نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: پاک شدن تمام اطلاعاتم در pentaserver.ir و جوابگو نبودن آن ها

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاک شدن تمام اطلاعاتم در pentaserver.ir و جوابگو نبودن آن ها

با سلام،
    بنده چند ماهی میشه که وبسایتم رو بر روی سرور مجازی که از سایت pentaserver.ir که به اسم آریا نت محمودآباد 1265 (گفته شده در سایت) بالا بردم. در این مدت خیلی قطعی و مشکلات فراوان داشتم. چندین بار در بازه های مختلف برای چند روز سیستم قطع بود و بالا نمی آمد. تا اینکه این دفعه سیستم قطع شد. بعد از اینکه چندین بار تیکت فرستادم و برای چند روز جوابی نگرفتم در آخر به من میگن که هارد سوخته و بازیابی هم نمیشه. من دیگه در اون لحظه داشتم دیوانه میشدم. در موقع گرفتن پول و سر مسایل مالی خیلی به موقع و محترمانه پاسخ می دادن ولی وقتی مشکلی پیش می آمد تا چند روز جواب نمی دن. الان که دیگه سیستم سوخته و من ازشون پاسخ می خوام و میخوام بدونم خسارت منو چجوری میتونن جبران کنن، دیگه اصلا پاسخ نمیدن. من حدود 500 گیگ فایل داشتم در سرورم که از بین رفت. به نظرتون چی کار میتونم بکنم.

من به فکر شکایت هستم ازشون. وبسایت به اسم Shabnam Azimi Galogahi ثبت شده. به نظرتون باید از ایشون شکایت کنم؟

شما تجربه مشابهی ندارید که بتونه منو راهنمایی کنه؟

خیلی ممنون

2. # ADS

عضو انجمن SaeedFazlollahzadeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

پیش فرض پاسخ : پاک شدن تمام اطلاعاتم در pentaserver.ir و جوابگو نبودن آن ها

سلام

قبل از این که به بحث شکایت کردن یا نکردن بپردازیم یک سوالی از شما بزرگوار دارم: ۵۰۰ گیگابایت دیتا داشتید و جایی بکاپی ازش نگرفتید؟ می دونم حال شما مناسب نیست اما بزرگوار در این قضیه بخشی از تقصیر هم گردن شماست. شما حداقل یک سرویس ارزان از جای دیگه تهیه می کردید (دو شرکت مختلف یعنی) که لااقل دل خوش به بکاپ باشید چون اغلب فروشنده ها هم در صفحات شون نوشتند که از سرورهای مجازی بکاپی تهیه نمی کنند و مسئولیت سرورها با خودتون هست.

اما در خصوص مشکلی که براتون پیش اومده متاسفم. ابتدا سعی کنید به روش دوستانه و با تماس تلفنی یا ارتباط متنی و کتبی مشکل رو برقرار کنید و یا اگر امکانش هست یک مبلغ خسارتی بخواید از اون ها و درگیر کارهای قضایی و وقت و انرژی که باید برای اون بگذارید نشید.
    خودتون بهتر می دونید اما یک مقداری صبر کنید و تصمیم درست تری بگیرید با توجه به راهنمایی که دوستان خواهند کرد.
    شکایت و دادسرا و رفتن به فتا رو بگذارید مرحله آخر. مراحل قبلی رو سبک و سنگین کنید ببینید به چه روشی می تونید مسئله رو رفع کنید.

4. تعداد تشکر ها از SaeedFazlollahzadeh به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    88 پست

