صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: درخواست افتتاح حساب پی پال Paypal

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست افتتاح حساب پی پال Paypal

نقل قول نوشته اصلی توسط bepad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تشریف ببرید داخل سایت زیر
    https://www.paymentstate.com/

افتتاح حساب بیزینس با هزینه سه میلیون تومان که داخل جشنواره بیست درصد هم تخفیف مازاد می خوره
    حساب بیزینس از آمریکا انجام میشه. تضمینی و بدون مشکل.
    افتتاح حساب پرسنال 450 تومان . از امارات.
    یک سرور هم از کشور مربوطه ارائه میشه برای دسترسی و عدم لیمیت حساب.

پلن ها دارای تخفیف هستند.
    با تشکر
    ماشالله اشتها، ۳ میلیون بابت یه پاسورت و قبض فتوشاپی😅😅
    حساب بانکی از امریکا ۵ تومن بهم قیمت دادن مردد هستم بعد یه پی پال ۳ تومن، جالبه😅😅

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bepad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تشریف ببرید داخل سایت زیر
    https://www.paymentstate.com/

افتتاح حساب بیزینس با هزینه سه میلیون تومان
    لا حول ولا قوة إلا بالله

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    5 پست

Angry پاسخ : درخواست افتتاح حساب پی پال Paypal

دوستان بنده چند ماه هست که به یکی از افرادی که به من پیشنهاد دادن پول دادم برام حساب باز کنه و با اینکه شرکت ثبت شده هستند متاسفانه حسابم مشکل داره و جوابی به من نمیدهد. قرار شد حساب جدیدی باز کنه و بهم بده اما الان نزدیک دو هفتس که خبری ازش نیست. یه حساب برام باز کرد و طبق گفته ایشون یه ۵ دلار توسط سایت معتبر ایرانیکارد افزایش اعتبار داده شد تا پی پل محدودیتم رو برداره.اما اون پول رو پی پل هیچ وقت نذاشت بردارم چون در زمان recieve mony از من مشخصات وریفای اکانت رو خواسته بود. بازکننده حساب هم نتونست مدارک بده برای وریفای و چیزایی که داد صحیح نبود.من هیچ کاری با حسابم نکردم حتی یک سنت هم تراکنش نداشتم و فقط یه ۵ دلار برای اینکه پی پل چند هفته ای توی حسابم هولد کنه از سورس معتبری شارژ شد که همونم نتونستم برداشت کنم.چرا باید پی پل از من مدارک بخواد؟

لطفا من رو راهنمایی کنید در صورتی که سند داشته باشم میتونم از ایشون شکایت کنم؟ یه حساب به من داد که نتونستم استفادش کنم اصلا و پی پل در اولین تراکنش از من مدارک خواست. اون شرکت یه سری اطلاعات به من داد که وریفای نشد اصلا طرف خودش هم نمیدونست چی وارد کرده نتونست اکانت رو وریفای کنه.من رو بلاک کرده توی تلگرام و جوابی هم نمیده. من رو بلانسبت همه ... فرض کرده . به من ضرر روحی زده و اولین بار هست چنین فردی میبینم که خیلی راحت بی اهمیت هست نسبت به پولی که گرفته.

آیا بنده میتونم از ایشون شکایت کنم؟ آیا شکایت از افتتاح کننده حساب پی پل که شرکت حقوقی هست از سمت من قابل پیگیری هست؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh.dar نمایش پست ها
    دوستان بنده چند ماه هست که به یکی از افرادی که به من پیشنهاد دادن پول دادم برام حساب باز کنه و با اینکه شرکت ثبت شده هستند متاسفانه حسابم مشکل داره و جوابی به من نمیدهد. قرار شد حساب جدیدی باز کنه و بهم بده اما الان نزدیک دو هفتس که خبری ازش نیست. یه حساب برام باز کرد و طبق گفته ایشون یه ۵ دلار توسط سایت معتبر ایرانیکارد افزایش اعتبار داده شد تا پی پل محدودیتم رو برداره.اما اون پول رو پی پل هیچ وقت نذاشت بردارم چون در زمان recieve mony از من مشخصات وریفای اکانت رو خواسته بود. بازکننده حساب هم نتونست مدارک بده برای وریفای و چیزایی که داد صحیح نبود.من هیچ کاری با حسابم نکردم حتی یک سنت هم تراکنش نداشتم و فقط یه ۵ دلار برای اینکه پی پل چند هفته ای توی حسابم هولد کنه از سورس معتبری شارژ شد که همونم نتونستم برداشت کنم.چرا باید پی پل از من مدارک بخواد؟

