صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: میزان دسترسی فروشندگان سرویس به اطلاعات کاربران

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض میزان دسترسی فروشندگان سرویس به اطلاعات کاربران

سلام دوستان

من دو تا سرور دارمو یک سرور ویندوز و یک سرور لینوکسی با سیپنل که سایت میزبانی می کنم..خودم زیاد تجربه ای ندارم ولی از دو جایی که خریدم جزو فروشندگان خیلی قدیمی هستن.. بعد از خرید هم پسورد ادمین سرور ویندوز و پسورد روت سرور لینوکسی را عوض کردم
    هر دو تای سرور ها از نوع kvm virtualizor هستن می خواستم بدونم این مجازی ساز چقدر امنه؟ آیا این نوع مجازی ساز امکان دسترسی فروشندگان سرور به سرورهای مجازی را می ده؟ فروشندگان می تونن هر موقع خواستن به سرورهای ویندوز و لینوکس و محتویاتش دسترسی داشته باشن؟
    و سوال بعدیم اینه که همه جا می نویسن این نوع مجازی ساز منابع را به صورت واقعی در اختیار کاربر می گذاره و فروشندگان با kvm virtualizor امکان اورسل ندارن آیا این واقعیت داره؟ یا فقط شعار تبلیغاتیه؟

2. تعداد تشکر ها از telesm به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : میزان دسترسی فروشندگان سرویس به اطلاعات کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط telesm نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دو تا سرور دارمو یک سرور ویندوز و یک سرور لینوکسی با سیپنل که سایت میزبانی می کنم..خودم زیاد تجربه ای ندارم ولی از دو جایی که خریدم جزو فروشندگان خیلی قدیمی هستن.. بعد از خرید هم پسورد ادمین سرور ویندوز و پسورد روت سرور لینوکسی را عوض کردم
    هر دو تای سرور ها از نوع kvm virtualizor هستن می خواستم بدونم این مجازی ساز چقدر امنه؟ آیا این نوع مجازی ساز امکان دسترسی فروشندگان سرور به سرورهای مجازی را می ده؟ فروشندگان می تونن هر موقع خواستن به سرورهای ویندوز و لینوکس و محتویاتش دسترسی داشته باشن؟
    و سوال بعدیم اینه که همه جا می نویسن این نوع مجازی ساز منابع را به صورت واقعی در اختیار کاربر می گذاره و فروشندگان با kvm virtualizor امکان اورسل ندارن آیا این واقعیت داره؟ یا فقط شعار تبلیغاتیه؟
    سلام

تاجایی که مطلع هستیم منابع به صورت اشتراکی قابل ارائه است اگر فروشنده درست باشد و شما هم سرور با منابع اختصاصی بخرید دیگر مهم نیست چه مجازی سازی استفاده شده است. Vds باید خرید نمائید.

در مورد دسترسی به اطلاعات : حتی سرور اختصاصی هم باشد میزبان شما دسترسی خواهد داشت.
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

5. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

شما می توانید محتویات سرور را در لایه فایل سیستم encrypt کنید تا هیچ فردی به جز شما توانایی دسترسی به اطلاعات را نداشته باشد.
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    سلام

تاجایی که مطلع هستیم منابع به صورت اشتراکی قابل ارائه است اگر فروشنده درست باشد و شما هم سرور با منابع اختصاصی بخرید دیگر مهم نیست چه مجازی سازی استفاده شده است. Vds باید خرید نمائید.

در مورد دسترسی به اطلاعات : حتی سرور اختصاصی هم باشد میزبان شما دسترسی خواهد داشت.
    دوست عزیز من vps دارم سایت ها روی هاست اشتراکی نیست روی vps خودمه
    پس اگر اینطوری باشه که هر فروشنده به vps کاربرها چه ویندوز چه لینوکس دسترسی داشته باشه همه فروشنده ها از بالا تا پایین دارن مشتری هاشون دروغ می گن چون من هر بار که vps هام به مشکل می خورن تیکت می زنم به شرکت ها همشون می گن یوز نیم پسورد بفرستید در صورتی همشون می تونن خودشون با یک کلیک وارد سرورم بشن
    یعنی حقه باز تر از این ها کسی نیست.