اخوی شما باید خودتون بک اپ می گرفتید
    شما بهتر است حداقل از گوگل درایو حجم بخرید و اونجا بک اپ بگیرید یا که هارد بخرید بفرستید مثلا ماهانه بک اپ بگیرید و صد تا راه حل دیگه
    اگه از اول گفتند بک اپ گیری با خریدار است شما هیچ کاری نمی تونید بکیند -تازه طرف میتونه از شما شکایت هم بکند برای اعاده حیثیت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali215215 نمایش پست ها
    اخوی شما باید خودتون بک اپ می گرفتید
    شما بهتر است حداقل از گوگل درایو حجم بخرید و اونجا بک اپ بگیرید یا که هارد بخرید بفرستید مثلا ماهانه بک اپ بگیرید و صد تا راه حل دیگه
    اگه از اول گفتند بک اپ گیری با خریدار است شما هیچ کاری نمی تونید بکیند -تازه طرف میتونه از شما شکایت هم بکند برای اعاده حیثیت
    دوست عزیز، مساله اینه که با من صادق نیستن و جواب نمی دن. وقتی بر روی نماد اعتمادشون هم کلیک می کنم نمیره تو سایت نماد. این قعطی ها به کررار پیش اومده و هیچ موقع جواب درستی ندادند و الان هم جواب نمیدن و جواب تلفن نمیدن. من خودم به شخصه فکر می کنم به دلیل بالا رفتن دلار و گرون شدن خدمات، این شرکت ها به این بهونه که هارد سوخته و از این حرف ها سعی میکنن زیر قرارداد های قبلیشون با قیمت دلار پایین برن.
    بنده به صورت جدی این قضیه رو دنبال میکنم و حتی شده چند میلیون خرج وکیل میکنم تا ته این قضیه رو دربیارم تا دوستانی مثل شما گیر این افراد نیفتن.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    19 پست

من سرور داشتم کیفیت سرور خوب نبود تیکت بعد 3 روز جواب میدادن برای همین بیخیال شدم دیگه تمدید نکردم

عضو جدید up2web آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    15 پست

من چون خودم قبلا سابقه دارم عرض می کنم خدمتتون شکایت و دادسرا عملا هیچ و پوچ ه الکی می چرخونن دونفرو فقط کاری می کنن که با هم تفافق کنین.

واسه همین بهتره خودتون دوستانه مسایل رو حل کنین تا مشکلی نشود براتون.
    آپ تو وب | معتبر ترین ارایه دهنده خدمات میزبانی وب
    دارای نماد اعتماد الکترونیک
    ارسال تیکت پشتیبانی : https://my.up2web.net/submitticket.php

عضو انجمن farhadhelix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    445
    تشکر شده در
    382 پست

تهیه بک اپ از سرور مجازی به عهده خود کاربر هست

حتی هاستینگ هم به عهده خود کاربر هست در نهایت حالا هاستینگ فضیش فرق داره
    انجام کلیه امور تخصصی روتر های میکروتیک | طراحی و پیاده سازی شبکه و راه کارهای اجرایی | امنیت شبکه و راه کارهای مقابله با دیداس | Whatsapp : 09125803584 | Telegram : http://t.me/tsiran

عضو انجمن my-host.site آواتار ها
    ایران ، آذربایجانشرقی ، تبریز ، نصف راه ، پشت آتشنشانی
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    120
    تشکر شده در
    99 پست

ما سرویس داشتیم ، اومدن رو سرویس ها شل اسکریپت آپلود کردند بعد گوگل خطا داد که شل اسکریپت داریم ( همش در یک روز به نام جمعه ) بعد یهو سرور قطع شد 20 تا مشتری موند رو هوا

خواهش ، تمنا ، شکایت از نماد مارو جایی نرسوند . اینم بگم نماد میگه فقط اگه محصولی بخری و ایشون نفرسته باید پولشو بده تو الان یک ساعتم سرورت آنلاین دستت بوده یعنی هیچی دیگه بدبخت شدی رفت

در کل ، اگر وجدانن قادر هستی شکاین قضایی کنی بکن لااقل ایشون پاش به دادگاه برسه بفهمه چی به چیه

در آخرم سرویسمون رو از جایی که انتقال داده بودیم رفتیم تمدید کردیم و اگه اون نبود الان بدبخت بودیم
    ویرایش توسط my-host.site : August 9th, 2020 در ساعت 19:02

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

مگر میشه برای بک آپ شکایت کرد هیچ هاستینگی تضمینی در مورد بک آپ نمیدند مگر اینکه اثبات کنید این اتقاق عمدی هست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع