بله دوستان، لینک سازی کلاه سفید نداریم! اینکه روش لینک سازی شما از نظر شما ایمن و اصولی هست یا واقعا ایمن هست، دلیل نمیشه اسمش رو کلاه سفید بذارید!

راهنما و قوانین گوگل درباره لینک رو ببینید.عملا هیچ گونه لینک سازی ای نباید انجام بدید برای خودتون.

و سوالاتی که توی انجمن خود گوگل کردند درباره لینک سازی و جواب ها رو ببینید.از نظر خود گوگل، شما نباید لینک سازی کنید.شما باید به صورت طبیعی لینک کسب کنید.یعنی کاری کنید که دیگران خودشون به دست خودشون شما رو لینک کنند.هر چیزی غیر از این، اسپم و غیر قانونی هست از نظر گوگل.از نظر گوگل، ایجاد لینک، تکنیک از رده خارجه!

https://productforums.google.com/forum/#!topic/webmasters/AewFMJ-yT1A;context-place=topicsearchin/webmasters/link$20building

https://productforums.google.com/forum/#!topic/webmasters/6J2wxdj0P9I;context-place=topicsearchin/webmasters/link$20building

حالا یه جاهایی بعضی ها میگن، ما سئومون کاملا کلاه سفیده.من اینجور وقتا میپرسم، برای بحث لینک بیلدینگ، چیکار می کنید؟میگن فلان کار! من هم میگم، وقتی میگید لینک سازی می کنیم چطور اسمش رو میذارید کلاه سفید؟!!

همه سئوی کلاه خاکستری کار می کنن.و چون به خیال خودشون (یا واقعا) ایمن کار می کنند، میگن ما سئوی کلاه سفید کار می کنیم! و جالبه همه کسانی که میگن قوانین گوگل برامون مهمه، همشون لینک سازی می کنن!

در حقیقت، یه چیزی توی اسم گذاری و روش های افزایش رتبه گوگل، حرف اول رو بین عموم می زنه.اونم حس هست! بله حس! من حس میکنم اگه لینک از فوتر بخرم خیلی تابلوست و جریمه میشم.ولی اگه ریپورتاژ بخرم یا پست مهمان بدم، تابلو نیست و جریمه نمیشم! در حالی که همین کلمه تابلو هست و نیست، یعنی روش کلاه خاکستری!

یا بعضی ها هم میگن ما PBN داریم ازونها استفاده می کنیم و وسط محتوا لینک می کنیم پس روشمون ایمنه و ضد قوانین گوگل نیست.در حالی که شما وقتی یک سری سایت جمع کردی که توش خودت رو لینک کنی، چطور اسمش رو میذاری کلاه سفید؟

لینک سازی کلاه سفید لینک سازی ایه که خودت نتونی ایجادش کنی!

شما اگر با شرکت های طراح سایت تماس بگیرید، و بپرسید لینک سازیتون کلاه سفید هست یا نه؟میگن بله کاملا کلاه سفید کار می کنیم.بعد اگر در جریان لینک سازیتشون قرار بگیرید متوجه می شید برنامه ها و روش هایی برای لینک سازی دارن.که همین “سازی” و “ساختن” بک لینک، دیگه کلاه سفید نیست!

من قصد ندارم کار این شرکت ها رو زیر سوال ببرم به هیچ وجه! اونها حق دارن.بنا نیست برای هر کس بیایم توضیح بدیم، که ببین کلاه سفید اینه و این نیست.طرف زنگ زده میخواد احساس امنیت کنه از کار کردن با اونجا.نمیشه یهو کلی اطلاعات فنی رو سرازیر کرد که مشتری یه چیزی رو متوجه بشه.پس خیلی ساده میگیم، آره روشمون کلاه سفیده.اما خیلی ها خودشون هم نمیدونن روششون کلاه سفید نیست که این آموزش مخصوص همین موضوع هست.

حالا سوال اینجاست! گوگل چطور میفهمه لینک رو خودتون ایجاد کردید یا واقعا توسط دیگران به صورت طبیعی لینک شدید؟که آموزش لینک سازی و Off-Page SEO 2018 مخصوص همین موضوع هست که مفصلا دو ساعت به صورت عملی بهش می پردازیم که چطور روی لبه کلاه خاکستری و کاملا ایمن حرکت کنیم و از روش های لینک سازی و Off-Page خودمون نتیجه دلخواه رو کسب کنیم بدون خطر.حتی با الگوریتم های آینده گوگل.

فراموش نکنید، به هیچ وجه منظور این نیست که لینک سازی بد هست! و ضرر داره و منجر به پنالتی میشه.چگونگی لینک سازی و سایر فاکتور های Off-Page و On-Page هست که نتیجه رو تغییر میده که توی آموزش لینک سازی و Off-Page به همین چگونگی ها به صورت کاربردی و قابل اجرا، پرداختیم.

درباره بحث لینک سازی کلاه سفید، توی ویدئو توی ۵ دقیقه، بیشتر دربارش صحبت کردیم و تعریف اصلی و قانونی و مستند کلاه سفید رو بهش پرداختیم.ویدئو رو ببینید و نظرتون رو بذارید یا هر سوال مرتبطی دارید توی کامنت مطرح کنید.

نویسنده : محسن طاووسی