لطفا من رو راهنمایی کنید در صورتی که سند داشته باشم میتونم از ایشون شکایت کنم؟ یه حساب به من داد که نتونستم استفادش کنم اصلا و پی پل در اولین تراکنش از من مدارک خواست. اون شرکت یه سری اطلاعات به من داد که وریفای نشد اصلا طرف خودش هم نمیدونست چی وارد کرده نتونست اکانت رو وریفای کنه.من رو بلاک کرده توی تلگرام و جوابی هم نمیده. من رو بلانسبت همه ... فرض کرده . به من ضرر روحی زده و اولین بار هست چنین فردی میبینم که خیلی راحت بی اهمیت هست نسبت به پولی که گرفته.

آیا بنده میتونم از ایشون شکایت کنم؟ آیا شکایت از افتتاح کننده حساب پی پل که شرکت حقوقی هست از سمت من قابل پیگیری هست؟
    اسم شرکت شون چیه؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alirah نمایش پست ها
    افتتاح حساب بیزنس از امریکا با کردیت کارت معتبر 3 ساله و بیلینگ آدرس و شماره موبایل حقیقی = 400.000 تومان
    ارائه درگاه پرداخت پی پل، نصب بر روی وب سایت با فروشگاه اینترنتی شما (به هر زبانی و با هر سیستمی) - از صفر تا صد امور = 550.000 تومان
    رفع لیمیت اکانت های پی پل بصورت تضمینی = تماس بگیرید
    ارائه مدارک جهت وریفای اکانت پی پل = تماس بگیرید
    ---
    تلگرام جهت سفارش و یا اطلاع از جزئیات = @RahAlioF
    بدترین تجربه عمرم رو از ایشون داشتم.
    حدود ۴ ماه پیش این آقا توی همین تاپیک به من آفر داد و قرار بود برای من حساب باز کنه ، یه حساب باز کرد که قابل استفاده نبود گفت حساب جدیدی بهت میدم و درنهایت هیچ چیزی نداد. کلی بد و بیراه به ما گفت و پول ما رو هم پس نداد. گول شرکت ثبت شدش رو نخورید.

در نظر داشته باشید ایشون اصلا برای خرید توصیه نمیشه، هیچ تعهدی نداره و چند ماه من رو سرگردون کرد . ما رو که بدبخت کرد.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh.dar نمایش پست ها
    بدترین تجربه عمرم رو از ایشون داشتم.
    حدود ۴ ماه پیش این آقا توی همین تاپیک به من آفر داد و قرار بود برای من حساب باز کنه ، یه حساب باز کرد که قابل استفاده نبود گفت حساب جدیدی بهت میدم و درنهایت هیچ چیزی نداد. کلی بد و بیراه به ما گفت و پول ما رو هم پس نداد. گول شرکت ثبت شدش رو نخورید.

در نظر داشته باشید ایشون اصلا برای خرید توصیه نمیشه، هیچ تعهدی نداره و چند ماه من رو سرگردون کرد . ما رو که بدبخت کرد.

چند مورد مهم :

1- تمامی صحبت ها و مکالمات رد و بدل شده بطور کامل در تلگرام هست و اگر هم قصد دارید که برید و تاریخچه مکالمات رو پاک کنید بدونید که بی فایده ست چونکه از تک تک حرف ها اسکرین شات گرفته شده.

2- آدمی که اکانتی رو خریداری می کنه نمی گذاره 2 ماه بعد بیاد و بگه که اکانت مشکل داره ----- اگر این کار رو کرد نباید توقعی در خصوص ارائه خدمات داشته باشه !!!! ما هم حق داریم که جوانبی رو بررسی کنیم و ببینیم که مشکل پیش آمده از سمت شما بوده و یا مشکل از اکانت تحویلی ما بوده که خب خدا رو شکر شما پیش دستی کرده و همه شک و شبهه رو بر طرف کردید !!!

