نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشکل در نصب نرم افزار

عضو انجمن hamed9292 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    48 پست

پیش فرض مشکل در نصب نرم افزار

سلام . من امروز یک سرور مجازی خریدم (ایران) که نمیتونم یک سری نرم افزار توش نصب کنم ولی توی 4 سرور مجازی دیگه که از خارج بودن نصب کردم بدون هیچ مشکلی .
    sudo apt-get install libxml-parser-perl libpath-class-perl perl-modules screen rsync sudo e2fsprogs unzip subversion pure-ftpd libarchive-zip-perl libc6 libgcc1 git curl

سیستم عامل debian هستش . موقع نصب اینا این ارور رو میده .

Reading package lists... Done
    Building dependency tree
    Reading state information... Done
    Package libpath-class-perl is not available, but is referred to by another package.
    This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
    is only available from another source

E: Package 'libpath-class-perl' has no installation candidate
    E: Unable to locate package pure-ftpd

واقعا گیج شدم و به شدت این نرم افزارهارو برای نصب یک نرم افزار و راه اندازی یک سیستم شرکتی برای فردا تا ساعت 12 ظهر نیاز دارم تروخدا یک راه حل بدید .
    امکان داره بخاطر تحریم باشه؟؟ اخه میگم من توی 4 سرور مجازی خارج که 2 تاش برای فرانسه هست و 2 تای دیگش برای المان هست نصب کردم و هیچ مشکلی هم نداشتن ولی توی این یکی این مشکل رو دارم .
    از sudo apt-get update @ sudo apt-get upgrade هم برای رفع این ارورها استفاده کردم ولی حل نشد . تروخدا یک اینکاره بیاد و مشکله من رو حل کنه ((
    بعضی حرف ها حکم چک سفید
    امضارو داره به هر کسی نباید بگی.

2. # ADS

عضو انجمن a1994n1373 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    570 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در نصب نرم افزار

سلام دوست عزیز .

شما باید از پشتیبان سروری که خریدید کمک بخواید .
    بیا تو هاست | سرور اختصاصی-مجازی-هاست-پنل پیامک
    تلگرام نظامی فر: @ALiNezamifarDotCom
    واتس آپ / تماس / پیامک :09365677482

4. تعداد تشکر ها از a1994n1373 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    530
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    446 پست

نسخه دبیانتون چی هست؟
    perl رو نصب کردی اول؟

https://packages.debian.org/jessie/libpath-class-perl
    وب سایت شخصی: www.hassansh.ir

تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    48 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط a1994n1373 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .

شما باید از پشتیبان سروری که خریدید کمک بخواید .
    دوست عزیز لطفا پاسخ بیهوده ندید بنده هم این رو میدونم ولی جهت اطلاع پشتیبان سرور مجازی وظیفه انجام مشکلات سخت افزاری شما رو داره نه نرم افزاری ...
    (متوجه مشکل نمیشوید نیازی نیست پاسخی ارسال کنید(جهت اطلاع))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanshaikhi نمایش پست ها
    نسخه دبیانتون چی هست؟
    perl رو نصب کردی اول؟

https://packages.debian.org/jessie/libpath-class-perl
    ربطی به perl نداشت دوست عزیز باید source.list رو تغییر بدی و بروز کنی تا مشکل حل بشه خیلی هم مشکل نادریه درضمن ... معمولا این مشکل موقعی به وجود میاد که سایتی که ازش سرور میخرید پشتیبانیشون به لینوکس وارد نباشه و پشتیبانی خوبی نداشته باشند
    بعضی حرف ها حکم چک سفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    530
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    446 پست

شاید به این مشکل ربطی نداشته ولی به پکیچ مربوط هست چون دیپندنسیش هست
    بهتره نوع ادبیاتتون در مورد افرادی که براتون ارزش قائل میشن و وقت میذارن تغییر بدید دوست عزیز

8. تعداد تشکر ها از hassanshaikhi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    48 پست