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

سلام دوستان

با سلام

باید شما به یک سری موارد توجه داشته باشید.
    در هاست اشتراکی که تکلیف معلوم هست دسترسی دارد میزبان شما که شاید 1% شرکت های میزبانی سرک بکشند به فایل های کاربر حالا هر چه هست عدم اطمینان یک کاربر به شرکت میزبانی میتونه انتهای کار تجاری اون شرکت باشد.
    در سرور مجازی نیز هر مجازی سازی که باشد سرویس دهنده می تواند از سرور کلون بگیرد و با خیال راحت برسی کند سرور شما را بدون اینکه متوجه شوید ولی باز هم 1% شاید کمتر این کار کنند سرویس دهنده ها *** نیستند اگر *** بودند اینقدر حرفه ای هستند که کلاه برداری های میلیاردی با فیشینگ به سادگی کنند و برند از این مملکت گل بلبل.
    در مورد اینکه kvm یا ... بله در kvm منابع تا حدود زیادی اختصاصی هست ولی ولی % اشتراک کاملا دست مدیر هست که میتونه % اشتراک کنترل کند و شما متوجه نشوید چند % اون تعداد هسته در اختیار دارید.
    در مورد اینکه هر مرتبه پسورد از شما میخواهند به این دلیل هست که نمی تواند بدون اجازه شما پسورد تغییر دهد و وارد سرور شود پسورد از شما می خواهد و کار شما انجام می دهد سرویس دهنده ای حق ندارد پسورد کاربر تغییر دهید و وارد شود بدون هماهنگی.
    در مورد انکریپت کردن اطلاعات و کل سرور تنها راه هست لینوکس که نصب میکنید انکریپت دیتا + پسورد بزارید روی ورود کل لینوکس که عملا پسورد فراموش کردید خودتان هم نمیتواند دیگه کاری کنید.
    سرویس دهنده خوب انتخاب کنید بالا هم گفتم اگر سرویس دهنده بخواهد د.ز.دی کند راه زیاد هست سرور شما دست نمی زند
    موفق باشید.
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

9. تعداد تشکر ها از websazha به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط websazha نمایش پست ها
    با سلام

باید شما به یک سری موارد توجه داشته باشید.
    در هاست اشتراکی که تکلیف معلوم هست دسترسی دارد میزبان شما که شاید 1% شرکت های میزبانی سرک بکشند به فایل های کاربر حالا هر چه هست عدم اطمینان یک کاربر به شرکت میزبانی میتونه انتهای کار تجاری اون شرکت باشد.
    در سرور مجازی نیز هر مجازی سازی که باشد سرویس دهنده می تواند از سرور کلون بگیرد و با خیال راحت برسی کند سرور شما را بدون اینکه متوجه شوید ولی باز هم 1% شاید کمتر این کار کنند سرویس دهنده ها *** نیستند اگر *** بودند اینقدر حرفه ای هستند که کلاه برداری های میلیاردی با فیشینگ به سادگی کنند و برند از این مملکت گل بلبل.
    در مورد اینکه kvm یا ... بله در kvm منابع تا حدود زیادی اختصاصی هست ولی ولی % اشتراک کاملا دست مدیر هست که میتونه % اشتراک کنترل کند و شما متوجه نشوید چند % اون تعداد هسته در اختیار دارید.
    در مورد اینکه هر مرتبه پسورد از شما میخواهند به این دلیل هست که نمی تواند بدون اجازه شما پسورد تغییر دهد و وارد سرور شود پسورد از شما می خواهد و کار شما انجام می دهد سرویس دهنده ای حق ندارد پسورد کاربر تغییر دهید و وارد شود بدون هماهنگی.
    در مورد انکریپت کردن اطلاعات و کل سرور تنها راه هست لینوکس که نصب میکنید انکریپت دیتا + پسورد بزارید روی ورود کل لینوکس که عملا پسورد فراموش کردید خودتان هم نمیتواند دیگه کاری کنید.
    سرویس دهنده خوب انتخاب کنید بالا هم گفتم اگر سرویس دهنده بخواهد د.ز.دی کند راه زیاد هست سرور شما دست نمی زند
    موفق باشید.