3- اینطور که شما می فرمایید " پول ما رو گرفته " و " پول ما رو پس نداده و ..." کسی که ندونه خیال می کنه صحبت از تریلیون دلار هست !!! همکاران گرامی این آقا سرجمع 400 هزار تومان برای اکانت وریفای شده پی پل هزینه کردند ولی توقع اکانت پریمیر پی پل رو دارند. بنده هم چون خدمتی رو فروخته بودم خودم رو موظف به ارائه ش می دونستم و اکانتشون رو هم طیق اسناد و مدارک موجود تحویل گرفتند. اکانت بطور کامل و با مشخصات آمریکایی وریفای شده بود.
    حالا نمی دونم که این دوستمون با اکانت چه کار کرده بودند که بعد از 2 ماه از زمان تحویل دوباره با بنده تماس گرفتند و زمانی که به اکانت لاگین کردم دیدم مشخصات خودشون به جای صاحب حساب هست و هیچ خبری از ssn نامبر و ... نیست !!!! بازهم بنده بخاطر اینکه ایشون اذعان کردند که مشکل دارند و هزار یک داستان تعریف کردند قبول کردم که همین اکانتشون رو با یک ویزا کارت معتبر وریفای کنم و مجدداً تحویلشون بشه. بنا به دلایلی سورسی که ازش کارت تهیه می کردیم در دسترس نبود و مجددا بازهم بنده مسئولیت پذیر بودم و به ایشان گفتم که کلاً اکانت دیگری بهشون تحویل خواهم داد
    صبح روزی که این آقا این پست رو اینجا گذاشتن با بنده تماس گرفتند و پیگیر شد که چی شد بنده هم گفتم تا آخر وقت اکانت تحویلتان می شود!
    منتها نمی دونم روی چه حسابی (که حتماً حسادت و نیروهای خارجی و تحریک رقبا و .... نبوده) دو ساعت بعد از تماسشون این پست رو گذاشتند و مجدداً شب که از بنده پیگیر شدند به ایشان گفتم :
    " بله - اکانت شما آماده تحویل است . اما به هیچ عنوان هیچ به شما تحویل نمی شود و هرگز هم نخواهد شد .... تشریف ببرید فقط و فقط مورد رو همانطور که بلد هستید پیگیری کنید "
    هنوز هم بر سر حرفم هستم و به هیچ عنوان نه وجهی به این آقا پرداخت میشه و نه هیچ اکانت دیگری....
    این طور افراد لیاقت محبت را که نمی شناسند هیچ یک جیمیل هم بهشون بدید از سرشون هم زیاده !!!!

4- شرکت ما رسمی و ثبت شده هست..... بیش از یکصد مشتری رضایتمند داریم و این رو بدونید که این دست پست ها و به خیال خودتان تخریب ها برای ما نه تنها آنگونه که شما می انگارید تمام نمی شود، بلکه تبلیغات خیلی خیلی خوبی هم هست. چرا که از قبل همین پست ها کسانی که آگاه باشند و اندکی منطق داشته باشند درست را از غلط تشحیص میدهند و در این چند روز اخیر مستقیما به دفتر ما آمده و سفارشاتی با مبالغی به مراتب بیشتر از "" پول "" های شما داده اند که ما قدر دانشان هستیم.

5- در آخر این مجموعه و دیگر همکاران ما به هیچ عنوان نیازی به توصیه شدن از طرف افراد بد تینت و نا خوش احوالی چون شما ندارند که به جای اندکی کسب علم و سعی در پیشرفت فقط در صدد تخریب دیگران هستید تا بلکه بتونید نانی به کف آرید اما ای دل غافل که همان تکه نانی هم که داشتید را به جهالت از کف خواهید داد.

بنده علی رهگذر هستم
    شرکت فناوران آریا نیک ایده
    به شماره ثبت 468360
    و شناسه ملی 14004738978

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alirah نمایش پست ها
    چند مورد مهم :

1- تمامی صحبت ها و مکالمات رد و بدل شده بطور کامل در تلگرام هست و اگر هم قصد دارید که برید و تاریخچه مکالمات رو پاک کنید بدونید که بی فایده ست چونکه از تک تک حرف ها اسکرین شات گرفته شده.

2- آدمی که اکانتی رو خریداری می کنه نمی گذاره 2 ماه بعد بیاد و بگه که اکانت مشکل داره ----- اگر این کار رو کرد نباید توقعی در خصوص ارائه خدمات داشته باشه !!!! ما هم حق داریم که جوانبی رو بررسی کنیم و ببینیم که مشکل پیش آمده از سمت شما بوده و یا مشکل از اکانت تحویلی ما بوده که خب خدا رو شکر شما پیش دستی کرده و همه شک و شبهه رو بر طرف کردید !!!

