صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 410111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 153

موضوع: فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب | تحویل اتوماتیک | قابلیت سفارشی سازی منابع

عضو انجمن hpnn.wm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

57 فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب | تحویل اتوماتیک | قابلیت سفارشی سازی منابع

با سلام خدمت شما دوستان گرامی
    بعد از مدت ها عدم فعالیت در انجمن بر آن شدیم تا دوباره برای معرفی خدمات جدید از این انجمن یاری بگیریم و با آفرهای ویژه در خدمتتون هستیم
    نیراکلاود (رایان پردازش نیرا با شماره ثبت 43750) دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی که از سال 1394 اخذ شده است و فعال از سال 1389

برخی از مزایا بارز سرویس هاستینگ ما:

** ارائه منابع کاملا اختصاصی
    ** همکاری با معتبرترین دیتاسنترها
    ** تحویل اتوماتیک و در سریعترین زمان
    ** ارائه پلان های متنوع برای هر نوع نیاز
    ** استفاده از VMWare و زیر ساخت های ابری و شبکه ای آن
    ** امکان ارائه پلان ها با هارد SSD NVMe و یا HDD 10K بنابر نیاز کاربر
    ** سخت افزارهای بسیار بالا و حداقل 128 گیگ رم از نوع DDR4 و سی پی یو 32 هسته ای
    ** دارای فایروال و انتی دیداس لایه 7 سخت افزاری از سمت خود دیتاسنتر و قابلیت دفع حملات تا 100 گیگابیت (فقط بر روی هلند ارائه می گردد)

نکته : دوستان قیمت های زیر ثابت می باشند و مانند خیلی از شرکت های دیگر، تخفیف ماه اول نیست بنابراین از این بابت خیالتون راحت باشد.

پلان های ما به شرح زیر می باشد و لازم به ذکر هست که این پلان ها ، پلان های پایه و پیشفرض می باشند. قابلیت سفارشی سازی در وب سایت به شکل کامل وجود دارد.

نام پلان اقتصادی پایه ویژه حرفه ای سفارشی
    میزان رم اختصاصی 2 گیگابایت 3 گیگابایت 4 گیگابایت 6 گیگابایت 8 گیگابایت
    تعداد هسته پردازشی 2 هسته 3 هسته 3 هسته 5 هسته 6 هسته
    میزان توان پردازش اختصاصی 2000 مگاهرتز 2500 مگاهرتز 3000 مگاهرتز 5000 مگاهرتز 6000 مگاهرتز
    میزان هارد به شکل HDD 60 گیگابایت 70 گیگابایت 80 گیگابایت 100 گیگابایت 120 گیگابایت
    قابلیت ارائه SSD
    پورت ارتباطی سرور 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps 1Gbps
    ترافیک تخصیص یافته نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
    تعداد ای پی تخصیص یافته 1 1 1 1 1
    تحویل اتوماتیک بعد از ثبت سفارش
    امکان سفارشی سازی منابع در حین ثبت سفارش
    قیمت 30,000 تومان 40,000 تومان 45,000 تومان 75,000 تومان 95,000 تومان
    لینک خرید سرور آلمان فایل پیوست 39749 فایل پیوست 39749 فایل پیوست 39749 فایل پیوست 39749 فایل پیوست 39749
    لینک خرید سرور هلند فایل پیوست 39750 فایل پیوست 39750 فایل پیوست 39750 فایل پیوست 39750 فایل پیوست 39750
    لینک خرید سرور انگلیس فایل پیوست 39751 فایل پیوست 39751 فایل پیوست 39751 فایل پیوست 39751 فایل پیوست 39751
    لینک خرید سرور آمریکا فایل پیوست 39752 فایل پیوست 39752 فایل پیوست 39752 فایل پیوست 39752 فایل پیوست 39752

نکته : سرورهای مجازی هلند قابلیت استفاده برای تست های امنیتی و انجام آنها را دارند. لذا دوستانی که در زمینه امنیت نیز فعال هستند می توانند از سرورهای هلند ما برای اهداف خویش استفاده نمایند. کافی است از قسمت سفارشی سازی محصول این گزینه را انتخاب نمایند.
    آپدیت : برخی از دوستان در پیام خصوصی و یا تیکت پرسیدند که ایا ما نماد اعتماد الکترونیکی نداریم؟ باید عرض کنک که به دلیل اپدیت قالب سایت ، در قالب بارگزاری نشده بود ، ذر حال حاضر در فوتر سایت موجود می باشد و همین جا هم گذاشتم

دوستان می توانند از صفحه اصلی اقدام به سفارش سرور مجازی و سرور اختصاصی و میزبانی وب نیز نمایند.