شاید به این مشکل ربطی نداشته ولی به پکیچ مربوط هست چون دیپندنسیش هست
    بهتره نوع ادبیاتتون در مورد افرادی که براتون ارزش قائل میشن و وقت میذارن تغییر بدید دوست عزیز
    دوست عزیز این اولین انجمنی نیست بنده این مشکل رو در اون ثبت کردم پاسخ های مختلفی گرفتم بلکه دهمین انجمن هست . فقط خواستم به ایشون بگم که وقتی درباره چیزی اطلاع ندارید لطفا پاسخ بیهوده ندید اخه کسی از ایشون انتظار نداره . اقا نه اصلا ایشون خوده بنده وقتی توی مسئله ای تجربه ندارم نمیرم پاسخ بیهوده بزارم برید از سرویس دهنده بپرسید . خب خوده اون بنده خدا نمیدونه اینو؟؟ توی انجمنی که من جواب گرفتم و عین همین تاپیک رو گذاشتم که مدیریت و مدیرانش امریکایی هستن و فقط با ارائه مدارک لازم اکانت رو تایید میکنن که بتونی تاپیک ارسال کنید چرا کسی نیومد بگه از سرویس دهنده برو بپرس؟؟؟ چون همه قوانین رو بلدن و کمی هم فرهنگ انجمن دارند .
    در هر صورت نیاز نیست شما به من درس ادبیات بدید بنده خودم استاد هستم و اون کلام نیش دار بالایی هم که نوشتم فقط برای اینکه بهشون بر بخوره بلکه متوجه این موضوع بشند حداقل ... در هر صورت اگر نیاز به معذرت خواهی باشه بنده 100 بار هم از دوست عزیزمون همونطور که گفتم معذرت خواهی میکنم و نیازی به دخالت دوستان کاسه از اش داغترمون نیست که دخالت کنند .
    بعضی حرف ها حکم چک سفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    530
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    446 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed9292 نمایش پست ها
    دوست عزیز این اولین انجمنی نیست بنده این مشکل رو در اون ثبت کردم پاسخ های مختلفی گرفتم بلکه دهمین انجمن هست . فقط خواستم به ایشون بگم که وقتی درباره چیزی اطلاع ندارید لطفا پاسخ بیهوده ندید اخه کسی از ایشون انتظار نداره . اقا نه اصلا ایشون خوده بنده وقتی توی مسئله ای تجربه ندارم نمیرم پاسخ بیهوده بزارم برید از سرویس دهنده بپرسید . خب خوده اون بنده خدا نمیدونه اینو؟؟ توی انجمنی که من جواب گرفتم و عین همین تاپیک رو گذاشتم که مدیریت و مدیرانش امریکایی هستن و فقط با ارائه مدارک لازم اکانت رو تایید میکنن که بتونی تاپیک ارسال کنید چرا کسی نیومد بگه از سرویس دهنده برو بپرس؟؟؟ چون همه قوانین رو بلدن و کمی هم فرهنگ انجمن دارند .
    در هر صورت نیاز نیست شما به من درس ادبیات بدید بنده خودم استاد هستم و اون کلام نیش دار بالایی هم که نوشتم فقط برای اینکه بهشون بر بخوره بلکه متوجه این موضوع بشند حداقل ... در هر صورت اگر نیاز به معذرت خواهی باشه بنده 100 بار هم از دوست عزیزمون همونطور که گفتم معذرت خواهی میکنم و نیازی به دخالت دوستان کاسه از اش داغترمون نیست که دخالت کنند .
    از ادبیات شما کاملا معلومه چه درجه سنی دارید ولی کم سن سال بودن توجیهی برای توهین به بقیه نیست سعی کنید قبل استاد شدن توی زندگیتون با افراد بزرگتر از خودتون با احترام رفتار کنید.

تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    48 پست

از ادبیات شما کاملا معلومه چه درجه سنی دارید ولی کم سن سال بودن توجیهی برای توهین به بقیه نیست سعی کنید قبل استاد شدن توی زندگیتون با افراد بزرگتر از خودتون با احترام رفتار کنید.
    بله بنده 20 سال دارم افتخار هم میکنم که توی این سن تجربه هایی و مهارت هایی دارم که خیلی از دوستان حاضر ندارند به همین دلیل هم افتخار میکنم به خودم و مهارت هام و شخصیت ام و همینطور سن ام نیاز به تکرار مورد اش داغو کاسه اینا نیست و نیاز هم نیست خودم رو به شما و یا هر دوست عزیزه دیگه ای ثابت کنم برای همین خلاصه اش میکنم بنده هیچ قصد توهینی به هیچکدام از همکاران حاضر در اینجا ندارم ولی دوست دارم مانند سایت webtalkhosting خارج از ایران همکاران و دوستان حاضر در انجمن فرهنگ استفاده از انجمن رو داشته باشند و همینطور به قوانین احترام بگذارند و یا حداقل کاسه اش داغ ترو این داستانا درش وجود نداشته باشه دوست عزیز
    بعضی حرف ها حکم چک سفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)