3- اینطور که شما می فرمایید " پول ما رو گرفته " و " پول ما رو پس نداده و ..." کسی که ندونه خیال می کنه صحبت از تریلیون دلار هست !!! همکاران گرامی این آقا سرجمع 400 هزار تومان برای اکانت وریفای شده پی پل هزینه کردند ولی توقع اکانت پریمیر پی پل رو دارند. بنده هم چون خدمتی رو فروخته بودم خودم رو موظف به ارائه ش می دونستم و اکانتشون رو هم طیق اسناد و مدارک موجود تحویل گرفتند. اکانت بطور کامل و با مشخصات آمریکایی وریفای شده بود.
    حالا نمی دونم که این دوستمون با اکانت چه کار کرده بودند که بعد از 2 ماه از زمان تحویل دوباره با بنده تماس گرفتند و زمانی که به اکانت لاگین کردم دیدم مشخصات خودشون به جای صاحب حساب هست و هیچ خبری از ssn نامبر و ... نیست !!!! بازهم بنده بخاطر اینکه ایشون اذعان کردند که مشکل دارند و هزار یک داستان تعریف کردند قبول کردم که همین اکانتشون رو با یک ویزا کارت معتبر وریفای کنم و مجدداً تحویلشون بشه. بنا به دلایلی سورسی که ازش کارت تهیه می کردیم در دسترس نبود و مجددا بازهم بنده مسئولیت پذیر بودم و به ایشان گفتم که کلاً اکانت دیگری بهشون تحویل خواهم داد
    صبح روزی که این آقا این پست رو اینجا گذاشتن با بنده تماس گرفتند و پیگیر شد که چی شد بنده هم گفتم تا آخر وقت اکانت تحویلتان می شود!
    منتها نمی دونم روی چه حسابی (که حتماً حسادت و نیروهای خارجی و تحریک رقبا و .... نبوده) دو ساعت بعد از تماسشون این پست رو گذاشتند و مجدداً شب که از بنده پیگیر شدند به ایشان گفتم :
    " بله - اکانت شما آماده تحویل است . اما به هیچ عنوان هیچ به شما تحویل نمی شود و هرگز هم نخواهد شد .... تشریف ببرید فقط و فقط مورد رو همانطور که بلد هستید پیگیری کنید "
    هنوز هم بر سر حرفم هستم و به هیچ عنوان نه وجهی به این آقا پرداخت میشه و نه هیچ اکانت دیگری....
    این طور افراد لیاقت محبت را که نمی شناسند هیچ یک جیمیل هم بهشون بدید از سرشون هم زیاده !!!!

4- شرکت ما رسمی و ثبت شده هست..... بیش از یکصد مشتری رضایتمند داریم و این رو بدونید که این دست پست ها و به خیال خودتان تخریب ها برای ما نه تنها آنگونه که شما می انگارید تمام نمی شود، بلکه تبلیغات خیلی خیلی خوبی هم هست. چرا که از قبل همین پست ها کسانی که آگاه باشند و اندکی منطق داشته باشند درست را از غلط تشحیص میدهند و در این چند روز اخیر مستقیما به دفتر ما آمده و سفارشاتی با مبالغی به مراتب بیشتر از "" پول "" های شما داده اند که ما قدر دانشان هستیم.

5- در آخر این مجموعه و دیگر همکاران ما به هیچ عنوان نیازی به توصیه شدن از طرف افراد بد تینت و نا خوش احوالی چون شما ندارند که به جای اندکی کسب علم و سعی در پیشرفت فقط در صدد تخریب دیگران هستید تا بلکه بتونید نانی به کف آرید اما ای دل غافل که همان تکه نانی هم که داشتید را به جهالت از کف خواهید داد.

بنده علی رهگذر هستم
    شرکت فناوران آریا نیک ایده
    به شماره ثبت 468360
    و شناسه ملی 14004738978
    اتفاقا من میخوام به شما بگم که اسکرین شات تهیه شده اگر خواستید مکالمات رو پاک کنی بی فایدس. من نیاز به پاک کردن چیزی ندارم.

به زودی افرادی که در این زمینه اطلاعات و دانششون بیشتر هست در این رابطه قضاوت میکنن. من هیچ تغییری توی اکانت ندادم و اکانت از روزی که تحویل گرفتم (البته بعد از ۸ روز) به همین صورت بود و در نهایت بعد از ۴ ماه هم استفاده ای نشد ازش بکنم چون شما اون رو نتونسته بودی درست وریفای کنی.

شما استاد سفسته و قشنگ حرف زدن هستی و من هم گول همین صحبتا رو خوردم. یه شخص دیگه که مشتری شما هست تاپیکی زده و مشابه من اکانتش وریفای نشده و بابت کلاهبرداری شما تاپیک زده. منتها اون آقا ظاهرا ه ک ر هست یا هر چی دستش باز نیست برای شکایت. ولی من کار خلافی نکردم که نتونم پیگیر کار شما بشم.