ممنون از شما
    اگر پسورد root در لینوکس و پسورد admin در سرور ویندوز را تغییر بدم فروشنده یا شرکت هاستینگ می تونه رمز جدید را پیدا کنه و به طور مخفیانه بدون این که من بفهمم وارد سرور بشه؟

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

دوست عزیز من vps دارم سایت ها روی هاست اشتراکی نیست روی vps خودمه
    پس اگر اینطوری باشه که هر فروشنده به vps کاربرها چه ویندوز چه لینوکس دسترسی داشته باشه همه فروشنده ها از بالا تا پایین دارن مشتری هاشون دروغ می گن چون من هر بار که vps هام به مشکل می خورن تیکت می زنم به شرکت ها همشون می گن یوز نیم پسورد بفرستید در صورتی همشون می تونن خودشون با یک کلیک وارد سرورم بشن
    یعنی حقه باز تر از این ها کسی نیست.
    ما صحبتی از هاست اشتراکی نکردیم - اشتراکی که ذکر شد منظور منابع سرور vps شما است که میتواند اشتراکی باشد.

قرار نیست سر هر مورد پشتیبانی هی رمز شما تعویض شود و پشتیبان وارد شود که !!! (برای ورود باید رمز توسط مدیر سرور اصلی تعویض شود.)

- - - Updated - - -

ممنون از شما
    اگر پسورد root در لینوکس و پسورد admin در سرور ویندوز را تغییر بدم فروشنده یا شرکت هاستینگ می تونه رمز جدید را پیدا کنه و به طور مخفیانه بدون این که من بفهمم وارد سرور بشه؟
    خیلی راحت رمز تعویض میشه و وارد سرورتان میشوند.
    از سال 1385 تا کنون

12. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    - - - Updated - - -

خیلی راحت رمز تعویض میشه و وارد سرورتان میشوند.

خوب اگر رمز را عوض کنن که من متوجه می شم وارد سرورم شدن بعد از اون دیگه یک ساعت هم سایت هامو روی سرورهای اون شرکت نگه نمی دارم
    من سوالم این بود که اگر خودم رمز root سرور لینوکس ورمز ادمین سرور ویندور را عوض کنم آیا شرکت فروشنده وی پی اس می تونه متوجه رمز جدید من بشه و بدون تعویض پسورد یواشکی وارد سرور های من بشه؟

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

خوب اگر رمز را عوض کنن که من متوجه می شم وارد سرورم شدن بعد از اون دیگه یک ساعت هم سایت هامو روی سرورهای اون شرکت نگه نمی دارم
    من سوالم این بود که اگر خودم رمز root سرور لینوکس ورمز ادمین سرور ویندور را عوض کنم آیا شرکت فروشنده وی پی اس می تونه متوجه رمز جدید من بشه و بدون تعویض پسورد یواشکی وارد سرور های من بشه؟
    بله سوالی که فرمودید هم امکان پذیر است ممکن است کانفیگ کنند که با تعویض رمز ، رمز جدید قرار داده شده را مطلع شوند.

همچنین بدون این که مطلع شوید با کلون گرفتن و تعویض راحت رمز وارد سرور کپی شده میشوند، در اصل کپی از سرور فعلیتان خواهند داشت و شما با همان رمز قبلی بر روی سرورتان وارد میشوید انگار که اتفاقی نیفتاده است.

هر مدلی که فکر میکنید امکان پذیر است
    ویرایش توسط RoobinaServer : October 4th, 2019 در ساعت 01:54
    از سال 1385 تا کنون

15. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن NetworkFA آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    685
    تشکر شده در
    488 پست

راه های رسیدن به خدا به عدد آدم هاست
    سرور اختصاصی ایران از دیتاسنتر برج میلاد

https://clients.networkfa.net

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)