدون من نه هاستینگ دارم و نه شرکت و ... هیچ کدوم از این وب فارسی و مافیا به گوشه پر منم گیر نمیکنه .

من خودم رو پشت نام کاربری ام پنهون نکردم . اگر تو وب فارسی از 8 سال قبل بوده باشی من رو میشناسی .

14. تعداد تشکر ها از shervin110 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)