شرکت ثبت شده شما به نفر بیشتر نیست که خودت هستی و اندک تعهدی نسبت به کارتون ندارید. من قضاوت نمیکنم اما قبل از هر چیزی قضاوت رو میسپرم به افرادی که توی زمینه کاری شما فعالند و اطلاعاتشون خیلی بیشتر از من هست.

۴۰۰ هزار تومان هم برای شما که معلوم نیست این بلا رو سر چند نفر دیگه آوردید شاید چیزی نباشه ولی برای من که بابتش زحمت کشیدم زیاده حتی یک ریال. چون کمه شما باید ... ؟

مگه من خودم اومدم نرخ تعیین کردم که حساب بیزینس ۴۰۰ تومان برای من باز کن؟ همین جا درخواست دادم نرخش رو هم نمیدونستم شما اومدی کلی از حسابت تعریف کردی و پیشنهاد دادی و کلی هم گفتی حسابای افراد دیگه بدرد نمیخوره من حسابم از همه معتبر تر هست. چون شما قیمت کمی گفتی نباید حساب درست و سالمی به من بدی؟ این دیگه چه دلیلیه که میاری شما؟

شما خودت تلفنی دو مرتبه اقرار کردی که شیوه ای که من تا الان حسابام رو وریفای میکردم درست نبوده و بعد از مدتها الان فهمیدم اون کارت هایی که وریفای میکردم مشکل دارن. خود شما توی اولین تماس تلفنی گفتی مشکل از سمت ما بوده وحساب جدیدی بهت میدم که اونم بعد از چند هفته سر گردونی به من ندادی. ای کاش مکالماتت رو ضبط کرده بودم.

شماره ثبت و شناسه ملی و اینا هم به هیچ دردی نمیخوره و شما فقط همین شماره ها رو داری و متاسفم برای خودم که فریب صحبت ها و آفر شما رو خوردم. سفسته های شما خیلی تکراری شده دوست عزیز
    ویرایش توسط kurosh.dar : January 13th, 2020 در ساعت 10:16

عضو جدید hamidfx آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    29 پست

با سلام و احترام

وقت شما بخیر

✅ اکانت پی پال بیزنس آمریکا ، فول وریفای شده و آماده تحویل ( تحویل فوری ) + ارسال مدارک واقعی ، به همراه سرور ریموت دسکتاپ آمریکا

🔹وریفای کارت vcc ، سه ساله تا سال 2023
    🔹وریفای حساب بانکی vba
    🔹وریفای SNN معتبر آمریکایی
    🔹تخصیص یک آدرس حقیقی در آمریکا
    🔹وریفای شماره مجازی آمریکا
    🔹ارسال مدارک واقعی آمریکایی برای اولین بار در بین همکاران

تماس با ما :
    @hamidfx09

با تشکر فراوان

عضو جدید kashanpay آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام دوست من
    برای تمام پرداخت های ارزی تیم کاشان‌پی در خدمت شماست.
    با بهترین قیمت
    Telegram: KashanPay
    Tell:09109616168
    همکاری با شماباعث افتخار ماست
    سلام دوست من
    با بهترین قیمت

- - - Updated - - -

سلام دوست من
    با بهترین قیمت
    سلام دوست من
    با بهترین قیمت

- - - Updated - - -

سلام دوست من
    با بهترین قیمت
    سلام دوست من
    با بهترین قیمت

عضو جدید larsa.soft آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    219
    تشکر شده در
    160 پست

با سلام از سنگاپور باز میکنیم فول وریفای

دوستانی که معنی فول وریفای نمیدونن بگم مهمترین چیز در پی پال وریفای هویتی هست نه کارتو امثال اینا روز اول مدارک فیش ها ارسال میکنیم و وریفای شده تحویل میگیرید

سرور مجازی سنگاپور

و شماره موبایل وریفای شده

فکر نمیکنم کسی از امریکا مدارک خودشو ۵۰ ۶۰ دلار به تاراج بزاره

بحر حال تو تلگرام پیغام بدین نمونه حساب های وریفای شده با مدارک و رفع لیمیت شده از روز اول به همراه وریفای شماره موبایل خدمتتون ارسال بشه

farshidghanbari@

تلگرام
    تلگرام : farshidghanbari@
    وب سایت : larsa.ir

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)