صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: حذف عجیب اکانت تلگرام

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

پیش فرض پاسخ : حذف عجیب اکانت تلگرام

نقل قول نوشته اصلی توسط nofoozgar نمایش پست ها
    اکانتتون لاگین بود ؟ چون بیشتر از 6 ماه ار اکانت استفاده نشه یعنی لاگین نکنید و ... اتومات پاک میشه
    یک یا دو ماه لاگین نشده بودم اما دو روز قبل حذف چرا وارد اکانتم شدم

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    نه این را فعال نکرده بودم و تنها Two-step verification را فعال کرده بودم
    اما لپ تاب را کسی دست بهش نمیزنه ، اما در کل برای حذف یک اکانت یا ورود حتی نیاز به کد تایید هست که مسلما از گوشی خاموش نمیشه دریافتش کرد
    سلام
    قبل از گفتن موارد مربوط به تایپک اینو بگم
    رمزی که شما میگی به اکانت میاد نه به سیمکارت برای دیلیت اکانت.

مورد بعد ممکنه یکی کد رو زده باشه... و بعد رمز تایید دو مرحله ای رو نداشته ریست اکانت زده باشه شما اینطور ی پیام از طرف تلگرام برات میاد و در صورتی که روش کلیک نکنی و یه کد به شماره شما ارسال کنه و شما وارد کنی 7 روز بعد دیلیت میشه....

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sonly نمایش پست ها
    سلام

مورد بعد ممکنه یکی کد رو زده باشه... و بعد رمز تایید دو مرحله ای رو نداشته ریست اکانت زده باشه شما اینطور ی پیام از طرف تلگرام برات میاد و در صورتی که روش کلیک نکنی و یه کد به شماره شما ارسال کنه و شما وارد کنی 7 روز بعد دیلیت میشه....

بلاخره یا وارد اکانت شده و کد را برداشته یا از سیم کارت گرفته ، اگر نتونسته وارد اکانت بشه که خوب کد را نمیتونه داشته باشه چون سیم کارت تو گوشی خاموش بوده ...
    نکته اینکه مدتی هست شماره های مجازی ایران گویا فروخته میشه که این شماره ها ، شماره ها گویا شماره های ولقعی هستن و بیشتر شماره های خاموش اما اینکه چطور میتونند بفهمند کدام شماره خاموش هست و اکانتش را بفروشن و یا اینکه اصلا چطوری به پیامک ها دسترسی دارند جای سوال داره
    تنها موردی که به نظر خودم میرسه و با حرف های شما هم به همین نتیجه رسیدم این هست

⚠️ شماره های ایران مجازی نیستند و خطوط ارائه شده واقعی و اشخاص حقیقی صاحب خطوط هستند و خودتان مسئول خریداری استفاده از آنها هستید
    الان هم گیج شدم هم نگران

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sonly نمایش پست ها
    سلام

بلاخره یا وارد اکانت شده و کد را برداشته یا از سیم کارت گرفته ، اگر نتونسته وارد اکانت بشه که خوب کد را نمیتونه داشته باشه چون سیم کارت تو گوشی خاموش بوده ...
    نکته اینکه مدتی هست شماره های مجازی ایران گویا فروخته میشه که این شماره ها ، شماره ها گویا شماره های ولقعی هستن و بیشتر شماره های خاموش اما اینکه چطور میتونند بفهمند کدام شماره خاموش هست و اکانتش را بفروشن و یا اینکه اصلا چطوری به پیامک ها دسترسی دارند جای سوال داره
    تنها موردی که به نظر خودم میرسه و با حرف های شما هم به همین نتیجه رسیدم این هست

⚠️ شماره های 🇮🇷 ایران مجازی نیستند و خطوط ارائه شده واقعی و اشخاص حقیقی صاحب خطوط هستند و خودتان مسئول خریداری استفاده از آنها هستید
    الان هم گیج شدم هم نگران

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)