آپدیت 2 : پنل مدیریتی سرورهای مجازی برای همه سفارش های جدید به شکل اتوماتیک و پیشفرض فعال خواهد شد و تا 48 ساعت اینده برای تمامی سرورهای قبلی نیز فعالسازی خواهد شد.

در حال حاضر پنل مدیریت سرورهای مجازی شامل قابلیت های زیر می باشد:
    مدیریت حالت سرور (روشن - خاموش - ریستارت) - مشاهده مصرف منابع سرور مجازی - دسترسی به کنسول گرافیکی از طریق وب و یا تحت VNC - تغییر سیستم عامل

از تمامی دوستان که در این مدت صبوری کردند صمیمانه سپاسگذاریم. نمونه اسکرین شات از پنل در زیر ضمیمه شده است.

نمونه سرعت دانلود و اپلود از وب سایت Speed Test

ویرایش توسط hpnn.wm : November 30th, 2019 در ساعت 16:36

2. تعداد تشکر ها از hpnn.wm به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب | تحویل اتوماتیک | قابلیت سفارشی سازی مناب

نقل قول نوشته اصلی توسط miladgame نمایش پست ها
    سلام
    سرور هلندتون از کدوم دیتاسنتر هست؟
    با سلام از دیتاسنتر serverius

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض پاسخ : فروش سرور مجازی از آلمان - هلند - انگلیس - آمریکا از معتبرترین دیتاسنترها | قیمت بسیار مناسب | تحویل اتوماتیک | قابلیت سفارشی سازی مناب

نقل قول نوشته اصلی توسط hpnn.wm نمایش پست ها

نکته : دوستان قیمت های زیر ثابت می باشند و مانند خیلی از شرکت های دیگر، تخفیف ماه اول نیست بنابراین از این بابت خیالتون راحت باشد.

کاش روی حرف خودتون حداقل میموندن افزایش 7 هزار تومانی روی فاکتور ماه سوم نشون میده نکته شما هم مثل شرکت های دیگه فقط سر کار گذاشتن مشتری بوده
    Screenshot_2019-12-27 ناحیه کاربری - نیرا کلاود.png

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irshishar نمایش پست ها
    کاش روی حرف خودتون حداقل میموندن افزایش 7 هزار تومانی روی فاکتور ماه سوم نشون میده نکته شما هم مثل شرکت های دیگه فقط سر کار گذاشتن مشتری بوده
    Screenshot_2019-12-27 ناحیه کاربری - نیرا کلاود.png
    دوست من ما نیازی به سر کار گذاشتن شما نداریم
    شرکت های دیگه چه دلار بالا بره چه پایین هزینه از ماه های بعد افزایش پیدا می کنه
    اگر واقعا شکایت دارید از دولت داشته باشید. ما هزینه هامون با ارز هست اگر بیشتر از میزانی باشه ما مجبور به افزایش هستیم.
    رو راست بگم ما اومدیم اینجا که علاوه بر ارائه خدمات، در امدی هم داشته باشیم. نمی تونیم که یه چیزی هم از جیب خودمون بگذاریم!
    همینطوری به خاطر حاشیه سود پایین به قیمت نصف دیگر شرکت ها ارائه می دیم.
    شما که اسکرین شات گذاشتید ! بهتر بود یه اسکرین شات از دو ماه پیش و اکنون دلار و ارز رو هم می گذاشتید ! هزینه افزایش قیمت 2500 تومانی و بیشتر هر واحد ارزی رو هم ما باید تقبل کنیم ؟ به چه علتی ؟

7. تعداد تشکر ها از hpnn.wm به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    105 پست

اون پلن اقتصادی که 2هسته هست هر هسته 1000 تاس یعنی؟
    یا 2 تا 2000 هست
    چون 2 هسته اگر باشه یا 3هسته اگر باشه 2000 یا 3000 واقعا کم هست

9. تعداد تشکر ها از vistaix به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vistaix نمایش پست ها
    اون پلن اقتصادی که 2هسته هست هر هسته 1000 تاس یعنی؟
    یا 2 تا 2000 هست
    چون 2 هسته اگر باشه یا 3هسته اگر باشه 2000 یا 3000 واقعا کم هست
    با سلام
    بله دوست من همونطور هست که فرمودید ! ما 2000 - 3000 مگاهرتز که ارائه می دیم به شکل اختصاصی ارائه می گردد.
    مابقی دوستان هم به همین شکل فروش دارند ، شما فکر می فرمایید یک سی پی یو سرور اصلی چه میزان توان پردازش داره ؟

11. تعداد تشکر ها از hpnn.wm به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

بیشتر از 2 ساعته سرور هلند که تحویل اتوماتیکه سفارش دادم و همچنان سفارش درحال آماده سازیه و خبری از تحویل نیست...
    همین مشکل رو هم من دارم و سرور هلند من تحویل داده نشد در تیکیت ها هم گفتم فوق العاده واسم مهمه
    ایمیل روهم واستون خصوصی فرستادم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    22 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hdiii نمایش پست ها
    بیشتر از 2 ساعته سرور هلند که تحویل اتوماتیکه سفارش دادم و همچنان سفارش درحال آماده سازیه و خبری از تحویل نیست...
    همین مشکل رو هم من دارم و سرور هلند من تحویل داده نشد در تیکیت ها هم گفتم فوق العاده واسم مهمه
    تحویل سفارش ها فقط اتوماتیکه آنی نیست، ینی مثلا ممکنه تحویل اتوماتیک 24 ساعت طول بکشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR.S نمایش پست ها
    تحویل سفارش ها فقط اتوماتیکه آنی نیست، ینی مثلا ممکنه تحویل اتوماتیک 24 ساعت طول بکشه
    من این سرور رو جدای بحث قیمت به خاطر اتوماتیک بودن گرفتم و فوق العادهع واسم مهم بود برسه دستم الان کل کارام ریخته به هم

تشکر تشکر کرده 
    851
    تشکر تشکر شده 
    1,327
    تشکر شده در
    897 پست

من این سرور رو جدای بحث قیمت به خاطر اتوماتیک بودن گرفتم و فوق العادهع واسم مهم بود برسه دستم الان کل کارام ریخته به هم
    با سلام
    دوست من متاسفانه از دیروز به دلیل مشکلات فنی هاست تحویل اتوماتیک با مشکل مواجه شده
    برای همین از شما دوست گرامی عذرخواهی می کنم. اطلاعات سرور براتون ارسال گردید

نقل قول نوشته اصلی توسط MR.S نمایش پست ها
    نه لزوما دوست من ! وقتی مشکلی برای هاست و سیستم نرم افزاری اش پیش می اد همه دوستان در بخش فنی و تحویل در تلاش هستند که
    1- سریعا سرور ها رو تحویل دهند
    2- مشکل فنی تحویل اتوماتیک رو برطرف بکنند.

در این حین ممکن هست با توجه به تعداد سفارشات ، روند تحویل کمی زمانبر باشه. و در این اوقات بدیهی است که تحویل اتوماتیک نیست!

پی نوشت : با اینحال صرفا برای کسانی که با تفاوت تحویل انی و اتوماتیک مساله دارند باید عرض کنم :
    تحویل انی : این هست که بعد از انجام سفارش و پرداخت مانند هاست سی پنل اطلاعات ارسال شود!
    تحویل اتوماتیک : این هست که انجام کار های تحویل و ارائه دستی انجام نمی شود و اتوماتیک بعد از تکمیل سفارش انجام می شود و بین 2 الی 15 دقیقه زمانبر هست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    145
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    19 پست

درود
    این سرور ها برای MTProxy هم میشه استفاده کرد و کانفیگشو انجام میدین ؟

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 410111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)